Playstation VR Offical Topic

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان خواهشا الکی فن بازی درنیارید پای کلی پول در میونه ممکنه تعریف کشکی شما باعث هایپ یه عده بشه که دستشون توی جیب خودشون نیست و این افراد بخاطر تعریف و تمجید شما برن این وسیله رو بخرن و بعد ده ساعت ببینن که بدرد نمیخوره و 2 3تومن پول نازنین رو ریختن بیرون حالا درسته از محصولات سونی خوشتون میاد ولی سعی کنید در این مسائل فن بازی رو نکشونید چون باعث میشه یه عده ضرر کنن منم اون روزای اول خیلی هایپ موو بودم ولی بعد دیدم بدرد نمیخوره اون زمان که یه بازی 50 تومن بود حدود 150تومن پول بفنا دادم بخاطر هایپ الکی

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
هایپ الکی نیست تعریف کشکی هم نیست، شما نگران جیب بقیه نباشین و دلسوزی نکنین، خودشون تشخیص میدن

تامب رایدرو برای vr یادم رفت اضافه کنم، گیم پلی توی یوتیوب فراوونه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
هایپ الکی نیست تعریف کشکی هم نیست، شما نگران جیب بقیه نباشین و دلسوزی نکنین، خودشون تشخیص میدن

تامب رایدرو برای vr یادم رفت اضافه کنم، گیم پلی توی یوتیوب فراوونه
دوست عزیز اگر میلیونر هم باشی با این قیمتهای فضایی خرید این دستگاه اشتباه محض هست.

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوست عزیز اگر میلیونر هم باشی با این قیمتهای فضایی خرید این دستگاه اشتباه محض هست.
اره خدایی با این قیمت خریدن که گل به خودیه
ولی اگه قیمت بیاد پایین حدود یک و پونصد تا دو تومن میشه رو خریدش فکر کرد.
ولی در کل کسایی که از قیمت جهانی اطلاع دارن و سایتا رو چک میکنن و از اخبار اطلاع دارن، نمیخرند
بیشتر کسایی که می خرند اطلاع ندارند در این زمینه مثلا خودمم اون اولا که تازه ps4 خریدم قیمت جهانی بازی ها رو نمیدونیتم و سرم تو این کارا نبود و هموم اول گول خوردم یه بازی خریدم نزدیک 250 تومن. بعد چند وقت تازه فهمیدم استور چیه پلات چیه پلاس چیه دمو چیه تا جاییه که تو همین تخفیفات چند تا بازی با 70 80 درصد تخفیف خریدم. که تو بازار دیسکش خیلی گرون تر بود.
یه بنده خدایی بود از فامیلا ps4 داشت vr رو برای اولین بار پشت ویترین مغازه دیده بود. فروشنده هم براش زیاد تعریف کرده بود، زنگ زده به من میگه یه همچین چیزی هست جدید اومده بخرم بخرم 3 تومنه

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

• Like
Reactions: mohsen2012

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
اره خدایی با این قیمت خریدن که گل به خودیه
ولی اگه قیمت بیاد پایین حدود یک و پونصد تا دو تومن میشه رو خریدش فکر کرد.
ولی در کل کسایی که از قیمت جهانی اطلاع دارن و سایتا رو چک میکنن از اخبار اطلاع دارن نمیخرند
بیشتر کسایی که می خرند اطلاع ندارند در این زمینه مثلا خودمم اون اولا که تازه ps4 خریدم قیمت جهانی بازی ها رو نمیدونیتم و سرم تو این کارا نبود و هموم اول گول خوردم یه بازی خریدم نزدیک 300 تومن. بعد چند وقت تازه فهمیدم استور چیه پلات چیه پلاس چیه دمو چیه تو همین تخفیفات چند تا بازی با 70 80 درصد تخفیف خریدم. که تو بازار دیسکش خیلی گرون تر بود.
یه بنده خدایی بود از فامیلا ps4 داشت vr رو برای اولین بار پشت ویترین مغازه دیده بود. فروشنده هم براش زیاد تعریف کرده بود، زنگ زده به من میگه یه همچین چیزی هست جدید اومده بخرم 3 تومنه

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من با دو تومن قیمت تمام شده از ایتالیا سفارش دادم، شما تعرفه گمرک و پست هوایی و بیمه رو در نظر نمیگیرین.. انتظار دارین همون 400 دلار و دلاری 3400 باشه
پس چجوریه که الان PS4 معمولی یا ایکس باکس وان قیمت کف بازاره ؟ اونا حتما تعرفه گمرک اینا نمیخوره !!!! یا قبلا که 2 تومن بوده میخوره الان که شده 1 تومن نمیخوره.یا شایدم فروشنده خیلی مشتری هارو دوست داره داره با ضرر کنسول میفروشه..همیشه یه چیزی بگو بگنجه.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اصلا ارزششو نداره خیلی انتقادها روشه با این اوضاع ارزون هم بشه به نظرم نخرید چیز خوبی از اب در نیومده

Sent from my iPhone using Tapatalk

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
با توچه به تحقیقاتی که انجام دادم به نظر من خریدش اصلا جالب نیست..بازی درست و درمونی که نداره....کیفیت سینمایی هم که در حد فاجعست.....بازی های خود vr هم رو هدست مثل کارتون های دهه 60 میمونه..نه گرافیگ داره ، نه جزئیات خوبی.
به نظر من هرکی در حال حاظر بخره ممکنه یه هفته باهاش حال کنه چون چیزه جدیدی هست ولی بعدش تکراری میشه باید بفرستش گوشه اتاق..به نظر من حتما تا زمان عرضه RE7 دست نگه دارید ببینید چی میشه رو اون...واقعا تا اون نیاد نمیشه خوب یه نظر قطعی داد.

• Like
Reactions: all4u and mohamada

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
خوب بالاخره امروز بنده کامل منزل تستش کردم البته بنده نخریدم
کلا این سیمش برای من اعصاب خورد کنه
واقعا در اون حدی نبود که فکرشو میکردم این دمو های روش کلا یاد دموی پلی استیشن ۲ که یک روش دستگاه میدادن افتادم
من کیفیت تصویر رو بد ندیدم ولی در حد دیدن صحفه موباید با رزولیشن پایین !اما بازی که رو او ال ای دی میبینم و بیشتر دوست دارم
حالت تحوع به من دست نداد اما واقعا گردنم درد گرفت
بازیاش واقعا مفت نمیرزه همه فقط سرتو تکون دادنه!انگار بعضی بازیهای موبایل مثل maze نیست که باید گوشی رو تکون بدید اینجام انگار دسته دستگاه و موبایل رو بستی سرتو هی سرتو جای دستت تکون میدی!

رک و راست فقط برای یک تست ۱ روزه کافیه !الان ارزش خریدش نیست فقط واسه پرکردن فضای کنار ps4 خوبه
الکی عجله نکنید!!!هیچ چیز خاصی نداره!کلا ۱ ساعت اخ اوخ وای بعدش میندازیدش کنار
کینکت ۳۶۰ رو بیشتر ترجیه میدم به این . واقعا تنیس باهاش حال میداد.
اینطوری کارش تمومه همون قضیه که سونی برای ویتا انجام داد
مگه این که یک بازی درستو حسابی براش بیاد که بعید میدونم

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سونی خوراکش ساخت کنسول های فرعیه که بعد یه سال بندازه دور میدونستم اینم موفق نیست
زیاد براش اب و تاب نداشته باشید دوستان الان RESIDENT EVIL 7 رو نشون میده بعد اونومیشه یه هدست که گوشه خونتون خاک میخوره مثل ویتا مثل موو

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
با یه بازی هم کارش راه نمی افته. من الان واقعا دلیل نمیبینم به جای Pro اینو بگیرم!
پرو هم اضافیه
مثلا واسه یکم گرافیک بیشتر چرا باید یک کنسول یکم قویتر بگیرم تلوزیونشم دارم
اما چون نسل جدیدی نیست من پول واسه اینا نمیدم
راشو سونی پی دا کرده هر یک مدت یک چیز جدید اشغال میده بیرون
ملتم میگیرن
باور کنید بنده نمایشگاه سونی بودم اونا تا بازی رو تست نکنن بازی نکنن
کنسول رو هم همینطور تا ندونن به درد میخوره یا نه نمیخرن
ایرانم اسم هرچی میداد به درد طرف بخوره نخوره میخرن

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
پرو هم اضافیه
مثلا واسه یکم گرافیک بیشتر چرا باید یک کنسول یکم قویتر بگیرم تلوزیونشم دارم
اما چون نسل جدیدی نیست من پول واسه اینا نمیدم
راشو سونی پی دا کرده هر یک مدت یک چیز جدید اشغال میده بیرون
ملتم میگیرن
باور کنید بنده نمایشگاه سونی بودم اونا تا بازی رو تست نکنن بازی نکنن
کنسول رو هم همینطور تا ندونن به درد میخوره یا نه نمیخرن
ایرانم اسم هرچی میداد به درد طرف بخوره نخوره میخرن
من کاملا با صحبت شما موافقم
من از representetive سونی پرسیدم گفت pro تا 20 درصد کیفیت چیزی که توی وی ار میبینی رو افزایش میده که در اصل یعنی هیچ.
همچنین تفاوت کیفیت بازی ها معمولی توی پرو اون قدری نیست که ادم بخواد کنسول رو دوباره بخره.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
بنظرم ps pro بیشتر برای ترغیب کردن کسانی هست که هنوز ps4 نخریدن بشخصه تا جایی که بتونم سراغ Pro نمیرم تا نسل بعدی شروع بشه ولی همین vr بشرطی که پشتیبانی خوبی ازش بشه و بازیهای aaa براش بیاد کاملا ارزش خرید داره ولی با قیمتی زیر 1500

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر