امتیازات Batman: The Telltale Series - Episode 1: Realm of Shadows

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
امتیازات Batman: The Telltale Series - Episode 1: Realm of Shadows

cxxy_batman-the-telltale-series-bild003.jpg

استودیو سازنده : TellTale Games
پلتفرم ها : PC , PS4 , XBOX ONE , PS3 , XBOX 360 , Android , iOS

اولین نمرات منتشر شده :

We Got This Covered 90

TheSixthAxis 90

Twinfinite 90

GameSpot 80

IGN 75

Game Informer 70

68 PC Gamer

ddk_untitled.jpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,466
نام
محمد
انتظارم بیشتر از این بود ولی بازم امتیازاتش بد نیست :D حالا باید نقدهای بیشتری بیاد ولی فارغ از بحث امتیاز واسه فن های TT، بتمن قطعا ارزش بازی کردن داره :D

پ.ن: به نظرم TT با همین فرمون بره جلو به مشکل میخوره :D بهتره یکی دو تا از عنوان هاش رو متفاوت تر بسازه یا حداقل همشون یه سبک گرافیکی نداشته باشن. الان گرافیک بتمن خیلی به سبک بازی میخوره ولی میتونن واسه یکی دیگه از بازی هاشون از یه انجین متفاوت استفاده کنن.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مثل اینکه نسخه PC بازی از نظر تکنیکی داغونه :|
این یه سری از نقد های کاربرای استیمه :
Game is 100% broken as of launch. You could have a PC built by Jesus Christ himself and this game still will run at 10fps, a floaty cursor, and be completely unplayable at the LOWEST settings.

DO NOT BUY THIS GAME

Even after taking 15 minutes to figure out how to make the game 1080p and fullscreen, I couldnt start the game, as my mouse was stuck in a box in the upper left of the screen, making it impossible to hit the continue button on the brightness slider. I wouldnt recommend this, at least until they patch the bugs, and from what I am reading, theres a lot more than what Im experiencing

Horrible first impressions on the game. The game is not even playable at its current state. If it doesn't get fixed anytime soon then I demand a full refund. It should have nver been fully released at this stage

Dialogue is out of sync, lagging like hell, not more that 10 FPS, Resolution problems

In short don't buy it. At least wait for a fix
نمیدونم مشکل Batman با PC چیه! :D
Batman Telltale PC Port is a mess (seemingly defaults to integrated GPU)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
انتظارم بیشتر از این بود ولی بازم امتیازاتش بد نیست :D حالا باید نقدهای بیشتری بیاد ولی فارغ از بحث امتیاز واسه فن های TT، بتمن قطعا ارزش بازی کردن داره :D

پ.ن: به نظرم TT با همین فرمون بره جلو به مشکل میخوره :D بهتره یکی دو تا از عنوان هاش رو متفاوت تر بسازه یا حداقل همشون یه سبک گرافیکی نداشته باشن. الان گرافیک بتمن خیلی به سبک بازی میخوره ولی میتونن واسه یکی دیگه از بازی هاشون از یه انجین متفاوت استفاده کنن.

موافقم ولی سره این بتمن و فصل سوم واکینگ دد کیفیت بصری بازیهاشون یک تکونی خورده و بهتر شده. به نظرم این فشار life is strange کار خودشو کرد و تل تیل مجبور شد یک حرکتی بده و میخوندم یکسری مهندس جدید برای کارای تکنیکی استخدام کردند

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
الان که هر چی از واکینگ دد سیزن یک دور میشم ارزش واقعی شو درک می کنم. با خودم فکر می کنم میگم خود به خدایی عجب شاهکاری بود.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,466
نام
محمد
الان که هر چی از واکینگ دد سیزن یک دور میشم ارزش واقعی شو درک می کنم. با خودم فکر می کنم میگم خود به خدایی عجب شاهکاری بود.
The Wolf Among Us و Tales from the Borderlands هم عالی بودن :D ولی من دو تا اپیزود از Game of Thrones رفتم دیگه حوصلم نشد بازی کنم، Minecraft و اسپین اف TWD رو هم که اصلا نگرفتم! :D سیزن دوم TWD هم نسبت به سیزن اول افت داشته البته. در کل جوری نیست که بگیم TT بعد از سیزن اول TWD بازی به اون خوبی نساخته، ولی این اواخر خیلی جالب عمل نکرده. امیدوارم تو سیزن سوم TWD دوباره به اوج برگرده :D

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ما بعد از arkham city حسرت ی بتمن خوب روی Pc بدون مشکل رو دلمون مونده :(
همونم یادمه اوایل مشکل داشت خیلی و اگه DX11 فعال می کردی روی قوی ترین کارت زمان خودش 590 فقط 5 فریم می داد. کلا راکستدی و وارنر زیاد با PC میونه خوبی ندارن.

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
همونم یادمه اوایل مشکل داشت خیلی و اگه DX11 فعال می کردی روی قوی ترین کارت زمان خودش 590 فقط 5 فریم می داد. کلا راکستدی و وارنر زیاد با PC میونه خوبی ندارن.

بهتره بگی راکستیدی چون وارنر خودش قبلا رو pc جواب پس داده.یکی از بهینه ترین بازیای این نسل shadow of mordor بود.پرفورمنس mad max هم روی pc قابل قبول بود.من خودم رو سیستم خیلی ضعیف shadow of mordor رو روی high 30 فریم میگرفتم.
انتخاب تیم اشتباه برای پرت بازی روی pc کلا سری بتمن رو قربانی کرد

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بهتره بگی راکستیدی چون وارنر خودش قبلا رو pc جواب پس داده.یکی از بهینه ترین بازیای این نسل shadow of mordor بود.پرفورمنس mad max هم روی pc قابل قبول بود.من خودم رو سیستم خیلی ضعیف shadow of mordor رو روی high 30 فریم میگرفتم.
انتخاب تیم اشتباه برای پرت بازی روی pc کلا سری بتمن رو قربانی کرد
آخه از اون طرف MKX هم هست که بر خلاف بتمن کلا هیچوقت درست نشد:))

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
آخه از اون طرف MKX هم هست که بر خلاف بتمن کلا هیچوقت درست نشد:))

اتفاقا بعد از اپدیتا بازی عالی شد
البته ملاک ما نسخه اولیه بازیه که افتضاح بود.البته این پرفورمنس ضعیف رو pc واس netherrealm چیز زیاد جدیدی نیست. Mk9 و injustice هم تعریفی نداشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر