For Honor

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط se7en sin, ‏Aug 31, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    ︻デ═一︻デ═一

ForHonor_og_1200x630.jpg

(Release Date: February 14 2017(26/11/95

Designer: Jason VandenBerghe

Publisher: Ubisoft

Genre: Hack and Slash

Platforms: Playstation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Modes: Single-Player, Multiplayer

توضیحات:عنوانی جدید که شمارا به عمق تاریخ می برد.عنوان جدید شرکت یوبیسافت که به گفته کارگردان و طراح بازی حاصل یک دهه فکر، طراحی و کار است در مورد سه فرقه تاریخی و در اصل سه سلسله و اتفاقاتی که برای آنها پیش می آید . تمرکز اصلی بازی بر روی قسمت آنلاین است اما با این حال بازی دارای قسمت داستانی و تک نفره هم می باشد که به گفته دست اندر کاران دارای سوپرایز های زیادیست. در این بازی شما حتی قادر هستید سمتی از سلاح که با آن به دفاع می کنید یا به حمله می پردازید را تعیین کنید همچنین باید حواستان باشد که با تقلید و پیش بینی رفتار دشمنان خود بتوانید به خوبی از خود دفاع کنید.در هر سه فرقه 4 قهرمان از 4 دسته متفاوت از هر دو جنسیت حضور دارند.هر فرقه دارای ویژگی های کلیدی مخصوص بخود می باشد، همچنین هر کدام از قهرمان ها داری سلاح ها و شخصی سازی های جداگانه ای می باشد

فرقه ها:
    The Knights
    مفهاوم های نماد:

نظم
    ریشه های اژدادی
    محافظت

رنگ ها:
    [​IMG] (دانش , قدرت)

[​IMG] (امید, پایداری)
    شوالیه ها بر این این عقیده اند که خیلی (اگر نگوییم تمام)ویرانه های باستانی که این سرزمین هارا پوشانده اند، توسط اجداد آنها ساخته شده است.شوالیه هایی که قرن ها پراکنده بودند، امروز بالاخره تصمیم گرفتند تا زیر تنها یک پرچم به یک دیگر بپیوندند؛ آن هم پرچم "لژیون آهنین(Iron Legion)".
    اما امروز از این نام تنها آرمانی مانده تا یک وجودیت کامل.

The Vikings

مفهوم های نماد:

آزادی
    غارتگران
    قبیله

رنگ ها:
    [​IMG] (عشق, خطر)

[​IMG] (مرگ, سختی)
    کسانی که فکر می شد برای همیشه ناپدید شده اند امروز با تعداد زیادی از جایی آن سوی دریا بازگشته اند.
    آنها به دلایل زیادی بازگشته اند، بازگشته اند تا چپاول کنند، سرزمین های جدیدی بگیرند
    ،مردمشان را گسترش دهند و از همه مهم تر خانه اژدادی خود را در شمال پس بگیرند.​

The Samurai
    مفهوم های نماد:

راز
    مهاجرت
    نجات یافتن

رنگ ها:
    [​IMG] (جاودانگی, ارتباط عرفانی)
    [​IMG] (کنترل, آرامش)

تاریخ با سامورایی ها مهربان نبوده، اصلیت آنها به اعماق خاور دور بر می گردد.
    آنها داستان امپراطور و وطنی را می گویند که در آخرید رویداد خشونت آمیز زمین به دریا و آتش واگذار شد.
    قهرمانان فراری و چادر نشین این بار آوارگی خود را رها کردند و برای خود ملتی تحت فرمانروایی امپراطوری قدرتمند تشکیل دادند.تا بار دیگر قدرت و عظمتی که زمانی ازآن سامورایی ها بود را به جهانیان نشان دهند.
    در زمانی که آنها روز به روز قدرتمند تر می شوند آنها طمع تلخ تبعید را از یاد نبرده اند، آنها از سرزمین مادریشان رانده شدند و در سرزمین جدید توسط دشمنانشان احاطه شدند اما آنها باید نجات پیدا کنند چرا که شاید آخرین ها از نسل خود باشند.

توانایی های کلیدی:

چاقو های پرتابی ژاپنی
    تیغه های سمی
    طوفان تیر و کمان

قهرمانان:

نام: The Warden
    دسته: طلایه دار
    سلاح: Longsword

نام: The Peacekeeper
    دسته:قدرت سنگین

نام:The Lawbringer
    دسته:دو رگه

نام :The Conqueror
    دسته:آدمکش (Assassin)

نام:The Raider
    سلاح: تبر عظیم دانمارکی

نام: The WarLord
    دسته: سنگین

نام:The Valkyrie

نام:The Berserker

نام:The Kensei
    سلاح:Nodachi

Picture:
    نام: The Shogoki
    دسته:قدرت سنگین

نام:The Nobushi

نام:The Orochi
    کنترل ها:

L2:
    Guard Mode

R:
    Weapon Direction

X:
    Dodge

■+■:
    (Guardbreak Throw(in Guard Mode

R1
    (Light Attack(In GuardMode

R2
    Heavy Attack

عکس ها :​
    fh-media-e3_2016-ss-FULL-07-campaign-viking-mission_255407.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-08-campaign-standing-raider_255408.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-08-campaign-viking-rush_255409.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-09-being_knighted_255410.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-11-approaching-coast_255411.jpg ForHonor_og_1200x630.jpg
    تریلر ها و تیزر ها:

آخرین ویرایش: ‏Aug 31, 2016
    hercule-poirot, ps3_360_wii, gamer1998y و 12 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    حسین
    حقیقتا این موردی که می فرمایی هیچ ربطی به بد بودن بازی نداره یک چیز طبیعیه طرف چند برابر تو بازی کرده بایدم نسبت به بقیه یه امتیاز خاصی علاوه بر مهارت بیشتر داشته باشه بنظر من چیزی که باعث میشه پلیر انگیزه برا ادامه بازی داشته باشه همینه
    درضمن اگه کسی حتی بره 60 دلار بده 150000 هزارتا استیل پک هم بگیره باز تا وقتی ریپش پایین باشه نمیتونه سلاح با گیر اپیک بگیره (بشخصه تنها فقط یک بار دیدم که یک پلیر ریپ چهار بود با گیر اسکور 144) وقتی هم ریپت پنچ بشه خیلی راحت میتونی گیر اسکورت رو با اپگرید ببری رو 144 پس تو این مورد هم مشکلی نیست
    از اون سمت اگه بازیت خوب باشه و هیرو طرف هم تمام حرکاتش رو بشناسی با ریپ 0 هم میتونی یه ریپ 20 با گیر اسکور 144 رو بزنی:D
    ولی من با این جریان ریپ اسکور خیلی حال میکنم یه بار ما با سنتوریون گیر اسکور 80 بودیم رقیبمون هنوز لول 5 بود من فقط با یه مشت سنگین سنتوریون 35 درصد از دمیجیش رو زدم خودم کف کردم:D

3. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد
    چرا باید امتیاز خاصی اونم در این حد تاثیرگذار نسبت به بقیه داشته باشه؟ به طوریکه یه تنه یه تیمو بتونه بزنه؟ اتفاقا من خیلی از افراد را دیدم که لول مکس بوده سلاح هاشون. خوب بودن بازی یه حدی داره. بله تو فور انر هستن کسایی که انقدر بازیشون خوبه که ادم ویدیو بازیشونو میبینه وحشت می کنه. اما اونا یه عده قلیل هستن. شاید صد-دویست نفر. بقیه گیمرها(ما) تا یه حدی مقاومت می تونن بکنن. الان شما داری این حرفو میزنی. خب طرف با ریدر رپ 24 اومده جلو من ایستاده. با این حال من 2 سوم خط سلامتیش را بردم. اما اخر کار یه ضربه زده به من و نصف خط سلامتی منو یه ضرب خالی کرده. خب اگه این لول سلاح هاش در سطح من بود، ایا من نمیبردمش؟

mamadha این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    حسین
    دارم میگم داداش من این جریان رو توش مشکلی نمیبینم بنظرم بایدم اینطور باشه(تو پست قبلی هم درموردش توضیح دادم) خودمم کم جلو اینا قرار نگرفتم خودم یادمه جلو یه والکری بودم اتک سبکاش اندازه اتک سنگینا من ضربه میزد ولی من باهاش مشکلی ندارم مشکلی هم نمیبینم.
    این که تو اینو مشکل میدونی نظر خودته:)

5. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد
    این حرف مثل این میمونه که بگی تو بتل فیلد طرف طرف خط سلامتی دو-سه برابر بیشتر و اسلحه با گلوله دو سه برابر قوی تر داشته باشه من مشکلی ندارم و اگه مهارت داشته باشم میزنمش:|
    طرف انقدر قویه که کل تیم میریزن سرش هر چقدر ضربه میزنن خط سلامتیش خالی نمیشه بعد تک تکشونو وان شات می کنه. این واقعا تو بازی انلاین اوکیه و پلیرها نباید مشکل داشته باشن. بالانس و این حرف ها هم کشک.
    این که شما مشکل نمیدونی یه چیزه و این که این مورد واقعا یه مشکل باشه یه چیز دیگه.

آخرین ویرایش: ‏Jul 1, 2017
  6. کاربر سایت

اين يه چيزيه كه خيلي جاها بهش اشاره شده و كاملا مشكل جدي هست. فك نكنم درخواست يه مچ ميكينگ بالانس شده از يه بازي كه كاملا آنلاينه چيز زيادي باشه، حالا اينكه شما ميتوني بزني قرار نيست همه هم مثل شما بازي كنن. همين مشكل تو Reddit بازي بيشتر از 11هزار امضا جمع كرده بود 2ماه پيش.خيلي ها هم كه ميشناسم به خاطر مچ ميكينگ افتضاح بازي رو دراپ كردن.

Masta_killa و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    حسین
    من نگفتم که بازیم عالیه و باید حتما بازیت عالی باشه یا این دیگه تقصیر خودته که مهارت نداری
    گفتم پلیری که زحمت برا کارکترش میکشه بایدم نسبت به بقیه امتیاز ویژه ای داشته باشه درسته مچ میکینگ بازی افتضاحه این درسته و باید یه سیستم رنکینگ بهش اضافه کنند تا پلیرا هم سطح کنار هم بیوفتن(البته این کار با وجود تعداد زیاد کارکترها کار مشکلیه بنظرم)
    ولی اقا محمد زمای که من تو رو نقل و قول کردم بهم نگفتی مچ میکینگ مشکل داره گفتی گیر اسکور مشکل داره منم گفتم مشکلی نداره و مشکلی هم نمیبینم باید یه سیستم پیشرفته رنکینگ بهش اضافه بشه تا پلیرا ناراحت نباشن ولی این که تو جلو یه پلیر خوف قرار مگیری و انتظار داری راحتم بزنیش مشکل خودته(البته باید در صورتی ناراحت باشی که ناخواسته و به اجبار جلو این طرف باشی که فعلا اوضاع بازی همینه) ولی این که برای تو,تو بتل فیلد طرف دو سه برابر قوی تر از بقیه باشه درصورتی که زحتمش هم کشیده مشکله من دیگه حرفی ندارم(که البته بتل فیلد اینطوری نیست:D)

Oakenshield این نوشته را Like کرده است.
  8. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد
    :D :D :D

Masta_killa, sajadkh و NaViiDii این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

تو افلاین چیکار میشه کرد میگین ؟

10. Gold User

یه سری مراحل معمولی هست که ارزش زیادی هم نداره
    فقط کمک میکنه یکم با بازی اشنا بشید
    کلا بازی آنلاین محوره و کل ارزشش به بخش مولتیشه

11. کاربر سایت

دوستان الان من بازیُ جدید گرفتم میخوام Single Player بازی رو برم باید حتما 17 گیگ دانلود کنم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    تا آپدیت نکنید داخل نمیره اصلا

13. کاربر سایت

نام:
    davood
    کسی راهنمای تروفی بازی داره یا جای میشناسه

14. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد
    بازی بالاخره پلت شد:D
    به عنوان اولین پلت خوب بود:D
    ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    استوری بازی واقعا خوب بود. البته انتظاری نداشتم اما خب همون تنوعی هم که داده بودن شگفت زدم کرد. دمشون گرم:D نکته جالبی هم که تو استوری بود این بود که سعی کرده بودن به بخش انلاین هم ربطش بدن:D
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    بازی وحشتناک انبالانسه:| الان که همه حرفه ای شدن قشنگ معلومه این موضوع:| یعنی واقعا مسخرست که تقریبا تمام هیرو ها با تکرار یه حرکت میتونن حریفو بزنن:| این وسط هیرو های وایکینگا دیگه اوج رو اعصاب بودنن:|

Tidus & Shayne, MOHSEN 007 و ps34 این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    محمد
    بله متاسفانه بازی مخصوصا توی حالت آنلاین مولتی پلیر اصلا بلانس نیست! ولی با پیشرفت در بازی و تجربه میشه افرادی که لول بالایی دارن رو به راحتی زد! خود من شخصا با لول پایین خیلی از لول بالا ها رو ناکار کردم با صبر و حوصله البته:D#:-S

Tidus & Shayne و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.
  16. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد
    اون که جای خود:D اما بعضا پلیرهایی هستن که واقعا نمیشه زدشون. حالا چرا؟ چون یه حرکت خاص را مکررا تکرار می کنن. یا مثلا سنتوریون. ایو اگه یه گیمر حرفه ای برداره صد در صد با اولین ضربه، سه چهارم خط سلامتیو خالی می کنه. و الا اینکه لول های بالا را با صصبر میشه زد کاملا درسته. خودمم کم نزدمشون تا حالا:D

g - unit و Tidus & Shayne این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید