Playstation Meeting 2016

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111

خب همونطور که میدونید زمان زیادی تا کنفرانس سونی نمونده. چیزی که مشخصه اینه که سونی قصد داره حسابی بترکونه. چیزایی که میدونیم قراره اتفاق بیفته معرفی کنسول های جدیده. قراره کنفرانس پخش زنده هم داشته باشه

شایعه ی معرفی Red Dead جدید هم به شدت قویه
همینطور شایعه شده که قراره سرویس PS Now برای PC عرضه بشه

فکر میکنید چه اتفاق هایی قراره بیفته و چه بازی هایی قراره معرفی شه؟

لینک تماشای کنفرانس+ زمان باقی مانده تا شروع کنفرانس

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,539
نام
Mehrdad
شما پست ندی پست های بی اعتبار و از رو هوا!!! کمتر می شه
جالبه یک سره داری دخالت تو کار بقیه میکنی بعد حرف از ربط هم میزنی:D عزیزم به زندگیت برس و تو کار بقیه دخالت نکن مارم اینقدر مجبور به اسپم دادن نکن. به شما هم مربوط نیست من چه پستی میدم ناراحتی خوشحال میشم بزاری بلک لیست:D شما نگران مشترک شدن بازی های x1 و pc باش حرف از اعتبارم نزن:D:*

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
جالبه یک سره داری دخالت تو کار بقیه میکنی بعد حرف از ربط هم میزنی:D عزیزم به زندگیت برس و تو کار بقیه دخالت نکن. به شما هم مربوط نیست من چه پستی میدم ناراحتی خوشحال میشم بزاری بلک لیست:D شما نگران مشترک شدن بازی های x1 و pc باش حرف از اعتبارم نزن:D:*

شما همین چند تا پست آخریت رو بخونی خودتم نمی فهمی چی می گی، همون قسمت بولد رو ببینی می فهمی فقط یک چیزایی داری واسه خودت تایپ می کنی

شما ادعا کردی پست بدون فن بازی دادی و عالم و آدم رو داری زیر سوال می بری، بنده هم می گم توی این تاپیک پست شما بیشترین فن بازی درش دیده می شه

هر وقت کار به کار کسی نداشتی، اون موقع توقعات بی جا داشته باش در غیر این صورت دیدن همچین جواب هایی دور از انتظار نیست

بنده کلا عادت به بلک لیست ندارم، حالا شما بلک لیست دوست داری بحثش جداست

پ.ن: این پست شما الان خیلی اعتبار داره، هواگیری هم شده توش اصلا هوا نداره

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,539
نام
Mehrdad
شما همین چند تا پست آخریت رو بخونی خودتم نمی فهمی چی می گی

شما ادعا کردی پست بدون فن بازی دادی و عالم و آدم رو داری زیر سوال می بری، بنده هم می گم توی این تاپیک پست شما بیشترین فن بازی درش دیده می شه

هر وقت کار به کار کسی نداشتی، اون موقع توقعات بی جا داشته باش در غیر این صورت دیدن همچین جواب هایی دور از انتظار نیست

بنده کلا عادت به بلک لیست ندارم، حالا شما بلک لیست دوست داری بحثش جداست
قسمت بلد شده را میزارم به حساب شخصیتت.
---
من کار به کار کسی نداشتم. پست اولمم بیشتر خنده دار بود تا تحریک کننده. بیخیال دوست عزیز. خدا روزی را جای دیگه بده:D
پ ن: بلک لیستم خالیه:D
@Donger
عزیزم. عشقم:D ّبیخیال:D خیلی کش میدی.

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
قسمت بلد شده را میزارم به حساب شخصیتت.
---
من کار به کار کسی نداشتم. پست اولمم بیشتر خنده دار بود تا تحریک کننده. بیخیال دوست عزیز. خدا روزی را جای دیگه بده:D
پ ن: بلک لیستم خالیه:D

شما رو حساب هرچی دوست داری بزار، کلا یک سپرده ویژه مدت دار باز کردم برای امثال شما

یک چند ساعتی توی تاپیک نبودم گویا توی همین مدت مد شده توی تاپیک PSM میان جوک تعریف می کنن ملت بخندن
پ.ن: بنده اگر ناظمی مدیری چیزی بودم به خاطر این موضوع یک تگ کاربر نمونه سایت بهت می دادم، کار بزرگی کردی

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
نمیدونم چرا بعضیا اینقدر قضیه رو دراماتیک میکنن؟

اختلاف زیاده؟ دیگه PS4 معمولی از چِشِت افتاده؟ دیگه دوستش نداری؟
خب کاری نداره! ردش میکنی بره، 400دلار پول کنسول جدیدو میدی+چند هزار دلار برای تلویزیون با HDR و نمیدونم این چیزا
میشینی بازی میکنی با گرافیک و رنگ و لعاب قشنگ و رزولوشن خفنو صفا میکنی واسه خودت:D

اگرم از گرافیک فعلی راضی هستی و نیازی به تعویض نمیبینی(مثل من) بچسب به کنسول خودت تا PS5 بیاد با یه جهش درست و حسابی

اگرم از گرافیک فعلی راضی نیستی ولی پولشو نداری، باید یه فکری به حال خودت بکنی دیگه این ربطی به سونی نداره:D

اگرم فکر میکنی سونی داره کلاه برداری میکنه و الان برای کنسول جدید زوده و از این حرفا، کاری نداره کنسولشو میفروشی میری یه PC جمع میکنی
هم کاملاً به صرفه وارزونه و هم نیازی به ارتقا نداره اصلاً:D

تموم شد رفت:)

Sent from my D6503 using Tapatalk

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نمیدونم چرا بعضیا اینقدر قضیه رو دراماتیک میکنن؟

اختلاف زیاده؟ دیگه PS4 معمولی از چِشِت افتاده؟ دیگه دوستش نداری؟
خب کاری نداره! ردش میکنی بره، 400دلار پول کنسول جدیدو میدی+چند هزار دلار برای تلویزیون با HDR و نمیدونم این چیزا
میشینی بازی میکنی با گرافیک و رنگ و لعاب قشنگ و رزولوشن خفنو صفا میکنی واسه خودت:D

اگرم از گرافیک فعلی راضی هستی و نیازی به تعویض نمیبینی(مثل من) بچسب به کنسول خودت تا PS5 بیاد با یه جهش درست و حسابی

اگرم از گرافیک فعلی راضی نیستی ولی پولشو نداری، باید یه فکری به حال خودت بکنی دیگه این ربطی به سونی نداره:D

اگرم فکر میکنی سونی داره کلاه برداری میکنه و الان برای کنسول جدید زوده و از این حرفا، کاری نداره کنسولشو میفروشی میری یه PC جمع میکنی
هم کاملاً به صرفه وارزونه و هم نیازی به ارتقا نداره اصلاً:D

تموم شد رفت:)

Sent from my D6503 using Tapatalk
اینجا سونی شد ادم خوبه و ما ملت شدیم ادم بده.در هر صورت سونی هر کاری بکنه کار درست و صحیحی انجام میده :)

• Like
Reactions: jhoobin

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
الان مشکل اصلی تلویزیون 4k با قابلیت hdr هست.هزینه سنگینی میزاره رو دستمون
به نظر من فعلا ps4 pro رو بگیرم وبا همین tv های fullhd این نسل رو بگذرونیم.وقتی ps5 امد اون موقع tv رو ارتقاع میدیم به 4k.این عقلانی ترین کاره به نظرم

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
اینجا سونی شد ادم خوبه و ما ملت شدیم ادم بده.در هر صورت سونی هر کاری بکنه کار درست و صحیحی انجام میده :)
شمارو نمیدونم ولی سونی منو مجبور به انجام هیچ کاری نکرده
پس دلیلی برای جهان خوار بودنش نمیبینم:)

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
شمارو نمیدونم ولی سونی منو مجبور به انجام هیچ کاری نکرده
پس دلیلی برای جهان خوار بودنش نمیبینم:)
به زودی معلوم میشه که مجبورت کرده یا نه:* وقتی گیم ها رو با یه پورت داغون و غیر قابل بازی روی ps4 معمولی منتشر کردن اون موقع میفهمی;)

• Like
Reactions: jhoobin

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
به زودی معلوم میشه که مجبورت کرده یا نه:* وقتی گیم ها رو با یه پورت داغون و غیر قابل بازی روی ps4 معمولی منتشر کردن اون موقع میفهمی;)
شما پیشگو هستی؟
اگر هستی که هیچی
ولی اگه نیستی خواهشاً جو ندید

ممنون*

• Like
Reactions: gamer1998y

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
متاسفانه شما خیلی جانب دارانه داری به قضیه نگاه میکنی . صحبت های فیل اسپنسر فقط در رابطه با تبلیغات و بزرگ نمایی هست وگرنه چیپ گرافیکی و پردازنده مرکزی کنسول در حدی نیست که لقب عبور از نسل ها رو بشه روش گذاشت ! عبور از نسل ها با عرضه کنسول جدید هر دو سه سال ؟ این کار احمقانست بنظرم و فقط به ضرر گیمرهاست .

فلسفه تولید و عرضه کنسول هم با این کار به طور کل زیر سوال میره ! کسی که کنسول تهیه میکنه به این خاطر اینکارو کرده که تا چند سال بتونه ازش بدون هزینه بیشتر استفاده کنه در غیر اینصورت پلتفرم پی سی با امکان ارتقا و شخصی سازی وجود داره .

در مورد بحث سخت افزاری هم باید مشخص بشه که کدوم کنسول از کدوم چیپ و مدل از پردازنده های گرفیکی حال حاضر استفاده کردن تا بشه در موردش نظر داد و مقایسه کرد . اینطور نیست که شما فقط با در نطر گرفتن ترافلاپس به این نتیجه برسی که فلان کنسول قویتره ! مهم اینه که چقدر قویتره و تفاوت به چه اندازه اس . سطحی نگری و فنبوی بازی و این کارای بچه گونه رو خواهشا دیگه بزارید کنار ! هر کدوم قویتر باشه تفاوت در عمل مثل همیشه کمه روی کنسول . مقایسه بنچمارک gpu روی پی سی نیست !

پستتون رو هم بیشتر به خاطر جمله آخر نقل قول کردم . پردازنده 4.2 ترافلاپسی ps4 pro احتمالا از نوع چیپ R9 380x هست که یه مقدار شخصی سازی و بهینه شده و برای پردازنده 8 هسته ای جگوار amd با فرکانس هسته 1.6 گیگا هرتزی کافیه . معماری کنسول با کامپیوتر های شخصی خیلی متفاوته تمام این موارد قبل از طراحی سخت اقزاری کنسول بررسی و تست میشه . پی سی خونگی نیست که توسط یه فرد معمولی اسمبل شده باشه که بخواد گلوگاه بشه !!!
پردازنده گرافیکی اسکورپیو هم احتمالا از سری جدید 400 AMD و چیپ 470 هست حداقل از مشخصات ترافلاپسش اینطور بنظر میرسه .

در کل بحث سخت افزاری و مقایسه های رو در روی بازیها بهتره زمانی که کنسول های جدید عرضه شدن و اطلاعات دقیق تری ازشون اومد انجام بشه .

دوست عزیز دقیق خوندی چی نوشتم؟قدرت کنسول چه ربطی به مفهوم عبور از نسل ها داره؟اصلا اسکورپیو یک درصد از وان قوی تره.سازنده داره میگه که ما به شکل سنتی دیگه نسلی برای عبور از یک کنسول به کنسول دیگه نخواهیم داشت.به این میگن عبور از مفهوم نسل ها.اصلا ربطی به بحث قدرت نداره.به اینکه به بازار سنتی کنسول چه ضربه ای میزنه یا چه بازخوردی داره هم ربط نداره.من میگم اینا دارن این حرف رو میزنن.کاری با نتیجه اش یا تحلیلش ندارم.

معماری هر و کنسول هم دقیقا بهم به قدری شبیه هست که بشه مقایسه اشون کرد.هر دو کنسول از GPU شرکت AMD بهره خواهند برد (احتمالا اسکورپیو از نسل بعد GPU های این شرکت)، هردو از Ram مدل GDDR5 استفاده خواهند کرد.CPU ها هم که باز مال شرکت AMD هست با این تفاوت که باز احتمالا مال اسکورپیو از نسل بعدی CPU های AMD استفاده خواهد کرد.وقتی هر سه قطعه اصلی سازنده دستگاه از یک شرکت هست و تنها تفاوت در کلاک و قدرت خام هست یعنی کاملا میشه مقایسشون کرد.مگر اینکه AMD برای نسل بعدی CPU/GPU هاش پسرفت کنه و اون پهنا و کلا بیشتر هم هدر بره!!! رم هم که کاملا تکلیفش مشخصه.

البته در این مورد مقاله Digital Foundary هم موجود است که اتفاقا خودم ترجمه اش را در فروم گذاشتم.

فیل اسپنسر و دوستان خیلی حرفا زدن تا حالا که بعدا راحت عوض شده ولی چه بخواید چه نخوایید حقیقت اینه که اسکورپیو یا هر چی که هست داستانش با PS4pro خیلی فرق داره و یه کنسول نسل بعدی زود هنگام هست قطعا با کلی بازی های جدید و مخصوص خودش که برا وان نخواهد اومد میتونید راحت اینو بوک مارک کنید و نمونه هم قبلا داشته دقیقا 360 هست 3 سال بعد از ایکس باکس اورجینال لانچ شد دلیل هر دو هم یکیه شکست با اختلاف زیاد مقابل رقیب ولی راه حلی که مایکرو برا باره دوم داره اجرا میکنه عوض کردن زود هنگام نسله که اینطوری باز یه رو دست به سونی بزنه سونی هم که داشت با PS4 نسل هشت رو یه تنه می برد و عالی میفروخت متوجه این موضوع قطعا شده بود یه PS4 قوی تر با قیمت مناسب میده برا ادامه پیدا کردن و بیشتر شدن عمر کنسولش

اینکه فیل اسپنسر چی گفته و بعدا نظرش عوض بشه به من دیگه مربوط نیست.من فعلا با اطلاعات و حرفایی که تا الان زدن دارم نظر میدم.اگه پس فردا یک اطلاعات دیگه ای عرضه بشه، سیاست شرکت عوض بشه اون یک مساله دیگه است.

تلاش دوستان برای شبیه دونستن سیاست های scorpio و pro قابل تحسینه:D جالبه نظرات دیگران رو هم فن بازی میدونند.:D
چه بخوایم چه نخوایم دیگه رسما ثابت شده که pro جایگزین ps4 نیست و صرفا همراهشه. موضوعی که سونی هم بار ها تایید کرده. ps5 میشه رقیب اسکورپیو در بازی ها و pro رقیب اسکورپیو در بازار تا رقیب اصلی ps5 برسه.
ولی خب. اگر شما دوست دارید اختلاف اسکورپیو و وان را در حد تغییر نسل ندونید دیگه به خودتون مربوطه:D
فکت یعنی مایکروسافت تایم لاین را به هم ریخته خودشم تایید میکنه قبلا هم این کار را انجام داده وقتی xbox orginal تاب مقاومت جلو ps2 نداشته.
و سونی تایم لاین را به هم نریخته چون راحت میشه pro را ایگنور کرد تا نسل بعدی پلی استیشن. فکر نمیکنم هیچکدومتون بتونید اسکورپیو را ایگنور کنید:D

یکسان بودن بازی ها هیچ ربطی به این داستان ها نداره و استاندارد شده. نمیشه گفت چون بازی های اسکورپیو و وان یکسانند پس اسکورپیو تغییر قابل توجه نداشته یا به عبارتی تغییر نسل نیست. اختلاف کنسول ها این مسئله را کاملا واضح بیان میکنه. البته به دور از فن بازی:D

چطور اظهارات سونی مبنی بر اینکه PS4 Pro نسل بعدی نیست قابل قبول هست ولی اظهارات ماکرو نه؟هردوتا کنسول ساز دقیقا از واژه های مشابهی استفاده کردن در مورد کنسول جدیدشون.فقط این وسط اسکورپیو این وسط قوی تر خواهد بود.

من بازم تاکید میکنم.من فعلا بر اساس اظهارات هر دوتا شرکت و نه بر اساس تفکرات و استنتاج خودم نظر میدم.اینی که من چی فکر میکنم، ویا مساله چجور به نظر میرسه یک بحث دیگه است.من فقط میگم دوتا شرکت اینارو گفتن.بر این اساس هم میشه اینجوری نتیجه گیری کرد.حالا پس فردا هرکدوم سیاستشون رو عوض کنن دیگه به من مربوط نیست.

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
سلام همگي؛

متاسفانه من درگير كار بودم و وقت نكردم كنفرانس رو ببينم. اين همه پست رو هم وقت نميكنم بخونم واقعا :D يكي خيلي خلاصه بگه موضوع كنفرانس چي بود و چه انفاقاتي افتاد و بازي خاصي معرفي شد يا نه؟ مرسي.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سلام همگي؛

متاسفانه من درگير كار بودم و وقت نكردم كنفرانس رو ببينم. اين همه پست رو هم وقت نميكنم بخونم واقعا :D يكي خيلي خلاصه بگه موضوع كنفرانس چي بود و چه انفاقاتي افتاد و بازي خاصي معرفي شد يا نه؟ مرسي.
منم ندیدم ولی ps4 pro معرفی شد بازیا با کیفیت 4k نمایش داده شدن بازیاش : گیم پلی مس افکت . اسپایدر من . هورایزن . و تمب ریدر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر