For Honor

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط se7en sin, ‏Aug 31, 2016.

1. se7en sin

کاربر سایت

نام:
    ︻デ═一︻デ═一

ForHonor_og_1200x630.jpg

(Release Date: February 14 2017(26/11/95

Designer: Jason VandenBerghe

Publisher: Ubisoft

Genre: Hack and Slash

Platforms: Playstation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Modes: Single-Player, Multiplayer

توضیحات:عنوانی جدید که شمارا به عمق تاریخ می برد.عنوان جدید شرکت یوبیسافت که به گفته کارگردان و طراح بازی حاصل یک دهه فکر، طراحی و کار است در مورد سه فرقه تاریخی و در اصل سه سلسله و اتفاقاتی که برای آنها پیش می آید . تمرکز اصلی بازی بر روی قسمت آنلاین است اما با این حال بازی دارای قسمت داستانی و تک نفره هم می باشد که به گفته دست اندر کاران دارای سوپرایز های زیادیست. در این بازی شما حتی قادر هستید سمتی از سلاح که با آن به دفاع می کنید یا به حمله می پردازید را تعیین کنید همچنین باید حواستان باشد که با تقلید و پیش بینی رفتار دشمنان خود بتوانید به خوبی از خود دفاع کنید.در هر سه فرقه 4 قهرمان از 4 دسته متفاوت از هر دو جنسیت حضور دارند.هر فرقه دارای ویژگی های کلیدی مخصوص بخود می باشد، همچنین هر کدام از قهرمان ها داری سلاح ها و شخصی سازی های جداگانه ای می باشد

فرقه ها:
    The Knights
    مفهاوم های نماد:

نظم
    ریشه های اژدادی
    محافظت

رنگ ها:
    [​IMG] (دانش , قدرت)

[​IMG] (امید, پایداری)
    شوالیه ها بر این این عقیده اند که خیلی (اگر نگوییم تمام)ویرانه های باستانی که این سرزمین هارا پوشانده اند، توسط اجداد آنها ساخته شده است.شوالیه هایی که قرن ها پراکنده بودند، امروز بالاخره تصمیم گرفتند تا زیر تنها یک پرچم به یک دیگر بپیوندند؛ آن هم پرچم "لژیون آهنین(Iron Legion)".
    اما امروز از این نام تنها آرمانی مانده تا یک وجودیت کامل.

The Vikings

مفهوم های نماد:

آزادی
    غارتگران
    قبیله

رنگ ها:
    [​IMG] (عشق, خطر)

[​IMG] (مرگ, سختی)
    کسانی که فکر می شد برای همیشه ناپدید شده اند امروز با تعداد زیادی از جایی آن سوی دریا بازگشته اند.
    آنها به دلایل زیادی بازگشته اند، بازگشته اند تا چپاول کنند، سرزمین های جدیدی بگیرند
    ،مردمشان را گسترش دهند و از همه مهم تر خانه اژدادی خود را در شمال پس بگیرند.​

The Samurai
    مفهوم های نماد:

راز
    مهاجرت
    نجات یافتن

رنگ ها:
    [​IMG] (جاودانگی, ارتباط عرفانی)
    [​IMG] (کنترل, آرامش)

تاریخ با سامورایی ها مهربان نبوده، اصلیت آنها به اعماق خاور دور بر می گردد.
    آنها داستان امپراطور و وطنی را می گویند که در آخرید رویداد خشونت آمیز زمین به دریا و آتش واگذار شد.
    قهرمانان فراری و چادر نشین این بار آوارگی خود را رها کردند و برای خود ملتی تحت فرمانروایی امپراطوری قدرتمند تشکیل دادند.تا بار دیگر قدرت و عظمتی که زمانی ازآن سامورایی ها بود را به جهانیان نشان دهند.
    در زمانی که آنها روز به روز قدرتمند تر می شوند آنها طمع تلخ تبعید را از یاد نبرده اند، آنها از سرزمین مادریشان رانده شدند و در سرزمین جدید توسط دشمنانشان احاطه شدند اما آنها باید نجات پیدا کنند چرا که شاید آخرین ها از نسل خود باشند.

توانایی های کلیدی:

چاقو های پرتابی ژاپنی
    تیغه های سمی
    طوفان تیر و کمان

قهرمانان:

نام: The Warden
    دسته: طلایه دار
    سلاح: Longsword

نام: The Peacekeeper
    دسته:قدرت سنگین

نام:The Lawbringer
    دسته:دو رگه

نام :The Conqueror
    دسته:آدمکش (Assassin)

نام:The Raider
    سلاح: تبر عظیم دانمارکی

نام: The WarLord
    دسته: سنگین

نام:The Valkyrie

نام:The Berserker

نام:The Kensei
    سلاح:Nodachi

Picture:
    نام: The Shogoki
    دسته:قدرت سنگین

نام:The Nobushi

نام:The Orochi
    کنترل ها:

L2:
    Guard Mode

R:
    Weapon Direction

X:
    Dodge

■+■:
    (Guardbreak Throw(in Guard Mode

R1
    (Light Attack(In GuardMode

R2
    Heavy Attack

عکس ها :​
    fh-media-e3_2016-ss-FULL-07-campaign-viking-mission_255407.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-08-campaign-standing-raider_255408.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-08-campaign-viking-rush_255409.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-09-being_knighted_255410.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-11-approaching-coast_255411.jpg ForHonor_og_1200x630.jpg
    تریلر ها و تیزر ها:

#1 se7en sin, ‏Aug 31, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Aug 31, 2016
    AMIN-SCORPION, hercule-poirot, ps3_360_wii و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Paradise Lost

کاربر سایت

این Lawbringer چرا اینقدر قوی هست؟ یعنی الان این بالانسه؟:D

3. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    مشکل نبود بالانس و قطی وصلی سرور همه دارن و برا همین پلیراش افت کرده.یه عده دوستان که بعد شمام پست دادن که خودشون مشکل ندارن جمع نبندن تو کل دنیا خیلیا مینالیدن بابت سرورا یکی دوتا نبودن!
    منتهی حرف شما بابت گیرست یا پول کم دیگه زیاده رویه!تو این بازی اتفاقا با انجام ماموریت روزانه ها و بازی کردن خیلی راحت میشه پول دراورد من خودم تا یکی دوماه پیش که بازی میکردم راحت هم کاراکترارو خریدم هم خرج موارد جانبی کردم.گیرست هم اونقدر تاثیر نداره که یه بازیکن صفرو به صد برسونه!خیلی راحت با خوب بازی کردن و دفاع و حمله به موقع میشه گیرست بالاهارو زد!
    اینکه بابت یه IP جدید که معلوم نبود چی بشه و اتفاقا قبل از عرضشم اعلام شد مثل رنبو میشه همه کاراکترارو با پول خود بازی خرید تقصیر سازنده نیست!ریسک خود شما بوده که بخاطر سریع گرفتن کاراکترا پول بابت گلدی دادی که هیچ ارزشی نداشته!
    باز شما حداقل کاراکترا برات باز هستن و پول بابت اونا نمیدی اونایی که تو همین فروم ماهی چندصدهزار خرج ایتم یا کاراکتر میکنن که بدتر از شما باید شاکی باشن!:D

Paradise Lost و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.
  4. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    ^^^
    همون یعنی خیلی دیر میبینیم...نسل بعد:-" :D

از این Event خوب ها هر چند وقت یکبار میزارن؟ 2هزار استیل:-"
    بعد...مچ میکینگ بازی کلا بالانس سرچ میکنه،یا الان چون مجانیه همه بازی ها ملت با lvlپایین هستن؟ :D در کل تا الان که اوضاع خوبه:-"

آها یک چیز دیگه...این سامورایی ها با اختلاف که گویا بیشترن یا حداقل خیلی فعال ترن! کل نقشه رو گرفتن:|
    تاحالا شده تیمی برسه به Base حریف؟ چجوریا میشه در این حالت؟:-" (اصلا اشاره کردن چی میشه؟ منقرض میشه تیم؟:)) )

#663 Akiba, ‏Aug 12, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Aug 12, 2017
  5. Oakenshield

Oakenshield Fire and Cold Ashes
    کاربر سایت

نام:
    محمد
    خب دیگه این مشکلی نیست:D

اونت هر یه هفته یا مکسیسمم دو هفته یه بار میدن:D همین یه هفته پیش یه اونت معررکه دادن ریالیستیک الیمینیشن:D فیلم بود رسما:D طرف سر و تهشو تو بازی عادی میزدی یه راند نمیتونست یه ضربه به کسی بزنه، این اومده بود گاد لایک شده بود:)) ولی جالب بود در کل:) دمشون گرم:x

مچ میکینگ بازیو فکر می کردیم بالانس نیست:D اما چرا بالانسه :D چون یه سری دیگه از بچه ها هم قبل فری ویکند گرفتن و دارن میرن. اونام لولاشون پایینه. دارن به پلیرهای تازه کار میخورن. من خودم به 90% کسایی که میخورم دیوای بی شاخ و دمن:D طرف حداقل با نصف کلاس ها رپ مکس داره:)) :|

سامورایی ها خیللللللللللیییییییییییی زیادن:| حدود 40% پلیرا سامورایین:|دقیقا بر عکس استوری:| البته الان انگار ریج زدن که تریتوری هاشون رسید به 42 تا:| سابقه نداشته تا حالا:|
    اره همینا به بیس ما رسیدن یه بار. تو الفا یا بتا هم یه بار رسیدن. به بیس وایکینگ ها هم احتملا رسیدن. اتفاق خاصی نمی افته خوشبختانه:D

راستی اخر نگفتی کدوم فکشن و کدوم کلاسو برداشتی؟:D

6. Akiba

کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    دیره:( من داستانی زودتر میخوام:))

همشون انقدر استیل میدن؟ :-" بعد صرفا باید شرکت کرد توشون یا مثلا تعداد خاصی مسابقه بره هر شخص تا حساب بشه براش؟:-"

البته الان هم فریویکنده، هم تخفیف 50%ـی خورده بود بازی،احتمالا یک جماعت زیادی جدید اضافه شدن به بازی:-" حالا یکم بگزره،دقیق تر میشه فهمید:D
    بعد کنار lvl یک چیز دیگه هم هست، اون چیه؟ ( Rep نیست...یه چیز دیگه:-" )

گفتی رقابت نزدیکه همون شوالیه رو برداشتم>:) ، و واردن:D کلا حال میده این بشر>:) (من از این لباس خفنا میخوام:(( )
    البته برای اوردرها چندتا کلاس دیگه هم بازی کردم یکم... دوتا دیگه هم امروز باید بگیرم:-" کلا کلاس های اصلی رو باید باز کرد دیگه،لازم میشن:D

مپ Temple Garden خیلی خوبه!!! :x
    این که با بیرون رفتن هاست بازی چندثانیه برمیگرده عقب به شدت حرکت ضایعیه:| رسما یکبار مسیر بازی عوض شد:-" شهید شده بودم،چند ثانیه برگشت عقب و زنده شدم،دو نفر رو کشتم:| (حرکت ناجوانمردانه ای محسوب میشه؟ :-" )

#665 Akiba, ‏Aug 13, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Aug 13, 2017
  7. blechh

کاربر سایت

نام:
    حسین
    داداش تو الان با این حرفت نشون دادی که چقدر نتت خرابه:D
    تایم اوت تو هر بازی یه چیز فاجعست خیلی بیشتر از پینگ بالا اذیتت میکنه اصلا به معنایه واقعی یه چیز بولشته:D ولی خب بعضی بازی ها به دلیل سروهای اختصاصی دیگه پرتت نمیکنه بیرون
    اما داداش جریان اینه این بازی حساس ترین سرورهای دنیا رو داره تو اگه تو این بازی ذره ای تایم اوت داشته باشی بدون شک لفت میخوری:D نمی خوام بگم این ربطی به سرور نداره چون واقعا سروراش یه بولشته به تمام معناست ولی خب تو این بازی اینطوریه تو اگه میدونستی تایم اوت داری اصلا نباید این بازی رو میخریدی:D
    ولی خب درست میشه سرورا اختصاصی بیان رو کار درست میشه

Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
  8. Ghasede_Del

کاربر سایت

نام:
    Amir Ali
    دوستان الان بازی 50% تخفیف خورده میشه با 30 دلار خریدش
    کسی هست که پلاس باشه بیاد با هم بخریم؟ من بشم ظرفیت 2؟
    چون من اکانتم رو خودش پلاس نیستش
    از دوستان قدیمی هم اگر کسی ظرفیتش خالیه و میتونه شیر کنه من نصف 30 دلار رو بهش میدم شیر کنه منم بتونم بازی کنم
    لطفا سریعتر به من خبر بدین منتظرم

9. kamkar

کاربر سایت

من فیزیکی دست ۲ خریدم ۱۰۰ تومن، از تخفیف ۵۰ درصدی هم ارزون تر در میاد.
    البته شما میخواید شریکی بخرید و حدود ۶۵ تومن براتون در میاد، ولی دیسک بخرید به صرفه تر در میاد و قابل فروش هم هست.

_______
    من همیشه تو تیم های بالانس میفتم، نمیدونستم به خاطر Free weekend ه.

10. mikael1026

کاربر سایت

دوستان بخش داستانی احتیاج به پلاس داره؟یا فقط باید آنلاین بود؟

11. Oakenshield

کاربر سایت

نام:
    محمد
    خو کاریش نمیشه کرد . باید صبر کنی :D
    اره همشون 2000 تا میدن. نه کلا سوریه اونتا:D اجباری نیست شرکت توشون. صرفا یه چالشه:D لازم هم نیست کامل انجام بدی. یه مچ هم بری کافیه:D تایمش که تموم بشه 2000 تا میگیری:D کلا اینجا سازنده ها خواستن به همه حال بدن:D
    اینم حرفیه:D
    اون لول سلاح ها را نشون میده.:D دیدی کسی سبزه کلا فاتحه را بخون:D زرد هم همینطور تا حدودی:D جدا از شوخی در حال حاضر 144 گیر اسکور مکسه:)
    درود:x به لژیون آهن خوش اومدی :x :x :x لباس خفنا را بذار رپ 6-7 به بعد::D زیاد این کلاس اون کلاس نکن به نظر من:D یکیو مستر شی خیلی بهتره:D
    نه ناجوانمردانه نیست:D خیلی هم خوبه:D کار درستی هم کردی:D حالا خوبه این البته:D یه دو تا باگ درست هنوز نخورده بهت:D

کلا لایو استریم خیلی بدی بود ولی. دو طرف اونقدر که باید بازیشون خوب نبود. اما خب اون کانالی که من داشتم ازش میدیم وسط حرف های اینا یه مچ حسابی از spliced نشون داد. گلادیاتور و های لندر رپ 14 مقابل هم. نتیجه؟ 5-1 به نفع گلادیاتو. اون یه بارم افتاد پایین:D
    پ.ن: طراحی و رنگ بندی مپ های جدید عالیه:D

12. mikael1026

کاربر سایت

دوستان کسی جواب ما را نمیده؟بالاخره پلاس میخاد یانه؟

13. sajadkh

کاربر سایت

نام:
    Sajjad
    نه پلاس نمیخواد اما باید همیشه انلاین باشی نتت قطع شه از بازی خارج میشه.بخش داستانی خوبه اما بازیو واسه مولتیش بگیر شک نکن اگه مشکلی نداشته باشی معتاد بازی میشی حتما هرروز باید بازی کنی.
    گیم پلی رو دیدم یعنی تا الان اگه سنتورین عصاب خردکن ترین هیرو باشه بعد اپدیت گلادیاتور جاش رو میگیره یعنی رسما میشه گفت با بالا رفتن لولش و گرفتن یه گیر واسه بالا
    بردن استامیناش رسما غیرقابل زدن میشه خیلی وحشیه.
    مپ های جدید هم خیلی خوبن اینکه میشه پلیرهارو با تیر زد (امیدوارم گندشو در نیارن دیگه) یا تو مپ وایکینگ ها اون چیز خفنی که میچرخه میاد خیلی خوبه.قلعه هم خیلی خوشکل و بزرگه.واقعا دارن ساپورت میکنن بازیو امیدوارم با سرورای اختصای پلیرا برگردن.هرچند تو همین فری ویکند خیلی ها میخرن بازیو.بعد اپدیت هم یه هفته باید صبرکنیم واسه خریدن هیروها خیلی رو عصابمه.از اونورم ارزش نداره سیزن پس بگیرم واسه یه هفته:|
    @Oakenshield
    هیروت چیه؟:D بیا یه دوئل بزنیم ببینیم چی میشه:D

armin_shadow و mikael1026 این نوشته را Like کرده اند.
  14. Oakenshield

کاربر سایت

نام:
    محمد
    بذار سیزن 3 :D

sajadkh این نوشته را Like کرده است.
  15. dooste.man83

کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام دوستان عزیز
    این بازی ارزش خرید داره ؟ قسمت سینگل و داستانی هم داره یا فقط آنلاین هست ؟
    آنلاینش تکراری نمیشه ؟

16. Akiba

کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    بله...بله...این دو روز مجانی تموم شد(شده دیگه؟) مچ میکینگ بسیار زیبا شده:-"
    Rep 50 ...95...چه وضعشه:|
    خدا رحم بنماید:D

بخش داستانی هم تموم شد! بسی حال داد! :x >:)

H^D^ و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.