سونی قیمت PS Plus را افزایش می‌دهد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
8dvijzygf6r2vgceiyea.jpg
بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت «سونی» اعلام کرده که از ۲۲ سپتامبر به بعد قیمت سرویس‌های «PS Plus» خود در مناطق آمریکا و کانادا را افزایش می‌دهد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

قیمت سرویس «PS Plus» برای ۱۲ ماه به ۵۹.۹۹ دلار در آمریکا و ۶۹.۹۹ دلار کانادایی در کشور کانادا افزایش می‌یابد. بسته سه ماهه این سرویس نیز به ۲۴.۹۹ دلار در آمریکا و ۲۹.۹۹ دلار کانادایی در این کشور افزایش قیمت خواهد داشت.

قیمت ماهانه این سرویس در آمریکا ثابت مانده اما در کانادا به قیمت ۱۱.۹۹ دلار کانادایی افزایش پیدا می‌کند.

در بیانیه‌ای، شرکت «سونی» در مورد این افزایش قیمت سخنان زیر را گفته است.

«قیمت‌های جدید بیانگر وضعیت فعلی بازار بوده، در حالی که ما به اجازه می‌دهند تا ارزش‌ استثنایی را به کاربران خود ارائه دهیم.»

لینک منبع

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
دیگه این نسل با آنلاین شدن ۹۰% بازی ها ( که اکثر بازی های خوب و سرگرم کننده هم تو دل همون ۹۰%هستش ) یه جورایی باید پلاس خرید و من به شخصه هدف اصلیم برای پلاس رو بازی های آنلاین گذاشتم و هیچ وقت به نیت بازی های رایگان نرفتم پولم رو دور بریزم و بعدا اعصاب خودم خورد بشه ، اگر بازی خوب هم دادن که چه بهتر :D

• Like
Reactions: Arman Sensi

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی

سلام.
داداش توی متن بیانیه خبر گفته نشده اون هایی که الا عضو پلاس هستن باید 10 دلار اضافه رو الان پرداخت کنن یا اینکه نه هر وقت خواستن مجدد پلاس رو تمدید کنن باید 60 دلار رو بدن؟؟؟
اخه الا ایمیلی از طرف سونی واسم اومده.متوجه نشدم فقط نوشته قیمت پلاس افزایش پیدا مکینه یا اینکه بهم میگه باید 10 لار اضافه رو نهایت تا 1 مهر پرداخت کنی ؟!
اینم عکسش

Attachments

• ps4 plus.PNG
    ps4 plus.PNG
    33.5 KB · مشاهده: 19

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
تو تاپیکش هم بحث سر همین موضوعه.
آخه کجای این حرکت توجیه داره، مگه سونی و مایکرو برای بازیهائی که خودشون سازندش نیستن سرور اختصاصی فراهم میکنه یا چیزی شبیه به این که بخواد برا آنلاینش ازمون پول بگیرن.
بقول نریمان Democracy
پس چرا استیم ازاین مسخره بازیها نداره؟
گرفتن پول بابت امکاناتی که PSN یا Live داره مشکلی نداره ولی گرفتن پول بابت بخش آنلاین بازی که براش قبلا پول دادی واقعا دزدیه.

• Like
Reactions: Cj_sa and Ezio96

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سلام.
داداش توی متن بیانیه خبر گفته نشده اون هایی که الا عضو پلاس هستن باید 10 دلار اضافه رو الان پرداخت کنن یا اینکه نه هر وقت خواستن مجدد پلاس رو تمدید کنن باید 60 دلار رو بدن؟؟؟
اخه الا ایمیلی از طرف سونی واسم اومده.متوجه نشدم فقط نوشته قیمت پلاس افزایش پیدا مکینه یا اینکه بهم میگه باید 10 لار اضافه رو نهایت تا 1 مهر پرداخت کنی ؟!
اینم عکسش
نه دوست عزیز برای کسایی که از قبل اشتراک پلاس خریدن یا تا قبل از ۲۲ سپتامبر اشتراک میخرن، همون قیمت قبلی حساب میشه و بعد از اتمام مدت زمان اشتراکشون باید با قیمتای جدید دوباره اون رو تمدید کنند.

• Like
Reactions: ps34

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
گل بود و به سبزه نیز آراسته شد:-w
واقعا خیلی حرکت کثیفیه‌ ما نخواییم برا بازی آنلاین پول بدیم باید کی رو ببینیم:-w

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چه شانسی داشتم من سونی خودش بهم حال داد 1 سال گرفتم شد 2 ساله با کدی که خودشون بهم داده بودن دو ماه پیش تمدید کردم خوب به سلامتی تا 2 سال دیگه کی مرده کی زنده .:D

• Like
Reactions: XsmokeX

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
چه شانسی داشتم من سونی خودش بهم حال داد 1 سال گرفتم شد 2 ساله با کدی که خودشون بهم داده بودن دو ماه پیش تمدید کردم خوب به سلامتی تا 2 سال دیگه کی مرده کی زنده .:D
چی شد؟ کد چه جوری دادن؟ به ما هم یا بده :D
من یه 50 دلاری خریدم خواستم با اون خرید کنم که لااقل از این sony rewards هم استفاده کنم که اصلا هیچ پوینتی نداد بابت خریدم :|

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چی شد؟ کد چه جوری دادن؟ به ما هم یا بده :D
من یه 50 دلاری خریدم خواستم با اون خرید کنم که لااقل از این sony rewards هم استفاده کنم که اصلا هیچ پوینتی نداد بابت خریدم :|
کلا کد ها یک بار مصرف هستن .
اگه ایمیلتون چک بفرمایید میبینید که سونی هر چند وقت یک دفعه یک سری کد میده حالا نمیدونم چون من کاربر قدیمی هستم اینجوریه یا نه اما کد بتا تستر میده کد تخفیف میده یا ... از اینجور موارد زیاده چند ماه پیش هم کدی داد که در صورتی که پلاسم تمدید کنم قبلش اون کد زده باشم به اندازه همون کد تمدید مجانی میشه خوب من یک پلاس 1 ساله گرفتم با اون شد 2 سال به همین راحتی .;)

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ای کاش PS4 اینقدر موفق نمیشد!والا!
اون از بازیای پلاسش که به بچه 5 ساله بدی قهر میکنه اینم از این!اینا اینقدر پررو شدن که بعد گرون شدنم عمرا بازی خوب بدن بازم همین وضع مسخره رو داریم ما!

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
دلیل اینکه چند تا بازی درست حسابی برای پلاس نمیزاره چی هست؟
چون نیازی نداره
نسل قبل بدون پرداخت هزینه ای آنلاین بازی میکردی ولی الان مثلا منی که عاشق The Division و Rainbow Six Siege و Destiny و کلا این دست بازی ها هستم حتی اگه هیچ بازی ای هم نده بازم پلاس میگیرم چون لازم دارم یا حتی یکی مثلا مولتی آنچارتد رو بخواد بازی کنه بازم پلاس میگیره
اکثر بازی ها الان یا آنلاین هستن یا بخش اصلیشون شده آنلاین مثل COD یا BF یا حداقل قسمت آنلاینشون اندازه آفلاینشون ارزش داره مثل همین آنچارتد، برای آنلاین بازی کردن هم که پلاس نیاز داری...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر