Tokyo Game Show 2016

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
g3hu3zcheq1kaevpz6qf.jpg
خیلی تیکه های باحالی میندازه =))=))=))

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به نظر یکسری ها هستند هر چقدرم ضعیف باشه مراسم . بازم از مراسم لذت میبرند . شاید به دلیل علاقه اشون به یک برند خاص
الان خداییش یه نفر اینجا میبینی که از مراسم لذت برده باشه؟ یه همچین کسی رو به من نشون بده خودم شخصا جهت محکم کاری با ماشین ۳ بار از روش رد میشم :|:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چند پست قبل صفحه 9 #127
اون بنده خدا که فقط گفته اینا معرفی شدن. اگه منظورت پست قبلیش یعنی مال امیره که اون رو نبین الان اینطوری نوشته، داره ما رو تسکین میده وگرنه الان از درون خودش نابودتر از همه‌است چون نه وان‌پیس توی مراسم بود نه ناروتو، نه NnK II و نه Gravity Rush 2 :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اون اسکی از WoFF که خیلی داغون به نظر میومد کجاش جالب بود؟ :D

ولی Granblue Fantasy جالب بود :D

می توو :D مخصوصا اینکه برداشتن L'Arc en ciel رو آوردن که یه مدت خیلی کاراشونو دنبال میکردم و دوسشون دارم :D البته به احتمال 99% برای غرب نمیاد بهتره امیدوار نشیم کلا :|

البته فرقی هم نمیکنه برا غرب بیاد یا نه یه اکانت ژاپن درست میکنیم رو اون میریم :D دیگه کنسرت ژاپنیه کلا و غرب و این حرفا مهم نیست و تو VR هم که نمیخوان زیر نویس بزارن که :D بزارن هم من زیر نویس رو وسط یه کنسرت راک نگاه نمیکنم XD

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اون بنده خدا که فقط گفته اینا معرفی شدن. اگه منظورت پست قبلیش یعنی مال امیره که اون رو نبین الان اینطوری نوشته، داره ما رو تسکین میده وگرنه الان از درون خودش نابودتر از همه‌است چون نه وان‌پیس توی مراسم بود نه ناروتو، نه NnK II و نه Gravity Rush 2 :D
اشتباه گفتم گویا عددش عوض شد.
آقا کلا انگار اکثرا راضی نیستند در اینجا !
پوزش بابت وقت گرفتن
ولی من تقریبا به هیچ وجه راضی نبودم از این . باز TGS سال قبل واقعا بهتر بود به نظرم مراسم سونی !
==========

یه چیز عجیب نمیفهمم چرا با اینکه نینتندو بازار ژاپن براش مهمه و فروششم بد نیست (که خوبم هست کلا) اما چرا در TGS کلا اقدام خاصی نمیکنه ؟ چرا جدا ؟ :/

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اشتباه گفتم گویا عددش عوض شد.
آقا کلا انگار اکثرا راضی نیستند در اینجا !
پوزش بابت وقت گرفتن
ولی من تقریبا به هیچ وجه راضی نبودم از این . باز TGS سال قبل واقعا بهتر بود به نظرم مراسم سونی !
==========

یه چیز عجیب نمیفهمم چرا با اینکه نینتندو بازار ژاپن براش مهمه و فروششم بد نیست (که خوبم هست کلا) اما چرا در TGS کلا اقدام خاصی نمیکنه ؟ چرا جدا ؟ :/

نینتندو تو E3 هم اقدام خاصی نمیکنه دیگه چه برسه به TGS :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
نینتندو تو E3 هم اقدام خاصی نمیکنه دیگه چه برسه به TGS :D

امسال با اینکه محوریت اصلیش فقط زلدا بود ولی شما آمار تعداد نمایش هاش و تعداد تیترهایی که خورد و میزان بحث در تویتر راجع به زلدا و ... رو ببینید میبیند بد نبود خیلی هم , میزان توجه مردم به e3 امسالش . (عکس زیر رو ببینید برای مثال)

zelda-breath-of-the-wild-e3-coverage.jpg

(هر چند به صورت کلی جدای از بازی زلدا و پوکمون جدیدا . افتضاح بود به نظرم مراسم امسالش! ) توی این Direct ها بهترینش که دیدم من مربوط به E3 2014 بودش که واقفعا خوب بودش به نظرم . splatoon - zelda - pokemon - smash bros و ... خیلی خوب بود اون

خوب ببین 2012 و قبلش که مراسم فیزیکی و حضوری درست درمون داشت . همون موقع ها هم باز به TGS اهمیت خاصی نمیداد فکر کنم ! نمیدونم جدا چر ا؟ البته این تنها کار غیر منطقی این شرکت نی به نظر من ! مورد کم نداره همچین به نظرم . عدم رونمایی NX در e3 امسال یکی از اشتباه ترین کاراش هم بودش به نظرم ! و یکسری موارد دیگه

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
حالا این کنفرانس داغون به کنار ولی...
با این تاریخ عرضه هایی که توی مراسم معرفی شد من دارم خودم رو برای به F*ck رفتن آماده می‌کنم :|:D
این بازیا تقریبا توی یه بازه یه ماهه از هم عرضه میشن :| :
Resident Evil 7 biohazard - January 24
Yakuza 0 - January 24
Nioh - February 9
For Honor - February 14
Persona 5 - February 14
NieR Automata - February 23
Horizon Zero Dawn - February 28
بقیه رو نمیدونم ولی هر چی امسال میخواستم بازی کنم جمع شده توی این یه ماه :|
البته یه سری بازی هم هستن که تاریخ دقیق ندارن ولی گفته شده که اوایل ۲۰۱۷ عرضه میشن و ممکنه توی این بازه بیفتن مثل : ME Andromeda - Outlast 2 - Yook Laylee - Tekken 7 :| بعضی بازیا هم هستن که احتمالا جا انداختم...
احتمالا این لیست رو دوباره در آینده با بازیهای تاخیر خورده بیشتری ویرایش خواهم کرد :|:D:|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
حالا این کنفرانس داغون به کنار ولی...
با این تاریخ عرضه هایی که توی مراسم معرفی شد من دارم خودم رو برای به F*ck رفتن آماده می‌کنم :|:D
این بازیا تقریبا توی یه بازه یه ماهه از هم عرضه میشن :| :
Resident Evil 7 biohazard - January 24
Yakuza 0 - January 24
Nioh - February 9
For Honor - February 14
Persona 5 - February 14
NieR Automata - February 23
Horizon Zero Dawn - February 28
بقیه رو نمیدونم ولی هر چی امسال میخواستم بازی کنم جمع شده توی این یه ماه :|
البته یه سری بازی هم هستن که تاریخ دقیق ندارن ولی گفته شده که اوایل ۲۰۱۷ عرضه میشن و ممکنه توی این بازه بیفتن مثل : ME Andromeda - Outlast 2 - Yook Laylee - Tekken 7 :| بعضی بازیا هم هستن که احتمالا جا انداختم...
احتمالا این لیست رو دوباره در آینده با بازیهای تاخیر خورده بیشتری ویرایش خواهم کرد :|:D:|

نگران نباش نصفشون مجدد تاخیر میخورن!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اون اسکی از WoFF که خیلی داغون به نظر میومد کجاش جالب بود؟ :D

ولی Granblue Fantasy جالب بود :D

می توو :D مخصوصا اینکه برداشتن L'Arc en ciel رو آوردن که یه مدت خیلی کاراشونو دنبال میکردم و دوسشون دارم :D البته به احتمال 99% برای غرب نمیاد بهتره امیدوار نشیم کلا :|
اون شباهتی به WoFF نداشت اصلا:-" :D
V! What Did I Do to Deserve This, My Lord? R Announced, To Release In Japan In 2017 For PS4 - Siliconera
این رو میگم:-" ، خیلی شبیه به این JRPGـهای زمان ناصرالدین شاه ـه که دوربین از بالا بوده و ... FFـهای قبل از FF VII مثلا:-" (که البته بازی VRـه این! هیچی:| لعنت بهشون:| )

آره Granblue Fantasy خوب بود! طراحی کاراکترهاشم دوست میداشتم:-" :D
البته اینم علی میگفت گویا تمرکزش رو بخش آنلاینه:|

به نظرم این شخص کلا بدش نیمده . >>
چند پست قبل صفحه 9 #127
اگر منظور پست من هست، خوب بالاخره برای هر کسی ممکنه یه چیز خوبی توی کنفرانسی باشه!
بازی هایی که میخواستم هیچکدوم حضور نداشتن! نه وان پیس، نه NnK II ، نه KH III ، نه GR2 و نه حتی Boruto ! :|
اما دلیل نمیشه وقتی یه بازی میبینم و ازش خوشم میاد، بگم اه اه! چقدر این بازی بد بود نشون دادن:|

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اگر منظور پست من هست، خوب بالاخره برای هر کسی ممکنه یه چیز خوبی توی کنفرانسی باشه!
بازی هایی که میخواستم هیچکدوم حضور نداشتن! نه وان پیس، نه NnK II ، نه KH III ، نه GR2 و نه حتی Boruto ! :|
اما دلیل نمیشه وقتی یه بازی میبینم و ازش خوشم میاد، بگم اه اه! چقدر این بازی بد بود نشون دادن:|

بله ولی منظورم کلیات مراسم بودش از نظر شما . آخه اولش فکر کردم کلا خوب بودش مراسم به نظر شما و بعد یک بار دیگه دقت کردم انگار شماهم راضی نبودید چندان
  • Like
Reactions: Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر