اعتیادآورترین گیم پلی ها

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
عنوان دوست داشتنی بیاد موندنی ps1 sep dog n wolf از اعتیاد این بازی فرا تر بود ..که 3 بار تا آخرش بردم..
View attachment 75123 View attachment 75124
یکی از بزرگ ترین خواسته هام اینه که این بازی رو ریمیک کنن تا گیمرای جدید بدونن بازی فکری عملی (پازل مانند)که مغز ادمو تلیت میکنه یعنی چی به خدا باید به سازنده های این بازی برای ساختن پازلهاش جایزه نوبل بدن

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
همه ما با فولوگس قورباقه ای به اسم هربی آشناییم Herbie

فیلم ها مختلفی از قدیم تا امروز دررباره این ماشین زنده بامزه ساخته شده

Herbiefl_poster.jpg

ماجرای پر کش و قوس خودروی متفاوت بیتل با تعطیلی آخرین خط تولید آن در مکزیک (در سال ۲۰۰۳ میلادی) به تاریخ سپرده شد تا اتومبیلی که در بسیاری از فیلم‌های هالیوودی نیز به کار گرفته شده و حتی به ایفای نقش پرداخته بود، بازنشسته شده و به یادگاری از گذشته‌های صنعت خودروسازی جهان تبدیل شود؛ تا جایی که امروزه رد کلوپ‌های بیتل را در اینترنت بیشتر می‌توان گرفت تا در خیابان؛ حتی در کشور خودمان!

«هربی»، معروف‌ترین بیتل دنیاست که نقش ستاره یک فیلم هالیوودی را بازی کرده است!

186431_584.jpg

و حالا بازی هربی برای DS

images

عکس از گیم پلی بازیش

images

اینو دیدم دلم نیومد نزارم این بیتل جدید آخرین نسل این نوع ماشین بوده

186430_790.jpg
تکمیل صحبتاتون این دختره رو کاور فیلم همونه که از راکستار شکایت کرده بود سر شبیه سازی از قیافش

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
یکی از بزرگ ترین خواسته هام اینه که این بازی رو ریمیک کنن تا گیمرای جدید بدونن بازی فکری عملی (پازل مانند)که مغز ادمو تلیت میکنه یعنی چی به خدا باید به سازنده های این بازی برای ساختن پازلهاش جایزه نوبل بدن

گیمر ها نوپا نسل ها جدید , بتونن بازی Contra نسخه 1 بازی کنن تمومش کنن باید کلاهتو بندازی هوا جشن و پایکوبی کنی , معما که پیشکش :D
طرف اومده تو تاپیک رزیدنت اویل ریمستر نوشته من بازیم خرابه دوربین از بالا نشون میده :D

55137-Contra_(USA)-4.png

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
بهترین عنوان xboxکینکت yoostar 2 که به نظر خودم خیلی اعتیاد آور .شما رو جای کاراکتر فیلم قرار میده ..که دیالوگهای فیلم میگی با تصویر خودتون ...خودم عاشق سکانس scarface .terminator 2 بودم .
آخر خنده بود یادش بخیر..:))
View attachment 75470 91Gx1jY7P2L._SY445_.jpg 61MvtyPsTLL._SL1280_.jpg 360_yoostar2_shot1.jpg screen-2.jpg

آخرین ویرایش:

hossein hme

کاربر سایت
Oct 22, 2016
128
گیمر ها نوپا نسل ها جدید , بتونن بازی Contra نسخه 1 بازی کنن تمومش کنن باید کلاهتو بندازی هوا جشن و پایکوبی کنی , معما که پیشکش :D
طرف اومده تو تاپیک رزیدنت اویل ریمستر نوشته من بازیم خرابه دوربین از بالا نشون میده :D

55137-Contra_(USA)-4.png
من نسخه ی رو 999 تا جون داشت خیلی دوست داشتم :)

• Like
Reactions: playstation1

hossein hme

کاربر سایت
Oct 22, 2016
128

55137-Contra_(USA)-4.png
خیلی سوجه بود. تو خودتو ناراحت نکن اینا هنوز کونترای سوپر نینتندو رو بازی نکردن

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993

55137-Contra_(USA)-4.png
من با این بازی زندگی کردم
یادش بخیر

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614

Sunset%20Riders%20(E).png

دون شک اگر شما نیز از طرفدران و قدیمی های کنسول های بازی از جمله کنسول سگا ( SEGA ) و سوپر نینتندو ( snes ) باشید , بازی وسترن سوارکاران غروب یا همان Sunset Riders را به خاطر می آورید.

بسیاری از افراد با این شاهکار خارق العاده KONAMI خاطرات بسیاری داشته و با تجربه ی دوباره آن به دوران شیرین کودکی باز خواهند گشت. این بازی را 90% علاقه مندان و هواداران قدیمی و کهنه کار دنیا گیم می شناسند!

Sunset Rider اگر چه گرافیک و حجم بسیار زیادی نسبت به بازی ها امروزی نداشته ولی به حدی جذابیت دارد که حتی بازی خور های جدید و امروزی را نیز شیفته ی خود می کند.

در این بازی شما میبایست یکی از دو کلانتر را انتخاب کرده و به نابود سازی افراد تحت تعقیب و جمع آوری امتیاز و پول پرداخته و مراحل را یکی یکی پشت سر بگذارید.

مخصوصا که قابلیت دو نفره بازی کردن رو هم داشت و دو نفری حساب کابوی ها تبهکار را می رسیدیم!!

موضوع بازی در رابطه با دو کابوی به نام های Cormano و Billy هست که با کابوی های مختلف و شخصیت های جورواجور دیگه مثل سرخپوست ها درگیر می شن و با آدم های بد مبارزه می کنند. هر بخش بازی دو مرحله داره. یه مرحله مخصوص آزاد کردن دوست دخترتون!! مرحله بعد هم مخصوص کشتن شخصیت بدجنس اصلی یا به اصطلاح غول بازی!!

از بین دو شخصیت اصلی بازی هم Cormano معمولا به علت داشتن تفنگ قوی تر و تیرهای بیشتر ترجیح داده می شود.

گرافیک جذاب بازی و وجود بخش های اضافی مثل اسب سواری و گیم پلی ساده و روان بازی و موزیک فوق العاده دلنشین اون از جمله نکات مثبتی هست که باعث محبوبیت این بازی بین هواداران شده است.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر