Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اینش درست ولی امیدوارم گیم پلی وغیره درست بشن، من انتظار یه بازی درست درمون داشتم، از زمانی که PS3 سوخت و 4 گرفتم یه بازی درست حسابیم نیومده که ادم باهاش کیف کنه، اون از Call of Duty ها این از Ghost Recon و ... همینطوری بازی ها دارن میترکن، حتی Assassins Creed هم مسخره شده
این همه بازی خوب شما احتمالا دنبال شوتری فقط

• Like
Reactions: robb stark

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اره ریجن 2 اومده حدود 270 تومن.ریجن آل هم گفتن یکشنبه میادش.با اینکه زیاد راضی نیستم ازش ولی میخرمش
پول الکیه چیه این بخوای بخری نه گرافیک داره.. مشکلات سرورم که احتمالا پیدا میکنه شلوغ بشه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
ما که از بتا راضی بودیم در کل
هرچند عیب هاش هم کم نیست . اسلحه ها تنوع عالی دارن شخصی سازی بازی هم عالیه اما اسلحه ها هیچ سنگینی ندارن! پر کاه :D! گرافیک بازی عالی نیست اما خوبه.
گیم پلی بد نیست سرگرم کنندس در کل

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
جزئیات بسته‌های الحاقی بازی Ghost Recon wildlands مشخص شد +
سایر محتویات سیزن‌پس

منبع : جزئیات بسته‌های الحاقی بازی Ghost Recon wildlands مشخص شد - زومجی

واقعا نسخه گلدش ارزش خرید بالایی داره با توجه به اینکه مود PVP هم تایید شد کاملترین بازیه یوبیه عالی دیگه گوست جوری میترکونه که صداش تا بنغازی بره من که عاشقشم:ar!:x

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
امروز تو گیم نت بازی کردم گرافیک ضعیف اما برا من عالی بود گیمپلی بازی نمیزاره معایب ببینید ابجکتهای عالی داره در کل سرگرم کنندست به خصوص شخصی سازی بزرگترین عیبش به نظر من قیمتش~X(

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
359
دوستان کسی اینجا بازی رو بازی کرده که چقدر با بتا فرق داره؟البته من کلوز بتا رو بازی کردم ،گرافیکش اونجا اصلا خوب نبود.گیم پلیش هم خشک بود و به روونی دیویژن نبود.رانندگیش هم اصلا جالب نبود.می خوام بدوم بهتر شده؟
تو بتا قشنگ تو ذوقم خورد.چند سال منتظر این بازی بودم.واقعا نمی دونم چرا یوبی خرابش کرد!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
تایید رسمی شد مود PVP به بازی بعد از عرضه باری اضافه میشه !!!! و سازنده ها قول دادن به زودی با آپدتهای جدید مشکلاته بازیو سریعا رفع کنن اطلاعات جامع و کاملی هم از سزن پس اومده :x

Beyond March 7: The Post-Launch Recap of Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands | Ghost Recon® Wildlands News & Updates | Ubisoft® (US)

فوق العادس گوست از دست ندین :x

زیاد امیدوار نباشید،طرف حسابتون ubisoft عه
ممکنه نه تنها مشکلات به صورت کامل حل نشن بلکه با اپدیت های بزرگوارش مشکلات دیگه ای رو هم اضافه کنه

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
زیاد امیدوار نباشید،طرف حسابتون ubisoft عه
ممکنه نه تنها مشکلات به صورت کامل حل نشن بلکه با اپدیت های بزرگوارش مشکلات دیگه ای رو هم اضافه کنه
دقیقا بازیهای یوبی داره میره به سمت کاملا آنلاین اما دریغ از داشتن سرورهای درستوحسابی و استیبل مشکل دیگش موتور گرافیکیشه که باگ زیاد داره و این دو حسابی آدمو تو بازی کردن اذیت میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر