For Honor

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط se7en sin, ‏Aug 31, 2016.

1. se7en sin

کاربر سایت

نام:
    ︻デ═一︻デ═一

ForHonor_og_1200x630.jpg

(Release Date: February 14 2017(26/11/95

Designer: Jason VandenBerghe

Publisher: Ubisoft

Genre: Hack and Slash

Platforms: Playstation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Modes: Single-Player, Multiplayer

توضیحات:عنوانی جدید که شمارا به عمق تاریخ می برد.عنوان جدید شرکت یوبیسافت که به گفته کارگردان و طراح بازی حاصل یک دهه فکر، طراحی و کار است در مورد سه فرقه تاریخی و در اصل سه سلسله و اتفاقاتی که برای آنها پیش می آید . تمرکز اصلی بازی بر روی قسمت آنلاین است اما با این حال بازی دارای قسمت داستانی و تک نفره هم می باشد که به گفته دست اندر کاران دارای سوپرایز های زیادیست. در این بازی شما حتی قادر هستید سمتی از سلاح که با آن به دفاع می کنید یا به حمله می پردازید را تعیین کنید همچنین باید حواستان باشد که با تقلید و پیش بینی رفتار دشمنان خود بتوانید به خوبی از خود دفاع کنید.در هر سه فرقه 4 قهرمان از 4 دسته متفاوت از هر دو جنسیت حضور دارند.هر فرقه دارای ویژگی های کلیدی مخصوص بخود می باشد، همچنین هر کدام از قهرمان ها داری سلاح ها و شخصی سازی های جداگانه ای می باشد

فرقه ها:
    The Knights
    مفهاوم های نماد:

نظم
    ریشه های اژدادی
    محافظت

رنگ ها:
    [​IMG] (دانش , قدرت)

[​IMG] (امید, پایداری)
    شوالیه ها بر این این عقیده اند که خیلی (اگر نگوییم تمام)ویرانه های باستانی که این سرزمین هارا پوشانده اند، توسط اجداد آنها ساخته شده است.شوالیه هایی که قرن ها پراکنده بودند، امروز بالاخره تصمیم گرفتند تا زیر تنها یک پرچم به یک دیگر بپیوندند؛ آن هم پرچم "لژیون آهنین(Iron Legion)".
    اما امروز از این نام تنها آرمانی مانده تا یک وجودیت کامل.

The Vikings

مفهوم های نماد:

آزادی
    غارتگران
    قبیله

رنگ ها:
    [​IMG] (عشق, خطر)

[​IMG] (مرگ, سختی)
    کسانی که فکر می شد برای همیشه ناپدید شده اند امروز با تعداد زیادی از جایی آن سوی دریا بازگشته اند.
    آنها به دلایل زیادی بازگشته اند، بازگشته اند تا چپاول کنند، سرزمین های جدیدی بگیرند
    ،مردمشان را گسترش دهند و از همه مهم تر خانه اژدادی خود را در شمال پس بگیرند.​

The Samurai
    مفهوم های نماد:

راز
    مهاجرت
    نجات یافتن

رنگ ها:
    [​IMG] (جاودانگی, ارتباط عرفانی)
    [​IMG] (کنترل, آرامش)

تاریخ با سامورایی ها مهربان نبوده، اصلیت آنها به اعماق خاور دور بر می گردد.
    آنها داستان امپراطور و وطنی را می گویند که در آخرید رویداد خشونت آمیز زمین به دریا و آتش واگذار شد.
    قهرمانان فراری و چادر نشین این بار آوارگی خود را رها کردند و برای خود ملتی تحت فرمانروایی امپراطوری قدرتمند تشکیل دادند.تا بار دیگر قدرت و عظمتی که زمانی ازآن سامورایی ها بود را به جهانیان نشان دهند.
    در زمانی که آنها روز به روز قدرتمند تر می شوند آنها طمع تلخ تبعید را از یاد نبرده اند، آنها از سرزمین مادریشان رانده شدند و در سرزمین جدید توسط دشمنانشان احاطه شدند اما آنها باید نجات پیدا کنند چرا که شاید آخرین ها از نسل خود باشند.

توانایی های کلیدی:

چاقو های پرتابی ژاپنی
    تیغه های سمی
    طوفان تیر و کمان

قهرمانان:

نام: The Warden
    دسته: طلایه دار
    سلاح: Longsword

نام: The Peacekeeper
    دسته:قدرت سنگین

نام:The Lawbringer
    دسته:دو رگه

نام :The Conqueror
    دسته:آدمکش (Assassin)

نام:The Raider
    سلاح: تبر عظیم دانمارکی

نام: The WarLord
    دسته: سنگین

نام:The Valkyrie

نام:The Berserker

نام:The Kensei
    سلاح:Nodachi

Picture:
    نام: The Shogoki
    دسته:قدرت سنگین

نام:The Nobushi

نام:The Orochi
    کنترل ها:

L2:
    Guard Mode

R:
    Weapon Direction

X:
    Dodge

■+■:
    (Guardbreak Throw(in Guard Mode

R1
    (Light Attack(In GuardMode

R2
    Heavy Attack

عکس ها :​
    fh-media-e3_2016-ss-FULL-07-campaign-viking-mission_255407.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-08-campaign-standing-raider_255408.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-08-campaign-viking-rush_255409.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-09-being_knighted_255410.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-11-approaching-coast_255411.jpg ForHonor_og_1200x630.jpg
    تریلر ها و تیزر ها:

#1 se7en sin, ‏Aug 31, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Aug 31, 2016
    AMIN-SCORPION, hercule-poirot, ps3_360_wii و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Oakenshield

Oakenshield Fire and Cold Ashes
    کاربر سایت

نام:
    محمد
    10 مین بیشتر از دومینیونه فقط :D

توصیه می کنم حالا حالاها رنک نری. بازیو میبوسی میذاری کنار :D یا در بهترین حالت میری جزو ۱۰ درصد اخر

Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
  3. nemesis 547

کاربر سایت

نام:
    علی
    دومینیون معمولاً سریع تموم میشه تا الان نشده تایم بازی تموم بشه :D ولی بریچ تا الان خیلی پیش اومده سر زمان بازی تموم شده

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Oakenshield این نوشته را Like کرده است.
  4. Paradise Lost

کاربر سایت

کاراکترم رو کردم لول 20 ولی نمیزاره بازم برم رنک، چرا؟

Attached Files:

5. Oakenshield

کاربر سایت

نام:
    محمد
    برس به ۲۱ هم به رپ ۱ میرسی هم رنک برات باز میشه.

پ.ن: بازم میگم شما اول کاری با رپ ۲۰ و ۳۰ هم تو رنک نمیشه زیاد کاری کرد.

6. Paradise Lost

کاربر سایت

چرا اخه؟ :d من هر چی این 5-6 ساعت بازی کردم همشون رو نابود کردم! -___- یعنی خیلی سخته رنکش؟

بنظرم این بازی خنده دار ترین و دل برترین بازی ساخته شده هست تو بخش دوئل 2V2 نود درصد مواقه که دارم با یکی مبارزه میکنم اون دوستش هم میان 2 نفری من میزنن ولی از اونجا که من خیلی قویم هر در رو میزنم :d

masoud101 و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.
  7. Oakenshield

کاربر سایت

نام:
    محمد
    این به خاطر کاراکتری هست که برداشتید. که احتمالا ضربات انبلاک ایبل داره یا وارلورد را برداشتید.(احیانا زرکر را برنداشتید؟ همون که دو تا تبر داره) . تو لول شما پری عملا معنایی نداره و دفاع هم ملت درست نمی تونن بکنن حتی. تو رنک اینطوری نیست. همه با دقت بسیار بیشتری بازی می کنن. الان اگه برید رنک در بهترین حالت می افتید سیلور که خب جالب نیست. در بدترین حالت هم میشید برنز ۱ که بازی باگ داره تو این قسمت و عملا گیر می کنید تو همین لول چون بازی بهتون بعد بردها امتیاز نمیده.

