قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای (Two Step Verification) به PSN اضافه شد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سرانجام پس از مدت‌ها قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای یا همان Two Step Verification برای اکانت‌های PSN که از امنیت پایینی برخوردار هستند اضافه شد. با استفاده از این قابلیت شما میتوانید شماره تلفن همراه خود را به اکانت PSN اضافه کرده و از آن برای تایید هویت ورد به اکانت خود استفاده کنید و در نتیجه از اکانتی با امنیت بالاتر برخوردار باشید.

این قابلیت فعلا برای اکانتهای استرالیا فعال است

برای تست و آموزش یک اکانت استرالیا ساختم. وقتی وارد اکانت میشوید در بخش Security با گزینه Tow Step Verification مواجه میشوید.

1.png

پس از کلیک بر روی گزینه OK به صفحه جدیدی فرستاده شده و باید User و Password اکانت خود را وارد کنید. در صفحه جدید باید شماره تلفن همراه خود را ثبت کرده و پس از دریافت کد تایید از طریق پیامک و وارد کردن آن گزینه Two Step را فعال کرده و دوباره کد تایید جدیدی برای شما ارسال میشود که پس از تایید قابلیت تایید دو مرحله ای برای شما فعال میشود.

7.png

از این به بعد هر بار که بخواهید از طریق سایت به اکانت خود وارد شوید باید کد تایید فرستاده شده به تلفن همراه را وارد کنید.

9.png

با خود کنسول هم تست کردم و باید از طریق کنسول هم کد ارسال شده به تلفن همراه خود را وارد کنید

20160816_143417.jpg

این قابلیت هنوز برای اکانتهای دیگر مناطق فعال نشده. در تصویر زیر میتوانید ببینید که شماره همراه برای اکانت اصلی خودم که ریجن 1 هست فعال شده ولی هنوز گزینه Two Step غیر فعال است

8.png

آپدیت (1395/6/4) :

قابلیت تایید هویت دومرحله‌ای به اکانتهای دیگر مناطق اضافه شد و میتوانید اکنون به اکانت خود اضافه کنید.

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوستان روی اکانت های خودتون فعال کنید اینارو تا یه مشت دزد دستشون کوتاه بشه گند زدن به بازار فروش بازی دست دوم و اجاره تا میتونید هم به بقیه اطلاع بدین

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان روی اکانت های خودتون فعال کنید اینارو تا یه مشت دزد دستشون کوتاه بشه گند زدن به بازار فروش بازی دست دوم و اجاره تا میتونید هم به بقیه اطلاع بدین
وقتی انجام دادید یه سوال می کنه که از همه دستگاه ها sign out بشید یا نه، اونو بزنید YES حتما.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بابا sms به درد نمی خوره. این سونی هم شورش رو دراورده ها همه سیستم آدمی زادی راه انداختن اینا هنوز یه نسل عقبن...الان من هر جا برم خطم کار نکنه خوب گیر می کنم که.
اینم مشکل شما رو اینجوری حل کرده

Backup Codes
If you don't have access to your phone - such as when you're traveling - you can sign in with a backup code. Keep your Recovery Key in a secure place in your home, office, or other location. Click on the link below to get your backup codes.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
کاری به آپدیت نداره. برید تو سایت فعالش کنید

آهان، پس از روی خود کنسول نمیشه انجام داد من فکر می کردم با اومدن آپدیت 4 این گزینه در تنظیمات میاد و از همون جا میشه شماره رو ثبت کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
آهان، پس از روی خود کنسول نمیشه انجام داد من فکر می کردم با اومدن آپدیت 4 این گزینه در تنظیمات میاد و از همون جا میشه شماره رو ثبت کرد

اتفاقا با کنسول هم میشه ، الان چندتا از دوستام با خدد کنسول فعال کردن

• Like
Reactions: Ezio96

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
اتفاقا با کنسول هم میشه ، الان چندتا از دوستام با خدد کنسول فعال کردن

درست می فرمایید من فکر می کردم حتمن به آپدیت 4 نیازه، دیدم الآن اما متأسفانه کد 98 ایران ساپورت نمیشه
و این قابلیت برای ما ایرانی ها قابل استفاده نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر