Nintendo's NES بااندازه ای کوچک برمیگردد

amirmt

کاربر سایت
Mar 31, 2016
44
شرکت محبوب "نینتندو" اعلام کرده است که قرار است کنسول NES را با اندازه ی کوچک در تاریخ 11 نوامبر عرضه کند.
3094522-nes1.jpg
این کنسول قرار است همراه با 30 عدد بازی کلاسیک و همچنین یک کنترلر اصلی این کنسول، داخل پکیجی به قیمت 60 دلار روانه بازار شود. این شرکت تایید کرد که کنسول از بازی های دونفره پشتیبانی می کند و شما می توانید یک کنترلر اضافه با قیمت 10 دلار تهیه کنید.علاوه بر این شما قادر به استفاده از کنترلر کلاسیک و کنترلر کلاسیک پرو خواهید بود.
Nintendo039s-NES-Returning-With-Mini-Version-Includes-These-30-Games.jpg
. این کنسول به طور مستقیم به واسطه کابل HDMI به تلویزیون متصل خواهد شد.
. شما نمی توانید هیچ اتصال آنلاینی داشته باشید و تمرکز بر روی بازی های قدیمی و کلاسیک است.
. پلیر ها قادر به save (ذخیره) کردن بازی خواهند بود.
بازی ها:
  • Balloon Figh
  • Bubble Bobble
  • Castlevania
  • Castlevania II: Simon's Quest
  • Donkey Kong
  • Donkey Kong Jr.
  • Double Dragon II: The Revenge
  • Dr. Mario
  • Excitebike
  • Final Fantasy
  • Galaga
  • Ghosts N Goblins
  • Gradius
  • Ice Climber
  • Kid Icarus
  • Kirby’s Adventure
  • Mario Bros.
  • Mega Man 2
  • Metroid
  • Ninja Gaiden
  • Pac-Man
  • Punch-Out!! Featuring Mr. Dream
  • StarTropics
  • Super C
  • Super Mario Bros.
  • Super Mario Bros. 2
  • Super Mario Bros. 3
  • Tecmo Bowl
  • The Legend of Zelda
  • Zelda II: The Adventure of Link
و در پایان منتظر این کنسول با قیمت 60 دلار در تاریخ 11 نوامبر باشید.

منبع:Nintendo's NES Returning With Mini Version, Includes These 30 Games

آخرین ویرایش:

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
تو ایران که به صرفه نیست ، من با شبیه ساز رو اکس باکس دو نفره میزنم ، اگرم بخوام مثلا 200 تومان پول کنسول بدم ، ps2 دسته دو میخرم ولی برای نوستالژی بد نیست اما باید ارزون تر میبود...

• Like
Reactions: amirmt

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,768
نام
مارشال
13592372_1079593672078629_9095724629432777601_n.jpg

:D

NES Classic Edition Games:
  • Balloon Figh
  • Bubble Bobble
  • Castlevania
  • Donkey Kong
  • Donkey Kong Jr.
  • Dr. Mario
  • Excitebike
  • Final Fantasy
  • Galaga
  • Ghosts N Goblins
  • Gradius
  • Ice Climber
  • Kid Icarus
  • Kirby’s Adventure
  • Mario Bros.
  • Mega Man 2
  • Metroid
  • Ninja Gaiden
  • Pac-Man
  • StarTropics
  • Super C
  • Super Mario Bros.
  • Super Mario Bros. 2
  • Super Mario Bros. 3
  • Tecmo Bowl
  • The Legend of Zelda
Holy mother of Nostalgia...8->:x

amirmt

کاربر سایت
Mar 31, 2016
44
تو ایران که به صرفه نیست ، من با شبیه ساز رو اکس باکس دو نفره میزنم ، اگرم بخوام مثلا 200 تومان پول کنسول بدم ، ps2 دسته دو میخرم ولی برای نوستالژی بد نیست اما باید ارزون تر میبود...
بله برای ما ایرانیا کلا بدبختیم.

amirmt

کاربر سایت
Mar 31, 2016
44
View attachment 62379

:D

NES Classic Edition Games:
  • Balloon Figh
  • Bubble Bobble
  • Castlevania
  • Donkey Kong
  • Donkey Kong Jr.
  • Dr. Mario
  • Excitebike
  • Final Fantasy
  • Galaga
  • Ghosts N Goblins
  • Gradius
  • Ice Climber
  • Kid Icarus
  • Kirby’s Adventure
  • Mario Bros.
  • Mega Man 2
  • Metroid
  • Ninja Gaiden
  • Pac-Man
  • StarTropics
  • Super C
  • Super Mario Bros.
  • Super Mario Bros. 2
  • Super Mario Bros. 3
  • Tecmo Bowl
  • The Legend of Zelda
Holy mother of Nostalgia...8->:x
ممنون از یادآوریتون

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
چطوری میگید به صرفه نیست ؟ پول یه بازیه اورجیناله ها !

=-=-=-=-=

واسه گیمرای جدید قطعا ارزششو نداره ولی اونایی که با این کنسول گیمر شدن و نوستالژی باز باشن قطعا مفته مفته و اگه بیاد من اولین کسی هستم که میگیرمش

کابل hdmi :))

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
والا منم یه گیمیر قدیمی‌ام که الان ۳۳ سالمه و از آتاری و میکرو شروع کردم رفتم جلو. خیلی هم به نوستالژی اهمیت میدم ولی به نظرم خریدن این دستگاه پول حروم کردنه. شما کل بازیهای nes رو (شامل بازیهای اورجینال، هک شده، تمام ریجنها) داخل یک فایل فشرده از این لینک میتونی دان کنی. حجمشم دویست و خرده ای مگ بیشتر نیست. و با یه نرم افزار روی pc یا گوشیت بازی کنی. دیگه اگه خیلی دنبال ادا اطوار هستی برو تو سایت gamefaqs کاورهای اصلی بازیهات رو هم دانلود کن. فکر کنم تو تورنت هم پک کامل کاور بازیها موجود باشه.
اگه واقعا دنبال نوستالژی هستی، هزاران بازی رو یکجا دانلود کن و بریز تو گوشیت همه جا همراه خودت داشته باش. دیگه چه معنی داره واسه چهارتا بازی آدم بره پول بده و بعدشم خودشو درگیر وصل کردن به TV و نشستن پای تلویزیون کنه؟ اونم تو این سن که همه ببیننت و تابلو بشی!
اینو مجانی هم بدن من نمیگیرم. چون به لطف تکنولوژی، کنسول nes رو بصورت مجازی داخل pc و گوشیم دارم و نیازی به وجود این دستگاه احساس نمیکنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gamer1998y

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
والا منم یه گیمیر قدیمی‌ام که الان ۳۳ سالمه و از آتاری و میکرو شروع کردم رفتم جلو. خیلی هم به نوستالژی اهمیت میدم ولی به نظرم خریدن این دستگاه پول حروم کردنه. شما کل بازیهای nes رو (شامل بازیهای اورجینال، هک شده، تمام ریجنها) داخل یک فایل فشرده از این لینک میتونی دان کنی. حجمشم دویست و خرده ای مگ بیشتر نیست. و با یه نرم افزار روی pc یا گوشیت بازی کنی. دیگه اگه خیلی دنبال ادا اطوار هستی برو تو سایت gamefaqs کاورهای اصلی بازیهات رو هم دانلود کن. فکر کنم تو تورنت هم پک کامل کاور بازیها موجود باشه.
اگه واقعا دنبال نوستالژی هستی، هزاران بازی رو یکجا دانلود کن و بریز تو گوشیت همه جا همراه خودت داشته باش. دیگه چه معنی داره واسه چهارتا بازی آدم بره پول بده و بعدشم خودشو درگیر وصل کردن به TV و نشستن پای تلویزیون کنه؟ اونم تو این سن که همه ببیننت و تابلو بشی!
اینو مجانی هم بدن من نمیگیرم. چون به لطف تکنولوژی، کنسول nes رو بصورت مجازی داخل pc و گوشیم دارم و نیازی به وجود این دستگاه احساس نمیکنم.
تمام اینایی که شما فرمودید رو من روی یدونه sony 43W800c نصب کردم و با کنترلر DS4 پلی استیشن بازی میکنم
ولی حسی که لحظه فوت کردن کارتریج سگا و میکرو و دست گرفتن اون کنترلرهای جادویی به من دست میده رو با پیشرفته ترین کنسولها و شبيه ساز عوض نمیکنم
نوستالژی فقط به دیدن نیست، باید لمس بشن

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: MK_COD and amirmt

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
تمام اینایی که شما فرمودید رو من روی یدونه sony 43W800c نصب کردم و با کنترلر DS4 پلی استیشن بازی میکنم
ولی حسی که لحظه فوت کردن کارتریج سگا و میکرو و دست گرفتن اون کنترلرهای جادویی به من دست میده رو با پیشرفته ترین کنسولها و شبيه ساز عوض نمیکنم
نوستالژی فقط به دیدن نیست، باید لمس بشن

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

موافق نیستم دوست عزیز. به شخصه وقتی با emulator بازیهای قدیمی رو اجرا میکنم، تمام اون حس نوسالژیکی که باید بدست بیارم رو بدست میارم. من حس نوستالژیک رو از داخل اون بازیِ قدیمی میگیرم، ولی ظاهراً بعضیها این حس رو از قیافه کنسول میگیرن، نه بازیهاش!
بهرحال در دنیای عجیبی زندگی میکنیم.
نشستن جلو کنسول و فوت کردن تو کارتریج هم بعد از مدت کوتاهی واسه آدم عادی میشه و حس نوستالژیکش رو از دست میده. پس پولمون رو خرج این چیزا نکنیم.

جالبه بدونی میکروی خودم و کارتریجهاش رو از قدیم نگه داشته بودم تا اینکه دو ماه پیش ازشون یه عکس یادگاری گرفتم و انداختمش دور. چون جا کم دارم و واقعاً دلیلی برای نگه داشتنش نمیدیدم. تو فامیل و در و همسایه هم کسی نبود که خواهانش باشه وگرنه میدادمش به اون.

من حتی عکسای آدامسای فوتبالی (دهه شصتی‌ها میدونن چیه) که در دوران کودکی واسشون سر و دست میشکستم و برای جمع آوریشون کلی خون دل خورده بودم، پارسال با یه حرکت ضربتی ریختم دور! چرا؟ چون اولاً عکس تمام اون بازیکنا با کیفیت بهتر تو اینترنت موجوده؛ بعد اینکه با پیشرفت تکنولوژی و واقعی شدن بازیهایی مثل PES، بازیکنای قدیمی مثل مارادونا رو میشه بصورت مجازی باهاشون بازی کرد. گرافیک و گیم پلی هم که داره در حد reality میشه. خلاصه اینکه هیچ دلیلی برای نگه داشتنشون نمیدیدم.
نمیشه که صد در صد احساساتی رفتار کنیم، بایستی یه مقدار هم به عقل بها بدیم. بقول شاعر: چون که صد آید نود هم پیش ماست. وقتی میکرو و سگا و پلی استیشن رو بصورت مجازی تو تبلتم دارم دیگه واسه چی پول بدم و بعدش بشینم وسط اتاق پای میکرو؟!

آخرین ویرایش:

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
این الان باید جاش تو موزه باشه نه که با 60 دلار. حداقل نکردن یه لینوکس توش بزارن بگن جای رایانه هم میتونید استفاده کنید .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب انگار عرضه اش وسیع نیست...عده زیادی هم نمیخرن ولی فروششو می کنه گمونم...
به هر حال فاز میده بازی باهاش:x

• Like
Reactions: amirmt

amirmt

کاربر سایت
Mar 31, 2016
44
گرفتن كنترلر كلاسيك و بازي كردن روي tv يه حس و حال خاصي داره و هنوزم كه هنوزم من شخصا ترجيح ميدم بازي هارو رو كنسول انجام بدم تا اسمارت فون ها

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر