تجربه انحصاری های Playstation بر روی ویندوز ممکن شد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دنیای کنسول‌ها بازی در حال تغییر است و هر روز خبرهای جالب و هیجان انگیزی در این زمینه منتشر میشود؛ اما شاید هیجان انگیزترین خبر ممکن تجربه بازیهای انحصاری پلی استیشن بر روی PC باشد که به زودی و به کمک سرویس Playstation Now ابتدا در اروپا و سپس در امریکای شمالی فراهم خواهد شد.

29055258292_cdc0954b4e_z.jpg

به کمک این سرویس، طیف وسیعی از بازیهای انحصاری سونی مانند «آنچارتد»، God of War، Ratchet & Clank و بازی محبوب The Last of Us بر روی PC قابل تجربه خواهند بود. کتابخانه سرویس Playstation Now بالغ بر 400 بازی متنوع را دارا است.

اما این خبر به اینجا ختم نمیشود. سونی آداپتور بی‌سیم مخصوص کنترلر Dualshock 4 برای ویندوز را نیز معرفی کرده که در ماه سپتامبر به قیمت 24.99 دلار عرضه خواهد شد. بوسیه این آداپتور شما میتوانید کنترلر PS4 خود را به راحتی به PC متصل و از تمام ویژگی های آن لذت ببرید.

سیستم لازم برای اجرای این سرویس PS NOW به شرح زیر است :

• ویندوز 7، 8.1 یا 10
  • پردازنده Intel Core i3 یا AMD A10
  • حداقل 2 گیگابایت RAM
  • حداقل سرعت اینترنت 5 مگابیت بر ثانیه

منبع :

PlayStation Now Coming to PC, DualShock 4 USB Wireless Adaptor Unveiled

آپدیت :

این سرویس فردا در انگلستان عرضه میشود

PlayStation Now is coming to PC tomorrow in the UK

آپدیت 2 :

لینک دانلود نرم افزار PS NOW برای PC

https://download-psnow.playstation.com/downloads/psnow/pc/latest

آپدیت سوم :

ویدیو از سرویس PS NOW و استریم GOW III روی PC

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
کلا بازی با حالت استریم مشکلات زیادی داره و خیلی مونده به اون حد از اینترنت برسیم که بخوایم بدون مشکل و بدون تاخیر بازی کنیم. کلا سیستم چرتیه این قضیه استریمینگ.

چرت نیست ما از مرحله پرتیم!:D

منظور از ما هم فقط ایران نیست، کشورهای اطراف هم دست کمی ندارن. در صورتی که تو ژاپن دارن به سرعت گیگ میرسن. تا 4 5 سال آینده، یعنی تا چشم رو هم بزاریم، همین استریم کردن و فروش سرویس دنیا رو تسخیر میکنه. و همه گیر بشه، به مرور زمان تو هر کشور سرورهای مخصوص میزارن، و شاید در سال های بعد تو هر شهر، و دیگه عوض فروختن سخت افزار های جدید، سرویس های جدید میفروشن.

به نظر من که عالیه، مثلا تو همین بازی، دیگه کنسول معنی نداشته باشه، بلکه به راحتی بتونی با یه TV و اینترنت هر وقت هر بازی که دوست داشتی رو بازی کنی، فارغ از اینکه برای PS هست یا Xbox‌ یا مثلا نینتندو.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خوب سونی هم اومد طرف PC فقط نمی دونم چرا وقتی ماکرو این حرکت رو کرد این همه جنجال به پا شد؟

دوست عزیز مایکروسافت میومد بازی نسل قبل رو برا pcمنتشر میکرد کسی حرف میزد ولی اومدن همه بازی انحصاری یک پلتفرم روی pcبه ضرر برند xbox میشه

ولی سونی اومده بازی نسل قبلش رو برا این سرویس اجرا میکنه از طریق استریم و بازی انحصاری برای ps4 مثل قبل عرضه میکنه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوست عزیز مایکروسافت میومد بازی نسل قبل رو برا pcمنتشر میکرد کسی حرف میزد ولی اومدن همه بازی انحصاری یک پلتفرم روی pcبه ضرر برند xbox میشه

ولی سونی اومده بازی نسل قبلش رو برا این سرویس اجرا میکنه از طریق استریم و بازی انحصاری برای ps4 مثل قبل عرضه میکنه
البته به نظر من ویندوز هم برای Microsoft هستش و ویندوز در زمینه گیمینگ مهم هستش

• Like
Reactions: saeed20

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
البته به نظر من ویندوز هم برای Microsoft هستش و ویندوز در زمینه گیمینگ مهم هستش

حرفتون درسته صادق جان ولی مایکرو میتونست یعضی از بازی هاش رو براوWinبیاره و چند تا بازی انحصاری براش عرضه میکرد نه تمام بازی های کنسولش برلش عرضه میکرد

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
حال ندارم عکسارو پیدا کنم ولی کلا سیستم مزخرفیه (فعلا)

هم اینترنت گولاخی میخواد هم اینکه کیفیت بازیا نسبت به خود اجرای کنسول اصلی کمتره

یه عکس قبلا داشتم که مقایسه کیفیت یه بازی رو خود PS3 رو با کیفیت بازی رو PS4 با PS Now مقایسه میکرد که کیفیت PS now یه چیز داغونی بود :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
والا من الان از شاتل 16 مگ دارم با پینگ 90 تا 120 با اروپا. تو ایران هم داره معمول میشه دیگه

برای درست و حسابی بازی کردن باید پینگ حداقل زیر 20ms باشه با سرور PS Now.

حال ندارم عکسارو پیدا کنم ولی کلا سیستم مزخرفیه (فعلا)

هم اینترنت گولاخی میخواد هم اینکه کیفیت بازیا نسبت به خود اجرای کنسول اصلی کمتره

یه عکس قبلا داشتم که مقایسه کیفیت یه بازی رو خود PS3 رو با کیفیت بازی رو PS4 با PS Now مقایسه میکرد که کیفیت PS now یه چیز داغونی بود :D

کیفیت تصویر استریم بستگی به سرعت کانکشن داره.

Royal343

کاربر سایت
Jul 28, 2016
33
با منطق ۸۰ درصد اینایی که اینجا پست دادن و برداشت از پست هایی که در گذشته دادن میشه نتیجه گرفت که:
سونی دیگه انحصاری نداره.:))
اره اره میدونم فقط بازی های ps3 یه =))
یه روزی میاد که میبینین که اون سیاستی که مایکرو قبل از ریلیز Xbox one میخواست اجرا کنه ولی بخاطر وجود امثال.... اجرا نشد در واقعه بهترین سیاست بوده.

• Like
Reactions: saeed20

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
با منطق ۸۰ درصد اینایی که اینجا پست دادن و برداشت از پست هایی که در گذشته دادن میشه نتیجه گرفت که:
یه روزی میاد که میبینین که اون سیاستی که مایکرو قبل از ریلیز Xbox one میخواست اجرا کنه ولی بخاطر وجود امثال.... اجرا نشد در واقعه بهترین سیاست بوده.
قابل توجه شما که خیلی از انحصاری های سونی روی PS Now اصلا قرار نگرفتن!
Metal Gear Solid 4
Gran Turismo
Heavy Rain
MotorStorm
Rain
Resistance
Beyond: Two Souls
خیلی جالبه که PCبازا انحصاری های سونی رو فقط در last of us و uncharted میبینن!!
جمعش کنید بابا:D تازه Red Dead هم انحصاری کنسول بازاست:D

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
سیاست های مایکروسافت سیاست های درست ولی در زمان نادرست بود! به همین خاطر کاملا غلط بود و به موقع هم تغییرش دادن!

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
امیدوارم روندش اینطور باشه که درآمدش رو خرج ساخت بازیهای انحصاری بهتر و بیشتر برای نسل حاضرش کنه و بعد گذشت یه نسل، نسل قبل رو عرضه کنه رو PS Now
هر چند میدونم اینطور نمیشه :D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
من از همون لحظه اولی که شایعش بیرون اومد سونی میخواد PS NOW رو بده واسه PC ذره ای ناراحت نشدم و بقیه رو هم تو کامنتاشون اینطور دیدم " حالا چرا چند نفر محدود(یا یه نفر با چند اکانت:D) میگن میگه نه باید ناراحت باشید و تازه ابرازش هم کنید دیگه مدل جدیدی از خود ترولیه که من تا حالا ندیده بودم:D

همینکه سونی داره بازیهای درجه 1 میسازه و مجموع امکانات کنسولش خواسته هامو برآورده کرده به شخصه انتظار بیشتری ازشون ندارم دیگه حالا میخواد بازیهای قدیمیشو یا حتی چند سال بعد بازیهای جدیدشو بده برای PC خودشون میدونن و من سهامدارش نیستم که بخوام دخالت کنم ولی اینو میدونم هر چقدر سونی از نظر مالی و بزرگی بازار تو عرصه گیم موفق تر بشه منه گیمر که کنسولشو خریدم و سالهای زیادی مشتریش بودم صاحب امکانات و بازیهای بهتری میشم.
اخه اگه ميومد بازي رو روي استيم يا فيزيكي ميداد يه حرفي :D
اومده طرحي رو عملي كرده كه بين خوده ps4 دارها شايد يك درصد هم موفق نبوده ( به نظرم عاقبتش مثل ps home ميشه) فعلا خيليي واسه اينكه cloud gaming راه بيفته زوده به نظرم حتي اگه زير ساختهاش هم فراهم بشه فعلا خواستارش نيست ،خيلي ها هموز به نسخه فيزيكي و كالكتور و خوده كنسول علاقه دارن من جمله خودم :D

• Like
Reactions: Polaris

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
اخه اگه ميومد بازي رو روي استيم يا فيزيكي ميداد يه حرفي :D
اومده طرحي رو عملي كرده كه بين خوده ps4 دارها شايد يك درصد هم موفق نبوده ( به نظرم عاقبتش مثل ps home ميشه) فعلا خيليي واسه اينكه cloud gaming راه بيفته زوده به نظرم حتي اگه زير ساختهاش هم فراهم بشه فعلا خواستارش نيست ،خيلي ها هموز به نسخه فيزيكي و كالكتور و خوده كنسول علاقه دارن من جمله خودم :D
اگر شرایط نت مهیا باشه و cloud gaming تجربه درست حسابی داشته باشه صد در صد باحال تر از داشتن یه کنسول و کلی دیسک هست ، معنای نسل هم از بین میره و شما لازم نیست کنسولو هر نسل عوض کنی و میتونی هر جا که حال کردی مشغول بازی کردن بشی و بازیاتم تا ابد باهات هست و میتونی بازیهایی هر نسلی هم حال کردی بازی کنی . اینده گیمینگ همینه. واقعا عالیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر