تجربه انحصاری های Playstation بر روی ویندوز ممکن شد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دنیای کنسول‌ها بازی در حال تغییر است و هر روز خبرهای جالب و هیجان انگیزی در این زمینه منتشر میشود؛ اما شاید هیجان انگیزترین خبر ممکن تجربه بازیهای انحصاری پلی استیشن بر روی PC باشد که به زودی و به کمک سرویس Playstation Now ابتدا در اروپا و سپس در امریکای شمالی فراهم خواهد شد.

29055258292_cdc0954b4e_z.jpg

به کمک این سرویس، طیف وسیعی از بازیهای انحصاری سونی مانند «آنچارتد»، God of War، Ratchet & Clank و بازی محبوب The Last of Us بر روی PC قابل تجربه خواهند بود. کتابخانه سرویس Playstation Now بالغ بر 400 بازی متنوع را دارا است.

اما این خبر به اینجا ختم نمیشود. سونی آداپتور بی‌سیم مخصوص کنترلر Dualshock 4 برای ویندوز را نیز معرفی کرده که در ماه سپتامبر به قیمت 24.99 دلار عرضه خواهد شد. بوسیه این آداپتور شما میتوانید کنترلر PS4 خود را به راحتی به PC متصل و از تمام ویژگی های آن لذت ببرید.

سیستم لازم برای اجرای این سرویس PS NOW به شرح زیر است :

• ویندوز 7، 8.1 یا 10
  • پردازنده Intel Core i3 یا AMD A10
  • حداقل 2 گیگابایت RAM
  • حداقل سرعت اینترنت 5 مگابیت بر ثانیه

منبع :

PlayStation Now Coming to PC, DualShock 4 USB Wireless Adaptor Unveiled

آپدیت :

این سرویس فردا در انگلستان عرضه میشود

PlayStation Now is coming to PC tomorrow in the UK

آپدیت 2 :

لینک دانلود نرم افزار PS NOW برای PC

https://download-psnow.playstation.com/downloads/psnow/pc/latest

آپدیت سوم :

ویدیو از سرویس PS NOW و استریم GOW III روی PC

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
تیتره خبر طوری که به آدم القاء میکنه که انگار دیگه .... چی بگم والا ....
بهتره برای اعتباره بیشتر چیزی شبیه به این بنویسید
تجربه انحصاری های PS3 به وسیله استریمینگه آنلاین ....بر روی PC ...
یه چیزی تو این مایه ها البته فقط مثال زدم ....

کیفیت>کمیت

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
هیچ جای دنیا همچین خبری نیست
درسته بنده المان ترکیه دوبی رفتم همچین خبری نیست ! شاید هتل برید اینطوری ابشه بیرون هم محدودیت هست اما ارزونه و این که تست کردم شدید با ps now مشکل هست و لق نداره فقط میزنی بعد تاخیر عمل میکنه که برای نبده جالب نبود

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
همه جای دنیا هم اینجوری نیست، من خودم برخورد داشتم به پست هایی که طرف از یه کشوری مثل کانادا مینالید از محدودیت دانلود و اینا (که یادمه باعث تعجب من شد که دیگه اونجا چرا)، قطعا شدتش مثل اینجا نیست ولی اونطورم نیست که فقط بگیم ایرانه
الان انصافا تو این چند سال اخیر اینترنت ایران خیلی پیشرفت خوبی داشته چه به لحاظ پینگ چه حجم چه کیفیت، برای خود من یه زمانی پینگ 150 رویا بود الان رو 150 باشه به نظرم بالاست (اکثر مواقع پینگم 100 تا 120 هست (پینگ 75 هم با 8.8.8.8 داشتم حتی) تازه تو منطقه شلوغ و پر جمعیتی هم هستم، سرویس گیمینگ هم ندارم) ولی هنوز جای کار زیاد هست، الان بیشترین مشکل حجم نسبتا گرونه
پینگ ما که سالی 1میلی ثانیه بیشتر کم نمیشه :))
البته بازم پیشرفتیه به هرحال/:)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
همه جای دنیا هم اینجوری نیست، من خودم برخورد داشتم به پست هایی که طرف از یه کشوری مثل کانادا مینالید از محدودیت دانلود و اینا (که یادمه باعث تعجب من شد که دیگه اونجا چرا)، قطعا شدتش مثل اینجا نیست ولی اونطورم نیست که فقط بگیم ایرانه
الان انصافا تو این چند سال اخیر اینترنت ایران خیلی پیشرفت خوبی داشته چه به لحاظ پینگ چه حجم چه کیفیت، برای خود من یه زمانی پینگ 150 رویا بود الان رو 150 باشه به نظرم بالاست (اکثر مواقع پینگم 100 تا 120 هست (پینگ 75 هم با 8.8.8.8 داشتم حتی) تازه تو منطقه شلوغ و پر جمعیتی هم هستم، سرویس گیمینگ هم ندارم) ولی هنوز جای کار زیاد هست، الان بیشترین مشکل حجم نسبتا گرونه
اونجا آره، تو خود آمریکا هم اصلا خدمات خوبی نمی دن متاسفانه ولی بازم 100 برابر ایران هست. من خیلی خبر ندارم ولی حداقل اینجایی که من هستم اینترنت مناسب مثل برق و آب هست، روی خود خونه هست اصلا. همه خونه ها هم یه خروجی اترنت از دیوار دارن که مستقیم نت بگیری نیازی به مودم نیست اصلا اگر بیسیم نمی خوای. اگر هم کسی بگه محدودیت حجم می خندن بهش!
ایران اینترنتش هیچ توجیجی نداره به جز دلایلی که همه می دونیم. با اون قیمت و کیفیت واقعا دزدیه اون اینترنت.
من واقعا موندم، جدیدا دارم می بینم که یه عده میان از نت ایران دفاع می کنن که نمی گیرم اصلا دلیلش رو! پینگ من بالای 30 بره می رم سقف رو رو سر اونی که نت بهم میده خراب می کنم!

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اونجا آره، تو خود آمریکا هم اصلا خدمات خوبی نمی دن متاسفانه ولی بازم 100 برابر ایران هست. من خیلی خبر ندارم ولی حداقل اینجایی که من هستم اینترنت مناسب مثل برق و آب هست، روی خود خونه هست اصلا. همه خونه ها هم یه خروجی اترنت از دیوار دارن که مستقیم نت بگیری نیازی به مودم نیست اصلا اگر بیسیم نمی خوای. اگر هم کسی بگه محدودیت حجم می خندن بهش!
ایران اینترنتش هیچ توجیجی نداره به جز دلایلی که همه می دونیم. با اون قیمت و کیفیت واقعا دزدیه اون اینترنت.
من واقعا موندم، جدیدا دارم می بینم که یه عده میان از نت ایران دفاع می کنن که نمی گیرم اصلا دلیلش رو! پینگ من بالای 30 بره می رم سقف رو رو سر اونی که نت بهم میده خراب می کنم!
اروپا اینترنت خیلی خوبی داره. ولی اگه اینترنت براتون خیلی خیلی مهمه و اولویت اول زندگیه و کیفیت زندگیتون به اون وابستس به هیچ عنوان سمت استرالیا نرید. آمریکا هم جایی برید که Google Fiber داشته باشه ترجیحا. البته بازم از ایران خیلی بهتره، ولی خوب 300 گیگ در ماهی که مثلا کامکست و ... می دن کمه با استاندارد های یه اینترنت آزاد:D 6 تا AAA دانلود کنی تموم می شه.
پ.ن: استرالیا (اونام توی مونوپولی گیر کردن، جای زیرساخت، Telstra کل اینترنت کشورو صاحبه) اینترنت ماهی 100 گیگ تقریبا 300 تومنه:| همون ایران بمونید ارزون تره:)) پارس آفلاین ارزون تره جدا:|

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
من دفاع نمیکنم و نمیگم اینترنت ایران خوبه، فقط میگم وضع از قبل بهتر شده
بعدشم تو خیلی چیزا خیلی عقبیم، من فقط وضع الان خودمو نسبت به قبل خودم میسنجم میبینم جای امیدواری واسه فرزندانمون هست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر