کمک برای رفع فیل .تر سرور های راکت لیگ در پلی 4(اینترنت پتیاک)

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام دوستان
من اینترنتم از پتیاک هستش
همه چیزش خوبه ولی مشکلی که دارم برای انلاین بازی کردن در پلی استشن 4 توی بازی gta v به سرور های راک استار وصل نمیشه
با پشتیبانیش صحبت کردم گقتن که این سرور از طرف مخابرات فیلتر شده و ما نمی تونیم کاری کنیم.
می خواستم ببین راهی هستش که بتونم انلاین بازی کنم؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام دوستان
من اینترنتم از پتیاک هستش
همه چیزش خوبه ولی مشکلی که دارم برای انلاین بازی کردن در پلی استشن 4 توی بازی gta v به سرور های راک استار وصل نمیشه
با پشتیبانیش صحبت کردم گقتن که این سرور از طرف مخابرات فیلتر شده و ما نمی تونیم کاری کنیم.
می خواستم ببین راهی هستش که بتونم انلاین بازی کنم؟
نیازی به تاپیک زدن نبود تو تاپیک خود بازی ها مطرح میکردی جواب میدادن به هر حال ، بازی Rocket League فیلتر نیست بخاطر تحریم گوگل هست، فقط با Share کردن قند شکن قابل بازی هست ولی GTA V مشکلی نداره راحت میتونید بازی کنید !

• Like
Reactions: naeim_n1

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
نیازی به تاپیک زدن نبود تو تاپیک خود بازی ها مطرح میکردی جواب میدادن به هر حال ، بازی Rocket League فیلتر نیست بخاطر تحریم گوگل هست، فقط با Share کردن قند شکن قابل بازی هست ولی GTA V مشکلی نداره راحت میتونید بازی کنید !
توی تاپیک خودش اعلام کردن کسی جواب نداد
ممنون که جواب دادید
کسانی که از پتیاک اینترنت دارن نمی تونن gta بازی کنن.اینو از خود شرکت پرسیدم گفتش که فیلتر هست.ولی کسانی که از شرکت های دیگه اینترنت دارن مشکلی نیست
فقط راهش هم قند شکن هست؟
نحوه شیر کردن قند شکن را میشه برام بگید؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
توی تاپیک خودش اعلام کردن کسی جواب نداد
ممنون که جواب دادید
کسانی که از پتیاک اینترنت دارن نمی تونن gta بازی کنن.اینو از خود شرکت پرسیدم گفتش که فیلتر هست.ولی کسانی که از شرکت های دیگه اینترنت دارن مشکلی نیست
فقط راهش هم قند شکن هست؟
نحوه شیر کردن قند شکن را میشه برام بگید؟
تاپیک اموزش کاملش داخل انجمن هست ولی اگه لپ تاپ دارید میتونید از Connectify استفاده کنید Connection قند شکن رو بصورت hotspot دربیارید و وصل بشید !

• Like

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
برای gta
توی همین لینکی که فرستادی دیدم که قند شکن را از طریق psx میشه شیر کرد
من قند شکن pptp دارم.اونم میشه شیر کرد از طریق psx یا نه؟
اگه جواب مثبت هست نحوه کارش چه جوری هست؟

برای راکت لیگ جواب میده این حرکت ولی GTA نه
کلا بحای شیر کنی پینگت خیلی میره بالا

نه من شنیدم حتما باید Kerio باشه، من با کریو تونستم شیر کنم با PSX

• Like

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
ممنون
فقط این مراحل را رفتم و پلی را به اون روشی که گفته به اینترنت وصل کردم کارم یعنی دیگه کاری نداره و برم ببینم به سرور راک استار وصل میشه یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر