Playstation VR Offical Topic

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
پرو هم اضافیه
مثلا واسه یکم گرافیک بیشتر چرا باید یک کنسول یکم قویتر بگیرم تلوزیونشم دارم
اما چون نسل جدیدی نیست من پول واسه اینا نمیدم
راشو سونی پی دا کرده هر یک مدت یک چیز جدید اشغال میده بیرون
ملتم میگیرن
باور کنید بنده نمایشگاه سونی بودم اونا تا بازی رو تست نکنن بازی نکنن
کنسول رو هم همینطور تا ندونن به درد میخوره یا نه نمیخرن
ایرانم اسم هرچی میداد به درد طرف بخوره نخوره میخرن
یعنی چی به درد می خوره یا نه؟ خوب وقتی بهتر اجرا بشه به درد نمی خوره؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
یعنی چی به درد می خوره یا نه؟ خوب وقتی بهتر اجرا بشه به درد نمی خوره؟
منظور اون دوستمون این بود تفاوت انچنانی نداره که بخوای بازم پول یه کنسول دیگه رو بدی که منم موافقم تازه بعد از اینهمه دبدبه و کبکبه هنوز 4k ساپورت نمیشه پس چه دلیلی داره خریدش به نظرم سونی داره کم کم پول دراوردن رو به کیفت ترجیح میده!
الان مایکروسافت نقطه مقابل پرو رو داره میزنه اسکورپیو که خیلی قوی تر هست من خودم اونو میگیرم با اینکه سونی رو بیشتر قبول دارم اما این چند وقت خراب کرده
عمر سونی ما هم رو به پایانه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: all4u

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من که تحقیق کردم فهمیدم خریدار از vr راضی هستند یه تجربه جدیدی داره ولی فعلا هیچ‌ بازی دندون گیری نداره برا خرید و بازی کردن با قیمت حال حاضرش هم در ایران فعلا برا کسی توجیه اقتصادی نداره

• Like

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
دوستان امروز پول به صورت کامل بعد از پس دادن وی ار برگشت به حسابم.
الان واقعا احساس بهتری دارم به نظر من صبر کنید و الان نخرید , چون اگه بعد از خرید پشیمون شدید پس دادنش خیلی سختتر نسبت به اینجا.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
پس چجوریه که الان PS4 معمولی یا ایکس باکس وان قیمت کف بازاره ؟ اونا حتما تعرفه گمرک اینا نمیخوره !!!! یا قبلا که 2 تومن بوده میخوره الان که شده 1 تومن نمیخوره.یا شایدم فروشنده خیلی مشتری هارو دوست داره داره با ضرر کنسول میفروشه..همیشه یه چیزی بگو بگنجه.

شما هم ندونسته چیزی نگین.
چون کنسول اوایل بصورت شخصی وارد میشد و همه جور هزینه ای روش اضافه میشد اما بعدش تاجر ها اوکدن وسط و بار با کشتی اومد واسه همین چندین قیمت مختلف از روش برداشته شد و بعضی ها هم کم شدن...واسه همین قیمتش اومد پایین.
این پست خودم تو تاپیک فروشنده ای که 2700 میده
400 دلار با دلار 3600 میشه 1میلیون و 440 تومن و پست محض رضای خدا از آمریکا تا ایران رو مجانی نمیاره و گمرک ایران هم عاشق چشم و ابرو من و شما نیست .
من هدفون معمولی وارد کردم چون مستقیم از آمریکا وارد نمیشه ابتدا میره امارات سپس میاد ایران و اگر تو امارات مالیات نخوره هزنیه پست از آمریکا تا امارت و امارات تا ایران بهش وارد شد بعد تو گمرک جلو خودم اینو باز کردن و اینور و اونور و کلی سوال چرت مثله دوربین داره؟ یا صدا ضبط میکنه؟ برای چی میخوای؟ فرقش با هدفونای داخل چیه؟ و در آخر هم 100 تومن گمرکی زدن.
همه اینا رو گفتم که بگم هزینه تمام شده این برای کسی که تاجر نیست و تکی وارد میکنه چیزی حدود 2600 تا 2650 در میاد.
و موقعی قیمتش معقول میشه که یه تاجر همراه با دیگر جنساش وارد کنه که خیلی از هزینه های اضافی کم یا صفر بشه.

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
من که تحقیق کردم فهمیدم خریدار از vr راضی هستند یه تجربه جدیدی داره ولی فعلا هیچ‌ بازی دندون گیری نداره برا خرید و بازی کردن با قیمت حال حاضرش هم در ایران فعلا برا کسی توجیه اقتصادی نداره

دوست عزیز شما تحقیق کردید بنده بازی کردم باهاش
کلا بعد چند ساعت میره تو لیست وسایل اضافی

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
دوستان امروز پول به صورت کامل بعد از پس دادن وی ار برگشت به حسابم.
الان واقعا احساس بهتری دارم به نظر من صبر کنید و الان نخرید , چون اگه بعد از خرید پشیمون شدید پس دادنش خیلی سختتر نسبت به اینجا.

حتی یه فیلم 3D هم ندیدی باهاش؟ با برنامه VRIDEO؟ درایو کلابم بازی خوبی نبود براش؟ اویل 7 و تامب و acecombat هم ارزششو نداره؟

• Like

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
شما هم ندونسته چیزی نگین.
چون کنسول اوایل بصورت شخصی وارد میشد و همه جور هزینه ای روش اضافه میشد اما بعدش تاجر ها اوکدن وسط و بار با کشتی اومد واسه همین چندین قیمت مختلف از روش برداشته شد و بعضی ها هم کم شدن...واسه همین قیمتش اومد پایین.
این پست خودم تو تاپیک فروشنده ای که 2700 میده
400 دلار با دلار 3600 میشه 1میلیون و 440 تومن و پست محض رضای خدا از آمریکا تا ایران رو مجانی نمیاره و گمرک ایران هم عاشق چشم و ابرو من و شما نیست .
من هدفون معمولی وارد کردم چون مستقیم از آمریکا وارد نمیشه ابتدا میره امارات سپس میاد ایران و اگر تو امارات مالیات نخوره هزنیه پست از آمریکا تا امارت و امارات تا ایران بهش وارد شد بعد تو گمرک جلو خودم اینو باز کردن و اینور و اونور و کلی سوال چرت مثله دوربین داره؟ یا صدا ضبط میکنه؟ برای چی میخوای؟ فرقش با هدفونای داخل چیه؟ و در آخر هم 100 تومن گمرکی زدن.
همه اینا رو گفتم که بگم هزینه تمام شده این برای کسی که تاجر نیست و تکی وارد میکنه چیزی حدود 2600 تا 2650 در میاد.
و موقعی قیمتش معقول میشه که یه تاجر همراه با دیگر جنساش وارد کنه که خیلی از هزینه های اضافی کم یا صفر بشه.

هدفونت چند دلار بود؟ من از ایتالیا یکی برام پست کردن با گمرک پست ک صحبت کردم گفتن بین 350 تا 400 گمرک میخوره، هیچ راه گریزی نداره؟؟

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135

مطمینم یه فیلم 360 درجه باهاش میدید حرفتو پس میگرفتی

• Like
Reactions: ahmadmdp

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
نظر شخصی من اینه که چون اکثرا توانایی خریدشو ندارن یا براشون هزینه سنگینی داره، نقاط قوت هدستم نادیده میگیرن وفقط بدی هاشو میگن. به جز وی آر دوتا هدست دیگه هست با قیمت 600 و 800 دلار! انصافا برین بازی هاشو نگاه کنید و با درایو کلابو acecombat و اویل مقایسه کنید.

ضمن اینکه بنظر من بازی 50 درصدشه اون 50 درصدش لذت دیدن 100 ها فیلم 3d و 360 درجه ای هست ک کاملا رایگانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر