FIFA 17 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط slipkboy, ‏Jul 28, 2016.

 1. slipkboy

  slipkboy Apollo 13
  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 3, 2009
  ارسال ها:
  4,119
  نام:
  محمد. تـ
  [​IMG]

  FOOTBALL HAS CHANGED
  طبق روال هر ساله و با نزدیک شدن به فصل تابستان از جدیدترین نسخه سری محبوب فیفا رونمایی شد. رونمایی که البته به نسبت سالهای قبل بسیار متفاوت بود و خبر از وجود تغییر و تحولات بسیار زیاد در نسخه 17 میداد.

  • Powered With FROSTBITE: تغییری که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تغییر صورت گرفته در بازی در طی سالیان اخیر یاد کرد. موتور ایگنایت که از ابتدای نسل 8 در بازیهای ورزشی EA مورد استفاده قرار میگرفت، از نسخه 17 جای خود رو به موتور قدرتمند فراستبایت خواهد داد. از جمله عناوینی که در این نسل با موتور فراستبایت ساخته شده اند میتوان به عناوین Dragon Age: Inquisition، Starwars: Battlefront، Need For Speed و Battlefield 4 اشاره کرد.
  • The Journey: برای اولین بار در تاریخ سری، فیفا 17 میزبان بخش داستانی کاملا جدید خواهد بود. Alex Hunter نام بازیکن جوانی است که سعی دارد با بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برای خود اسمی دست و پا کند. در این بخش قابلیت بازی با هریک از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره را خواهید داشت و این انتخاب کاملا در دستان شما خواهد بود که آینده الکس در این لیگ و در کدام تیم صورت بگیرد.
  • Own Every Moment: بازی در بخش گیم پلی، انیمیشن و هوش مصنوعی تغییرات شگرفی به خود خواهد دید تا دستور ها، تاکتیک و حرکاتی که در نظر دارید با دقت عمل بیشتری در بازی اجرا شوند. تغییری که میزان کنترل شما در بازی را به حداکثر در تاریخ سری خواهد رساند.

  [​IMG]
  [​IMG]
  ضربات ایستگاهی
  تمامی ضربات ایستگاهی فیفا، از کرنر گرفته تا ضربات پنالتی دچار بازنگری هایی شده و در مکانیزم تک تک آنها تغییراتی صورت گرفته است.
  ضربات آزاد مستقیم: نوع ایستادن و ضربه زدن بازیکن ها به توپ بسیار مهم تر از قبل شده و قابلیت شخصی سازی بیشتری را داراست. نتیجه این تغییر نواخته شدن ضرباتی است که پیچش ها و کاتی به توپ میدهد که قبلا نواختن آنها در بازی امکان پذیر نبود. هم اکنون زدن ضرباتی همچون بیرون پا در ضربات آزاد امکان پذیر است.
  ضربات کرنر: مکانیزم زدن کرنر ها تغییراتی داشته است. سیستم هدف گیزی جدیدی در این نوع ضربات بکار رفته است که این امکان را به شما میدهد که بر روی بازیکنان خاصی تمرکز کنید. حرکت هم تیمی هایتان در محوطه جریمه نیز به شکلی صورت میگیرد که سرزن ترین بازیکنانتان در بهترین موقعیت ها قرار بگیرند.
  ضربات پنالتی: آزادی در ضربات پنالتی به بیشتر میزان خود در سری رسیده است. اکنون میتوانید نوع دورخیز خود، سرعت نزدیک شدن به توپ و زاویه ضربه زدن به آنرا کاملا به صورت شخصی شده انجام دهید.
  پرتاب اوت: پرتاب های اوت نیز تغییراتی داشته اند. میتوانید موقعیت و سرعت خود را با قدم زدن در کنار خط طولی زمین تنظیم کنید و یا با وانمود کردن به پرتاب توپ مدافعین رو فریب دهید.

  [​IMG]

  نبرد های تن به تن
  نبرد های تن به تن داخل زمین همانند سالهای گذشته دچار تغییراتی شده و در جنگ های موقعیت و تصاحب توپ کنترل بیشتری به بازیباز داده خواهد شد.
  تکنولوژی عقب زدن (عقب رانی): به لطف این سیستم، راه های جدید بسیاری در طراحی حمله هایتان، زمانی که در حال نبرد بر سر توپ با بازیکن تیم حریف هستید، به شما داده خواهد شد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا در درگیری های تن به تن با استفاده از بدن بازیکن صاحب توپ و ایجاد مانع در مقابل بازیکن حریف برای خودتان زمان بیشتری بدست آورده و فرصت بیشتری برای طراحی نقشه های خود داشته باشید. برای مثال زمانی که در مقابل چند بازیکن حریف هسیتد با نگه داشتن توپ، فرصت فرار و اضافه شدن را به بازیکنان دگیر تیم بدهید.
  تعاملات فیزیکی جدید: سطح درگیری ها با اضافه شدن امکانات جدید بسیار بیشتر از قبل شده است که سطح جزئیات و واقع گرایانه بودن بازی را بیش از پیش خواهد کرد. برخورد های دروازه بان با بازیکنان روی توپ های هوایی، توپ های 50-50، نبرد روی توپهای هوایی، سپر کردن بدن و ... .
  حمل توپ 360 درجه با شیلد: همانطور که از عنوان مشخص است به لطف این قابلیت میتوانید در حالی که بدن بازیکنتان را در مقابل مدافعین سپر کرده اید، در جهت های دلخواه حمل توپ داشته باشید.

  [​IMG]

  سیستم هوش فعال
  سیستم جدیدی که قابلیت های جدیدی از آنالیز و بازیخوانی توسط هوش مصنوعی را به ارمغان دارد و به کمک آن، بازیکنان هم تیمی رفتار های جدیدی از خود در موقعیت های مختلف نشان خواهند داد.
  سیستم آنالیز موقعیت: اکنون بازیکنان میتوانند با توجه به میزان فاصله و فضایی که در قسمت های مختلف بازی و اطراف بازیکنان مختلف است تصمیمات بهتری بگیرند. مثلا زمانی که پا به توپ هستید هم تیمی ها با توجه به فضای خالی در اختیار شما و اطراف خود در زمین پخش شوند.
  انواع جدیدی از حملات و اضافه شدن ها به حملات: تنوع در اجرای نقشه های شما توسط هم تیمی هایتان بسیار بالاتر رفته است. فرار های ارکستره شده، فرار های فریب دهنده، درخواست ساپورت و پشتیبانی از هم تیمی ها در حملات و ... تنها چندین مورد از امکانات جدید شما در حملات خواهند بود.

  [​IMG]

  تکنیک های جدید در حملات
  آپشن ها و نوع ضربات جدیدی که در حملات دست شما را برای گلزنی باز تر خواهند کرد.
  تمام کنندگی های با ضربات فنی: سیستمی که بطور خلاصه به شما این امکان را میدهد ضربات مختلف از حمله والی، بغل پا و ... را فنی تر و با دقت تر بزنید.
  پاس های بسیار با دقت تر و ظریف: در موقعیت های سخت با فضاهای کم پاس های با دقت و با ظرافت برای هم تیمی هایتان ارسال کنید.
  ضربات دروازه با دقت تر: شروع مجدد های سریع تر و با دقت تر که امکان زدن ضد حملات سریع را در اختیارتان خواهد گذاشت.
  ضربات سر رو به زمین: کنترل بیشتر بازیکنان روی توپ های هوایی این امکان را به شما خواهد داد ضربات سر را به سمت زمین زده و کار دوازه بان ها را برای مهار آنها سخت تر کنید.

  [​IMG]
  اسکرین شات ها:
  تصاویر | FIFA 17 | بازی‌سنتر

  ویدئو ها:
  فیلم‌ها | FIFA 17 | بازی‌سنتر
  [​IMG]
  این قسمت آپدیت خواهد شد.
   
  Fifa 10, Ƥ.s.Y.c.H.o, Hamed Vincent و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. arash4024

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 2, 2017
  ارسال ها:
  2
  سلام دوستان
  من فیفا 17 کرک شده رو نصب کردم، با گیم پد بازی میکنم و عادت دارم با جهت(فلش) بازی کنم اما جهتش ایراد داره
  یعنی جهت سمت راست رو میگیرم مستقیم به سمت راست حرکت نمیکنه بازیکن، کج حرکت میکنه مثل اینکه جهت سمت راست و بالا رو باهم گرفته باشی
  این مشکل توی همه جهات هست، فلش هر جهتیو که میگیرم کج حرکت میکنه و مستقیم حرکت نمیکنه، ولی با آنالوگ چنین مشکلی نداره
  گیم پد هم مشکلی نداره
  از دوستان کسی میدونه چجوری حل میشه؟(مابقی دکمه ها تنظیم شدست و ایرادی نداره)
   
 3. Mohamad_ndr

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 22, 2016
  ارسال ها:
  398
  داداش آیدیت اینه یا کیبوردت خرابه خوب درنیومده ؟؟ :D
   
 4. arash4024

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 2, 2017
  ارسال ها:
  2
  از طریق این لینک حل شد مشکلم
  دوستان من از قسمت تنظیمات visual گزینه HUD رو روی player name & indicator تنظیم کردم، نام بازیکن در پایین صفحه و بالای سر بازیکن نمایش داده میشه، ولی مقداری که پاس یا شوت رو به اصطلاح پر میکنیم بالاسر بازیکن نشون داده نمیشه و فقط قسمت پایین صفحه نمایش که player name هست نشون داده میشه
  در صورتی بالا سر بازیکن نشون داده میشه چقد پر شده(پاس،شوت...) که player name از پایین حذف شه
  راهی هست player name و indicator هردو روشن باشه ولی میزان پر شدن رو بالای سر بازیکن(indicator) هم نمایش داده بشه؟
  ممنون
   
  mafia.gta این نوشته را Like کرده است.
 5. Delux1

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 18, 2014
  ارسال ها:
  247
  نام:
  رضا
  عاغا کسی نبود بزنیم؟
   
 6. qwerty2

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 26, 2014
  ارسال ها:
  977
  بچها اگه کسی میدونه بگه
  ممنون
   
 7. rahyarpaul

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 17, 2011
  ارسال ها:
  2,908
  کرک شده
  پینگ مناسب میخواد برا انلاین
  میخوای بگیری یدفعه بزار دو هفته دیگه 18 میاد اونو بگیر
  سیستم بالایی اصولا نمیخواد
  با یه cpu core i3 و 8 گیگ رم (4 هم خوبه) و یه کارت گرافیک رده متوسط میتونی تجربه خوبی داشته باشی
   
 8. qwerty2

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 26, 2014
  ارسال ها:
  977
  الان نسخه pcبا کنسول فرقی ک نداره ؟از لحاظ ساخت انجین و..
  ممنون
   
 9. rahyarpaul

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 17, 2011
  ارسال ها:
  2,908
  نداره
   
 10. pedram9

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 2, 2009
  ارسال ها:
  118
  دوستان من فیفا رو با دستهps2 بازی میکنم موقع ایستگاهی اگر موقعیت کمی دور تر از محوطه جریمه باشه زاویهددوربین از بالا هست و نمیشه شوت زد در تصویر یک گزینه change camera داره اما با هیچ دکمه ای تغییر نمیکنه چکار باید کرد؟
   
 11. alexamir

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 16, 2014
  ارسال ها:
  300
  نام:
  Amirhossein
  من خودم هم همین مشکل رو دارم ولی فک کنم اون گزینه تغییر دوربین با R3عوض میشه یعنی روی شوک سمت راست فشار باید بدی که از دسته من معمولیه و نمیشه احتمالا از شما هم همینجوره
   
 12. pedram9

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 2, 2009
  ارسال ها:
  118
  نه r3هم زدم نمیشه دوستان کسی هست کمک کنه ؟
   
 13. pedram9

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 2, 2009
  ارسال ها:
  118
  دوستان کامل ترین پج برای فیفا 17 رو میخواستم کسی لینک داره برام بزاره
   
 14. pedram9

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 2, 2009
  ارسال ها:
  118
  کسی نیست؟ اخرین و کامل ترین پج و اپدیت فیفا 17 رو بهم بده؟
   
 15. sms.moosavi

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 9, 2010
  ارسال ها:
  1,683
  نام:
  سید محمد موسوی
  فیفا مثل PES نیست که پچ داشته باشه. نسخه STP هم آخرین آپدیت رو داره. فقط آپدیت squad ها می مونه که آپدیت رسمی رو چند صفحه قبل گذاشتن.
   
 16. Adroit

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 9, 2008
  ارسال ها:
  526
  نام:
  Sepehr
  sms.moosavi این نوشته را Like کرده است.