روش های دریافت اخبار دنیای گیم توسط کاربران بازیسنتر

بیشتر کدام گزینه ها را برای دریافت اخبار دنیای گیم می پسندید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    126

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
متاسفانه بخش اخبار بازیسنتر جوری نیس که بگیم همه اخبار رو پوشش بده و وضعش خیلی بده اگه میشد این بخش رو پوشش داد خیلی خوب میشد
من خودم به شخصه توییتر هنوز برام جذابه و اونجام چون اکثر سازنده ها تو توییتر هستن سوالی باشه جواب میدن و ارتباط نزدیک تری با گیمر دارن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من کلا پای هر کامپیوتری که بشینم اولین سایتی که باز میکنم بازیسنتره!:D

خدایی هیچ سایت و اپلیکیشن و فروم و ... دیگه ای جذابیت های بازیسنتر رو نداره. شما کجای دنیا رو بگردی میتونی کسیو پیدا کنی که معتقده Halo تلفیقی از GoW و GT و Diablo ـه؟:D

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یکی از خوبیهای بازیسنتر اینه که نمیشه داخلش خبر و مقاله کپی شده گذاشت و اگه کسی اینکارو کنه فورا یه علامت تعجب بالا سر همه ظاهر میشه:D
mhad86d0r7a7zugtjjvz.gif

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بازیسنتر خبر های مهم رو پوشش میده! اگه بخوام همه خبر ها رو بخونم میرم یه سایت که هدف اصلیش خبر گذاشتن باشه!
روزی یک تا دو ساعت توی انجمن هستم و پستا رو میخونم:D

• Like
Reactions: Metal Gear

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من براي اخبار بيشتر دوتا سايت ايراني كه تمركزشون روي اخبار هست دنبال ميكنم ولي براي بحث از انجمن بازيسنتر استفاده ميكنم شاخترين خبرو هم روي صفحه اصلي بزنن هم محاله اونجا برم اي كاش به اخبار بازيها داخل انجمن بيشتر اهميت ميدادن

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من خودم به شخصه اولین سایتی که میرم NeoGaf هست و سعی میکنم اونجا بیشتر تو بحث ها شرکت کنم و کامنت بدم.

بعد از سایتهای زیر به ترتیب استفاده میکنم
Eurogamer
Polygon
Kotaku
Gamespot
اینجوری تقریبا تکمیل هستم

از فروم بازیسنتر هم فقط برای بحث و گفتگو با دوستان استفاده میکنم هم هرچند نسبت به قبل خیلی کمتر شده چون Gaf داره جاش رو میگیره ولی خب بحث با فارسی زبان ها یه مزه دیگه داره

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
من یک مدت اینجا زیاد فعالیت میکردم ولی از وقتی فهمیدم که اینجا اجازه نداری که تو تاپیک یک بازی پرطرفدار از بازی انتقاد کنی بدون اینکه ترول ها حمله ور شن و بهت انگ ترول بودن بزنن!!!!!!! دیگه از اینجا زده شدم.

در حال حاضر اول Youtube
بعد NeoGAF
بعدش EuroGamer به ویژه DigitalFoundry

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
773
پ.ن:من خیلی سال هست که اینجام. اکثر سایتها رو مثل بقیه دوستان چک میکنم و با ای دی خدا بیامرز قبلیم اینجا صرفا برای کمک و راهنمایی دوستان و گاها بحث و گفت و گو کل کل ها حضور داشتم. با تشکر از مدیران و انتصاب یسری کاربر به درجه ی ناظم. کاری کردن که واقعا هیچ انگیزه ای برای فعالیت نباشه. کاش اینجا باز قوی شه تا آدم برای اینجا اومدن هدف داشته باشه. عذر خواهی بابت آف تاپیک

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازیسنتر از 2007 تا الان دقیقا از کلاس اول راهنمایی اخبار بازی و.. با بازیسنتر فهمیدم چیه ! البته اون موقع حس بهتری داشت صفحه اخبار بازی دوره قرقر میرزا حدود 6-7 سال پیش میگم
بازیسنترم پیر شده دیگه طراوت جوونی و 2-3 سال اولش نداره میشه گفت ما کاربرا پیر شدیم اکثرا8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر