عنوان Darksiders در راه PS4 و Xbox One

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
54hfw1pp3smyljzdd5fg.jpg

سایت «گیم فلای» عنوان اصلی «دارک سایدرز» را برای عرضه بر روی پلتفرم‌های PS4 و Xbox One لیست کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

هر دو صفحه موجود در این سایت «Nordic Games» را به عنوان ناشر این بازی لیست کرده و تاریخ عرضه آن ۲۵ اکتبر ذکر شده است.

«Nordic Games» پیش‌تر عنوان «Darksiders 2» را تحت نام «Darksiders 2 Deathinitive Edition» برای کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر کرده است.

لینک منبع

آخرین ویرایش:

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
همچی شده ریمستر فقط:|:| اصلا به خودشون زحمت نمیدن

نسل قبل حدود چهار تا Splinter cell داشتیم ، دو تا Bad company داشتیم ، سه تا Uncharted داشتیم ، چهار تا Gears of war داشتیم و ...

تازه بینشون هم کلی بازی میومد !!

الان کلا سه چهارتا بازی درست و حسابی روی دوتا کنسول اومده بقیه یا خوب نبودن یا ریمستر بودن

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
بیخیال دیگه چقدر ریمستر :| حداقل ریمستر خوب مثل کالکشن انچارتد یا بایوشاک نمیزارن لابد قیمت بازیم ۳۰ دلار میخوان بزارن، خیلی زحمت میکشن

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این Nordic Games وقتی IP های THQ خدا بیامرز رو خرید، شروع کرد به دادن وعده وعید های الکی و توخالی که ادامه Darksiders رو میسازیم، ادامه Titan Quest رو میسازیم و فلان و بهمان. خلاصه اینکه گندتون بزنن که یه مشت IP خوب افتاده دستتون و هنوز و مطلقا هیچ غلطی نکردین.

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
این Nordic Games وقتی IP های THQ خدا بیامرز رو خرید، شروع کرد به دادن وعده وعید های الکی و توخالی که ادامه Darksiders رو میسازیم، ادامه Titan Quest رو میسازیم و فلان و بهمان. خلاصه اینکه گندتون بزنن که یه مشت IP خوب افتاده دستتون و هنوز و مطلقا هیچ غلطی نکردین.

متاسفانه از همون لحظه‌ای که این فرنچایز از دست Vigil games خارج شد باید باهاش خدافظی میکردیم. شخصا ترجیح میدم بازی دارکسایدرز دیگه ای وجود نداشته باشه تا این که یه بازی بدون اون آرت استایل مخصوص Joe Mad با این اسم عرضه بشه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
متاسفانه از همون لحظه‌ای که این فرنچایز از دست Vigil games خارج شد باید باهاش خدافظی میکردیم. شخصا ترجیح میدم بازی دارکسایدرز دیگه ای وجود نداشته باشه تا این که یه بازی بدون اون آرت استایل مخصوص Joe Mad با این اسم عرضه بشه.
بازی در حال حاضر دست Gunfire هست که دقیقا همون Vigil Games هست با یه اسم دیگه.تا آخرین خبر در دست هم در حال ساختن شماره جدیدی از بازی بودن. حالا نمیدونم سیاست‌های Nordic در این قبال چطور باشه،اما اگه شماره جدیدی عرضه بشه فکر نکنم خیلی‌ از‌ Darksiders های دیگه فاصله داشته باشه.

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
داستان شماره اول خیلی خیلی خفن بود. باعث شد من برم کلی در مورد کتاب مکاشفه یوحنا مطالعه کنم. Lore بازی در کل خیلی قویه. می تونن روش مانور بدن. کاش یه ناشر قوی تر امتیازشو می خرید.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,530
نام
Mehrdad
بوی دارک سایدرز جدید میاد 8->:D
این ریمستر هم برای جذب کردن طرفدار بیشتر وآماده شدن ملتی که بازیش نکردن برای شماره جدید به نظرم
دقیقا. و به دست اوردن بخشی از سرمایه ساخت نسخه جدید. من که فرصت نکردم رو ps3 بازی کنم حالا هم ریمستر رو ps4 با بهبود گرافیکی بهتر از این نمیشه. نسخه دوم خیلی کوتاه بازی کردم و خیلی مشتاقم از اول برم تا نسخه جدید یک روز بیاد.

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بازی در حال حاضر دست Gunfire هست که دقیقا همون Vigil Games هست با یه اسم دیگه.تا آخرین خبر در دست هم در حال ساختن شماره جدیدی از بازی بودن. حالا نمیدونم سیاست‌های Nordic در این قبال چطور باشه،اما اگه شماره جدیدی عرضه بشه فکر نکنم خیلی‌ از‌ Darksiders های دیگه فاصله داشته باشه.
IP مال Nordic Games هست کاوه ولی خب گفته خودش اصلا بازی نمیسازه و ساخت بازی رو به تیم های دیگه میده (مثل همین Gunfire Games). به احتمال زیاد Titan Quest 2 رو هم بده دست Crate Entertainment (اعضای سابق Iron Lore که TQ رو ساختن). البته بعد از اینکه کارشون با Grim Dawn تموم شد. البته روی صحبت من به اینه که چرا از 2013 تا الان بیکار نشسته و هیچ کاری نمیکنه. 2تا ریمستر دادن در طول 3 سال انگار کوه کندن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اگه میخوان مثل شماره 2 ریمستر کنن همون بهتر که ندن. یکی از بدترین ریمستر ها رو انجام داده این Nordic. اصلا هم سابقه خوبی توی ریمستر و پشتیبانی از بازی هاش نداره. الان شماره دوم رو من خریدم دارم بازی میکنم دوباره. هنگ کردن، Screen tearing، افت فریم!!! از مشکلات بازیه. قشنگ سردرد میگیرم وقتی بازی میکنم. حتی زحمت ندادن به خودشون که 60 فریم بسازن بازی رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر