1 SplinterCell برای pc رایگان شد

amirmt

کاربر سایت
Mar 31, 2016
44
هم اکنون بازی SplinterCell برای رایانه های شخصی در دسترس رایگان قرار گرفت.
3094112-splinter.jpg

شرکت یوبی سافت،به علت 30 سالگی این شرکت بازی SplinterCell را در دسترس رایگان قرار داد تا کسانی که نتواستند این بازی را تجربه کنند از آن لذت ببرند.فقط کافی از به صفحه Ubisoft Club بروید و وارد اکانت یوپلی«Uplay» خود شوید و بازی را رایگان دانلود کنید.
اگر از عرضه این بازی به صورت مجانی خوش حال نشدید،باید بگم جای نگرانی نیست.به این دلیل که شرکت یوبی سافت قصد دارد 5 بازی دیگر هم به صورت رایگان عرضه کند.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
کپی باشه نباهش مهم نیست
مهم اینه الان اسپلینتر و شاهزاده بعنوان بازی های مستقل معروف و پرطرفداری هستن
مطمئنا خودم یکی از فن های بزرگ هر دو هستم >:)

• Like
Reactions: amirmt

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
ای بابا MGS رو با اسپلینتر مقایسه نکنید! :))
سم فیشر دیگه نماد مخفی کاریه آمریکاییه...با استانداردهای هر کسی جفت و جور نیست
اگه یوبی خرابش نمی کرد خیلی خوب میشد...هرچند کانویکشن و بلک لیست رو بالای 5 بار تموم کردم
ولی پاندورا تومارو و تئوری توطئه واقعا شاهکارن...جاسوس دوجانبه هم جای خود

شاهزاده ایرانی سه گانه اش هم شاهکاره واقعا...شماره مستقل 4 و 5 هم بد نبودن اونقدر ولی خب روح اصلی بازی رو نداشتن

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
به به, شخصا برعکس اکثریت مردم سری SC رو به شدت به MGS ترجیه میدم مخصوصا تا double agent سیستم مخفی کاری و کنترل پلیر روی تک تک حرکات سم فیشر عالی بود و به شدت از زمان خودش جلوتر, خیلی از MGS واقع گرایانه تر و از نظر فنی مخصوصا کنترل دوربین و شخصیت بهتر کار شده بود. هرکس بازی نکرده عمرش بر فناست :D

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
دقیقا استاد میوز و مت بلامی درست میفرمایند :))
همین الان اسپلینتر سل 2 رو بازی کنید...یه فیوچرهایی داره همین الانشم تو هیچ بازی نیست...واقعا از زمان خودش جلوتر بود! چه از نظر گرافیک و چه از نظر گیم پلی
اینقدر جلو بود که خود یوبی هم بعدتر توی رسیدن به چنین چیزی به مشکل خورد.

• Like
Reactions: leonk13 and s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
]از حقیقت نگذریم گیم پلی sc همیشه 1 سر و گردن از mgs بالاتر بوده منتها mgs از لحاظ شخصیت پردازی دیالوگ داستان اینا ارتباط خاصی با گیمر برقرار می کرد البته نسخه 5 خبری از این چیزا نبود.

• Like
Reactions: Polaris and leonk13

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
هیچ وقت با این سری و اکثر بازی های یوبی سافت حال نکردم. و به نظر من مقایسه اسپلینتر سل و متال گر مثل مقایسه انچارتد(mgs) و توم رایدر(sc) از نظر کیفیت موفقیت و جذابیت کلی :D mgs سرور این داستانه اقایون:D
---
تنها بازی مورد علاقم از یوبی سافت که یکی از بهترین بازی های زندگیم هم بوده حسابش از دستم در رفته چند بار تموم کردم قدیما Will Rock. این بازی بی نظیر بوده و تجربش هنوز برام تکرار نشده. رایگان کنه بریم دختررو دوباره نجات بدیم:D

• Like

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
يه تست كنيد بيينیددانلود ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
میشه
f9nt_ubi_30.jpg

• Like