رنک حتی برای ما که رپ ۱۰۰-۵۰ هستیم هم سخته.

8. Paradise Lost

کاربر سایت

اون وایکینک رایدر هستم، همین الان هم اولین دست رنک رو رفتم! طرف با شینوبی انواع و اقسام ضربات روم اجرا کرد اندازه یک سوزن از خونم مونده بود پرتش کردم پایین سخره یعنی اینقدر خندیدم روده هام اودن بیرون ...

9. Oakenshield

کاربر سایت

نام:
    محمد
    مرزهای پشم ریزونیتو با کانت این اونت در نوردیدن رسما. ارمور نداریم. یه سری چیزا هم به نظرم مه هستن. اما در کل همه چیز عالیه. دومنیون مثل سال قبل میشه. باندلهای سال قبل تخفیف میخورن . ایموتهای سال قبل برگشتن. ایموت های بامزه و خفن جدید دادن و و و از همه مهمتر : بهترین سلاح های فور انرو طراحی کردن. شمشیر واردن با اختلاف بهترین شمشیرشه. خیلی شبیه به دیدریک سورد اسکایریم هست. سلاح های تقریبا همه هیروهای دیگه هم فوق العاده با جزییات و عالی سراحی شدن. روی انتهای دسته شمشیرای پیش کیپر چشم سایرون را طراحی کردن:x:x:x:x:((:((:((:((:((
    انقدر خوبن سلاح ها که دلم میخواد با همه بازی کنم سلاح هاشونو بگیرم (با اینکه میدونم بعدش عمرا با هیچکدوم بازی نمی کنم. مثل همیشه فقط واردن. لول:D ).اما وقت ندارم انقدر:(:(:(:(:((:((:((:((:((:(( راتی یه دو تا از بلید های های لندرو برا واردنم بدن خیلی خوشحال میشم من:/ اما در کل بشتابید این دو هفته که بسی حال میده:x:x:x:x:x:x

10. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    به به! به به! >:)

9i1u216yfdu11.jpg w9dag4ibidu11.jpg
    ای جانم شمشیر>:) خیلی خوبه! >:)
    به نظرم بین ایونتی ها، در کنار شمشیر کریسمس پارسال بهترین ها هستن>:) (ولنتاین هم گویا ایونت بوده که نزدم و نمیدونم چه شکلیه! :-" )
    ماسک کریسمس رو هم از بقیه ماسک ها بیشتر دوست داشتم! :D
    برای اطلاعات کامل حس لایو استریم نیست، تریلر هم هزارتا چیز میز نشون داد:)) میریم تو بازی ببینیم چیا هست و چیا نیست و چیا ارزش خرید داره:-"

سلاح هم...اگر بتونم بازی کنم، واردن و اوروچی :-"
    گرچه میدونم سر آیتم واردن تا روز آخر ایونت گرفتار میشم=))

---
    @Oakenshield
    اون RDR Effect که گفتی، توی هالووین فورت نایت هم هست=)) تو عکس تریلرش که کاراکتر وسطی کابوی بود:))
    از R6 خبری ندارم، اونم امروز تریلر داده ولی ندیدم، اونجا خبری از کابوی جماعت نیست؟ =))

11. Oakenshield

کاربر سایت

نام:
    محمد
    عالیه شمشیر:x فقط یکم بزرگ نیست؟:/ البته فقط گاردش بزرگ میزنه. خوش به حالت من تا هفته دیگه بعیده بتونم بازی کنم:( میگم اگه وقت داری یا براول برو یا بریچ و دومنیون. ایتم خوب میدن.
    کریستال چیل؟ اون که همون آراگون (؟) بود تقریبا. ولی اره خوب بود در کل :D ولنتاین خبر خاصی نبود تا جایی که یادمه. یه افکت دادن فقط.
    سلاح ها اگه میتونی همه را بگیر. حیفه انصافا:/ خیلی خوبن:/

12. Akiba

کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    پس فقط حس من نیست که یکم بزرگ میزنه:-" به هر حال خفنه>:)

بازی که اکثرا همون بریچ یا دومینیون میرم:-" البته الان نتم تغییر کرده باید ببینم جواب میده اصلا یا نه! :|
    یکم شاید تیغه ش شبیه بود ولی دو بخش دیگه ش فرق داشت و خفن بود، رنگ بندیش هم جذاب بود:D
    آخه...نمیتونم بازی کنم با بقیه=)) باری رو دوش تیم میشم:| حالا یه امتحانی میکنم ببینم چی میشه:))

13. Oakenshield

کاربر سایت

نام:
    محمد
    منم همینطور :D

14. Akiba

کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    این چند روز خفه شدم انقدر FH زدم=))
    نشستم سلاح های واردن،اوروچی،پیس کیپر،کنکوئرر و گلادیاتور رو گرفتم!(میزان علاقه م به بقیه فکشن ها مشخصه دیگه؟ :D )
    از همشون راضی بودم جز گلادیاتور:-" البته، غیر از واردن بقیشون لجندری هاشون رو به چشم ندیدم:)) برای همین اولین سلاح خفن اون کاراکترها برام محسوب میشد:D
    اوروچی و گلادیاتور البته اولیشون نبود و سلاح های ایونت تابستون رو هم براشون گرفته بودم:-" گلادیاتور نسبت به اون جالب نبود:D

کنکوئرر بد نبود، میشه باهاش بازی کرد:D ولی نابودم کرد، قشنگ یه Rep طول کشید تا ستش باز شد:D (بعد پیس کیپر... ازlvl1 تا 10 ! :| )

ولی وقتی بعد از دو روز کلاس های مختلف، برگشتم واردن روحم شاد شد>:)(همچنان خبری از آیتم های جدید سیزن نیست:| )
    ماسک این دفعه هم خفن بود‌..برای واردن گرفتم:p نمیزارن پول جمع بشه که! هی ماسک میدن:))

---
    و اینکه... Breach خیلی خوبه:| البته اگر تیم بد باشه از افتضاح هم افتضاح تر میشه:-"
    اما وقتی لحظه آخری ورق برمیگرده خیلی حال میده>:)

این جناب شائولین هم که...من هیچ ایده ای ندارم جلوش باید چه کنم:| خیلی شیک و مجلسی چپ و راست میکنه:(

#1033 Akiba, ‏Oct 31, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Oct 31, 2018
  15. Oakenshield

کاربر سایت

نام:
    محمد
    یه راه پیدا کردن برا گرفتن لوت ها. بریچ با بات میرفتی هر مچ ایتم های اونت را میده:D
    برای مبارزه با شاولین اول behold the miracle و بعد have faith or die انجام بدی حله:D (جدا از شوخی اینا جملاتش تو تست ها هستن:D )
    میگم این همه بریچ میری چطوری هنوز ایتمای این سیزنو نداده بهت؟:/

16. Akiba

کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    اون گلیچ همچنان پا برجاست؟ :-"
    گفتیم تموم شد آیتم های ایونت، و ایندفعه زره اضافه کردن>:) برای گرفتنشون باید rep چند به بالا بود؟ چون فقط واردن رو میتونم بگیرم احتمالا...اوروچی هم مطمئن نیستم هست یا نه و اگر هست کدومشه!(چیز خیلی خاص و تابلویی که من ندیدم:D )
    از واردن، اگر فقط Armش هم بگیرم راضیم! خیلی خوبه>:)