امتیازات Recore

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
052648.jpg

ICXM 90
Windows central 80
God is a Geek 80
Areajugones 80
Xbox Achievements 75
GamingTrend 75
Trusted Reviews 70
Twinfinite 70
The Jimquisition 70
Stevivor 70
Polygon 65
Attack of the Fanboy 60
M3 60
Game Spot 60
Hardcore Gamer 60
Destructoid 40
We Got This Covered 40
GamesRadar+ 40

Metascore: 63

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
دستشون درد نکنه! :| اینجوری که من خوندم، سیستم مبازرات جالبه ولی فقط برای چند ساعت اول و بعدش اینقدر تکراری میشه که احتمالا حوصله ـتون سر میره. داستان رو هم تعریف کردن ازش ولی از اون طرف مشکلات تکنیکی بازی خیلی زیاده و رو تجربه گیم پلی تاثیر منفی میزاره. خلاصه قیمتش 40 دلاره و امتیازاتش شد این، اگه بیشتر بود بدتر هم میشد :| :D خاک تو سر اینافونه و پاچینی و مایکروسافت که این ایده رو به راحتی خراب کردن، تبلیغات خاصی هم نداشته و با این امتیازات احتمالا فروشش خیلی افتضاح میشه :D

پ.ن: اونی که 4 داده هم گفته چند ساعت اولش خیلی خوبه، در نتیجه وقتی شد 10 دلار میگیرمش و چند ساعت اولش رو بازی میکنم ببینم چیه lol :D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو E3 هم که گیم پلیش رو نشون دادن خیلی خورد تو ذوقم!اون تریلر معرفی بازی کجا و گیم پلی کجا خیلی در هم برهم بود!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
متاسفم برای Pacini که شاهکار هایی با متا های 90 و بالاتر رو کارگردانی میکردند(امضای بنده گویاست منظورم چه بازیهای هستش) , بعد از ترک Retro Studios دیگه کارایی که کارگردانی کردند حتی به70 هم نرسیده متاش :(
الان شاید عده ای بگند متا مهم نیست یا حرف های مشابه . ولی به نظر من برای سنجش کیفیت یک بازی امتیاز کاربرا و متاکرایتیک (در 99 درصد موارد) ملاک هستش .

آخرین ویرایش:

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
یاد دیالوگ شخصیت سائو سائو فیلم صخره ی سرخ می افتم که می گفت وقتی یک بازنده با یک ترسو متحد میشن چی گیرشون میاد ؟؟؟هیچی!!!!!!!!!!!!
الان شده کار استاد اینافونه و مهندس Pacini

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
استاد اینافونه بجوری داره گند میزنه! جالب هست سال 2009 گفت صنعت بازی سازی ژاپن تموم شده اما خودش حتی نمیتونه یک بازی متوسط بسازه!

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
نمراتش اصلا عجیب نیست! اگه یه نفر عکسها و نمایش های بازی رو دیده باشه میفهمه که اصلا توقع خاصی از این بازی نباید داشته باشه! از همون E3 من کلا دور این بازی رو خط کشیدم!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درایوکلاب هم قرار بود فورزا کیلر بشه
برا همینه که نباید به پیش نمایش ها توجه کرد:D
منم دقیقا سر همون فورتزا کیلر دادم این پست رو :D یه احمقی میاد یه پیش نمایش ول میده بیرون، بعد صحبت هاش سوژه میشن. در حالی که مثلا اون زمان هیچ کس چنین حرفی در مورد DC نزنده بود این تخیلات خود vg247 بود. این بار هم اینطوری. البته باز DC خودش رو کشید بالا اما این بازی اینجور امکانات نداره دیگه.

کلا به قول کوروش، صنعت گیم ژاپن و سازندگان ژاپنی شدید رو به زواله. به هیچ چیزشون نمیشه اعتماد کرد تا خود بازی نیاد.

• Like
Reactions: Adidas95

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
متای این بازی بالای 7 بشه من به شخصه به شدت تعجب خواهم کرد:D

به جای تعجب کردن بیا شرط ببندیم :D البته شرط بستن رو این بازی ریسک هست ولی من حس میکنم حداقل نزدیک های 80 میشه متاش.

@Frobary

چیشد میخاستی شرط ببندی سر این بازی؟:D:-?

من از همون نمایش E3 این بازی فهمیدم چیزی ازش در نمیاد.

البته اینم بود از قبل توی تاپیک Mighty 9 :

آخرین تریلری که از بازی دیدم باعث شد که یه هفته ORS بخورم. نه از اون کار وقیحش که این بازی رو نداده یه بازی دیگه رو لانچ کرد توی کیک استارتر، نه از اون تاخیر های افتضاحش و نه از اینکه با وجود پروسه Readـمالی که سر این بازی در آورد، توی ساخت یه بازی دیگه هم کمک میکنه (ReCore). کلا در یه زمان میخواست همه چی باشه و همه چی بسازه که کلا...

والا اون Recore که من دیدم اونم فیل میشه.

خلاصه یک سری بازی هستن که حداقل نمایششون امیدوار کننده اس و بعد که عرضه میشن فیل میشن و دیگه آدم کاری از دستش برنمیاد.ولی امثال این بازی که از همون اول نمایش داغونی دارن رو چرا روشون حساب باز میکنین نمیدونم.:D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
منم دقیقا سر همون فورتزا کیلر دادم این پست رو :D یه احمقی میاد یه پیش نمایش ول میده بیرون، بعد صحبت هاش سوژه میشن. در حالی که مثلا اون زمان هیچ کس چنین حرفی در مورد DC نزنده بود این تخیلات خود vg247 بود. این بار هم اینطوری. البته باز DC خودش رو کشید بالا اما این بازی اینجور امکانات نداره دیگه.

کلا به قول کوروش، صنعت گیم ژاپن و سازندگان ژاپنی شدید رو به زواله. به هیچ چیزشون نمیشه اعتماد کرد تا خود بازی نیاد.
البته تا جایی که یادمه استودیو سازنده این نقل قول Forza Killer رو توی لانچ تریلر بازی قرار داده بود و خودش هم یه جورایی مقصر بود تو قضیه :D
===
@Soheil
نقدها رو بخونی اکثر نوشتن اون چیزهایی که قبلا از بازی نمایش میدادن خیلی خوب بودن و اینا :D دیگه متای سبز هم چیز خیلی خفنی نیست و انتظار نداشتم اینافونه اینو هم خراب کنه :D

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سورپرایز نشدم/:)
داد میزد از اول. پیشبینی من 50 و خورده ای بود. همین یعنی خودش از نمایش هاش بهتره بوده و همین یکم کنجکاوم کرد ببینم بازی چیه. هایپ، بعد ریلیز(:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر