روش های دریافت اخبار دنیای گیم توسط کاربران بازیسنتر

بیشتر کدام گزینه ها را برای دریافت اخبار دنیای گیم می پسندید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    126

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
من 98 درصد اخبارمو از انجمن بازیسنتر میگیرم.سالی یکبار هم از صفحه اصلی خبر نمیگیرم،ولی متاسفانه انجمن بازیسنتر اخبار خیلی کمی داخلش هست و به نظرم همین مورد میتونه زنگ خطر متروکه شدن سایت رو به صدا در بیاره

• Like
Reactions: WCW

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کسانی که از polygan استفاده میکنن یه تجدید نظری داشته باشن لطفا.
کوتاکو هم همینطور، با این کار رسما دارید به کسی پول می دید که همه کارش ضد شماست و صبح تا شب به گیمرا فحش می ده.
پ.ن: سایت های Link Aggregator مثل Reddit واسه دیدن اخبار و یه کوچولو بحث ایده آلن، ولی خوب واقعا غیر از یه کوچولو نمی شه بحث کرد و چون خیلی شلوغه اگه نیم ساعت اول کامنت نزاری هیچکس نمی بینه. توییتر هم که بحث کردن توش طاقت فرساست واقعا، فرض کن من اینو می خواستم تو 140 کاراکتر جا بدم:-s فروم هایی مثل اینجا و نئوگف واسه بحث کردن بهترین گزینن، باز اینجا به خاطر کمتر شلوغ بودنش بهتره به نظرم:D

• Like
Reactions: m.a.t and Justiciar

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کوتاکو هم همینطور، با این کار رسما دارید به کسی پول می دید که همه کارش ضد شماست و صبح تا شب به گیمرا فحش می ده.
پ.ن: سایت های Link Aggregator مثل Reddit واسه دیدن اخبار و یه کوچولو بحث ایده آلن، ولی خوب واقعا غیر از یه کوچولو نمی شه بحث کرد و چون خیلی شلوغه اگه نیم ساعت اول کامنت نزاری هیچکس نمی بینه. توییتر هم که بحث کردن توش طاقت فرساست واقعا، فرض کن من اینو می خواستم تو 140 کاراکتر جا بدم:-s فروم هایی مثل اینجا و نئوگف واسه بحث کردن بهترین گزینن، باز اینجا به خاطر کمتر شلوغ بودنش بهتره به نظرم:D
Kotaku که به درک واصل شد، ایشالا اون یکی هم بره گم شه. سایت های درست و حسابی زیاد هست اگه بخوای.

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
بازیسنتر از 2007 تا الان دقیقا از کلاس اول راهنمایی اخبار بازی و.. با بازیسنتر فهمیدم چیه ! البته اون موقع حس بهتری داشت صفحه اخبار بازی دوره قرقر میرزا حدود 6-7 سال پیش میگم
بازیسنترم پیر شده دیگه طراوت جوونی و 2-3 سال اولش نداره میشه گفت ما کاربرا پیر شدیم اکثرا8-|
کاملا درسته.یکی از دلایلش بن کردن کاربران قدیمی و با سابقه به دلایل واهی بود .خیلی وقته که دیگه قدیمی ها نمیان و سایت رونق نداره و به زودی هم متروکه خواهد شد.دیگه دل و دماغش نیست

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
از قدیم رسم ما این بوده که برای مطلع شدن از اخبار دنیای گیم به انجمن بازیسنتر سر بزنیم! این رسم تا ابد ادامه خواهد داشت! :D ما به سنت ها احترام می ذاریم! :-bd

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سال ها قبل به خاطر این که خیلی فراگیر نشده بود اخبار بازی ها بین سایت های فارسی زبان و تخصصی روش کار نمیشد انجمن بازیسنتر قسمت اخبار بازیهاش عالی بود برای اخبار روز بازیها ولی رفته رفته سایت های تخصصی زیاد شدن تو این ضمینه قسمت اخبار انجمن بازیسنتر عقب افتاده از اونها ولی کماکان از نظر بحث و گفتگو پیرامون بازی های کامپیوتری ، حل مشکلات کاربران تو تمام قسمت ها تو ایران تک هست و بعید به نظر میرسه حالا حالا ها رقیبی تو این ضمینه براش پیدا شه.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
نتایج نظرسنجی نشون میده انجمن بازیسنتر هنوزم با اختلاف زیاد برای کاربرا جذابتره برای دریافت اخبار.تا اونجایی که اطلاع دارم سردبیر تحریریه داره تلگرام بازیسنترو میچرخونه اونم چه عالی! خب اگه همین یه قلم ایشون بجای فرستادن 100 تا مطلب کوتاه هفتگی تلگرامی بیاد 10 تا خبر چند خطی هفتگی نه بیشتر توی بخش اخبار انجمن بفرسته ببینید چطور موتور بخش اخبار روشن میشه.تلگرام و امثالش برای امثال من همونقدر بی ارزشه که بازیهای موبایلی و هیچ سودی هم بحال انجمن نداره.به قول معروف هر کی همه جا هیچ جا هر کی یه جا همه جا.وقتی قدیمی ها و حرفه ای های سایت شروع کنن چپو راست مطلب ریختن تو انجمن یواش یواش کاربرای دیگه هم تشویق میشن دوباره فعالیت بیشتری انجام بدن.
بازم میگم تحریریه باید انجمن رو اصل کارش قرار بده بقیه چیزا حاشیس به ویژه بخش اخبارش.اینم که فعالیت تو انجمن جز وظایف تعریف شده تحریریه نیست خودش یه حرف خنده داره.انگاری اگه تحریریه فعالیتشون اینجا زیاد بشه کلاسشون پایین میاد و نمیخوان مثل بقیه کاربرا باشن و کلا باید فرا کاربر محسوب بشن که ای مثل یه شهاب آسمونی هر از چندگاهی یهویی دیده و محو بشن!
در پایان سپاس برای تمام زحمتای اعضای تحریریه که تا حالا کشیدن:Dاین فقط یه انتقاد دلسوزانه و دوستانه بود بنمنون نکنید ناکام از دنیا بریم:D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
با دوستمون ياكوزا موافقم به نظرم همه نوع خبري رو بزاريد داخل اخبار انجمن ، بعضي از خبرها شايد كوچيك باشه اما بحث بر انگيزه،
باعث ميشه فروم بيشتر گرم بشه
ناظم ها هم يكم اسون تر بگيرن بعضي وقتها بعضي وقتها مثل يه ترمز ميشن وسط بحث :D

• Like
Reactions: yonestm

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
نتایج نظرسنجی نشون میده انجمن بازیسنتر هنوزم با اختلاف زیاد برای کاربرا جذابتره برای دریافت اخبار.

خوب وقتی تو خود فروم سوال میپرسی طبیعی هست که بیشترین رای رو بیاره.

ولی کلا این یه واقعیته که بازیسنتر از نظر جذب مخاطب جایگاه قبلیش رو از دست داده، و الان بیشتر فرومش فعاله. چون از نظر مقاله و مطلب و ...ضعیف عمل میکنه.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
خوب وقتی تو خود فروم سوال میپرسی طبیعی هست که بیشترین رای رو بیاره.

ولی کلا این یه واقعیته که بازیسنتر از نظر جذب مخاطب جایگاه قبلیش رو از دست داده، و الان بیشتر فرومش فعاله. چون از نظر مقاله و مطلب و ...ضعیف عمل میکنه.
یکیش خودت نشستی کنار گود میگی لنگش کن:Dخب تو که داخل نوشتن / نقد و ایضا ترول:D دست بلندی داشتی بیا دوباره دست به قلم شو هر 2 _ 3 هفته یه نقدی مقاله ای چیزی بفرست صفحه اصلی بعد همونا رو کپی کن تو انجمن:-"

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
یکیش خودت نشستی کنار گود میگی لنگش کن:Dخب تو که داخل نوشتن / نقد و ایضا ترول:D دست بلندی داشتی بیا دوباره دست به قلم شو هر 2 _ 3 هفته یه نقدی مقاله ای چیزی بفرست صفحه اصلی بعد همونا رو کپی کن تو انجمن:-"

بحث نوشتن من یه نفر نیست. باید کلا رویکرد نسبت به صفحه اول و حجم و تنوع و کیفیت مقالاتی که ارایه میشه عوض بشه. مثلا الان فولان سایتی که از نظر بازدید شماره اول هم شده، تقریبا تو هر زمینه ای که سرچ میکنی یه مقاله و یا خبر تکمیلی رفته، به نسبت هم کیفیت خوبی داره. در نتیجه مخاطب رو به خودش جذب میکنه. البته من معتقدم تو این سایت کسایی هستن که اگه بخوان مرتب مقاله بنویسن، از همه اینها بهتر عمل میکنن. مثلا یکیش آریا دایناسور. منتها وقتی از سال های عضویت ما میگذره، به این معنی هم هست که سنمون رفته بالا و دیگه اون فراغت اوقات سابق نیست که بشینیم مقاله های ان صفحه ای بنویسیم. من خودم داستان کامل Crisis Core رو واسه اینجا نوشتم 100 صفحه ورد بود! یعنی عملا یه کتاب کوچیک.

در نتیجه باید کلا رویکرد سایت به این مقوله تغییر کنه. نویسنده حرفه ای باشه و حقوق بگیره، تا انگیزه داشته باشه بنویسه، حتی یه دفتر کار مشخص باشه و در همه زمینه ها ورود کنه. اینجوری میتونه یه رسانه واقعا پویا تبدیل بشه و درآمد زایی هم کنه. که البته انجام همه اینها حتی در حرف هم ساده نیست چه برسه به عمل، ولی خوب دوستان دیگه انجام دادن. اتفاقا چندتا از تیم تحریریه سابق همین سایت هم هستن که هد کارن. ما هم که رفتیم تو بازیسازی و بازی مخرف میدیم دست خلق الله!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر