Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
آقا انقدر تعریف نکنید که مجبور بشم بگیرمش:Dبدبخت شدم از بس پول بازی دادم:(مثل اینکه از دیویژن بیشتر حال میده:)
از گرفتن که صد در صد بگیر بازی رو قشنگه.ولی میخوای صبر کن حالت pvp عرضه شد بعد بگیر که هم اون موقع ارزون تر میشه بازی و هم بعد از اتمام بخش داستانی توی نقشه بیکار نیستی

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
تم فوق العاده زيباي گوست دايناميك با اهنگ بسيار زيبا واسه طرفداراش پيدا كردم خودم گرفتم فوق العادس :x
https://store.playstation.com/#!/en-us/games/themes/tom-clancy%E2%80%99s-ghost-recon-wildlands-theme/cid=UP0001-
CUSA02902_00-WILDLANDSTHEME01

طريقه خريد به اين صورته كه با اين لينك وارد ميشين با اكانت خودتون شارژ ميكنين ميرين رو كنسول ميره تو قسمت لايبراري تو قسمت خود بازي ميايين پايين تو استوره ولي قبلش بايد ريستور لايسنس كنين مياد صفحه قبلم ببينين حتما اسكين و ... گذاشتم موفق باشين گوستها لذت ببرين از گوست iHamid4Wizard:x

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
آقا انقدر تعریف نکنید که مجبور بشم بگیرمش:Dبدبخت شدم از بس پول بازی دادم:(مثل اینکه از دیویژن بیشتر حال میده:)
من خیلی منفی بودم قبل تجربه بازی ولی Co-op بازی خیلی فان و‌ باحاله.مخصوصا وقتی قوی بشی و قابلیت و اسلحه های جدید بگیری.
مپ بازیم خیلی بزرگه و کلی کار برای انجام دادن داری حتما بگیر با یکی دو نفر از بچه ها Coop فقط بازی کن:Dتکی اصلا حال نمیده

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من تکی میرم عشق میکنم بزارینش رو حالت سختیه advanced یا extereme طعم واقعیه گوستو میچشین که بایر نقشه بکشین مخفی کاری با استراتژی حمله کنین عالیه
با اون هوش مصنوعی فلج یارا چطوری مخفی میری لو میره

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
با اون هوش مصنوعی فلج یارا چطوری مخفی میری لو میره

آپدیت کردی گوستو؟

هوش مصنوعیه فلج !!!!!!!! خدیا اخه من چی جواب بدم چطوری به این نتیجه رسیدی تایتان فال نیست بخدا مخفی کاریه هوش مصنوعیش خیلی خوبه کافیه درست دستور بدی اگه آپلود پولی نشده بود یه کیلیپ از گیم پلیه خودم اینجا میزاشتم اما حیف که پولی شد

توی قسمت استیت که R3 بزنی نشون میده مخفی کاری چند درصد تاکتیکی رفتی یا راش دادی

گوست باید مخفی کاری بری با استراتژی حمله کنی لذتشو اون موقعه میفهمی از بالای کوه حمله کنی منظورم راش دادن نی بری تو دله دشمن من رو حالت سختیه ادونسد میرم حال میکنم یه اشتباهه کوچیک = باخت مهمه از بالای کوه هدشات کنی یا با نقشه حساب شده با گروهت همکاری کنی سینک کنی 3 نفرو همگوروهیت بزنه 1-2-3 نفر بسته به مهارتتون خودتون بزنین انتخاب اسلحه خیلی مهمه استتار کردن مهمه خوابیدن رو زمین مهمه من تو یه میشن بدون شلیک 1 گلوله حمله از پشت بردم میشنو ولی میشنش بزرگ نبود روی اسلحت حتما بایر صدا خفه کن بزاری لگد نزنه اسنایپ HTI لگد میزنه ولی دمیج بالایی داره و ..... به زودی آخر مارچ میلادی یه آپدیت خیلی خوب هم میاد گوست تازه اول راهشه مهر اومدنش هنوز خشک نشده ..... :">:-j:x

موفق باشین گوستها ! :x

• Like
Reactions: Xenon360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
آپدیت کردی گوستو؟

هوش مصنوعیه فلج !!!!!!!! خدیا اخه من چی جواب بدم چطوری به این نتیجه رسیدی تایتان فال نیست بخدا مخفی کاریه هوش مصنوعیش خیلی خوبه کافیه درست دستور بدی اگه آپلود پولی نشده بود یه کیلیپ از گیم پلیه خودم اینجا میزاشتم اما حیف که پولی شد

توی قسمت استیت که R3 بزنی نشون میده مخفی کاری چند درصد تاکتیکی رفتی یا راش دادی

گوست باید مخفی کاری بری با استراتژی حمله کنی لذتشو اون موقعه میفهمی از بالای کوه حمله کنی منظورم راش دادن نی بری تو دله دشمن من رو حالت سختیه ادونسد میرم حال میکنم یه اشتباهه کوچیک = باخت مهمه از بالای کوه هدشات کنی یا با نقشه حساب شده با گروهت همکاری کنی سینک کنی 3 نفرو همگوروهیت بزنه 1-2-3 نفر بسته به مهارتتون خودتون بزنین انتخاب اسلحه خیلی مهمه استتار کردن مهمه خوابیدن رو زمین مهمه من تو یه میشن بدون شلیک 1 گلوله حمله از پشت بردم میشنو ولی میشنش بزرگ نبود روی اسلحت حتما بایر صدا خفه کن بزاری لگد نزنه اسنایپ HTI لگد میزنه ولی دمیج بالایی داره و ..... به زودی آخر مارچ میلادی یه آپدیت خیلی خوب هم میاد گوست تازه اول راهشه مهر اومدنش هنوز خشک نشده ..... :">:-j:x

موفق باشین گوستها ! :x
هوش مصنوعی همگروهی ها رو میگم مهندس

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
هوش مصنوعی همگروهی ها رو میگم مهندس

پس من چیو توضیح دادم یه زحمت بکش کامل بخون دکتر

هوش مصنوعیه هم گروهی ها خوبه شما کار باهاشونو درست انجام نمیدی به جاش باید دستور درست بدی آپگرید کنی هم گروهی هاتو خیلی موارد هست به جزییات بازی باید خیلی توجه کنین هم گوروهیت جایی که تو نتونستی با درونت ببینی بهت میگه دشمن نزدیکت باشه ! که خیلی هیجانتو میبره بالا هدشات میخوای بکنی من یه موقها دیگه صدای قلبمم میشنوم یه تیر ختا آژیر پایگاه در میادو نیروی یونیداد میاد سراغتو خدا بدادت برسه ..... تو سه سوت کشتی کشتی نکشتی باختی یعنی خبر دار بشن مخصوصا گروه یونیداد که منفجر میکنه پارت میکنن میبازی اتفاقا خیلی هم باحالن هم گروهی ها به موقعه میان ریوای که اینم میتونی آپگرید کنی و...... توضیح کامل دادم پست قبلو بخون

من تنهایی میرم عشق میکنم با دوستامم میرم اما تنهایی آفلاین کاملم عالیه هم گروهیهات هوششون هوبه وقتی دستور میدی سینک شات کنن میرن بهترین موقعیتو تا پیدا نککن مطمعن نشن میتونن بزنن یا نه اوکی بهت نمیدن حالا با دوستات که بری یه تیر اشتباه = باخت کو اپ بحوای بری خیلی باید هماهنگ باشین مخصوصا درجه سختیه ادونسد اون نورمالش ماله سوسولاس که سه سوت میخوان تمومش کنن طعم واقعیه گوست دو سختیه آخره ;;);)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر