1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

For Honor

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط se7en sin, ‏Aug 31, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    ︻デ═一︻デ═一

ForHonor_og_1200x630.jpg

(Release Date: February 14 2017(26/11/95

Designer: Jason VandenBerghe

Publisher: Ubisoft

Genre: Hack and Slash

Platforms: Playstation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Modes: Single-Player, Multiplayer

توضیحات:عنوانی جدید که شمارا به عمق تاریخ می برد.عنوان جدید شرکت یوبیسافت که به گفته کارگردان و طراح بازی حاصل یک دهه فکر، طراحی و کار است در مورد سه فرقه تاریخی و در اصل سه سلسله و اتفاقاتی که برای آنها پیش می آید . تمرکز اصلی بازی بر روی قسمت آنلاین است اما با این حال بازی دارای قسمت داستانی و تک نفره هم می باشد که به گفته دست اندر کاران دارای سوپرایز های زیادیست. در این بازی شما حتی قادر هستید سمتی از سلاح که با آن به دفاع می کنید یا به حمله می پردازید را تعیین کنید همچنین باید حواستان باشد که با تقلید و پیش بینی رفتار دشمنان خود بتوانید به خوبی از خود دفاع کنید.در هر سه فرقه 4 قهرمان از 4 دسته متفاوت از هر دو جنسیت حضور دارند.هر فرقه دارای ویژگی های کلیدی مخصوص بخود می باشد، همچنین هر کدام از قهرمان ها داری سلاح ها و شخصی سازی های جداگانه ای می باشد

فرقه ها:
    The Knights
    مفهاوم های نماد:

نظم
    ریشه های اژدادی
    محافظت

رنگ ها:
    [​IMG] (دانش , قدرت)

[​IMG] (امید, پایداری)
    شوالیه ها بر این این عقیده اند که خیلی (اگر نگوییم تمام)ویرانه های باستانی که این سرزمین هارا پوشانده اند، توسط اجداد آنها ساخته شده است.شوالیه هایی که قرن ها پراکنده بودند، امروز بالاخره تصمیم گرفتند تا زیر تنها یک پرچم به یک دیگر بپیوندند؛ آن هم پرچم "لژیون آهنین(Iron Legion)".
    اما امروز از این نام تنها آرمانی مانده تا یک وجودیت کامل.

The Vikings

مفهوم های نماد:

آزادی
    غارتگران
    قبیله

رنگ ها:
    [​IMG] (عشق, خطر)

[​IMG] (مرگ, سختی)
    کسانی که فکر می شد برای همیشه ناپدید شده اند امروز با تعداد زیادی از جایی آن سوی دریا بازگشته اند.
    آنها به دلایل زیادی بازگشته اند، بازگشته اند تا چپاول کنند، سرزمین های جدیدی بگیرند
    ،مردمشان را گسترش دهند و از همه مهم تر خانه اژدادی خود را در شمال پس بگیرند.​

The Samurai
    مفهوم های نماد:

راز
    مهاجرت
    نجات یافتن

رنگ ها:
    [​IMG] (جاودانگی, ارتباط عرفانی)
    [​IMG] (کنترل, آرامش)

تاریخ با سامورایی ها مهربان نبوده، اصلیت آنها به اعماق خاور دور بر می گردد.
    آنها داستان امپراطور و وطنی را می گویند که در آخرید رویداد خشونت آمیز زمین به دریا و آتش واگذار شد.
    قهرمانان فراری و چادر نشین این بار آوارگی خود را رها کردند و برای خود ملتی تحت فرمانروایی امپراطوری قدرتمند تشکیل دادند.تا بار دیگر قدرت و عظمتی که زمانی ازآن سامورایی ها بود را به جهانیان نشان دهند.
    در زمانی که آنها روز به روز قدرتمند تر می شوند آنها طمع تلخ تبعید را از یاد نبرده اند، آنها از سرزمین مادریشان رانده شدند و در سرزمین جدید توسط دشمنانشان احاطه شدند اما آنها باید نجات پیدا کنند چرا که شاید آخرین ها از نسل خود باشند.

توانایی های کلیدی:

چاقو های پرتابی ژاپنی
    تیغه های سمی
    طوفان تیر و کمان

قهرمانان:

نام: The Warden
    دسته: طلایه دار
    سلاح: Longsword

نام: The Peacekeeper
    دسته:قدرت سنگین

نام:The Lawbringer
    دسته:دو رگه

نام :The Conqueror
    دسته:آدمکش (Assassin)

نام:The Raider
    سلاح: تبر عظیم دانمارکی

نام: The WarLord
    دسته: سنگین

نام:The Valkyrie

نام:The Berserker

نام:The Kensei
    سلاح:Nodachi

Picture:
    نام: The Shogoki
    دسته:قدرت سنگین

نام:The Nobushi

نام:The Orochi
    کنترل ها:

L2:
    Guard Mode

R:
    Weapon Direction

X:
    Dodge

■+■:
    (Guardbreak Throw(in Guard Mode

R1
    (Light Attack(In GuardMode

R2
    Heavy Attack

عکس ها :​
    fh-media-e3_2016-ss-FULL-07-campaign-viking-mission_255407.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-08-campaign-standing-raider_255408.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-08-campaign-viking-rush_255409.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-09-being_knighted_255410.jpg fh-media-e3_2016-ss-FULL-11-approaching-coast_255411.jpg ForHonor_og_1200x630.jpg
    تریلر ها و تیزر ها:

آخرین ویرایش: ‏Aug 31, 2016
    AMIN-SCORPION, hercule-poirot, ps3_360_wii و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    حسین
    داداش سرور های این بازی نت با کیفیتی می خواد دقیقا مثل سرورهای کالافه تو سرورایه کالاف اگه پینگت با اروپا زیر 150 بود راحت میتونستی بازی کنی اما اگه از 150 میرفت بالاتر یا سرچ نمیکرد یا تیرات نمیخورد اینجا هم همینه ولی به دلیل حساسیت بالا تو این بازی میندازتت بیرون
    این که تو بازیا دیگه راحت جوین میشی بخاطر کیفیت بالای سرورهاشه من با پینگ 250 میتونم برم تایتان 2 بازی کنم تیرام هم مثل هلو میخوره همیشه هم نفر اولم:D ولی این بازی باید یه نت با پینگ تایم زیر 150 و بدون تایم اوت داشته باشی من معمولا بعد از ظهرها پینگم میره رو 250 حتی نمیتونم دوئل بزنم ولی اخر شب ها و صبح ها پینگم میره رو 99:| تمام حالت های بازی رو میتونم بازی کنم اوم با چه کیفیتی با همه پینگ زردم یا سبز تو هم صد در صد مشکل از پینگته اصلا نمیونه چیز دیگه ای باشه حتی اگه قبول نداشته باشی:D سرور ها درسته مثل سرورهای بتل یا تایتان نیست ولی مشکلی ندارن

3. کاربر سایت

نام:
    امیر
    پینگ من با 8.8.8.8 رو 60 هستش خواستی عکس بگیرم بذارم همینجا دیگه از این پایینتر:|

4. کاربر سایت

موقع بازی کردن خیلی حواستون باشه کسی از نت دانلود نداشته باشه و یا حتی در حد دانلودهای کوچیک و چندلحظه ای. من امروز بازی می کردم و یه نفر از اعضای خونه تا میرفت تو اینستا و یه ویدیو میدید، من شوت میشدم بیرون. سیستم بازی خیلی حساسه.

5. کاربر سایت

نام:
    امیر
    نه نت کلا مال خودمه هیچکی نمیتونه استفاده کنه کلا سرورهاش مشکل داره من از دوستامم میپرسم اونا هم همین مشکل رو داره تازه اونا pcبازم هستن پلیرشون خیلی بیشتر از کنسول هست

6. کاربر سایت

سلام دوست عزیز
    من روی PS4 دو تا حساب دارم حسابی که پلاسم روی اون هست خیلی سریعتر وارد بازی میشه و مشکل خیلی کمی داره ولی روی اون یکی حسابم کلا اوضاع فرق داره و داغونه دیر وارد بازی میشم و خیلی هم قطعی داره. شما از حسابی که پلاس داره استفاده میکنید.

7. کاربر سایت

نام:
    امیر
    من رو ایکس باکس وان بازی میکنم حتما هم باید گلد یا پلاس داشته باشی تا بازی کنی

8. کاربر سایت

نام:
    davood
    بازی با شینوبی خیلی حال میده کمبو زیاد داره

9. کاربر سایت

حرکاتش با حاله ولی با دو سه تا ضربه کارش تمامه

10. کاربر سایت

نام:
    davood
    اره اگه کمبوش یاد بگیری طرف نفسم نمی تونه بکشه

11. کاربر سایت

نام:
    امیر
    آقا این نامردیه اون نینجایه:Dبد جور آنبالانسه از راه دور میزنه غیب میشه جفتک میندازه:Dانقدر سریعه نمیشه دفاع کرد:-<اون رومیه هم سوپر کمبو تشریف دارن و خیلی وحشی:|فردا تیرکمون شاهم میارن تو بازی از دور دیگه امنیت نداریم[-(

MAKAV3LI و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    حسین
    سنتریون عجیب کمبو میزنه یعنی عجیبااا, بدجور عاشقش شدم چند دست بازی کردم لول بالاها رو نابود کردم:D خوشم میاد نمی خواد استامینا هم کم بیاره:| واقعا کار باهش عالیه اگه تو محیط باز باشی راحت میتونی بزنیش من برشرکر پرستیژ 2 دارم تا حالا نشده به غیر از دوئل ازش بخورم تو میحط باز با جاخالی راحت میزنیش ولی امان از اون روزی که یه گوشه گیرت بیاره دیگه باید دسته رو بذاری کنار فقط تماشا کنی:| همین بلا رو تو دوئل سر طرف اوردم:D خودم حس میکنم خیلی نامردیه اینطوری, طرف سه چهارم دمیج منو زد یه گوشه گیرش اوردم تو 5 ثاینه نابود شد:))

13. کاربر سایت

نام:
    امیر
    سنتریون بسیار آنبالانسه باید یه کاری براش بکنن اون از سرورهای بازی اینم از کارکترهای جدید:|

14. کاربر سایت

نام:
    امیر
    فور آنر هم مثل ریمبو جریمه ای شد:|بدبخت شدم:|تو آپدیت جدیدی که میخواد منتشر بشه هرکی بازیو رو ترک کنه 10 مین جریمه میشه تو بازی راه نمیده:|البته قبلش 30 ثانیه وقت میده بهت که بری بیرون الان که سرورها مارو پرت میکنن بیرون تکلیفمون چیه؟:-<چرا سرورهاشونو درست نمیکنن به جا این کارا؟:|

15. کاربر سایت

کسی که رینبو رو باز می کنه
    این رو هم می تونه؟
    منظورم از لحاظ پینگ

16. کاربر سایت

نام:
    حسین
    منظورشون از بیرون رفتن اینه که خودت بری بیرون یعنی وسطا بازی گزینه اپشن رو بزنی بری بیرون نه این که بخاطر نت داغونت لفت بخوری:D چون وقتی لفت میخوری خطایه اتصال به سیزن رو داری این جریان تو بخش انلاین اخرین ما هم بود که اگه نتت مشکل داشته باشه از کلنت افراد کم نمیکنه ولی اگه از بازی خارج بشی کم میکنه ناراحت نباش مشکلی پیش نمیاد:D

این صفحه را به اشتراک بگذارید