تجربه انحصاری های Playstation بر روی ویندوز ممکن شد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دنیای کنسول‌ها بازی در حال تغییر است و هر روز خبرهای جالب و هیجان انگیزی در این زمینه منتشر میشود؛ اما شاید هیجان انگیزترین خبر ممکن تجربه بازیهای انحصاری پلی استیشن بر روی PC باشد که به زودی و به کمک سرویس Playstation Now ابتدا در اروپا و سپس در امریکای شمالی فراهم خواهد شد.

29055258292_cdc0954b4e_z.jpg

به کمک این سرویس، طیف وسیعی از بازیهای انحصاری سونی مانند «آنچارتد»، God of War، Ratchet & Clank و بازی محبوب The Last of Us بر روی PC قابل تجربه خواهند بود. کتابخانه سرویس Playstation Now بالغ بر 400 بازی متنوع را دارا است.

اما این خبر به اینجا ختم نمیشود. سونی آداپتور بی‌سیم مخصوص کنترلر Dualshock 4 برای ویندوز را نیز معرفی کرده که در ماه سپتامبر به قیمت 24.99 دلار عرضه خواهد شد. بوسیه این آداپتور شما میتوانید کنترلر PS4 خود را به راحتی به PC متصل و از تمام ویژگی های آن لذت ببرید.

سیستم لازم برای اجرای این سرویس PS NOW به شرح زیر است :

• ویندوز 7، 8.1 یا 10
  • پردازنده Intel Core i3 یا AMD A10
  • حداقل 2 گیگابایت RAM
  • حداقل سرعت اینترنت 5 مگابیت بر ثانیه

منبع :

PlayStation Now Coming to PC, DualShock 4 USB Wireless Adaptor Unveiled

آپدیت :

این سرویس فردا در انگلستان عرضه میشود

PlayStation Now is coming to PC tomorrow in the UK

آپدیت 2 :

لینک دانلود نرم افزار PS NOW برای PC

https://download-psnow.playstation.com/downloads/psnow/pc/latest

آپدیت سوم :

ویدیو از سرویس PS NOW و استریم GOW III روی PC

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من هر کار کردم نتوانستم 7 روز رایگان بگیرم برای شماره کارت اعتباری گیر میده جعلی که میدم قبول نمیکنه کسی تست کرده

از مدیران درخواست دارم این موضوع انتقال دهند به
بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC
الان مگه اومده به جز انگلیس که شما می خواید امتحان کنید؟ من کردیت کارت دارم اگر کار می ده برم تست کنم!

ولی قیمتش خیلی بالاست! چه دلیلی داره چنین قیمت عجیبی داشته باشه!!!!
از MS یاد گرفته!

• Like
Reactions: Democracy

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
الان مگه اومده به جز انگلیس که شما می خواید امتحان کنید؟ من کردیت کارت دارم اگر کار می ده برم تست کنم!

از MS یاد گرفته!
لینک دانلود توی پست اول هست. با یه اکانت انگلیس لاگین کن. من انجام دادم ولی چون نتم افتضاح هست و کردیت ندارم نشد ولی کل بخش PS Now و بازها برام اومد

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
لینک دانلود توی پست اول هست. با یه اکانت انگلیس لاگین کن. من انجام دادم ولی چون نتم افتضاح هست و کردیت ندارم نشد ولی کل بخش PS Now و بازها برام اومد
اوکی، اکانت انگلیس چیز خاصی نمی خواد؟ آدرس یا چیزی؟

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اوکی، اکانت انگلیس چیز خاصی نمی خواد؟ آدرس یا چیزی؟
چرا آدرس و اینا میخواد ولی فکر کنم بشه fake address استفاده کنی. حالا نمیدونم آدرس باید با کردیت یکی باشه یا نه :| البته الان تو هلند و بلژیک هم انگار در دسترس هست. یه نگاه به این بلاگ بنداز

You can now stream classic PlayStation games to your PC via PS Now

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به هر حال بد نیست اگر در کار پایرت نباشید با 1 مبلغ کمی کلی بازی در اختیار شما قرار می گیره
البته جا داره یادی هم کنیم از مبلغ ناچیز حجم مصرفی :D
ناچیز ناچیز جمع گردد وانگهی هنگفت شود :D

بله فقط ایران ای شکلیه همه جای دنیا نت نامحدود هست حداقلشم 24 مگه. اینجا برای 2 گیگ حجم کلی شارژت می کنن

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چرا آدرس و اینا میخواد ولی فکر کنم بشه fake address استفاده کنی. حالا نمیدونم آدرس باید با کردیت یکی باشه یا نه :| البته الان تو هلند و بلژیک هم انگار در دسترس هست. یه نگاه به این بلاگ بنداز

You can now stream classic PlayStation games to your PC via PS Now
من فنلاندم، هنوز زاه نیفتاده. حالا با اکانت انگلیس تست می کنم اگه تنبلیم نشد :))

• Like
Reactions: Democracy

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
به نظر من نه این برنامه بدرد ایران میخوره نه ps3 خوباش خودps4 هم داره:)):-" در کل همون چیزی که بعضیا گفتن قصد سونی جذب پلیر برای ps4 ولی خب اینجا نت وطن عزیز اجازه ی استفاده از برنامه رو نمیده :))

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظر من نه این برنامه بدرد ایران میخوره نه ps3 خوباش خودps4 هم داره:)):-" در کل همون چیزی که بعضیا گفتن قصد سونی جذب پلیر برای ps4 ولی خب اینجا نت وطن عزیز اجازه ی استفاده از برنامه رو نمیده :))

متاسفانه متال گیر 4 رو نه روی PS4 قابل بازی هست و نه روی این سرویس !
یکی از بهترین بازیهای تاریخ در حال حاضر روی یک کنسول زندانی شده و برای بازی کردنش هیچ راهی جز خریدن سیستمی که متعلق به 10 سال پیشه نیست.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,557
نام
Mehrdad
متاسفانه متال گیر 4 رو نه روی PS4 قابل بازی هست و نه روی این سرویس !
یکی از بهترین بازیهای تاریخ در حال حاضر روی یک کنسول زندانی شده و برای بازی کردنش هیچ راهی جز خریدن سیستمی که متعلق به 10 سال پیشه نیست.
انحصاری یعنی همین دیگه:D این همه داستان برای همینه و یکی از دلایل موفقیت ps ها. و البته اون سیستم 10 سال پیش همین الان هم بسیار سرگرم کنندست و -100$ هم گیر میاد. کسی که بخواد بازی تجربه کنه راه بسیار اسان و کم هزینه ای جلوشه.
---
همه جای دنیا نت نامحدود هست حداقلشم 24 مگه
:|:D

هیچ جای دنیا همچین خبری نیست
چند پست بالاتر بخوانید منم نقل قول کردم که همین را بگم.
بله فقط ایران ای شکلیه همه جای دنیا نت نامحدود هست حداقلشم 24 مگه. اینجا برای 2 گیگ حجم کلی شارژت می کنن

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
انحصاری یعنی همین دیگه:D این همه داستان برای همینه و یکی از دلایل موفقیت ps ها. و البته اون سیستم 10 سال پیش همین الان هم بسیار سرگرم کنندست و -100$ هم گیر میاد. کسی که بخواد بازی تجربه کنه راه بسیار اسان و کم هزینه ای جلوشه.
---
همه جای دنیا نت نامحدود هست حداقلشم 24 مگه
:|:D

انحصاری که درسته ولیکن خب همونطوری الان بازیهایی مثل last o gow o uncharted انحصاری سونی هستند و الان خیلی راحت هم روی ps4 با گرافیک بالاتر دردسترس هستند و هم اینکه تو این سرویس ازشون پشتیبانی میشه انتظاره میره mgs 4 رو هم حداقل به این لیست اضافه کنه. نمیدونم تمامش با سونی هست و یا به کونامی هم مربوط میشه یا نه ولیکن من کلا رفتار کونامی در قبال متال گیر درک نمیکنم نه میاد ریمستری و یا ریمیکی از نسخه های قدیمی منتشر کنه و بدتر از اون حتی به این سرویس ها هم برای سری روی خوش نشون نمیده. نکردندمشخصا تلاشی نکرده برای عرضه mgs 4 روی Ps now و از اون بدتر حتی متال گیر کالکشن تو قابلیت بکوارد X1 جزه سی بازی اول درخواستی مردم بود ولی تا الان اضافه نشده
در کل خواستم بگم زیاد منطقی نیست برای انچام یک بازی برید یک سخت افزار قدیمی بخرید در حالی که ناشر میتونه با یکسری تصمیمات درست بازی قدیمی شو روی پلتفرم های روز دردسترس قرار بده

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
همه جای دنیا هم اینجوری نیست، من خودم برخورد داشتم به پست هایی که طرف از یه کشوری مثل کانادا مینالید از محدودیت دانلود و اینا (که یادمه باعث تعجب من شد که دیگه اونجا چرا)، قطعا شدتش مثل اینجا نیست ولی اونطورم نیست که فقط بگیم ایرانه
الان انصافا تو این چند سال اخیر اینترنت ایران خیلی پیشرفت خوبی داشته چه به لحاظ پینگ چه حجم چه کیفیت، برای خود من یه زمانی پینگ 150 رویا بود الان رو 150 باشه به نظرم بالاست (اکثر مواقع پینگم 100 تا 120 هست (پینگ 75 هم با 8.8.8.8 داشتم حتی) تازه تو منطقه شلوغ و پر جمعیتی هم هستم، سرویس گیمینگ هم ندارم) ولی هنوز جای کار زیاد هست، الان بیشترین مشکل حجم نسبتا گرونه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر