Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Over Lord 238, ‏Aug 24, 2016.

?

نظر شما در باره سری Ghost Recon

1. بی نظیر!

15.1%
  2. عالی!

23.3%
  3. خوب!

41.9%
  4. معمولی!

19.8%
  1. Over Lord 238

کاربر سایت

نام:
    Ali
    Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
    Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
    هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

#1 Over Lord 238, ‏Aug 24, 2016
    Last edited by a moderator: ‏Mar 20, 2017
    voldmort, ps3_360_wii, bezad و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. amir_k2m

کاربر سایت

نام:
    امیر
    آقا انقدر تعریف نکنید که مجبور بشم بگیرمش:Dبدبخت شدم از بس پول بازی دادم:(مثل اینکه از دیویژن بیشتر حال میده:)

ps34 این نوشته را Like کرده است.
  3. ps34

Gold User

نام:
    مهدی
    از گرفتن که صد در صد بگیر بازی رو قشنگه.ولی میخوای صبر کن حالت pvp عرضه شد بعد بگیر که هم اون موقع ارزون تر میشه بازی و هم بعد از اتمام بخش داستانی توی نقشه بیکار نیستی

Xenon360 و amir_k2m این نوشته را Like کرده اند.
  4. hrdpc1

کاربر سایت

نام:
    PSN : iHamid4Wizard
    تم فوق العاده زيباي گوست دايناميك با اهنگ بسيار زيبا واسه طرفداراش پيدا كردم خودم گرفتم فوق العادس :x
    https://store.playstation.com/#!/en-us/games/themes/tom-clancy%E2%80%99s-ghost-recon-wildlands-theme/cid=UP0001-
    CUSA02902_00-WILDLANDSTHEME01

طريقه خريد به اين صورته كه با اين لينك وارد ميشين با اكانت خودتون شارژ ميكنين ميرين رو كنسول ميره تو قسمت لايبراري تو قسمت خود بازي ميايين پايين تو استوره ولي قبلش بايد ريستور لايسنس كنين مياد صفحه قبلم ببينين حتما اسكين و ... گذاشتم موفق باشين گوستها لذت ببرين از گوست iHamid4Wizard:x

#153 hrdpc1, ‏Mar 16, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Mar 17, 2017
  5. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    من خیلی منفی بودم قبل تجربه بازی ولی Co-op بازی خیلی فان و‌ باحاله.مخصوصا وقتی قوی بشی و قابلیت و اسلحه های جدید بگیری.
    مپ بازیم خیلی بزرگه و کلی کار برای انجام دادن داری حتما بگیر با یکی دو نفر از بچه ها Coop فقط بازی کن:Dتکی اصلا حال نمیده

Xenon360, Annunaki ™ و amir_k2m این نوشته را Like کرده اند.
  6. .:Pouria:.

کاربر سایت

نام:
    -_-
    اقااااا نبود کسی بریم باهم ؟؟؟ مچ میکینگش زیاد جالب نیس

7. amirarsenal

کاربر سایت

نام:
    امیر
    من رو ادد کنید شبا اکثرا هستم با هم بریم
    amirarsenal3

8. guppy

کاربر سایت

نام:
    davood
    منم کلا هستم اد کنید

9. robb stark

کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    آقا کسی رو PS4 بازی می‌کنه اد کنه لول ۱۲م:D

WCW این نوشته را Like کرده است.
  10. hrdpc1

کاربر سایت

نام:
    :o:o:o:x:x:xMy PS4 Ghost recon Wildlands :o:o:o:x:x:x

Xenon360 این نوشته را Like کرده است.
  11. WCW

WCW
    کاربر سایت

نام:
    کثافت
    ؟:-??:)

12. WCW

WCW
    کاربر سایت

نام:
    کثافت
    برای تکی گرفتن نگیر ارزش نداره فقط Co op

amir_k2m این نوشته را Like کرده است.
  13. hrdpc1

کاربر سایت

نام:
    من تکی میرم عشق میکنم بزارینش رو حالت سختیه advanced یا extreme طعم واقعیه گوستو میچشین که بایر نقشه بکشین مخفی کاری با استراتژی حمله کنین عالیه

#162 hrdpc1, ‏Mar 19, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Mar 19, 2017
  14. SHANSER

کاربر سایت

نام:
    منصور
    با اون هوش مصنوعی فلج یارا چطوری مخفی میری لو میره

15. hrdpc1

کاربر سایت

نام:
    آپدیت کردی گوستو؟

هوش مصنوعیه فلج !!!!!!!! خدیا اخه من چی جواب بدم چطوری به این نتیجه رسیدی تایتان فال نیست بخدا مخفی کاریه هوش مصنوعیش خیلی خوبه کافیه درست دستور بدی اگه آپلود پولی نشده بود یه کیلیپ از گیم پلیه خودم اینجا میزاشتم اما حیف که پولی شد

توی قسمت استیت که R3 بزنی نشون میده مخفی کاری چند درصد تاکتیکی رفتی یا راش دادی

گوست باید مخفی کاری بری با استراتژی حمله کنی لذتشو اون موقعه میفهمی از بالای کوه حمله کنی منظورم راش دادن نی بری تو دله دشمن من رو حالت سختیه ادونسد میرم حال میکنم یه اشتباهه کوچیک = باخت مهمه از بالای کوه هدشات کنی یا با نقشه حساب شده با گروهت همکاری کنی سینک کنی 3 نفرو همگوروهیت بزنه 1-2-3 نفر بسته به مهارتتون خودتون بزنین انتخاب اسلحه خیلی مهمه استتار کردن مهمه خوابیدن رو زمین مهمه من تو یه میشن بدون شلیک 1 گلوله حمله از پشت بردم میشنو ولی میشنش بزرگ نبود روی اسلحت حتما بایر صدا خفه کن بزاری لگد نزنه اسنایپ HTI لگد میزنه ولی دمیج بالایی داره و ..... به زودی آخر مارچ میلادی یه آپدیت خیلی خوب هم میاد گوست تازه اول راهشه مهر اومدنش هنوز خشک نشده ..... :">:-j:x

موفق باشین گوستها ! :x

16. SHANSER

کاربر سایت

نام:
    منصور
    هوش مصنوعی همگروهی ها رو میگم مهندس