امتیازات No Man's Sky

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
vm9q_no_mans_sky.jpg

اولین بررسی بازی چند ساعت پیش منتشر شد و وبسایت Pure PlayStation به این عنوان امتیاز 80 را دارد. با وجود این که سازنده گفته بود منتقدها و بازیکن ها صبر کنند اپدیت روز اول انتشار یافته و بعد دست به تجربه No Man's Sky بزنند، ولی منتقد Pure PlayStation این کار رو نکرد. بنابراین نقدی که می بینید بدون پچ بازی هست.

TPReview - 90
PlayStation LifeStyle - 90
IGN Spain - 90
Twinfinite - 90
Time - 90
Pure PlayStation - 80
GameCrate - 80
Everyeye.it - 80
Guardian - 80
Cheat Code Central - 78
Vandal Online - 75
LaPS4 - 75
3DJuegos - 75
GamePro Germany - 73
Eurogamer Poland - 70
GameSpot - 70
LevelUp - 70
Gameblog.fr - 70
Destructoid - 70
We Got This Covered - 70
Metro GameCentral - 60
High-Def Digest - 60
VideoGamer - 60
Polygon - 60
Attack of the Fanboy - 60
4Players.de - 59
Gamer.no - 50
The Jimquisition - 50

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من نمی دونم شما چه انتظاری داشتین دقیقا، ولی چیزایی که قبل از ریلیز گفته بودن دقیقا الان توی بازی هستن(به جز مولتی پلیر البته، که اونم گفتن احتمالش خیلی خیلی کمه). هرچند پورت PC بازی مزخرفه و گند زدن و بازی رو باید خرید بعد Refund کرد تا آمار Refund بره بالا آدم بشن:D
پ.ن: اون دوست عزیزمون که تا اسم استیم و PC میاد تک تک چرت و پرت های ممکن(پایریت بازی مطلق و ...) رو تحویل می ده و الان هم می خواد بیاد بگه خون جلو چشمامو گرفته و دارم فریاد PCMR سر می دم بکشه بیرون خواهشا.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من نمی دونم شما چه انتظاری داشتین دقیقا،

انتظار متوسط امتیاز بیشتر از یه بازی که تا آسمون هایپ شده بود. واقعا من متاسفم برای این سیستم هایپ، خدایی این بازی چی از بازی های تو سبک survival داره که الان 200 هزار نفر دارن بازی می کنن رو استیم و این همه فروش کرده؟

• Like
Reactions: sadegh93

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
انتظار متوسط امتیاز بیشتر از یه بازی که تا آسمون هایپ شده بود.
قبل از ریلیز بازی تقریبا همه کار هایی که می خوای انجام بدی گفته شده بود و دروغی هم در کار نبود، مشکل فقط اینه که ملت ایده اصلی بازی رو دیدن بقیش رو خودشون ایده پردازی کردن و با ایده های خودشون هایپ شدن. راستش مارکتینگی که سونی واسشون انجام داد به حدی خوب بود که خیلی به ضرششون شد. شاید اگه ماه پیش معرفی می شد و الان ریلیز می شد متا بالاتر می شد!

• Like

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
قبل از ریلیز بازی تقریبا همه کار هایی که می خوای انجام بدی گفته شده بود و دروغی هم در کار نبود، مشکل فقط اینه که ملت ایده اصلی بازی رو دیدن بقیش رو خودشون ایده پردازی کردن و با ایده های خودشون هایپ شدن. راستش مارکتینگی که سونی واسشون انجام داد به حدی خوب بود که خیلی به ضرششون شد. شاید اگه ماه پیش معرفی می شد و الان ریلیز می شد متا بالاتر می شد!
ببین نمی خوام باز امتیاز رو بکشم وسط ولی واقعا بازی اون چیزی نبود که همه میی خواستن هیج، خود اصل بازی هم چیزی نداره برای گفتن به جز اینکه از یه سیاره می ری یه سیاره دیگه که بله برای چند بار اول خوبه ولی بعدش دیگه یکنواخت میشه. بازی کاملا متوسطه از همه نظر، هیچ چیز جدیدی هم تو خود اصل بازی نیست. والا با یه چیزی مثل Ark مقایسه می کنم واقعا چیزی برای گفتن نداره این بازی!

• Like

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,557
نام
Mehrdad
کاری میکنین که ادم فکر کنه چه خوب بود تاپیک امتیازات نسخه pc و ps4 جدا بود8-|
میایم نقد بخونیم فقط با تراوشات ذهنی و عصبیه pc gamer های عزیز مواجه میشیم. طرف داره منفجر میشه که بازی را خراب کنه. اقا از نظر شما چیزی نداره برای گفتن؟ 100 بار نیاز نیست اینو اعلام کنی. باور کن نظر شما برای کسی ارزشی نداره جز احترام که ایک پست در میون میاید بازی رو میکوبید و میرید. مگه داریم ادم از هایپ بازی که نمیخواد بخره عصبانی باشه؟:| ملت خودشون عقل دارند و میفهمند بازی متا -75 چه وضعیتی داره. حالا اگر مارکتینگ با سونی نبود مطمئنا داستان این تاپیک هم متفاوت بود.
---
متاسفانه این وضعیت "مشارکت با pc gamer" ها با چند بازی دیگه هم وجود داره. خدا صبر بده.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
فکر کنم چندسال بگذره میلیون ها کاربر به وسط کهکشان برسن باز یه عده که پولم بابت بازی پرداخت نکردن تا اخر عمرشون غر میزنن که این بازی هیچی نداره فلان بازی از این بهتره این بازی جز از یه سیاره به سیاره رفتن چیز دیگه ای نیست!خیلی واضح شما بازی نکن خواهشا بزار اونایی که پول دادن تو گرداب این سازنده های کلاه بردار غرق بشن!
تاپیک بازی که فقط شده جو منفی دادن من سوال درباره بازی دارم اصلا نمیتونم بپرسم!یه عده چنان انتظاری از بازی داشتن که میان میگن این نسخه اصلی نیست قراره اصلش برای نیو بیاد‍!!!!نسخه نیو نبردهای مهلک فضایی داره که میتونین با کلن هاتون به جنگ بپردازید!
بازی متاش 10 شده خب شده شما که بابت بازی پول ندادی خوشبحالت دیگه غر زدنت چیه خدایی.آدم چه تجربه های جالبی که تو بازی بدست نمیاره بجا اینکه با بقیه به اشتراک بزاریم همش جو منفی همش غر زدن 80 درصد اوناییم که غر میزنن نخریدن بازیو اصلا!چون اون 20 درصد باقی تا جایی که حداقل من تو لیست دوستام مبینیم خیلی سرگرم بازین!
___
کاریم به PC ندارم که چه مشکلاتی داره من تجریبات کنسولی رو دارم میگم(حول اون دوستی که تو همه چی دخالت میکنه و آخرش ربطش میده به PC)

آخرین ویرایش:

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
من موندم چرا بعضیا اینقدر دفاع میکنند اخه متای 69 که دیگه چیزی نداره pc باز ها هم حق دارند غر بزنند بازی به خودی خود چیز خاصی نداره بعد مشکلات فریم ریت هم به بازی اضافه شده 60 دلار هم قیتمتشه رسما معلوم نیست با خودشون چی فکر کردن .
اگر خودشون میدونستند هایپ الکی به وجود میاد چرا قیمتشو 60 دلار گذاشتند؟ با این قیمت مردم هم انتظارات بالایی دارند
جالب این جاست نسخه ps4 متاش 69 حالا pc ش چی بشه

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
متاسفانه این وضعیت "مشارکت با pc gamer" ها با چند بازی دیگه هم وجود داره. خدا صبر بده.
سلام :D
اونها که حرسشون در اومده و ریفاند کردن رفت، واسه اینکه گیم فلان تومنی! که از 2008 تا الان دارن روش کار میکنن و .... اینا، حتی روی سیستم های بیش از حد قدرتمند هم درست اجرا نمیشه. که بنظرم حقم دارن ناراحت باشم. بازی اصلا پالیش نشده باگ داره ازش سرریز میشه حتی توی منوی اصلی هم با فریم ثابت اجرا نمیشه :D.

داستان ARK هم چیزی شد توی همین مایه ها. سازنده ورژن اصلی (PC) و رها کرد رفت دنبال کنسولی الان نسخه XB1 بهتر از PC اجرا میشه ظاهرا :D.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
سلام :D
اونها که حرسشون در اومده و ریفاند کردن رفت، واسه اینکه گیم فلان تومنی! که از 2008 تا الان دارن روش کار میکنن و .... اینا، حتی روی سیستم های بیش از حد قدرتمند هم درست اجرا نمیشه. که بنظرم حقم دارن ناراحت باشم. بازی اصلا پالیش نشده باگ داره ازش سرریز میشه حتی توی منوی اصلی هم با فریم ثابت اجرا نمیشه :D.

داستان ARK هم چیزی شد توی همین مایه ها. سازنده ورژن اصلی (PC) و رها کرد رفت دنبال کنسولی الان نسخه XB1 بهتر از PC اجرا میشه ظاهرا :D.
شرایط ریفاند توی استیم چیه ؟ ینی اینجوریه که هرکی ناراضی بود ریفاند میکنه یا باید شرایطی باشه ؟ کاش واسه کنسول ها هم همچین قابلیتی بزارن

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
شرایط ریفاند توی استیم چیه ؟ ینی اینجوریه که هرکی ناراضی بود ریفاند میکنه یا باید شرایطی باشه ؟ کاش واسه کنسول ها هم همچین قابلیتی بزارن

نمیدونم دقیق ولی باید زیره 2 ساعت بازی کرده باشی گیم مورد نظر رو. یکی از قابلیت های PC MASTER RACE :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
فکر کنم چندسال بگذره میلیون ها کاربر به وسط کهکشان برسن باز یه عده که پولم بابت بازی پرداخت نکردن تا اخر عمرشون غر میزنن که این بازی هیچی نداره فلان بازی از این بهتره این بازی جز از یه سیاره به سیاره رفتن چیز دیگه ای نیست!خیلی واضح شما بازی نکن خواهشا بزار اونایی که پول دادن تو گرداب این سازنده های کلاه بردار غرق بشن!
تاپیک بازی که فقط شده جو منفی دادن من سوال درباره بازی دارم اصلا نمیتونم بپرسم!یه عده چنان انتظاری از بازی داشتن که میان میگن این نسخه اصلی نیست قراره اصلش برای نیو بیاد‍!!!!نسخه نیو نبردهای مهلک فضایی داره که میتونین با کلن هاتون به جنگ بپردازید!
بازی متاش 10 شده خب شده شما که بابت بازی پول ندادی خوشبحالت دیگه غر زدنت چیه خدایی.آدم چه تجربه های جالبی که تو بازی بدست نمیاره بجا اینکه با بقیه به اشتراک بزاریم همش جو منفی همش غر زدن 80 درصد اوناییم که غر میزنن نخریدن بازیو اصلا!چون اون 20 درصد باقی تا جایی که حداقل من تو لیست دوستام مبینیم خیلی سرگرم بازین!
___
کاریم به PC ندارم که چه مشکلاتی داره من تجریبات کنسولی رو دارم میگم(حول اون دوستی که تو همه چی دخالت میکنه و آخرش ربطش میده به PC)
برادر اینجا بحث در مورد امتیاز بازیه خوب برو تو خود تاپیکش حرف بزن، اگر هم دارن اونجا هم غر غر می کنن خوب برو اونجا گوشزد کن نه اینور.

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
دوستانی که همیشه از همچی راضی هستن و بازی بد براشون تو عالم وجود نداره هیچ ولی دوستانی که قصد خرید دارن و کیفیت و استانداردهای بالای بازی براشون مهمه دست نگه دارن ظاهرا اوضاع این بازی خرابتر از این حرفهاست:
No Man’s Sky Players Are Asking For And Are Getting Refunds
No Man's Sky isn't going over well on Steam
No Man’s Sky Is Pretty Rough On PC

خیلی ساده و راحته تا ۴۸ ساعت بعد خرید بازی در صورت استفاده نکردن از آیتمهای داخل بازی میتونید ریفاند کنید و تمام و کمال پولتون رو پس بگیرید.

خوشبختانه pc gamer ها نمیشینن تا هر کی هر بازیه گندی دوست داشت بسازه و به خوردشون بده و اونا هم به به چه چه کنن این جماعت بلدن اعتراض کنن چون کیفیت براشون مهمه و برای خودشون ارزش قائلند و هیچ بازی براشون علی السویه نیست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر