Rise of the Tomb Raider بهمراه PS VR و محتویات دیگر روی PS4

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
جدا از همه ی این برنامه ها برای PS ، مهمترین قسمتی که باید بهبود پیدا کنه بخش گرافیکیه ، اگه این بخش رو یه پورت درست با تغییراتِ مثبت تحویل بدن ... وظیفشونه :D دندشون نرم ، حلال کردنشون به نسخه بعدی بر میگرده که در کنفرانس سونی باشن :D ،
این بازی رو که فنهای PS حمایت شدید میکنن شکی وجود نداره ، نه برای فروشش ، نه برای انگشت به دهن موندن استودیو و نه برای تشکر از SE ، لارا جزٔ جدا نشدنی از خانواده ی PSه ، هممون بلااستثنا عاشقشیمو از بهترین خاطرات سالهای دوره
یک نکته بزرگ این وسط کاملا خودنمایی میکنه ، اونم همدلیو قدرت فنهای PS در تموم کره ی خاکیه که توی این مدت چقدر SE رو تحت فشار گذاشتنو با همه ی سعی ای که کرد نتونست جنگو به سود مایکرو به پایان برسونه ، اخبارها رو دنبال کنید به سرعت تاریخ انتشار دادن ، موضع گیریشون یه تهدید واسه خودشون شد ، اون همه مایکرو هزینه کرد تا به قول خودش آنچارتد داشته باشه :)) ، فنهاشون قانونای ۳ تا ۵ سال مایکرو رو در مورد انحصاریا به رخمون میکشیدن ، آخرش چی شد ؟ در واقعیت ما بردیم این جنگو ، نه برای فقط SE ، همه درس عبرت گرفتن از این ماجرا که با دم شیر نمیشه بازی کرد .
کارل استوارتو مثل جرثقیل باید دو دور زیرش بگیرم .

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کی یه همچین حرفی زده بازی در Amazon در حال حاضر با قیمت 33 دلار داره به فروش میرسه روی X1 تازه هزینه ارسال هم مجانی هستش ..
Amazon.com: Rise of the Tomb Raider - Xbox One: Microsoft: Video Games
در Gamestop بازی روی X1 با قیمت 44 دلار و روی X360 با قیمت 50 دلار در حال فروش .
http://www.gamestop.com/browse?nav=16k-Rise+of+the+Tomb+Raider
تنها نسخه ای که تخفیف نخورده PC هستش اونم مشخصه برای چی پس لطفا نگین تخفیف نخورده تازه تا عرضه بازی روی PS4 این تخفیف ها بیشتر هم میشه .

مشخصا بازی داستانی که تمام داستانش برای ملت تو اینترنت اسپویل شده دیگه ارزش اولیه نداره بعد 1 سال .
Amazon و Gamestop استور رسمی مایکروسافت و سونی هستن؟ اونا برای خودشون تخفیف میزنن و کاری به سونی و مایکرو ندارن. حتی قبل از عرضه رسمی بازی ها هم بعضی از بازی ها رو با قیمت کمتر نسبت به استور رسمی میفروشن. چیزی که مشخصه بازی به صورت رسمی توی استور های رسمی، Price Cut نخورده.

بازم نگرفتین موضوع رو. شما (فقط و فقط خودت) که بازی رو تا حالا انجام ندادین دقیقا چی براتون اسپویل شده؟ کسی که بدون بازی کردن رفته داستان رو برای خودش اسپویل کرده مشکل خودشه نه بقیه. به بقیه تعمیم ندین لطفا. بعد از اون طبق کدوم قانون و منطق گفتن هر بازی که 1 سال قبل روی یه پلتفرم دیگه اومده بود و قراره سال بعدش برای بقیه پلتفرم ها بیاد، دیگه ارزش اولیه رو نداره و باید قیمت کمتری داشته باشه؟ الان طبق این منطق من باید بگم Uncharted Collection باید مجانی باشه چون چندین سال پیش روی PS3 اومده بود و دیگه ارزش اولیه رو نداره؟ در مورد Halo Collection چی؟

این حرفا رو نزنین خواهشا. تنفرتون از اینکه بازی 1 سال زودتر برای X1 عرضه شده رو میتونین هر دلیلی که داشته باشه، برای خودتون نگه دارین اما سعی نکنین به همه بسطش بدین و توجیه کنید. خیلی ساده هست قضیه. به عنوان یه فرد بالغ که قدرت اختیار و انتخاب داره، اگر فکر میکنید گرونه، کوآپش مسخره هست، داستانش لو رفته و Blah blah blah، میتونید نخرید و پولتون رو ذخیره کنید.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من که بازیو روی وان بازی نکردم هنوز...بهترم شد میرم با خیال راحت میگیرم روی PS4 کاملش رو بازی میکنم با گرافیک بهتر...واقعا نمیفهمم این همه تنفر واسه ی چیه؟! 1 ساله بازی نکردم هیچیم راجع بهش نخوندم هیچی اسپویل نیست...جون مادرتون بچه بازیو تموم کنین=))

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دیدن راه رفتن لارا از همون زاویه خاص خودش 60 دلار ارزش داره :">

اقا خرج کنید و حمایت کنید موقع اومدنش که بچسبه به اسکوئر دیگه مارو تو خماری دیدن بانو قرار نده.
زاویه خوب اومدی
بازی به شدت باید روی هر پلتفورمی حمایت بشه بنظرم
بازی های خوب باید حمایت بشن

• Like
Reactions: arash1996

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دیدن راه رفتن لارا از همون زاویه خاص خودش 60 دلار ارزش داره :">

اقا خرج کنید و حمایت کنید موقع اومدنش که بچسبه به اسکوئر دیگه مارو تو خماری دیدن بانو قرار نده.
نسخهٔ قبلو ۷۰درصد فنهای PS حمایت کردن ، ارزشو عیارو سنگینیش روی کنسول سونی به وضوح مشخص بوده ، نیاز به امتحانو حمایت نداره ،
لارا ناموسمونه :D ۶۰ دلار فدای یه تار موی تسلیشنش :D

• Like
Reactions: NO XONE

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من خودم یکم سفتی نشون دادم در مقابلش ولی هرچی میگذره تو دلم بیشتر منتظرش میشم بخصوص بعد U4 که دلم یه تجربه دیگه میخواد تو اون سبک، وقتی بتسدا میاد یه بازی ریسمتر 4 سال پیش رو 60 دلار قیمت میزاره بابوق درصد امکانات و محتویات چرا الان باید یه بازی AAA کاملا جدید که تا حالا رو کنسول سونی نیومده و بهمراه محتویات سیزن پس اش هست رو عیب و ایراد بزاریم؟؟

تنها مشکل شخصی من اینه که اون ماه و بازه که میخواد بازی بیاد ترافیک وحشتناک بازی هست :|:D کاشکی عرضه اش رو مینداختن همین اواسط یا دیگه اواخر تابستون :(

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
در خوب بودن بازی شکی نیست...هم نسخه ی قبل هم این نسخه اسکوئر انیکس واسه هممون یجورایی ثابت شده اس
فقط من از اینکه روح اصلی بازی دیگه نیست خیلی ناراحت شدم...تامب هیچ وقت هدفش اکشن سینمایی و فست پیسد مثل آنچارتد نبود...اکثر مانورش روی پازل سالوینگ و طرح معماهای خوبش بود نه اینکه چجوری survive کنیم...
ولی خب مثکه سبک غالب و جذاب تری در حال حاضره...
امیدوارم یه روز برگردن به دوره ی the last revelation و angle of darkness

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
جدا از همه ی این برنامه ها برای PS ، مهمترین قسمتی که باید بهبود پیدا کنه بخش گرافیکیه ، اگه این بخش رو یه پورت درست با تغییراتِ مثبت تحویل بدن ... وظیفشونه :D دندشون نرم ، حلال کردنشون به نسخه بعدی بر میگرده که در کنفرانس سونی باشن :D ،
این بازی رو که فنهای PS حمایت شدید میکنن شکی وجود نداره ، نه برای فروشش ، نه برای انگشت به دهن موندن استودیو و نه برای تشکر از SE ، لارا جزٔ جدا نشدنی از خانواده ی PSه ، هممون بلااستثنا عاشقشیمو از بهترین خاطرات سالهای دوره
یک نکته بزرگ این وسط کاملا خودنمایی میکنه ، اونم همدلیو قدرت فنهای PS در تموم کره ی خاکیه که توی این مدت چقدر SE رو تحت فشار گذاشتنو با همه ی سعی ای که کرد نتونست جنگو به سود مایکرو به پایان برسونه ، اخبارها رو دنبال کنید به سرعت تاریخ انتشار دادن ، موضع گیریشون یه تهدید واسه خودشون شد ، اون همه مایکرو هزینه کرد تا به قول خودش آنچارتد داشته باشه :)) ، فنهاشون قانونای ۳ تا ۵ سال مایکرو رو در مورد انحصاریا به رخمون میکشیدن ، آخرش چی شد ؟ در واقعیت ما بردیم این جنگو ، نه برای فقط SE ، همه درس عبرت گرفتن از این ماجرا که با دم شیر نمیشه بازی کرد .
کارل استوارتو مثل جرثقیل باید دو دور زیرش بگیرم .

یا خدا ... جنگ ِ چی :))
خب مایکروسافت استدیوهاش کمه مجبوره چنین کاری بکنه ... از اولم فک کنم گفتن (شایدم لو رفت یادم نیست) که انحصاری زمانیه...
حرکت که حرکت مسخره ایه بازیاهای مولتی رو انحصاری کنن.

• Like
Reactions: XsmokeX and jhoobin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر