Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
:D
به نظر منم یه کم زیادی دارن روی گیم پلی مانور میدن شده جریان FF XV که یه مدت فقط افتاده بودن روی گرافیک و دیتیل نشون دادن :D کم کم واقعاً وقتشه یه چندتا تریلر داستانی یا میشن از بازی نشون بدن ، توی تریلرها این دختره همش یا داره می دو ـه یا کمبو میزنه :D منم الان دقیقاً مثل خودت نگران شدم ، امیدوارم حاج تارو بیاد یه روشن سازی بکنه ببینیم بالاخره با چی طرفیم :(
البته یک مسئله ایی هم هست . من الان که تریلر های Nier و مخصوصا Intro ـش رو نگاه میکنم به این نتیجه میرسم که یکی از دلایلی که انقدر Nier برام خوب بود همین ندیدن تیزرها بوده . آخه تو Intro ـه خود بازی تا باس آخر رو اسپویل میکنه . اینجا هم من اگه تیزر داستانی بیاد ازش نگاه نمیکنم فقط امیدوارم تو نسخه نهایی بازی کوئست و المان های RPG و حرف زدن با ملت و روستاهای مختلف رو داشته باشیم .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
البته یک مسئله ایی هم هست . من الان که تریلر های Nier و مخصوصا Intro ـش رو نگاه میکنم به این نتیجه میرسم که یکی از دلایلی که انقدر Nier برام خوب بود همین ندیدن تیزرها بوده . آخه تو Intro ـه خود بازی تا باس آخر رو اسپویل میکنه . اینجا هم من اگه تیزر داستانی بیاد ازش نگاه نمیکنم فقط امیدوارم تو نسخه نهایی بازی کوئست و المان های RPG و حرف زدن با ملت و روستاهای مختلف رو داشته باشیم .
آخ گفتی !!! :D من بعد از تموم کردن بازی رفتم سراغ تریلرهاش و دقیقاً بعد از دیدنشون یه چند فروند نعره ی خوشحالی سر دادم که قبل از بازی نرفتم سراغشون ! :D دقیقاً نامردا کل باس ها و لوکیشن ها رو نشون میدن !!! :| :D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
@Scαrface
@Kaine
یعنی شما دوتا واقعاً خجالت نمی‌کشید...! :|
کاری به گیم‌پلی و اینا ندارم ولی به ستینگ، اتمسفر و داستان بازی شک دارید واقعاً!
خدایی خودتون از کامنتی که دادید خجالت نمی‌کشید...؟ :D
الان باید آب بشید برید تو زمین...! :>:D

حالا اگه Nier تنها کاره عالی Taro-sensei بود میگفتیم شاید یه اتفاق بوده ولی وقتی این آدم تو هر پروژه‌ای بوده، داستان و ستینگ پشم‌ریزون ستون اصلی اون بازی بوده دیگه ترس و شک داشتن و این حرفا بنظرم کاملاً بی‌مورده.
من که دوست دارم همین دنده برن جلو و تا روز ریلیز هیچی از داستان نگن و فقط گیم‌پلی و همینجوری دوییدن بی‌هدف بانو تو صحرای بی‌کران و نشون بدن. :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آخ آخ آخ ، پدر و مادر سکرینه یعنی :D

image_nier_automata-32224-3291_0008.jpg

پ.ن : مدیونید اگه فکر بد بکنید :D
پ.ن 2 : آریا ، توبه :D

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
اطلاعات جدید از گیم پلی:
You’ll get to go out with a set of two weapons that you can switch between in battle

The game is being made with the idea of being able to move around swiftly in mind

A new gauntlet-type melee weapon was introduced. This weapon has more focus on speed

You can use the Pod to shoot. You’ll be able to grab the Pod and glide around, or attack enemies while gliding

There are more actions as you advance through the game

The desert area is quite large, but you’ll get to visit all the parts you can see

Each area has its own exclusive costumes, and you’ll also see enemies appear wearing those costumes

You’ll find some enemies that wield weapons

During the demo, an enemy holding a spear was shown. There are enemies that use other types of weapons as well

Since it’s useless to shoot enemies with shields, you’ll need to rely in close-ranged combat to break its shield before beating them

There are also enemies that will shoot you as well, and evading their attacks will be important

Giant enemies have tough armor, so you’ll need to fight them by slowing chipping away at their armor to damage them

You’ll get to evade in style​
NieR: Automata’s Latest Footage And Details On Weapons, Enemies, And Evading With Style - Siliconera
(توی لینک اسکرین شات های جدید هم هست)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
OMFGFGFfgdfgdfgdfgloldfgdfgdfgf
ریخت موهام ویدئوی کامل مبارزه با باس فایت رو الان دیدم بعد بیست ثانیه استاپ کردم اومدم این پست رو بدم . ماااااااااااادر آهنگ بازی خیلی خفنه خیلی ... بهتون پیشنهاد میدم نبینید من دیگه نگاه نمیکنم میخوام موقع بازی از شدت خفن بودن موزیک ضعف کنم :D
این ویدئو :
watch?v=Iq3_phBQA_Y

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
ریخت موهام ویدئوی کامل مبارزه با باس فایت رو الان دیدم بعد بیست ثانیه استاپ کردم اومدم این پست رو بدم . ماااااااااااادر آهنگ بازی خیلی خفنه خیلی ... بهتون پیشنهاد میدم نبینید من دیگه نگاه نمیکنم میخوام موقع بازی از شدت خفن بودن موزیک ضعف کنم :D
این ویدئو :
watch?v=Iq3_phBQA_Y

بت گفته بودم ایمان بیار ناکاما....

>____<

• Like
Reactions: Scαrface

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این ویدئو :
watch?v=Iq3_phBQA_Y

اهنگ بازی روانه :anguished: در حال سرچم ولی بعید میدونم گیر بیاد :sob:
اصلا همه چی در حد اخر خودش بود از طراحی باس بگیر تا حرکاتش و مبارزه نفس گیر و موزیــــــــــــــــــــــــــــک :sob:

• Like
Reactions: Scαrface

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
این ویدئو :
watch?v=Iq3_phBQA_Y
opera boss ?!!:Scare:
music ?!!:eek:
defaq ??! :Shocked:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این ویدئو :
watch?v=Iq3_phBQA_Y
اتفاقا الان می‌خواستم همین رو لینک بدم همتون رو هم مجبور کنم ببینیدش :D

n6ofvd0e0hh0a9spfqnk.jpg

Nier Automata - E3 Boss Fight
1080p/60fps
پاشید همگی ببینیدش :D نه از داستان چیزی نشون میده نه اصلا شخصیتا یه کلمه حرف می‌زنند نه سلاح جدید لو میده هیچی لو نمیده بجز یه باس که اونم باز حتی تا آخرش نشون نمیده! آقا این تریلر هایپه هایپ! ببینیدش الکی هم به بهانه اسپویل من رو توی این وضعیت تنها نزارید :D من الان خرهایپم باید با یکی این هایپم رو تقسیم کنم!
@AsaraymA
@Kaine
@Nevan
@Safety & Peace
و بقیه بچه‌ها! محمد خودتم ببینش :poutingcat: آقا خیلی هایپ این تریلر، بازی فوق‌العاده شده! فوق‌العاده :((:((:((

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
اهنگ بازی روانه :anguished: در حال سرچم ولی بعید میدونم گیر بیاد :sob:
اصلا همه چی در حد اخر خودش بود از طراحی باس بگیر تا حرکاتش و مبارزه نفس گیر و موزیــــــــــــــــــــــــــــک :sob:
آهنگ های بازی لایسنس شده نیستن همشون از کارهای استاد Okabe ـست که برای Nier کامپوز میکنه ( چقدر انگلیسی شد پستم :D فارسیشون یادم نمیاد :D)
Nier قبلی هم موزیک های این سبکی زیاد داشت .
@Dante Never Cry
علی من نگاه نمیکنم :D میدونی که من چقدر رو اسپویل حساسم حتی اسپویل آهنگ :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
اتفاقا الان می‌خواستم همین رو لینک بدم همتون رو هم مجبور کنم ببینیدش :D

n6ofvd0e0hh0a9spfqnk.jpg

Nier Automata - E3 Boss Fight
1080p/60fps
پاشید همگی ببینیدش :D نه از داستان چیزی نشون میده نه اصلا شخصیتا یه کلمه حرف می‌زنند نه سلاح جدید لو میده هیچی لو نمیده بجز یه باس که اونم باز حتی تا آخرش نشون نمیده! آقا این تریلر هایپه هایپ! ببینیدش الکی هم به بهانه اسپویل من رو توی این وضعیت تنها نزارید :D من الان خرهایپم باید با یکی این هایپم رو تقسیم کنم!
@AsaraymA
@Kaine
@Nevan
@Safety & Peace
و بقیه بچه‌ها! محمد خودتم ببینش :poutingcat: آقا خیلی هایپ این تریلر، بازی فوق‌العاده شده! فوق‌العاده :((:((:((

منو چرا منشن نکرده بودی ؟ :poutingcat::poutingcat::poutingcat:
زدم دان شه ، تریلرهای قبلی که خیلی خوب بودن خوسم اومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر