Serious Sam 2

نام:Serious Sam2
سازنده:Croteam
ناشر:2K Games
تاریخ عرضه:زمستان 84
سیستم:PC
در سال 2001 شرکت نه چندان معروف Croatia یک قسمت از بازی serious sam را منتشر کرد و بازی به خشونت و دشمنان بیشمار آن معروف شد و یکی از برترین اکشن های اول شخص شد.
تیم Cro بعد از موفقیت قسمت اول این بازی تمام سعی خود را کرد که نسخه ای حتی بهتر از قبلی به بازار عرضه کند.آن ها سالها روی این موتور گرافیکی جدید کار کردند به طوری که موتور قبلی را کاملا باز نویسی کردند.حال سم با نیروی قوی تر و موتور گرافیکی جدید بازگشته تا دنیا را از نابودی نجات دهد.
داستان:
sam به دنبال پیدا کردن متعلقات یک مدال قدیمی میباشد تا با نیرویی که مدال به او میدهد بتواند دشمنان زمین را از بین ببرد.با وجود اینکه گرافیک بازی بسیار بالا رفته و با اینکه تعداد دشمنان بسیار زیاد است اما Frame Rate بازی پایین نمی رود.
دمو ای از این نسخه که در E3 امسال به نمایش گذاشته شد خیلی ها را شگفت زده کرد.چون گرافیک بازی با اینکه چیزی از هاف لایف کم نداشت اما در محیط های شلوغ نیز فرقی نداشت!و جزییات به کار رفته در محیط و شخصیت های واقعا کامل و بی نقص بود و آن طور که در E3 شرح داده شد این بازی جدود 40 مرحله دارد که مرحله به مرحله سخت تر و جذاب تر میشود .
مانند مرحله آتشفشان و مرداب و....
بیش از 45 مدل دشمن مختلف در این بازی وجود دارد که باید در برابر سام قرار گیرد وجالب اینجاست که هر کدام از یک دوره زمانی به جنگ با وی می آیند تا زمین را تسخیر کنند. و تمام سلاح های نسخه اول در آن وجود دارد و چند سلاح نیز اضافه شده مانند اسلحه ای که طوطی پرتاب میکند! که حاوی مواد منفجره می باشد و سرپرست طراحان این بازی یعنی آقای Davor Hunski جزیاتی از این بازی را شرح داد.وی گفت ما از همه قابلیت های Direct X برای این بازی استفاده کرده ایم و از دسته بندی گرافیکی نیز برای اجرای روان بازی کمک گرفته ایم همچنین افزود : ما در کنار شما افرادی را قرار می دهیم تا اگر مایل باشید در طول مبارزه شما را همراهی کنند و بخش رانندگی نیز به این نسخه از بازی اضافه شده که سام میتواند سوار ماشین ها و موتور و حتی مورچه های غول پیکر شود! و این کار برای تنوع بیشتر در بازی است در ضمن طنز در این نسخه بیشتر شده تا با لذتی بیشتر به بازی بپردازید.در E3 سازندگان بازی قول داده اند تا بازی را در سال آینده به بازار عرضه کنند.
هر گونه کپی برداری از این متن تنها با ذکر نام نویسنده آن مجاز خواهد بود.
SSII Official Trailer
SSII GamePlay Pictures

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Rezahajizadegan:
اگه اومده پس چرا تو سایت تکین دی سی نیست؟
یعنی ایران نیومده.(اگه اومده چند سی دی هستش؟)
ممنون.
به احتمال زیاد تکین امروز پخشش میکنه

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
فکر کنم 5 تا باشه...
سلام
من بازی SS2 رو گرفتم .
مال من که 4 تا Cd هستش.
هنوز نرسیدم بنصبم.
بزارین نصب کنم میگم.
اگه درست بود و مشکلی نداشت.

خوش بگذره.
بای بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
آقا یه سوال دارم من این بازی رو نصب کردم بازی هم کردم فقط یه مشکلی داشت صدای این جونورها که به ما حمله میکنند خیلی پایین است اصلا صداشون نمیاد صدای نارنجک هم نمیاد برای شما هم اینجوی است اصلا اینجوری حال نمیده

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Rezahajizadegan:
جسارت نباشه من هنوز این بازی نگرفتم ولی فکر کنم تو تنظیمات صداش
بشه درستش کرد.
اینو که هر بچه دو ساله ای میدونه من همه این راهها رو امتحان کردم اما صدای نارنجک یا صدای ها دیگر رو نداره اگه هم داره اینقدر آروم است که اصلا شنیده نمیشه
مثلا اون شهید فهمیده هاش بود (همونایی که نارنجک میبستن به خودشون) از 100 متری که میومدند صداشون میومد ولی در این نسخه 2 وقتی که بهت نزدیک میشن یه صدای خیلی ضعیفی میاد میخاستم بدونم مشکل از منه یا از بازی آقا محمد برای شما چطوره؟

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
اینو که هر بچه دو ساله ای میدونه من همه این راهها رو امتحان کردم اما صدای نارنجک یا صدای ها دیگر رو نداره اگه هم داره اینقدر آروم است که اصلا شنیده نمیشه
مثلا اون شهید فهمیده هاش بود (همونایی که نارنجک میبستن به خودشون) از 100 متری که میومدند صداشون میومد ولی در این نسخه 2 وقتی که بهت نزدیک میشن یه صدای خیلی ضعیفی میاد میخاستم بدونم مشکل از منه یا از بازی آقا محمد برای شما چطوره؟
چی شد کسی بازی نکرده ببینه این مشکل رو داره یا نه ؟

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
چی شد کسی بازی نکرده ببینه این مشکل رو داره یا نه ؟
سلام
اقا علی رضا.
من همین الان این بازی رو رفتم.
مال من که مشکلی نداره.
صداهاش هم خیلی خوبه.
ادم زهر ترک میشه.
خیلی هم صدا ها واضح هستش.
مشکل وین نداری.
چون من از دست فیر نزدیک 10 بار وین عوض کردم.
پدرمو در اورد.
مال من درسته.
ایرادی هم نداره.

بای بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
اقا علی رضا.
من همین الان این بازی رو رفتم.
مال من که مشکلی نداره.
صداهاش هم خیلی خوبه.
ادم زهر ترک میشه.
خیلی هم صدا ها واضح هستش.
مشکل وین نداری.
چون من از دست فیر نزدیک 10 بار وین عوض کردم.
پدرمو در اورد.
مال من درسته.
ایرادی هم نداره.

بای بای
ممنون محمد جان
فکر نکنم مشکل وین داشته باشم تو بازیهای دیگه که اصلا مشکلی ندارم دارم دیوونه میشم اینجوری اصلا حال نمیده اصلا صداهای دشمن رو من ندارم یکی به داده من برسه یه راه حلی بگه یعنی ویندوز عوض کنم؟ ویندوزه من مدیا سنتر است :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
ممنون محمد جان
فکر نکنم مشکل وین داشته باشم تو بازیهای دیگه که اصلا مشکلی ندارم دارم دیوونه میشم اینجوری اصلا حال نمیده اصلا صداهای دشمن رو من ندارم یکی به داده من برسه یه راه حلی بگه یعنی ویندوز عوض کنم؟ ویندوزه من مدیا سنتر است :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
آقا محمد من ویندوزم هم عوض کردم ولی هیچی به هیچی اصلا صدای انفجار و صدای جونورها رو ندارم چی کار کنم
راستی یکی از دوستانم این بازی رو نصب کرده ولی وقتی میره تو بازی میاد بیرون همون دقیقه هیچ اروری هم نمیده دستگاهش هم قوی است رم 512 .cpu:2.4 full vga:fx5200 128mb است مشکلش از چیه؟

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
آقا محمد من ویندوزم هم عوض کردم ولی هیچی به هیچی اصلا صدای انفجار و صدای جونورها رو ندارم چی کار کنم
راستی یکی از دوستانم این بازی رو نصب کرده ولی وقتی میره تو بازی میاد بیرون همون دقیقه هیچ اروری هم نمیده دستگاهش هم قوی است رم 512 .cpu:2.4 full vga:fx5200 128mb است مشکلش از چیه؟
سلام
برو بازی رو عوض کن.
ببینم کارت صدات On borde .
برا اون دوستتم ببین درایور کارت گرافیکشی Update هست یا نه.
برا Nvidia اخرین درایور اسمش هست 78.01
ببین اخرین درایور رو نصب کرده یا نه.
این پزیدن بیرون بدون هیچ گونه errorی به خاطر Update نبودن کارت گرافیکیه.
البته امیدوارم

بای بای

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
برو بازی رو عوض کن.
ببینم کارت صدات On borde .
برا اون دوستتم ببین درایور کارت گرافیکشی Update هست یا نه.
برا Nvidia اخرین درایور اسمش هست 78.01
ببین اخرین درایور رو نصب کرده یا نه.
این پزیدن بیرون بدون هیچ گونه errorی به خاطر Update نبودن کارت گرافیکیه.
البته امیدوارم

بای بای
آره On borde است درضمن همین الان روی کامپیوتر دوستم چک کردمش برای اون درست بود پس سیدی هم درسته کارت صدای اون هم On borde بود دیگه دارم دیوونه میشه همین چند دقیقه پیش یکی از رم هام هم سوخت همه چی ریخته بهم یکی یه راه حلی بگه بابا :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
برای دوستم فکر نکنم آخرین باشه بهش میگم بره دانلود کنه
ممنون محمد جان اینجا فقط تویی که به داد ما میرسی

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
آره On borde است درضمن همین الان روی کامپیوتر دوستم چک کردمش برای اون درست بود پس سیدی هم درسته کارت صدای اون هم On borde بود دیگه دارم دیوونه میشه همین چند دقیقه پیش یکی از رم هام هم سوخت همه چی ریخته بهم یکی یه راه حلی بگه بابا :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
برای دوستم فکر نکنم آخرین باشه بهش میگم بره دانلود کنه
ممنون محمد جان اینجا فقط تویی که به داد ما میرسی
سلام
اقا علی رضا.
زیاد خونتو کثیف نکن.
مال منم الان دسته کمی از مال تو نداره.
رمم نسوخته ولی هی چپو راست برام درایو مجازی میسازی هی برمیداره.
خودش داره برا خودش کار میکنه.
ببینم نمیتونی یه بار دیگه کارت صدا تو نصب کنی.
البته میدونم این حرف زیاد منطقی نیست.
یا برو ببین این درایور کارت صدات Updatesh نیومده.
در مورد on bord بودن هم فکر نمبکنم خیلی ربطی داشته باشه.
ببینم ویندوزت چیه؟
مدیا سنتره
اگه هست یه چیز دیگه بریز.نمیدونم مثل من SP1 رو بریز
شاید حل شه مشکلت.
شاید مشکل از مدیل سنتره.

بای بای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر