1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

For Honor

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط se7en sin, ‏Aug 31, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    ︻デ═一︻デ═一

ForHonor_og_1200x630.jpg

(Release Date: February 14 2017(26/11/95

Designer: Jason VandenBerghe

Publisher: Ubisoft

Genre: Hack and Slash

Platforms: Playstation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Modes: Single-Player, Multiplayer

توضیحات:عنوانی جدید که شمارا به عمق تاریخ می برد.عنوان جدید شرکت یوبیسافت که به گفته کارگردان و طراح بازی حاصل یک دهه فکر، طراحی و کار است در مورد سه فرقه تاریخی و در اصل سه سلسله و اتفاقاتی که برای آنها پیش می آید . تمرکز اصلی بازی بر روی قسمت آنلاین است اما با این حال بازی دارای قسمت داستانی و تک نفره هم می باشد که به گفته دست اندر کاران دارای سوپرایز های زیادیست. در این بازی شما حتی قادر هستید سمتی از سلاح که با آن به دفاع می کنید یا به حمله می پردازید را تعیین کنید همچنین باید حواستان باشد که با تقلید و پیش بینی رفتار دشمنان خود بتوانید به خوبی از خود دفاع کنید.در هر سه فرقه 4 قهرمان از 4 دسته متفاوت از هر دو جنسیت حضور دارند.هر فرقه دارای ویژگی های کلیدی مخصوص بخود می باشد، همچنین هر کدام از قهرمان ها داری سلاح ها و شخصی سازی های جداگانه ای می باشد

فرقه ها:
    The Knights
    مفهاوم های نماد:

نظم
    ریشه های اژدادی
    محافظت

رنگ ها:
    [​IMG] (دانش , قدرت)

[​IMG] (امید, پایداری)
    شوالیه ها بر این این عقیده اند که خیلی (اگر نگوییم تمام)ویرانه های باستانی که این سرزمین هارا پوشانده اند، توسط اجداد آنها ساخته شده است.شوالیه هایی که قرن ها پراکنده بودند، امروز بالاخره تصمیم گرفتند تا زیر تنها یک پرچم به یک دیگر بپیوندند؛ آن هم پرچم "لژیون آهنین(Iron Legion)".
    اما امروز از این نام تنها آرمانی مانده تا یک وجودیت کامل.

The Vikings

مفهوم های نماد:

آزادی
    غارتگران
    قبیله

رنگ ها:
    [​IMG] (عشق, خطر)

[​IMG] (مرگ, سختی)
    کسانی که فکر می شد برای همیشه ناپدید شده اند امروز با تعداد زیادی از جایی آن سوی دریا بازگشته اند.
    آنها به دلایل زیادی بازگشته اند، بازگشته اند تا چپاول کنند، سرزمین های جدیدی بگیرند
    ،مردمشان را گسترش دهند و از همه مهم تر خانه اژدادی خود را در شمال پس بگیرند.​

The Samurai
    مفهوم های نماد:

راز
    مهاجرت
    نجات یافتن

رنگ ها:
    [​IMG] (جاودانگی, ارتباط عرفانی)
    [​IMG] (کنترل, آرامش)

تاریخ با سامورایی ها مهربان نبوده، اصلیت آنها به اعماق خاور دور بر می گردد.
    آنها داستان امپراطور و وطنی را می گویند که در آخرید رویداد خشونت آمیز زمین به دریا و آتش واگذار شد.
    قهرمانان فراری و چادر نشین این بار آوارگی خود را رها کردند و برای خود ملتی تحت فرمانروایی امپراطوری قدرتمند تشکیل دادند.تا بار دیگر قدرت و عظمتی که زمانی ازآن سامورایی ها بود را به جهانیان نشان دهند.
    در زمانی که آنها روز به روز قدرتمند تر می شوند آنها طمع تلخ تبعید را از یاد نبرده اند، آنها از سرزمین مادریشان رانده شدند و در سرزمین جدید توسط دشمنانشان احاطه شدند اما آنها باید نجات پیدا کنند چرا که شاید آخرین ها از نسل خود باشند.

توانایی های کلیدی:

چاقو های پرتابی ژاپنی
    تیغه های سمی
    طوفان تیر و کمان

قهرمانان:

نام: The Warden
    دسته: طلایه دار
    سلاح: Longsword

نام: The Peacekeeper
    دسته:قدرت سنگین

نام:The Lawbringer
    دسته:دو رگه

نام :The Conqueror
    دسته:آدمکش (Assassin)

نام:The Raider
    سلاح: تبر عظیم دانمارکی

نام: The WarLord
    دسته: سنگین

نام:The Valkyrie

نام:The Berserker

نام:The Kensei
    سلاح:Nodachi

Picture:
    نام: The Shogoki
    دسته:قدرت سنگین

نام:The Nobushi

نام:The Orochi
    کنترل ها:

L2:
    Guard Mode

R:
    Weapon Direction

X:
    Dodge

■+■:
    (Guardbreak Throw(in Guard Mode

R1
    (Light Attack(In GuardMode

R2
    Heavy Attack

عکس ها :​
    fh-media-e3_2016-ss-FULL-07-campaign-viking-mission_255407.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-08-campaign-standing-raider_255408.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-08-campaign-viking-rush_255409.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-09-being_knighted_255410.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-11-approaching-coast_255411.jpg ForHonor_og_1200x630.jpg
    تریلر ها و تیزر ها:

آخرین ویرایش: ‏Aug 31, 2016
    AMIN-SCORPION, hercule-poirot, ps3_360_wii و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    حسین
    90 درصد جذابیت این بازی انلاینشه دیگه خودت تا تهش برو

3. Dragon Age Scholar ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    این بیرون پریدنا بیچاره کرده مارو، خدایی همینجور بمونه، بازی رو کامل شروع نکرده ولش میکنم!
    واقعا یوبی با یه تصمیم احمقانه و خساستش گند زده به تجربه بازی، هر ۴ ۵ بازی که شروع میکنی فقط یکیش رو میتونی تموم کنی!:|

Oakenshield این نوشته را Like کرده است.
  4. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد
    بازی کن به مرور عادت می کنی =)) :|امروز یه دومنیون رفتم تیم حریف بریک کرده بود.فقط هم یه نفرشون زنده بود. طرفو داشتم میزدم یهو سرور انداختم بیرو:| :| :|

Grey Warden این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    امیر
    من خیلی وقته این بازیو گذاشتم کنار بخاطر سرورهای گندش باز خدا پدر سرورهای ریمبو رو بیامرزه که حداقل یک ساعت بدون پرت شدن بیرون میشه بازیش کرد این یوبی احمق فکر میکنه با دوزار خرج کردن میتونه پول به جیب بزنه خاک برسرش اگه خرج همین بازی و ریمبو میکرد و سرورهای خوبی مثل بتل و اورواچ میزد الان جای سوزن انداختن تو سرورهای فور آنر و ریمبو نبود البته ریمبوش شلوغه اما این نه

6. کاربر سایت

نام:
    حسین
    فکر نمیکنما:-" تو ps4 که اوضاع پلیرا عالیه امکان نداره تو یه دست بازی دو طرف تیم کامل نباشه

7. کاربر سایت

نام:
    Masta_killa
    تیرکمون گذاشته اصن واسه همین:D (البته مخصوص کلاس ساموراییه اسکیلش)

8. کاربر سایت

نام:
    Sajjad
    پس چرا من و خیلی های دیگه ای که بازی میکنیم چرا یه دفه از بازی بیرون پرت نشدیم؟درست اوج زمانی که همه میگفتن سرورهای بازی اشغاله و فلان من بازیو گرفتم و همون موقع رفتم تو مولتی و خیلی راحت واسم بازی پیدا کرد و بازی کردم بدون هیچ لفتی تا به همین امروز چه یه ساعت چه ده ساعت من و کسایی که باهاشون بازی میکنم بیرون پرت نمیکنه این برمیگرده به کیفیت نت شما واسه همه اینجوری نیست.
    پلیرهای بازی هم کاملا زیادن تو تمام مود ها اینکه میگید پلیری نیست کاملا اشتباهه.اینقدی که تو این بازی ایرانی دیدم تو بتل و ... من به شخصه ندیدم.
    اون کسایی هم که وقتی داره میبازن و یهو میرن گند میزنن به بازی بهشون پنالتی تعلق میگیره و تا 10 دقیقه نمیتونن هیچ مودی رو بازی کنن الان از وقتی این پنالتی رو وارد کردن خییلی کم پیش اومده یکی لفت بده تقریبا همه بازی رو تا اخر میرن

mamadha این نوشته را Like کرده است.
  9. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد
    من سامورایی بر میدارم؟:|

10. کاربر سایت

نام:
    Masta_killa
    خب بردار:D خودتو به واردن محدود نکن

11. کاربر سایت

نام:
    حسین
    البته کلاس وایکینگ و نایت ها هم یه همچین ویژگی دارن:-" مثلا یکی نیزه پرت میکنه اون یکی شمشیر:D

Masta_killa این نوشته را Like کرده است.
  12. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

نام:
    محمد
    یه سناریو دیگه که از قضا خیلی محتمل تر هست اینه که نت شما زیادی خوبه. از دو هفته پیش بازی به شدت مشکل پیدا کرده. قبلا بله منم هر 20 بازی یه لفت می خوردم.اونم چون هاست لفت میداد.اما الان افتضاحه.:| فقط هم من نیستم. میای یه دومنیون با ایرانیا میری بعد 5 دقیقه میبینی همه یارات باتن و تو میمونی و تیمی که حداقل رپ شون 3 و 4 هست. بازی دو میلیون نسخه فروخته. اما رو سه تا پلتفرم کلا 200.000 تا پلیر داره. 90 درصد پلیرا بازیو ترک کردن به خاطر مشکلات سرورها. بعد نت من خوب نیست؟:| بله ایرانیای بازی خیلی زیادن اما کم پیش میاد بینشون کسی باشه که خوب و درست و عادلانه بازی کنه. همین ایرانیایی که می فرمایی از همه پلیرای دیگه کثیف تر بازی می کنن و بیشتر از همه دلقک بازی در میارن. اون پنالتی هم که شما میگی جدا از محاسنش امروز گند زد به تجربه من. بدون اینکه بدونم چرا و چطور و کی دیدم ده دقیقه پنالتی خوردم. بعد از هم تیمیم می پرسم چرا میگه لفت دادی وسط کار:| در حالی که روح خودمم خبر نداشت که لفت دادم:|
    ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    جدا از همه این حرف ها فور انر به شدت مشکلات مسخره ای داره. گلیچ های مختلف که بعضا یه کاری می کنن از تعجب شاخ دربیاری. متعادل نبودن کاراکترا( در حال حاضر سنتوریون به طرز مسخره ای قوی تره. یه ضربه بهت بزنه چین کومبو میشه در ادامه و الکی نصف خط سلامتی میره.) به طوریکه با بعضی کاراکترا عملا یه سری را نمیشه زد. ، دخالت وحشتناک لول سلاح ها که عملا بازیو بر میگردونه :| صد بار شده لول سلاح های طرف دو سه برابر من بوده و مهارتش نصف. اما من بازیو باختم به خاطر اینکه با سه ضربه منو کشته:|
    :| با آرمان های شوالیه گری در تضاده. :D (جدی بود :| )میخواستم کاراکتر دیگه بردارم میرفتم سراغ پلت کردن:D

robb stark, NaViiDii, amir_k2m و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    امیر
    کاملا موافقم با حرفهات و آنبالانس بودن کارکترها هم بر مشکلات این بازی افزوده شده بازی خیلی خوبه واقعا سرگرم کنندس اما مثل این میمونه یه غذای خوشمزه جلوته تا ناخونک میزنی یکی میزنه پشت دستت:D

Oakenshield این نوشته را Like کرده است.
  14. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    فکر کنم در مورد پایداری بازم در حال انجام یه سری کارهایی هستن و توی آخرین Warriors Den اشاره کرده باشن! فکر می کنم البته چون دقیق ندیدم
    در مورد بالانس هم این ها همه چی رو بر اساس دیتایی که به دستشون می رسه بررسی می کنن، به نظرم حرکت درستی هست. می گن شاید خیلی ها بیان شکایت کنن از آنبالانس بودن شخصیتی، اما در واقع آمار کلی چیز دیگه رو نشون می ده و نظرات اون عده، نظرات کل بازیکن ها نیست و ممکنه اونایی که نظر متفاوتی دارن اصلا نظری ندن! به هر حال بازی آپدیت می شه و مشکلات کمی هم که توی بالانس داره برطرف می شه، هر هفته کارگردان بازی وقت میزاره برای استریم و میاد در مورد مشکلات و فیکس ها صحبت می کنه!

جدای این موارد، روی PC قسمت Duel Ranked مد توسط سرور تست قابل بازی هست. وقتی وارد یه مسابقات می شین، 8 نفر توی 2 گروه 4 نفره به رقابت می پردارن. اگه وسط مسابقات هم خارج بشید پنالتی می خوره بهتون. برای دوئل هر نفر توی یه تیم قرار می گیره، اول با 3 نفر دیگه توی گروه خودش بازی می کنه برای رده بندی، بعد هم به صورت ضربدری با تیم مقابل برای رسیدن به فینال. بعد هر بازی هم احتمال اینکه چند دقیقه صبر کنید هم هست تا بازی بقیه هم تموم بشه. کلا سیستم جالبی پیاده شذه، منم یه مدت بازی نکردم، 2 بار رفتم داخل کلا پودر شدم اومدم بیرون، در مورد جوایز اینا زیاد نمی دونم!

توی رنک ها بازیکن هارو بر اساس Skill توی یه مسابقه می نداره، بعد از 20 مچ هم بهتون یه Tournament Rank می ده که فکر کنم به 5 دسته تقسیم می شه که خودشون هم لول بندی دارن! در کل به نظر حرکت جالبی هست.

15. کاربر سایت

نام:
    Sajjad
    این مد جدیدی هستش که قراره به بازی اضافه بشه؟اگه اره کی؟؟ یعنی من شدید داشتم فکرمیکردم چرا اینا نمیان یه همچین حالتی ایجاد کنن که پلیرها به صورت رقابتی مبارزه کنن تا فینال یا حتی Brawl هم به همین صورت.اگه مد جدید باشه و قراره این مسابقات رو اضافه کنه بهترین خبر ممکن برای منه.

16. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    بله مد جدید هست و به صورت رایگان اضافه می شه، فعلا برای Duel دارن تست می کنن، اما برای سایر مدها هم هست گویا! زمان انتشار دقیق نداره، اما خیلی از کارهاش صورت گرفته و شاید اوایل یا اواسط سیزن سوم منتشر بشه! بازم دقیق نمی دونم، اما اومدنش حتمی هست.

sajadkh و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید