Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
با اون هوش مصنوعی فلج یارا چطوری مخفی میری لو میره
درسته هوش مصنوعی مشکل داره(هیچ بازی کامل نیست تو این زمینه مسلمه)ولی خب نه در حد فلج!
اتفاقا با هوش مصنوعی جاهای شلوغ یکم راحت تره شما میتونی سه تا هدفو بگی از دور بزنن اینجوری ذره ذره یه پایگاه بزرگ و میتونی بدون بصدا دراوردن آژیر بگیری حتی درگیریم بشه می‌تونین اپگریدشون کنین خودشون خالی میکنن محیطو.
تو‌ coop بارها پیش اومد یکی سوتی داده یا حرف گوش نداده یا بچه بازی که کی ماموریت انتخاب کنه کی پشت فرمون بشینه اعصاب ادمو بهم میریزن.
کلا در حدی نیست که نشه رو NPC حساب کرد در حد معمولن ولی خب لذتی که با بازیکن واقعی هست و بچه بازیم درکار نباشه خیلی بیشتره.

• Like
Reactions: Xenon360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
درسته هوش مصنوعی مشکل داره(هیچ بازی کامل نیست تو این زمینه مسلمه)ولی خب نه در حد فلج!
اتفاقا با هوش مصنوعی جاهای شلوغ یکم راحت تره شما میتونی سه تا هدفو بگی از دور بزنن اینجوری ذره ذره یه پایگاه بزرگ و میتونی بدون بصدا دراوردن آژیر بگیری حتی درگیریم بشه می‌تونین اپگریدشون کنین خودشون خالی میکنن محیطو.
تو‌ coop بارها پیش اومد یکی سوتی داده یا حرف گوش نداده یا بچه بازی که کی ماموریت انتخاب کنه کی پشت فرمون بشینه اعصاب ادمو بهم میریزن.
کلا در حدی نیست که نشه رو NPC حساب کرد در حد معمولن ولی خب لذتی که با بازیکن واقعی هست و بچه بازیم درکار نباشه خیلی بیشتره.
بزرگترین ضعف بازی تو کدوم بخشه یکم امتیازای منفی اومد من خودم یکم بازی کردم تو دستگاه دوستم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
عکسهای پست اولتون به علت سایز و حجم بالا پاک شدن. لطفا عکس های با سایز و حجم کم جاگزین کنید تا تاپیک بهم نریزه. ممنون از همکاری.

@Over Lord 238

• Like
Reactions: hrdpc1

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
TITLE UPDATE 2: PATCH NOTES - آپدیت دوم و بزرگ گوست برای PC امروز منتشر شد! و برای کنسولها فردا منتشر میشه! جچم آپدیت تغریبا برای pc 5 گیگ برای کنسول 3 گیگ گزارش شده این آپدیت شامل بر طرف سازیه خیلی از باگها انجین بازی میشنها کنترل بازی صدا گذاری مپ وسیله ها و کو اپ و گیم پلی و گرافیک و....... (دوستان زحمت ترجه رو بکشن ممنون) دمشون گرم آپدیت فوق العاده ایه <):):x
.
.
.
Title Update 2: Patch Notes | Ghost Recon® Wildlands News & Updates | Ubisoft®

مدیران لطفا یکم بها بدین به این بازیه محشر پست اول هیچی نداره عکساشم پاک شده ممنون. [-(

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان coop بازی به صورت لن Lan همون شبکه محلی بصورت آفلاین هم میشه بازی کرد؟نمیدونم چرا سر این بازی دو دلم:-<
خیر تا جایی که اطلاع دارم از لن پشتیبانی نمیکنه (درواقع کسی هم دیگه استفاده نمیکنه)
درمورد خرید فقط درصورتی که کسیو دارید باهاش بازی کنید ارزش بالایی داره درغیر اینصورت بنظرم بهتره صبر کنید قیمتش بیاد پایینتر (البته بازهم نظر خودتونه اگه به سبکش علاقه دارید میتونه خوب باشه)
بصورت رندوم هم میتونید وارد گروه بشید ولی خب زیاد جالب نیست همه یا راش میکنن یا حرف نمیزنن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان coop بازی به صورت لن Lan همون شبکه محلی بصورت آفلاین هم میشه بازی کرد؟نمیدونم چرا سر این بازی دو دلم:-<
بگیر تکی هم خوبه الان اپدیت هم دادن قضنگ یوبی داستانش نوشته مثلا باید تو بخش داستانی از کارتال های رده پایین برسی به... قشنگه

• Like
Reactions: amir_k2m

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
امروز بازیو شروع کردم بد نیست تنوع اسلحه ها بسیار بالاست تنها مشکلی که تا الان دارم این رانندگی افتضاح بازیه :| و کاش یوبیسافت بیشتر به کیفیت بازی اهمیت میداد ..:-<
شهر طبیعت جنگل انصافا قشنگه ادم موقع رانندگی دوس داره تماشا کنه در کل co op با رفقا میچسبه :-bd

• Like
Reactions: Xenon360

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
خب من هم مدت زمان قابل توجهي بازي كردم و كاملا از بازي راضي هستم ٠ البته co op رفتنش خيلي جذاب تره ولي با كي خيلي مهمه :D
بازي به نظرم دنياي بازترين بازي اي بوده كه تا حالا رفتم و تنوع محيطي عاليه ٠ با اينكه خيلي جاها مخصوصا زير نور خورشد كرافيك فني بازي زياد جالب نيست ولي بازي انقدر منظره ها و لوكيشن هاي زيبا و خوبي داره كه از لحاظ بصري راضيتون كنه ٠ فيزيك ضعيف و شوتينك خشك از نقاط ضعف هستش به همراه يك سري باك ها و داستان هم دليل ترغيب شما به ادامه نخواهد بود ولي به هر حال بازي انقدر جذابيت ونكات مثبت داره كه ميتونيم از اون به عنوان تجربه ي واجب ياد كنيم مخصوصا با دوستان٠

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان
بازی رو امروز گرفتم و سوالی که واسم پیش اومده راجب اپدیت 3گیگ بازی هست
خیلی حیاتی هست ک اپدیت کنم؟
اگر فقط مربوط به انلاین بازی کردن هست زیاد مهم نیست چون قصد انجام انلاین این بازی رو ندارم

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
سلام دوستان
بازی رو امروز گرفتم و سوالی که واسم پیش اومده راجب اپدیت 3گیگ بازی هست
خیلی حیاتی هست ک اپدیت کنم؟
اگر فقط مربوط به انلاین بازی کردن هست زیاد مهم نیست چون قصد انجام انلاین این بازی رو ندارم

100% آپدیت کن خیلی باگا بر طرف شده کلی ایتم اضافه شده فریم ریت بازی خیلی بهتر میشه و...

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
من تاحالا تو بخش مخفی کاری بازی مشکلی نداشتم
یه بار هم لو رفتم که تقصیر خودم بود :D حتما آپدیت کنید
پ.ن: یکی این کنترل ماشینارو درست کنه فاجعس!

• Like
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر