تجربه لذت صدای واقعی 5.1 بر روی پلی استیشن 4

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط Romell, ‏Sep 9, 2016.

1. mohsen2012

کاربر سایت

نام:
    mohsen
    دوستان پیشنهاد میکنم صدای باکیفیت hd هم بشنوید.خیلی لذت بخش هستش
    کلا دوستان به قسمت صدا در فیلمها وبازیها اهمیت نمیدن.کیفیت بالای صدا لذت بازی کردن رو دو چندان میکنه

amindead و M@SOUD64 این نوشته را Like کرده اند.
  2. Romell

کاربر فعال

نام:
    امین
    آقا خداییش اصلا مقاله من رو خوندی ؟؟؟!!!!

اصلا صحبتی که شما کردی یه بحث گسترده هستش اونم صدا و داستان های خودش که هزاران هزار نکته داره !!!

این جا بحث بر سر خرید یه صدای خوب و قابل قبول برای اتاق هستش با قیمت خیلی مناسب !!! اونم کنسول !!!

و در ضمن Logitech مارک معروفی نیست ؟؟!! و رفتین یه جا یه نقد پیدا کردین و بریدین و دوختین !! تازه نمره بدی هم نگرفته ! و این اسپیکر جز اسپیکر هایی بوده که اومده تستش کرده به هر حال ...... بعد دارین در چه رنجی و چه سطحی صحبت میکنین !! این جیب مبارک هم باید نگاه کرد ! الان پلی استیشن 4 پرو رونمایی اکثر تو خرید همون TV 4K موندن و هممون موندیم که چه جوری یه تی وی 4K بخریم !!!

در ضمن این سایت مثلا همین اسپیکر z906 رو اومده کاملا تستش کرده و نمره عالی بهش داده و کلی ازش تعریف کرده و همین طور خب نقاط ضعفش رو هم گفته و در آخر پیشنهاد خریدش هم داده صد البته .... Logitech Z906 Speaker System Review - Page 5 | HotHardware

اینم یه نقد دیگه از این اسپیکر و این سایت هم ازش تعریف و تمجید کرده در کل ........ Performance and verdict

الان این اسپیکر z906 تو خود آمازون اکثریت کاربرا ازش تعریف و تمجید کردن و مجموع نمره یوزر ها عالی بوده ! و قیمتش الان تو آمازون 339 دلار هستش و خرید بسیار زیادی هم از این اسپیکر صورت گرفته .

https://www.amazon.com/Logitech-Z90...s&ie=UTF8&qid=1473646893&sr=1-1&keywords=z906

و باز هم در ضمن یه سری از این اسپیکر هایی که تست شده و تو همین سایتی که شما لینکش رو گذاشتی فوق العاده قدرتمند هستن و درش شکی نیست ولی اصلا خروجی اپتیکال ندارن و به درد کنسول نمیخورن اصلا . و خیلی حرفه ای هستن و برای موسیقی و این جور چیزا اصولا ساخته شدن :-/:| یعنی اصلا به درد خریدن برای کنسول نمیخورن که !!! البته چند تاشون ! یه سریشون هم که همون طور که گفتی اصلا تو ایران پیدا نمیشن یا سخت پیدا میشن !!! یه چند تاییشون رو بذاری تو اتاق و صداشون رو یکم بالا ببری همسایه ها و خانواده با وینچستر میوفتن دنبال آدم !!!:|

با با من تو خرید همین دکودر زپرتی دهنم سرویس شد و سر آخر دوستم از ایتالیا برام فرستاد !!! :)):|

بعد مثلا اسپیکر Boston Acoustics SoundWareXS5.1B - 5.1 Surround Speaker System که تو همین سایت شما گذاشتی تو نمره دهی از این اسپیکر Z906 بیشتر هستش ولی قیمتش هم 494 دلار هستش !!! و باز هم در ضمن الان خرید این اسپیکر Boston از اون z906 کم تر هستش و کاربر ها هم کم تر دربارش صحبت کردن و نمره کم تری هم گرفته در کل !! و همین طور استقبال بیشتری شده از Z906 .

و مثلا این سایتی که لینکش رو پایین گذاشتم نسبت به اسپیکر Z506 نمره کاملی داده بعد به نظرت از اسپیکر Z906 قوی تره !! مشخصه که نه !! قیمت و کاربرد و اون چیزی که ما از یه اسپیکر میخوایم و انتظار داریم هم خیلی مهمه ......

Logitech Z506 review

اینم نمرات و نقد های کاربرا تو آمازون از logitech Z506

https://www.amazon.com/Logitech-Sur...4_3?ie=UTF8&psc=1&refRID=PAA7BTWR3M5A7NYKYX7X

شما به این داستان قیمت مثل این که اصلا توجه نمیکنی !! معلومه که یک عالمه اسپیکر بهتر وجود داره ولی جیب مبارک هم باید یه نگاهی انداخت !

الان ما داریم تو ایران و جیب مردم ایران و بازار ایران صحبت میکنیم و نه مثلا سیستم های صوتی خیلی پیشرفته و این جور چیزا !!! و ناف آمریکا !!! با یه خونه ویلایی چند صد متری !!!!!!!

صدا مشخصه که نهایت نداره ! ما داریم درباره یه سیستم معقول صحبت میکنیم و اصل مطلب منم خرید یه اسپیکر جمع و جور تر مثل Z506 بود اونم برای اتاق که با توجه به قیمتش واقعا عالیه اونم برای کنسول ها !!! که این کنسول ها تو صدا دردسر های خودش رو داره !!

صحبت های شما رو البته تا حدودی رد نمیکنم ولی صحبت سر گیم هستش و یه صدای معقول با قیت معقول ! و تازه اون معرفی اسپیکر Z906 من فقط برای یه مثال بود که خروجی اپتیکال داره و صد البته اسپیکر خیلی قدرتمندی هستش به خصوص برای گیم در ضمن و میخواستم برم سر اصل مطلب و معرفی اسپیکر Z506 و دکودری که نام بردم .

مارک Logitech معروف هستش در حد نام و رنج و قیمت هایی که داره و فروش خوبی هم تو جهان داره حالا شما خیلی حرفه ای هستی و تو صدا کارت درسته دمت گرم . اینا معلومه راضیت نمیکنه !!!

وگرنه دنیای صوت و این جور چیزا مشخصه که بی نهایت هستش ..........

#17 Romell, ‏Sep 12, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Sep 12, 2016
    IMANOKA این نوشته را Like کرده است.
  3. mohsen2012

کاربر سایت

نام:
    mohsen
    این اسپیکر z906 یک بدی که داره اینه بلندگوهاش نمیتونن فرکنسهای بالا رو پخش کنن(نداشتن توییتر).که خیلی بده. صدا یک جوری خشک خشن شنیده میشه.دومین بدیش اینه که از صدای hd پشتیبانی نمیکنه در واقع پورت hdmi نداره.به نظر من ارزش خرید نداره نسبت به قیمتش.یک مقدار بزارید روش یک چیزی خیلی بهتری میتونید خریداری کنید

amindead این نوشته را Like کرده است.
  4. capitan milan

کاربر سایت

P_20160911_155601.jpg
    z5500 عشقه

S@nic و M@SOUD64 این نوشته را Like کرده اند.
  5. s.1

s.1
    کاربر سایت

لاجیتک جز برندهایی در زمینه صدا هست که ابدا حرف اول رو نمی زنه

این حرف من استنباطش می شه لاجیتک برند معروفی نیست؟؟؟؟؟ دارم می گم اینقدر لاجیتک لاجیتک نکنید این برد در زمینه صدا خوب نیست نسبت به قیمتش که اصلا نمی ارزه حالا می دونم فن این برند در ایران زیاده اما اگر دنبال حقیقت هستید نه فن بازی بهتره کمی بیشتر برای پولی که می دید ارزش قایل بشید اما اگرم با این برند حال می کنید بخرید لذت ببرید

من حرفم اینه که گول تبلیغات رو نخرید و الا چه فرقی به حال من می کنه دیگران چی بخرن به جای تعصب در هر زمینه ای و جنگ کردن برید یکم بیشتر تحقیق کنید اصلا من هم دارم اشتباه حرف می زنم

Logitech Z906 review

Logitech Z906

در همین سایت ها هم همگی گفتن صدای بلندی اما اما همه ی نقدها از همه ترین فاکتورها از ضعفش صحبت کردن یعنی نداشتن دیتل صدا یا داینامیک خوب داخل همین سایت ها هم سینماهای خانگی پیشنهاد شدن که از این مدل به مراتب بهتر هست حرف من اینه که می تونید با این هزینه چیز بهتری بخرید که هم از DOLBY TRUEHD پیشتیبانی می کنه هم HDMI IN داره هم 1 سری مزیت دیگه در کنار صدای بهتر که از همه مهم تره

من این حرف ها رو نمی زنم که جبهه بگیرید می گم که کمی فکر کنید همین که می بینم حرفام تاثیری هر چند کوچک داره خوشحال می شم.

#20 s.1, ‏Sep 12, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Sep 12, 2016
    amindead و mohsen2012 این نوشته را Like کرده اند.
  6. masoud.speed

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    من که از sound bar سونی استفاده استفاده می کنم . با کابل اپتیکال صدای فوق العاده ای داره
    مثلا تو انچارتد 4 صدای انفجار رو بسیار واقعی پخش می کنه

Attached Files:

capitan milan این نوشته را Like کرده است.
  7. S@nic

کاربر سایت

دوستان اینو دقیقا میخام برا z506
    Audio Gear Digital Sound Decoder Converter

از کجا بگیرم کسی سراغ داره کجا میفروشن

Romell این نوشته را Like کرده است.
  8. Romell

کاربر فعال

نام:
    امین
    والا من اینو دوستم برام از آمازون ایتالیا خرید و فرستاد برام !

تو تهران احتمال داره که بشه پیداش کرد و باید بری منبع قسمت های صوتی و یا بازار رضا در تهران و اگه هم نداشتن ازشون سوال کنی ببینی کجا میشه این قطعه رو پیدا کرد .

عکسش رو تو موبایلت بریز و بهشون نشنون بده که چنین قطعه ای میخوای .

S@nic این نوشته را Like کرده است.
  9. Romell

کاربر فعال

نام:
    امین
    اختیار داری آقا ! این حرف چیه داریم صحبت میکنیم !

و در ضمن بازم میگم این برد در ضمینه صدا با توجه به قیمت هایی که داره و رنج قیمتی که داره واقعا کیفیت خوبی داره .

درباره نمرات و امتیاز های سایت های دیگه به این کارت صدا واقعا انتظار داری مثلا نمره یه سایت به یه کارت صدا 10 از 10 باشه تا اون کارت صدا خوب باشه ؟؟؟!!! خب معولمه هر قطعه ای بالاترین نمره رو دریافت نمیکنه !! همین سایتی هم که گذاشتی از این اسپیکر تعرف و تمجید های خودش رو کرده و نقاط ضعف خودش رو هم گفته . واقعا دیگه شما باید معنای نقد کردن رو بدونید ..

حتی بهترین قطعه ها هم تو نقد ها نقاط ضعف خودشون رو دارن و خلاصه نیازی به توضیحات بیشتر نیست .

من خودم پولش رو داشتم صد در صد گزینه های خیلی خیلی خیلی بیشتری بود که میتونستم انتخاب کنم ولی با این قیمتی که من گفتم صدای 5.1 واقعی کم ترین هزینه و بهترین کیفیت رو میشه در این رنج قیمت گرفت .

سینمای خانگی عالیه ولی سینمای خانگی ها سیصد و خورده ای تومنی پیدا میشه !!؟؟ اگه میشه به من بگین !!! تازه سینمای خانگی واقعا فکر میکنین برای اتاق خوب باشه !؟؟؟!! اصلا سینمای خانگی برای اتاق طراحی شده ؟؟!! شما به فضای اتاق و این جور چیزا اصلا توجه میکنین ؟

والا من این z506 رو دارم و برای فضای اتاقم وحشتناک ازش راضیم چه بلندی صدا و چه تفکیک صدا .....

در مرحله اول جیب آدمه که تعیین میکنه آدم چی بخره ! با توجه به رنج قیمتی که گفتم این دکودر و اسپیکر بهترین حالتی هستش که میشه ازش صدا گرفت ! شما تو این رنج قیمت مشخصات دیگه ای داری که کیفیت بهتری ارائه بده ، بسم الله ........ میتونین به ما بگین !!!

همین دکودری که نام بردم هر کسی اصلا نیمدونه که چنین چیزی وجود خارجی داره دوست عزیز .......

#24 Romell, ‏Jun 18, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jun 18, 2017
    IMANOKA این نوشته را Like کرده است.
  10. sinart7

کاربر سایت

نام:
    بابک
    S@nic این نوشته را Like کرده است.
  11. Rezahajizadegan

کاربر سایت

داداش حجم صدا با بُعد صدا فرق داره.این بنده خدا در مورد 5.1 صحبت کردش.
    ساندبار حجم صداش زیاده ولی ابعاد و کیفیت نداره و تنهایی فایده نداره.(بی خودی وووف وووف میکنه فقط.همه بازی که انفجار نیست)
    این روش پست اول هم خوبه ولی هم گرون در میاد هم دردسر زیادی داره البته از نظر آموزشی و سلیقه ای خوب هست دانستنش.
    بهترین راه خریدن یک سینما خانگی دست دوم با قیمت 300 تا 500 هزارتومن هستش واستفاده راحت و با کیفیت مستقیم از خروجی صدای نوری.صدای کاملا بی نقص 5.1 رو تجربه میکنید.
    یا 300 تومن یک هدست گلد بخرید الحق و انصاف کیفیت و حجم و بُعد قابل قبولی داره و بازی باهاش لذت بخش و استفاده بی سیم رو pc با کیفیت هستش.

Sony+ و S@nic این نوشته را Like کرده اند.
  12. S@nic

کاربر سایت

13. sinart7

کاربر سایت

نام:
    بابک
    بله و به نظر خود منم خرید یک اسپیکر که از ورودی اپتیکال ساپورت کنه به صرفه تره

Sony+ و S@nic این نوشته را Like کرده اند.
  14. S@nic

کاربر سایت

چیزی 5کانال که اپتیکال باشه با همین قیمت سراغ داری ؟ تا 400 تومن؟

15. Sony+

کاربر سایت

هدست پلاتینیوم بخرید تا کیفیت و 5.1 رو تجربه بکنید.

سینما خانگی دست دوم 300 تومنی هستش ولی اکثرا لنزاشون خرابه.