Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
از دوستان کسی lvl30 رو رد کرده و وارد tier 2 شده ؟

بازی ی باگ خیلی بزرگ داره وقتی شما وارد تایر2 میشی با 3 تا تیر take down میشی . و هرچقدر که داخل تایر 2 جلوتر میری و rankup میشی به جای اینکه رنک شما بالا بره پایین میاد ! :| من 30 رو رد کردم به تایر2 آپگرید کردم . به محض ورود به تایر 2 ، rank روی 50 بود . بعد از هر بار rankup شدن همش عدد میاد پایین الان رسیدم به 37 :)) . داخل فروم خود بازی هم همه شاکی هستن . پس حواستون باشه بعد از رسیدن به rank 30 به هیچ عنوان به تایر بالاتر آپگرید نکنید

جالب اینجاست که بعد از آپگرید به تایر 2 علاوه بر بخش های PART و و ... برای هر اسلحه ی بخش جدید به اسم weapon damage اضافه میشه ! که با رفتن ماموریت های فرعی مثل food ، gas و و... می تونید تا 20 آپگریدش کنید . حالا هرچی شما بیشتر این بخش weapon damage رو اپ کنی damage ش کم و کمتر میشه . به این صورت که برای ی اسنایپ مثل HTi Sniper وقتی weapon damage شما 1 باشه برای منفجر کردن وسایط نقلیه بدون SUPPRESSOR به 3 تا یا بیشتر از 3 شلیک نیاز داری ، وقتی به LVL 5 میرسی با 1 تیر و و قتی به LVL11 میرسی با 3 تا بولت منفجر می شه ! =))

این پست رو تو تاپیک خود یوبی سافت هم میزارم داخل تاپیک کنسول هم میزارم شاید ی راه حلی پیدا شد وگرنه باید منتظر پچ باشیم !

wth r u doing ubi ?! ~X(

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
بازی رو تجربه کردم، به نظرم با بازی نسبتا خوبی طرف هستیم، اگر قرار باشه با بازی مثل دیویژن مقایسه اش کنم، کل نکات ضعف دیویژن رو برطرف کرده از اون ور نقاط مثبت دیویژن رو نداره، در کل بازی به هیچ وقت خسته کننده نیست و ارزش خرید بالاتری نسبت به دیویژن داره و خیلی از اون بهتره برای Coop!
+
گستردگی بیش از اندازه
شخصی سازی گسترده ای که تا حالا در هیچ بازی ندیدیم!
شوتینگ بشدت واقعه گرا و دقیق و لذت بخش
طراحی عالی مراحل
گرافیک خارق العاده
ازادی خارق العاده برای رد کردن مراحل
پیاده شدن عالی مخفی کاری
_
کنترل بش از حد مزخرف وسایل نقلیه و کلا هر وسیله برای جابه جایی!
پورت بازی بشدت مزخرف بود
بازی نسبتا بعد 30-40 ساعت تکراری میشه
هوش مصنوعی در بخش تک نفره در حدی ضعیف است که قابل تحمل نیست
افت فریم

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
خداوکیلی وقتی عناوین و ایده های یوبی رو من میبینم کف میکنم ولی در نهایت چیزهایی که تحویل میدن واقعا در حد نیستن باعث میش بازی ضربه بخوره......دقیقا همین گوست ریکان که هرکی وقتی بازی میکنه میبینه اونقدرا هم بد نیست که تعریف میکردن!!!

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
بخش pvp این بازی هم که چند روز پیش اضافه شد رو تجربه کردم به نظرم خیلی بخش جذاب و خوبی شده منیکه اصلا طرف این بازی نمیرفتم چون به نظرم گیم پلیش خیلی تکراری بود.
ولی این بخش انلاین pvp خیلی جذابه دوستانیکه بازی رو دارند حتما این بخش رو تجریه کنند

• Like
Reactions: emad-360

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
دروود خدمت دوستان عزیز.
.
بنده یه دو هفته ای هست این بازی ارو گرفتم! چقدر لعنتی بزرگه مپ اش :D:-s
.
گرافیک بازی عموما خوبه ولی بالا و پایین داره! هندلینگ ماشین ها و وسایل نقلیه فاجعه ! ( البته برای این سبک کفایت میکنه) .
اقا از کو اپ بگم که حتما بازی ارو کو اپ با یکی از دوستان تجربه کنید که فقط میخندید!! واقعا کو اپ بازی لذت بخش و فان هست!!
.
از باگ ها نگم براتون :)) . که همه گی مستحضر هستید! از فرو رفتن تو زمین و رفتن به فضای نامتناهی تا غیب شدن و ضد ضربه شدن دشمنان!
.
اکشن بازی بدک نیست ولی نسبت به سری قبلی به نظرم پسرفت کرده...مخصوصا کاور گیری اش که تو یه شوتر تاکتیکی! یه امر اساسی هست...
.
این که خیلی از دوستان میگن بازی تکرااری میشه و حوصله سر بر به نظرم بسته گی به نوع بازی کردن اتون داره...بازی اینقدر مکانیزم و ازادی عمل و امکانات گذاشته که حوصله ی ادم سر نره!
.
در کل به عنوان یه طرفدار قدیمی گوست ریکون...از این بازی راضی هستم! نه در حد شاهکار!! در حد یه بازی متوسط / خوب !

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
از دوستان کسی lvl30 رو رد کرده و وارد tier 2 شده ؟

بازی ی باگ خیلی بزرگ داره وقتی شما وارد تایر2 میشی با 3 تا تیر take down میشی . و هرچقدر که داخل تایر 2 جلوتر میری و rankup میشی به جای اینکه رنک شما بالا بره پایین میاد ! :| من 30 رو رد کردم به تایر2 آپگرید کردم . به محض ورود به تایر 2 ، rank روی 50 بود . بعد از هر بار rankup شدن همش عدد میاد پایین الان رسیدم به 37 :)) . داخل فروم خود بازی هم همه شاکی هستن . پس حواستون باشه بعد از رسیدن به rank 30 به هیچ عنوان به تایر بالاتر آپگرید نکنید

جالب اینجاست که بعد از آپگرید به تایر 2 علاوه بر بخش های PART و و ... برای هر اسلحه ی بخش جدید به اسم weapon damage اضافه میشه ! که با رفتن ماموریت های فرعی مثل food ، gas و و... می تونید تا 20 آپگریدش کنید . حالا هرچی شما بیشتر این بخش weapon damage رو اپ کنی damage ش کم و کمتر میشه . به این صورت که برای ی اسنایپ مثل HTi Sniper وقتی weapon damage شما 1 باشه برای منفجر کردن وسایط نقلیه بدون SUPPRESSOR به 3 تا یا بیشتر از 3 شلیک نیاز داری ، وقتی به LVL 5 میرسی با 1 تیر و و قتی به LVL11 میرسی با 3 تا بولت منفجر می شه ! =))

این پست رو تو تاپیک خود یوبی سافت هم میزارم داخل تاپیک کنسول هم میزارم شاید ی راه حلی پیدا شد وگرنه باید منتظر پچ باشیم !

wth r u doing ubi ?! ~X(
.
رفیق دروود.
.
این مشکل شما حل نشد؟؟!! یکی از دوستان به این مشکل خورده :-s . بنده هم نزدیک لول 30 هستم!! حل شدنی هست یا خیر؟! :|

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بله حل شدنیه
Tier بازی رو برگردونید سر جاش :-w
دوباره سختی بازی نرمال میشه و می تونید راحت بازی کنید
اینو من چند بار تو فروم یوبیسافت سوال کردم و تنها راه حل همینه که گفتم .
در حقیقت اینا بهش به چشم باگ یا مشکل نگاه نمی کنن که بخوان اصلا فیکسش کنن
نظرشون اینه که تو تایر های بالاتر شما چلنج بشی . و این برای من غیر قابل بازیه برای همین دیگه نتونستم ادامش بدم .

فقط اینو بگم که اگه برگردید به تایر یک دیگه بخش weapon damage از بین میره .
این برای من که اسنایپ هستم عالیه چون میشه با ی تیر کالیبر 50 اتومبیل ها رو ترکوند .

• Like
Reactions: emad-360

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
بله حل شدنیه
Tier بازی رو برگردونید سر جاش :-w
دوباره سختی بازی نرمال میشه و می تونید راحت بازی کنید
اینو من چند بار تو فروم یوبیسافت سوال کردم و تنها راه حل همینه که گفتم .
در حقیقت اینا بهش به چشم باگ یا مشکل نگاه نمی کنن که بخوان اصلا فیکسش کنن
نظرشون اینه که تو تایر های بالاتر شما چلنج بشی . و این برای من غیر قابل بازیه برای همین دیگه نتونستم ادامش بدم .

فقط اینو بگم که اگه برگردید به تایر یک دیگه بخش weapon damage از بین میره .
این برای من که اسنایپ هستم عالیه چون میشه با ی تیر کالیبر 50 اتومبیل ها رو ترکوند .
.
پس باگ نیست مگه نه با این همه اپدیت حتما درست اش میکردن!
.
حالت پرستیژ ماد هست :-bd

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بازی سرگرم کننده هست نزدیک یک ماه بود بازی رو داشتم ولی علاقه ب رفتنش نداشتم تا اینکه تو این دو روزه دارم میرم و بدجور علاقه مند شدم بش
فقط مشکل گرافیک و آپدیت های فوق حجیم هست!!! آخرین آپدیتش 11.6 گیگ!!!!

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
کاش خوب میساخت این بازی رو
بازی کلا هیچ شباهتی به نسخه های قبل نداشت و کلا حوصله سربر میشد متاسفانه
خب این سری از گوست ریکون کاملا متفاوته با نسخه های دیگش و پایه و اساسش coop هست یعنی اگه تنها بازی کنی حوصله سربر میشه اما با دوستان بازی کنی واقعا حال میده الان pvp هم اضافه کردن باقلوا شده واسه خودش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر