Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چشم بندش چقدر شبیه Nier پدره :D اون دو تا شمشیری هم که پشتشه قشنگ می دهد ترکیب Kaine + Nier :D یعنی نمی گفتن Yorha میگفتم یوناس :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تا اومدن کیفیت خوب فعلا این رو داشته باشید. کل تریلر گیم پلی که امروز نشون دادن همراه با صحنه های از بروبچ سازنده و تیم پلاتینیوم توی استدیوشون. Taro با اون ماسک بامزه اش هم هست: (480p - 40mb)
Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تریلر 30 ثانیه ای رو دیدم :D خیلی خوب بود، خیلی ولی فقط منم که احساس میکنم دشمن های بازی و جو و فضای کلی تریلر خیلی خیلی خیلی خیلی شبیه Enslaved بود؟ :D مال نینجا تئوری :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بازی قراره 60 فریم باشه اینم یه کلیپ 30 ثانیه از گیم پلی:
Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

HOLY SHIT HOLY SHIT HOLY SHIT HOLY SHIT HOLY SHIT HOLY SHIT HOLY SHIT HOLY SHIT HOLY SHIT

تا اومدن کیفیت خوب فعلا این رو داشته باشید. کل تریلر گیم پلی که امروز نشون دادن همراه با صحنه های از بروبچ سازنده و تیم پلاتینیوم توی استدیوشون. Taro با اون ماسک بامزه اش هم هست: (480p - 40mb)

HOLY
FU*KING
SHITTTTTTTTTTTTTT

آقا یکی منو بگیره :| :| :|

فوق العاده ست. فراتر از انتظاراتم. :(( :(( :((

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تریلر 30 ثانیه ای رو دیدم :D خیلی خوب بود، خیلی ولی فقط منم که احساس میکنم دشمن های بازی و جو و فضای کلی تریلر خیلی خیلی خیلی خیلی شبیه Enslaved بود؟ :D مال نینجا تئوری :D

Nier قبلی رو بازی نکردی نه؟ :D

- - -ویرایش - - -

بالاخره Direct Feed ـش اومد!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا یک سوال الان در ذهن من دخوول کرد
نسخه قبلی رو آمارش رو ازعلی دانته گریه نمیکنه و احسان چوجی خیلی سابق ( :D ) ۲تن از عاشقان بازی گرفته بودم اصلا همچین سبکی نداشت به نظر ، چی شد اینجوری شد ؟ :D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
آقا یک سوال الان در ذهن من دخوول کرد
نسخه قبلی رو آمارش رو ازعلی دانته گریه نمیکنه و احسان چوجی خیلی سابق ( :D ) ۲تن از عاشقان بازی گرفته بودم اصلا همچین سبکی نداشت به نظر ، چی شد اینجوری شد ؟ :D

نسخه قبلی Action RPG بود اینم Action RPG اه دیگه
یکمی متمایل تر به HnS شده

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یکم متمایل به HnS که چه عرض کنم، پدر و مادرـه HnS شده :x :hug: :x :hug:

اولین چیزایی که به چشم میخوره مبارزات و انیمیشن دختره واقعا فک اندازه :|

=====