دو شخصیت Serpico و Schierke به لیست شخصیت‌های قابل بازی Berserk اضافه می‌شوند

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
nah9qz3u3ooctbkshvcy.jpg
آخرین شماره از مجله هفتگی «فامیتسو» از اضافه شدن دو شخصیت قابل بازی «Serpico» و «Schierke» به عنوان «برسرک» شرکت «کویی تکمو»، خبر می‌دهد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

این دو شخصیت به لیست تأیید شده قبلی از شخصیت‌های قابل بازی این عنوان که شامل «گاتس»، «گریفیث»، «کاسکا» و «جودو» بوده، اضافه خواهند شد.

«برسرک» قرار است ۲۱ سپتامبر در ژاپن به صورت فیزیکی برای پلتفرم‌های PS4 و PS Vita و تنها به صورت دانلود دیجیتالی برای PS3، منتشر شود. نسخه غربی این عنوان نیز قرار است پاییز امسال به صورت فیزیکی برای PS4 و PS Vita و از طریق شبکه استیم به صورت دیجیتالی برای رایانه‌های شخصی عرضه گردد. نسخه‌های اولین پرینت این عنوان در ژاپن، شامل یک لباس خیس برای «کاسکا» خواهند بود.

لینک منبع

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
من هیچ وقت انیمه ندیده بودم(بجز فوتبالیستا که همه ایران دیدنش :d) هفته پیش میخواستم شروع کنم که بعد 15 دقیقه سرچ از موضوع این انیمه خوشم اومد و فصل اولش(سری قدیمی) رو دانلود کردم ...یک شاهکار تمام عیار ..الان تمام حسرتم اینه چرا اول مانگاشو شروع نکردم!!!(هر چند که کلا تو این فازه مانگا اینا نیستم!)
داستان و شخصیت پردازی انیمش فوق العادست

• Like
Reactions: gamer1998y

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من هیچ وقت انیمه ندیده بودم(بجز فوتبالیستا که همه ایران دیدنش :d) هفته پیش میخواستم شروع کنم که بعد 15 دقیقه سرچ از موضوع این انیمه خوشم اومد و فصل اولش(سری قدیمی) رو دانلود کردم ...یک شاهکار تمام عیار ..الان تمام حسرتم اینه چرا اول مانگاشو شروع نکردم!!!(هر چند که کلا تو این فازه مانگا اینا نیستم!)
داستان و شخصیت پردازی انیمش فوق العادست
انیمه تا وقتی مانگا رو نخونی فوق‌العادست. بعد از اینکه مانگا رو بخونی (باید حتما دوباره مانگا رو از اول بخونی یادت نره) تازه متوجه میشی چه انیمه افتضاحی از روی این مانگا ساختن و تا جایی که میتونیم دست اندر کارای انیمه رو مورد لطف قرار میدی :D

مانگای برسرک شاهکاره!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
انیمه تا وقتی مانگا رو نخونی فوق‌العادست. بعد از اینکه مانگا رو بخونی (باید حتما دوباره مانگا رو از اول بخونی یادت نره) تازه متوجه میشی چه انیمه افتضاحی از روی این مانگا ساختن و تا جایی که میتونیم دست اندر کارای انیمه رو مورد لطف قرار میدی :D

مانگای برسرک شاهکاره!
مانگاشو شروع کردم به دانلود کردن فقط اول فیلماشم تو این 2روزه ببینم بعد استارتشو میزنم .
انگار قسمت دوم انیمش امسال داره میاد (شایدم اومده)خوبه اونم ؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مانگاشو شروع کردم به دانلود کردن فقط اول فیلماشم تو این 2روزه ببینم بعد استارتشو میزنم .
انگار قسمت دوم انیمش امسال داره میاد (شایدم اومده)خوبه اونم ؟
والا من خودمم توی برسرک هنوز تازه کار حساب میشم و فقط انیمه ۱۹۹۷ رو دیدم و تا چپتر ۱۰۶ (به روایت دیگه ۱۲۲) ـش رو خوندم ولی تا اونجایی که از بچه‌ها شنیدم فیلما هم زیاد جالب نیستن و بهترین گزینه همون مانگاست :D

اینجا سوال بپرسی جواب‌های دقیقتری میگیری: Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

از انیمه جدیدش هم که کلا زمین و زمان مینالن و فکر کنم اگه دست هوادارای برسرک به سازنده‌هاش برسه یه دو سه تا نشان قربانی روی بدنشون بزارن :D

پ.ن: مانگا توصیه میکنم زبون انگلیسیش رو بخونید چون با وجود اینکه ترجمه دوستان خوبه ولی خب بخاطر مسائلی که فکر کنم لازم نباشه بگم، تصاویر مانگای ترجمه فارسی بعضی صفحات کلا برفکه (که متاسفانه با وضعیتی که خودمون داریم باید اینطوری هم باشه) و فقط باید اون وسط یه نوشته‌ای بخونی :D البته اگه کسی زبون انگلیسیش خوب نیست بهتره هر دو رو با هم بگیره و بعد هر جایی که نوشته‌ها رو نفهمید بره اون بخش رو ترجمه فارسیش رو بخونه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر