امتیازات Fallout 4 : Nuka World

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
z6gqrv95qfaee280nr36.jpg

Publisher : Bethesda Softworks
Developer : Bethesda Game Studios
Genre : RPG , First Person Shooter
Release Date : August 30 2016
Platforms : PS4 X1 PC

iDigitalTimes 100/100
Multiplayer.it 82/100
IGN Italia 80/100
Attack of the Fanboy 80/100
Game Revolution 80/100
PC Gamer 76/100

آخرین ویرایش:

sandra conner

کاربر سایت
Aug 20, 2016
29
بازی اصلی یک کپی از نسخه سوم بود.همون را رنگ کردند جا نسخه چهارم فروختند. دیگه dlc هاش چی هست که ادامه هم میدن!

تادهاوارد بهتره از تفکرات قدیمیش بیرون بیاد و تو ان ها شناور نباشه.

• Like
Reactions: Ostad fariborz

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
به احتمال زیاد dlc ها برای کسایی که اهل settlement building نیستن و 50 دلار بایت سیزن پس دادن ناامید کننده بود. تازگیا یه شایعه ای اومده که این آخرین dlc نیست (یادم نیست کجا دیده بودم اینو) اگه شایعه درست باشه امیدوارم dlc های داستانی بیشتری (مثل Far harbor) بیرون بدن.

• Like
Reactions: The Listener

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
به احتمال زیاد dlc ها برای کسایی که اهل settlement building نیستن و 50 دلار بایت سیزن پس دادن ناامید کننده بود. تازگیا یه شایعه ای اومده که این آخرین dlc نیست (یادم نیست کجا دیده بودم اینو) اگه شایعه درست باشه امیدوارم dlc های داستانی بیشتری (مثل Far harbor) بیرون بدن.

متاسفانه درسته. برای 30$ سیزن پس بازی عالی بود. من خودم موقعی که 30$ بود خریدمش و به نسبت اون قیمت بسیار ازش راضیم ولی وقتی که افزایش قیمتش به 50$ رو اعلام کردن توقعم خیلی بیشتر از اینا بود. خودم دوست داشتم به جای 6 تا دی ال سی که 3 تاشون فقط مخصوص Settlement بودن، 3 تا اکسپنشن پک درست حسابی مثل Far Harbor بدن بیرون که محتویات این Settlement DLC هارو هم داشته باشه.

• Like
Reactions: The Mera Abides

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
متاسفانه درسته. برای 30$ سیزن پس بازی عالی بود. من خودم موقعی که 30$ بود خریدمش و به نسبت اون قیمت بسیار ازش راضیم ولی وقتی که افزایش قیمتش به 50$ رو اعلام کردن توقعم خیلی بیشتر از اینا بود. خودم دوست داشتم به جای 6 تا دی ال سی که 3 تاشون فقط مخصوص Settlement بودن، 3 تا اکسپنشن پک درست حسابی مثل Far Harbor بدن بیرون که محتویات این Settlement DLC هارو هم داشته باشه.
حتما میتوستن این کارو کنن ولی من فکر می کنم دارن از محبوبیت سری سو استفاده میکنن ( درست عین روندی که صنعت پیش رو گرفته)،احتمالا بتسدا وقتی این محبوبیت رو دید تصمیم گرفت قیمت سیزن پس رو افزایش بده و پول بیشتری به جیب بزنه.
به غیر از این یه دو ماه پیش بود که یه نسخه جدید از پیپ-بوی واقعی معرفی کردن! الان اونایی که اون همه پول برای گرفتن پیپ-بوی قبلی پرداختن باید برن پیپ-بوی جدیده هم رو بخرن؟! :-q
بتسدا از استودیو های محبوب منه ولی با این روند کم کم داره هم رده ی EA و Activison میشه برام.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
حتما میتوستن این کارو کنن ولی من فکر می کنم دارن از محبوبیت سری سو استفاده میکنن ( درست عین روندی که صنعت پیش رو گرفته)،احتمالا بتسدا وقتی این محبوبیت رو دید تصمیم گرفت قیمت سیزن پس رو افزایش بده و پول بیشتری به جیب بزنه.
به غیر از این یه دو ماه پیش بود که یه نسخه جدید از پیپ-بوی واقعی معرفی کردن! الان اونایی که اون همه پول برای گرفتن پیپ-بوی قبلی پرداختن باید برن پیپ-بوی جدیده هم رو بخرن؟! :-q
بتسدا از استودیو های محبوب منه ولی با این روند کم کم داره هم رده ی EA و Activison میشه برام.

درسته ولی به نظرم بتسدا دیگه این اشتباهات رو تو بازی های بعدیش نمیکنه. چون شرکتی هست که به فیدبک مشتری هاش توجه میکنه و صد در صد این واکنش نه چندان مثبتی که از Fallout 4 دریافت کرد باعث میشه که به خودش بیاد. خود تاد هاوارد هم به یه سری از اشتباهاتی که کردن اعتراف کرده و گفته که حتما توی بازی های بعدیشون این هارو در نظر میگیره که باعث میشه بسیار به پروژه های بعدیشون امیدوار باشم. :D

• Like
Reactions: The Mera Abides

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Bethesda وقتی هم رده ی EA و Activision میشه که هر سال یه نسخه از TES و Fallout منتشر کنه و محتویات سیزن پسش رو هم از خود بازی اصلی جدا کنه و بفروشه! بعدشم ریمستر Skyrim رو بصورت زوری با بازی بعدیش باندل کنه که نشه جور دیگه ای خریدش!
نه اینکه 5-6 سال صرف ساخت یه بازی بکنه و یکی از بهترین های سال رو تحویل بده بعدش بخاطر اینکه میخواسته بازیشو بیشتر ساپورت کنه همه ازش ایراد بگیرن.
اون DLC های Base Building رو هم زوری به کسی نمیچپونن :D . خیلی راحت میشه بدون خرید سیزن پس ، DLC های داستانی رو جدا خرید و لذت برد.
اگه قیمت سیزن پس رو افزایش نمی دادن احتمالا خیلی وقته ساپورت بازی تموم شده بود و Far Harbor آخرین DLC بازی میشد.
خلاصه اینکه منم دوست داشتم همه ی DLC ها داستانی باشه و خبری از Base Building نباشه ولی این بخش بزرگی از بازی اصلی بوده و طرفدارایی هم داشته و چون خیلی راحت میتونم DLC هایی رو دوست ندارم رو نخرم ، مشکلی با اینکار ندارم...
البته با ترکیب Automatron + Far Harbor + Nuka World میشه دید که توی زمینه DLC داستانی هم کم کاری نکردن...

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
به نظرم، بتسدا با فالوت 4 خیلی عملکرد مناسبی نداشته. داستان که حرفشو نمی زنم، داغون و پر از پلات هول. دیالوگ ها پشمک و تنها گزینه "نه" ای که داری بیخیال شدن کوئسته. گرافیک و موتور هم که همچنان 3-4 سال عقبه، موتور خیلی بیشتر از این حرفا عقبه حتی! شاید تنها جایی که واقعا خوب کار کرد (مثل همیشه:D) گیم پلی و نقشه بازی بود. هرچند نمی شه به خاطر امتحان کردن چیز های جدید(دیالوگ صدا دار و کلا سیستم دیالوگ جدید) سرزنششون کرد.

• Like
Reactions: Durance

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
@FUTURE
مطمئنا هم رده اونا نیست، ولی خیلی هم کارای اخیرش بی شباهت به کارای چنین شرکتایی نبوده. نمیخوام حالا درباره fo4 و بیشتر کوئست هاش که حالت destroy & loot گرفته بودن صحبت کنم چون زیادی خارج از تاپیکه.
بعد از کجا معلوم که اون کاری که گفتی رو نکرده باشه؟:think: (خارج کردن محتوا از خود بازی) به نظرت بهتر نیست که مثلا مثل CD PROJECT محتوا های غیرداستانی رو رایگان عرضه کنه؟ میتونستن داستان Far harbour و Automatron و Nuka World رو پولی کنن و محتوای های building رو رایگان بدن (یا در کنار اون سه تا بدن)
البته اینو هم بگم که منم از dlc های building لذت میبرم چون تقریبا بیش از نصف اوقات ام تو fo4 با همین قسمت سپری میشه ولی ترجیح میدادم رایگان باشن.
به هر حال امیدوارم این آخرین DLC نباشه :confounded:

• Like
Reactions: saphire

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
@FUTURE
مطمئنا هم رده اونا نیست، ولی خیلی هم کارای اخیرش بی شباهت به کارای چنین شرکتایی نبوده. نمیخوام حالا درباره fo4 و بیشتر کوئست هاش که حالت destroy & loot گرفته بودن صحبت کنم چون زیادی خارج از تاپیکه.
بعد از کجا معلوم که اون کاری که گفتی رو نکرده باشه؟:think: (خارج کردن محتوا از خود بازی) به نظرت بهتر نیست که مثلا مثل CD PROJECT محتوا های غیرداستانی رو رایگان عرضه کنه؟ میتونستن داستان Far harbour و Automatron و Nuka World رو پولی کنن و محتوای های building رو رایگان بدن (یا در کنار اون سه تا بدن)
البته اینو هم بگم که منم از dlc های building لذت میبرم چون تقریبا بیش از نصف اوقات ام تو fo4 با همین قسمت سپری میشه ولی ترجیح میدادم رایگان باشن.
به هر حال امیدوارم این آخرین DLC نباشه :confounded:
چونکه بازی اصلا کوتاهی ای توی بخش محتوا نداره و یکی از پر محتوا ترین بازیهای ساخته شده توسط BGS هستش + اینکه تقریبا هیچ نقدی از محتوای کم بازی ایراد نگرفته. وقتی خود بازی اصلی هیچ مشکلی از این لحاظ نداره و داستان و کوئست های بازی اصلی هیچ ارتباطی با DLC ها ندارن ، اصلا نمیشه گفت که از محتوای بازی اصلی زدن تا توی DLC ها ازش استفاده بشه.
در مورد رایگان کردن DLC های هم باید بگم که آره... خیلی بهتره که DLC ها رایگان باشن و اصلا خود بازی اصلی هم رایگان باشه! :D ولی وقتی کلی وقت و هزینه صرف این DLC ها میشه انتظار نداشته باش رایگان در اختیار همه قرار بگیره. حالا اینکه CD Project RED مشتری مدارتر هستش و این DLC های کوچیک رو رایگان عرضه می کنه خیلی عالیه و به نفع ما گیمرا هستش و چونکه CD Project Red اینکارو میکنه دلیل نمیشه از همه ی استدیوها این انتظار رو داشته باشیم و اگه اینکارو نکردن پس مثل Activision و EA هستن. بیشتر استدیوها اینکارو نمیکنن و کسی هم ایرادای عجیب ازشون نمی گیره.

• Like
Reactions: uriel and DonYagami

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
وقتی سیزن پس یه اسم عظیمی مثل Fallout میشه 50 دلار انتظارات هم به همون اندازه میره بالا!
حالا چه سازنده از محتوا نزده باشه چه هرسال منتشرش نکنه!وقتی از 30 تا میکنه 50 تا یعنی محتوای بیشتر!دوستان چجوری منکر این میشن رو عجیبه حالا اگه اینکار توسط مثلا یوبیسافت با همین برنامه پیاده میشد الان سیاه لشکر بود که به سمتش حمله ور میشد چون اسمش بتسدا نیست!
نسخه های قبلیم DLC داشتن Skyrim هم DLC داشت نمیشه منکر این شد که سیزن پسی که برای این بازی قیمت گذاری شده ارزش چیزی که خریدار دریافت کرده رو نداشته!
50 دلار گرفته با ارزش ترینش Far Harbor بوده خیلی ها ناراضین حالا اگه کسی بابت این پولی که پرداخت کرده و در ازاش یه DLC باارزش گرفته راضیه خوب مشکلی نیست ولی دفاع کردن از بتسدا تو این یه مورد معنی نداره!بتسدا که متبرک نیست اشتباه کرده باید قبول کرد!:D
برفرض ویچر که همین امسال اومد محتوایی که دوتا DLCش داشت از خیلی از بازیای دیگه بیشتر بود و چه بسا از قیمت سیزن پسم بیشتر می ارزید!چون اسم بتسدا پشت بازیه دلیل نمیشه قبول نکنیم اشتباده کردن سیاست ویچر چجوری بود سیاست اینا چجوری بود!

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
چونکه بازی اصلا کوتاهی ای توی بخش محتوا نداره و یکی از پر محتوا ترین بازیهای ساخته شده توسط BGS هستش + اینکه تقریبا هیچ نقدی از محتوای کم بازی ایراد نگرفته. وقتی خود بازی اصلی هیچ مشکلی از این لحاظ نداره و داستان و کوئست های بازی اصلی هیچ ارتباطی با DLC ها ندارن ، اصلا نمیشه گفت که از محتوای بازی اصلی زدن تا توی DLC ها ازش استفاده بشه.
در مورد رایگان کردن DLC های هم باید بگم که آره... خیلی بهتره که DLC ها رایگان باشن و اصلا خود بازی اصلی هم رایگان باشه! :D ولی وقتی کلی وقت و هزینه صرف این DLC ها میشه انتظار نداشته باش رایگان در اختیار همه قرار بگیره. حالا اینکه CD Project RED مشتری مدارتر هستش و این DLC های کوچیک رو رایگان عرضه می کنه خیلی عالیه و به نفع ما گیمرا هستش و چونکه CD Project Red اینکارو میکنه دلیل نمیشه از همه ی استدیوها این انتظار رو داشته باشیم و اگه اینکارو نکردن پس مثل Activision و EA هستن. بیشتر استدیوها اینکارو نمیکنن و کسی هم ایرادای عجیب ازشون نمی گیره.
منم گفتم از کجا معلوم. چون نمیشه فهمید که اینکارو کردن یا نه. به راحتی میتونن چندین محتوای جالب بازی رو بدون اینکه خبردار بشیم بردارن و بعدا به عنوان dlc بدن بیرون. بدون اینکه احساس کنیم محتوای بازی کم هست.

خب اون انتظار رو باید داشته باشیم! سیاست شون همینه که ما اینطور فکر کنیم که برای هر محتوای اضافی باید پول بپردازیم. کسایی که واقعا به خود گیم و گیمینگ علاقه دارن پول جزو اولویت های آخرشونه (هر چقدر هم که شرایط اقتصادی بد باشه )، نمونش راکستار، CD Project، Evoultion Studios و این همه سازنده های مستقل.
و من نگفتم مثل EA و Activision هست، گفتم داره کم کم مسیر چنین شرکتا رو پیش رو میگیره. معلومه که بتسدا مثل اونا نیست.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
وقتی سیزن پس یه اسم عظیمی مثل Fallout میشه 50 دلار انتظارات هم به همون اندازه میره بالا!
حالا چه سازنده از محتوا نزده باشه چه هرسال منتشرش نکنه!وقتی از 30 تا میکنه 50 تا یعنی محتوای بیشتر!دوستان چجوری منکر این میشن رو عجیبه حالا اگه اینکار توسط مثلا یوبیسافت با همین برنامه پیاده میشد الان سیاه لشکر بود که به سمتش حمله ور میشد چون اسمش بتسدا نیست!
نسخه های قبلیم DLC داشتن Skyrim هم DLC داشت نمیشه منکر این شد که سیزن پسی که برای این بازی قیمت گذاری شده ارزش چیزی که خریدار دریافت کرده رو نداشته!
50 دلار گرفته با ارزش ترینش Far Harbor بوده خیلی ها ناراضین حالا اگه کسی بابت این پولی که پرداخت کرده و در ازاش یه DLC باارزش گرفته راضیه خوب مشکلی نیست ولی دفاع کردن از بتسدا تو این یه مورد معنی نداره!بتسدا که متبرک نیست اشتباه کرده باید قبول کرد!:D
برفرض ویچر که همین امسال اومد محتوایی که دوتا DLCش داشت از خیلی از بازیای دیگه بیشتر بود و چه بسا از قیمت سیزن پسم بیشتر می ارزید!چون اسم بتسدا پشت بازیه دلیل نمیشه قبول نکنیم اشتباده کردن سیاست ویچر چجوری بود سیاست اینا چجوری بود!
بله دقیقا وقتی قیمت از 30 به 50 میرسه یعنی محتوای بیشتر و همینطور هم شد... از اول قرار نبود بازی 6 تا DLC داشته باشه ولی داره و من منکر این نشدم.
چون Ubisoft رو مثال زدی اینم میگم که بری به میزان رضایت مندی از سیزن پس بازیهای Ubisoft نگاه بندازی. سیزن پس بازیهای Ubisoft اگه اینهمه محتوا داشت الان محبوبیتش دو برابر شده بود!
چون هر چی میشه ویچر رو مثال میزنید اینو دوباره میگم که هم ویچر بازیه بهتریه از F4 و هم DLC های بهتر و به صرفه تری داره ولی این دلیل نمیشه بگیم چون یکی توی این زمینه فوق العاده بود پس اگه یکی دیگه عالی یا خوب باشه دیگه غیر قابل قبوله.
قرار بود 6 تا DLC منتشر بشن که شدن ، گیمرا و منتقدا از بیشترشون راضی بودن و لذت بردن. تموم شد و رفت...
اینم که فکر میکنی بخاطر اسم Bethesda دارم اینارو میگم خیلی مسخرس و رو هوا حرف زدنه. اگه دلیل قانع کننده ای برای بحث نداری بهتره بری وقت یکی دیگه رو تلف کنی. حالا نمیدونم DLC هارو بازی کردی یا نه ولی هر چیزی که من دارم میگم از تجربه ی DLC ها بوده. اگه راضی نبودم مطمئن باش اولین نفر خودم اعتراض میکردم همونطور که موقع عرضه بازی اصلی مشکلات منطقی بازیو نادیده نگرفتم.

منم گفتم از کجا معلوم. چون نمیشه فهمید که اینکارو کردن یا نه. به راحتی میتونن چندین محتوای جالب بازی رو بدون اینکه خبردار بشیم بردارن و بعدا به عنوان dlc بدن بیرون. بدون اینکه احساس کنیم محتوای بازی کم هست.

خب اون انتظار رو باید داشته باشیم! سیاست شون همینه که ما اینطور فکر کنیم که برای هر محتوای اضافی باید پول بپردازیم. کسایی که واقعا به خود گیم و گیمینگ علاقه دارن پول جزو اولویت های آخرشونه (هر چقدر هم که شرایط اقتصادی بد باشه )، نمونش راکستار، CD Project، Evoultion Studios و این همه سازنده های مستقل.
و من نگفتم مثل EA و Activision هست، گفتم داره کم کم مسیر چنین شرکتا رو پیش رو میگیره. معلومه که بتسدا مثل اونا نیست.
منم گفتم که محتوای DLC ها و بازی اصلی هیچ ربطی به هم ندارن و امکانش خیلی کمه که اینارو از بازی اصلی زده باشن. البته تا وقتی که بازی مشکل محتوایی نداره مهم نیست که اینا از کجا اومدن!
مسئله اینه که بایدی در کار نیست. این خیلی قضیه ی ساده ایه ولی بازم نمیدونم چرا منظورم رو متوجه نمیشید! شما مجبور نیستید که پول بپردازید و میتونید با نقدها و ویدئو هایی که میبینید تصمیم بگیرید که کدوم DLC رو بگیرید یا کلا هیچی نگیرید و ...
اگه فکر میکنید سیزن پس با 50 دلار ارزش نداره خوب نخرید و مثلا فقط Far Harbor رو با قیمت 20 دلار تهیه کنید...
اون مثال Evolution Studios رو هم نیار که قضیه اش فرق داره و قبلا توی انجمن بحث مفصلی دربارش شده.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
نمی دونم چرا می گین CDP استثناست و دلیلی نداره بقیه مثلش باشن. درسته استثناست الان، ولی شما باید تلاشتو کنی و با جیبت رای بدی که دیگه استثنا نباشه و بقیه هم مثلش باشن. بتسدا اگه اون 2-3 تا DLCـه ورکشاپ رو مجانی می داد به نفع من و تو بود و به جای دفاع ازش، باید انتقاد کرد ازش که همچین چیزایی رو مجانی بده. اگه Minecraft و GTA V و Kerbal Space Program و Drive Club و خیلی بازی های دیگه می تونن کلی بعد از ریلیز آپدیت و کانتنت جدید به صورت مجانی داشته باشن بقیه هم می تونن و باید تلاش کنیم که انجام بدن اینکار رو، نه اینکه بگیم "خوب تعداد کمی به نفع ما کار می کنن پس اگه به نفع ما باشه مهم نیست".
پ.ن: "دوست نداری نخر" یکی از مزخرف ترین مغلطه ها و Argument های دنیاست. نگید خواهشا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر