تولدها (Birthdays)، عنوان بعدی سازنده Harvest Moon

Space Bandit

کاربر سایت
Aug 18, 2016
129
نام
امیر پارسا
جدیدترین بازی Yasuhiro Wada خالق فرانشیز Harvest Moon، تولد ها (Birthdays) در اولین Trailer تبلیغاتی خود دنیایی وسیع تر از آن چه که علاقه مندان سبک شبیه ساز مزرعه داری، عادت به پروش و توسعه آن داشتند را نمایش میدهد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

بازیکن ها در قالب یک موجود جادویی، میتوانند دنیا را آنطور که میخواهند خلق کنند. این بدان معنی است که دایناسور ها آزادانه در دنیایی مکعبی پوشیده شده از گیاهان و کوه ها پرسه میزنند. یافتن مکان مناسب برای تمامی این موارد در اختیار بازیکن قرار داده شده است. توسه دهنده شرکت Arc System Works در اطلاعیه مربوط به بازی ذکر کرده است که باغبان هایی که به صورت آنلاین به انجام بازی میپردازند، قادر به اشتراک گذاری محصولات خود با سایرین هستند. ساخت تولد ها پرش برای خلق یک کهکشان به صورت کامل است.

birthdays.jpg

این بازی در ژانویه 2017 در ژاپن و جهت انتشار در کشور های غربی برای سال بعد برنامه ریزی شده است که این مهم توسط شرکت NIS America انجام خواهد شد که تاکنون تاریخ انتشار مشخصی را اعلام نکرده است. در مقابل هوادران Harvest Moon که در حال حاضر به نام Story of Season شناخته میشود، میبایست صبر کنند تا نتیجه تغییر یک بازی کوچک به عنوانی با مقیاس بزرگ تر از جانب سازنده آن را مشاهده کنند. تغییر نام تنها تغییری نیست که در طول سالیان گذشته اتفاق افتاده است زیرا طراح بازی آقای وادا سازنده بازی Harvest Moon درسال 2010 استودیو Marvelous Interactive را به منظور کار بر روی عناوینی دیگر مانند Little King’s Story و Deadlypremonition ترک کرد.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
best game ever
البته نسخه ps1 ــش
هر چی زور نتونستم برم شهرش:D
از ایده این بازیه خوشم نیومد

عمرم رو پای این بازی دادم! :D ولی در نهایت با احساسات همه ما بازی شد! :D اصلا شهری در کار نبود!!!!! روند بازی همونی بود که دیدی!!!! :D بهمون دروغ گفته شد! :D ما گول خوردیم! :D

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
عمرم رو پای این بازی دادم! :D ولی در نهایت با احساسات همه ما بازی شد! :D اصلا شهری در کار نبود!!!!! روند بازی همونی بود که دیدی!!!! :D بهمون دروغ گفته شد! :D ما گول خوردیم! :D
مگه میشه؟:D من یادمه یه کتاب آموزش و رمز بازیها خریده بودم نوشته بود شهر داره:D البته شرایط رسیدن بهش غیرممکن بود. :D

• Like
Reactions: KingAmir

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
مگه میشه؟:D من یادمه یه کتاب آموزش و رمز بازیها خریده بودم نوشته بود شهر داره:D البته شرایط رسیدن بهش غیرممکن بود. :D
من هنوزم رو پی اس پی بازیش میکنم... عمرمونو پاش گذاشتیم :D
همه این دروغ ها و جریانات هم از همون کتاب کد تقلب شروع شده :D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
داداش، سرمنشأ تمام خیالبافی ها همون کتاب بود! :D چون منم توسط اون گول خوردم! :D
شما همین الآن می تونی سرچ کنی! اگر شهری دیدی، عکسی دیدی ازش، مطلبی دیدی ازش یا تونستی سیوی از بازی پیدا کنی که شهر رفته باشه، من اعلام شرمندگی می کنم! :D

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
داداش، سرمنشأ تمام خیالبافی ها همون کتاب بود! :D چون منم توسط اون گول خوردم! :D
شما همین الآن می تونی سرچ کنی! اگر شهری دیدی، عکسی دیدی ازش، مطلبی دیدی ازش یا تونستی سیوی از بازی پیدا کنی که شهر رفته باشه، من اعلام شرمندگی می کنم! :D
همه باید بیان توی این تاپیک، مثل این جلسه ها هست که میگیرن... من، X هستم، از گول خورده ها!:D به معنای کلمه خیلی ها عمرشون رو پای این بازی گذاشتن! ولی خودم به شخصه کاملا راضیم. از لحظه لحظش لذت بردم!:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر