Playstation VR Offical Topic

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
داخل neogaf خيلي ها هم نظر مثبت داشتن شما خودت تحقيق كني بهتره ، بعضي ها هم سرشون گيج ميره موقع بازي تا حد زيادي بستگي به طرفش داره اما رضايت مردم خيلي بالا بوده
شاید اونها تو جو خرید باشن..به نظر من هم چون الان بازی خوبی براش نیمده در حال حاظر ارزش خرید پایینی داره...باید تا RE7 صبر کنیم تا ببینیم چی در میاد...ولی این کیفیت پایین 480P بدجوری ضد حاله...خدا کنه روی PS PRO کیفیت HD بده.

• Like
Reactions: mohamada

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
شاید اونها تو جو خرید باشن..به نظر من هم چون الان بازی خوبی براش نیمده در حال حاظر ارزش خرید پایینی داره...باید تا RE7 صبر کنیم تا ببینیم چی در میاد...ولی این کیفیت پایین 480P بدجوری ضد حاله...خدا کنه روی PS PRO کیفیت HD بده.
بازي rigs و rez خيلي عالين كه البته اگه ميخواي بين اين و پرو يكي رو انتخاب كنيد pro خيلي بهتره

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
توصیفات دوست نیویورکی ما بشکلی است که کاملا شما رو از خرید منصرف می کنه و به هیچ عنوان با استقبالی که از وی ار شده هماهنگ نیست. با جستجویی که تو سایت های معتبر خارجی کردم اینطور دستگیرم شد که توصیف خبرنگاران از بازی های مخصوص وی ار با کلمات شگفت انگیز و فوق العاده همراهه. حتی یک مورد گفته بود روز اول ده ساعت باهاش بازی کردم و فقط وقتی گرسنه شدم بی خیال وی ار شدم!!! اما در مقابل تجربه بازی های دوبعدی معمولی بروی vr رو فاجعه خوندن و بعنوان یک نمایشگر استفاده از اونو نا امید کننده و شبیه به بازی های پلی ۱ می دونن. من فکر می کنم توصیفات دوستمون این قسمت دوم رو تایید می کنه. البته اکثر خریدارا بدنبال تجربه محیط سه بعدی وی ار دست به جیب میشن و بشخصه برای من مهم نیست اگر تلویزیون مجازی اون کیفیت مطلوبی نداره.

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
این وی ار هم به سرنوشت سلف خودش دچار خواهد شد ،مگر اینکه خیلی زود نسل پیشرفته تر و بهتر زیاد.در حال حاظر این نسخه اولیه برای ازمایش ساخته شده و توی ایران خریدش پول هدر دادنه

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
توصیفات دوست نیویورکی ما بشکلی است که کاملا شما رو از خرید منصرف می کنه و به هیچ عنوان با استقبالی که از وی ار شده هماهنگ نیست. با جستجویی که تو سایت های معتبر خارجی کردم اینطور دستگیرم شد که توصیف خبرنگاران از بازی های مخصوص وی ار با کلمات شگفت انگیز و فوق العاده همراهه. حتی یک مورد گفته بود روز اول ده ساعت باهاش بازی کردم و فقط وقتی گرسنه شدم بی خیال وی ار شدم!!! اما در مقابل تجربه بازی های دوبعدی معمولی بروی vr رو فاجعه خوندن و بعنوان یک نمایشگر استفاده از اونو نا امید کننده و شبیه به بازی های پلی ۱ می دونن. من فکر می کنم توصیفات دوستمون این قسمت دوم رو تایید می کنه. البته اکثر خریدارا بدنبال تجربه محیط سه بعدی وی ار دست به جیب میشن و بشخصه برای من مهم نیست اگر تلویزیون مجازی اون کیفیت مطلوبی نداره.
دوست عزیز اینجا رو یه نگاه بنداز
Solved: PSVR Blurred Vision - PlayStation Forum
من تنها نیستم که از وی ار نا امید شدم. 64 صفحه توی لینک بالا بحث شده .همه متعجبن که چرا این reviewer ها اینقدر از وی ار تعریف کردن با وجود این همه مشکلات . تعداد زیادی به قکر پس دادن unit هاشونو افتادن.راستش خود من هم دیروز با سونی تماس گرفتم و یونیت رو پس فرستادم. این چند روز متوجه شدم که وی ار برای من به سرنوشت کینکت دچار میشه و بعد از چند هفته دیگه سراغش نمیرم . این تکنولوژی واقعا هنوز ناکامله و ابتدای راهه و به نظر من با این کیفیتش که تقریبا برابر اون وی ار موبایلی 50 دلاریه سامسونگه .600 دلار نمی ارزه. البته دوستان ثروتمند نطر دیگه ای دارن و دادن این پولا براشون مشکلی ایجاد نمیکنه .

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
واقعا متاسفم برای بعضیها.برید تو اینستاگرام ببین ملت با چه قیمتهای نجومی vr خریدن!!واقعا از ماست که بر ماست.واقعا اینها درک وشعور ندارن.
با این وضعیت فکر نکنم حالا حالاها قیمتش افت کنه.من بیشتر نگران ps4pro هستم.ای کاش یک اصلاع رسانی میکردیم.مثل زمان ورود ps4. قیمتها خیلی زود شکسته شدن.

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
7e7e676c1731e1a1f9fae132d0fc2d59.jpg

اگهی دادم دیوار
شاید قیمتا زودتر فروکش کنه
ملتم یکم شک کنن تو خرید به قیمت بالای سه ملیون

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
اون مساله blur واسه همه نیست. تو همون تاپیک معرفی شده به این نتیجه رسیدم. ولی خوب به نظر میرسه اگه اینطوری باشه یکم ریسکیه خریدش چون ما تو ایران پشتیبانی نداریم.

یک مساله دیگه اینکه الان ارزونترین فروشگاهی که داره چند میده؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اون مساله blur واسه همه نیست. تو همون تاپیک معرفی شده به این نتیجه رسیدم. ولی خوب به نظر میرسه اگه اینطوری باشه یکم ریسکیه خریدش چون ما تو ایران پشتیبانی نداریم.

کمترینش من 2800 دیدم برای باندل معمولی

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان

اهواز باندلش رو 2.5 هم پیدا کردم

• Like
Reactions: hbmss

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
من به واسطه یک فروشنده معتبر و شناخته شده یه vr از ایتالیا سفارش دادم، تا 10-12 روز دیگه میرسه دستم با قیمت تقریبی 2 تومن

این دوستانی که میگن vr بی کیفیته و هنوز اول راهه و منتظر نسخه های بعدیش میمونن منو یاد اون دسته از آدما میندازن که اوایل عرضه ps4 میگفتن خریدش پول هدر دادنه و صبر میکنن کپی خور شه و نسخه های اسلیم و .... بیاد. چندین و چند سال گذشت و کپی خور نشد و نسخه های بعدیشم به جز یه ذره رزولوشن بالاتر چیزی نداشت.

vr هم همونه، یه ذره سطح توقعتون رو پایین بیارین و منتظر نسخه های بعدیش نباشین.. RE7 و درایو کلابو acecombat 7 رو از دست ندین

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
من به واسطه یک فروشنده معتبر و شناخته شده یه vr از ایتالیا سفارش دادم، تا 10-12 روز دیگه میرسه دستم با قیمت تقریبی 2 تومن

این دوستانی که میگن vr بی کیفیته و هنوز اول راهه و منتظر نسخه های بعدیش میمونن منو یاد اون دسته از آدما میندازن که اوایل عرضه ps4 میگفتن خریدش پول هدر دادنه و صبر میکنن کپی خور شه و نسخه های اسلیم و .... بیاد. چندین و چند سال گذشت و کپی خور نشد و نسخه های بعدیشم به جز یه ذره رزولوشن بالاتر چیزی نداشت.

vr هم همونه، یه ذره سطح توقعتون رو پایین بیارین و منتظر نسخه های بعدیش نباشین.. RE7 و درایو کلابو acecombat 7 رو از دست ندین
دقیقا من فقط منتظر ace combat هستم
به نظرم حتی همین یه بازی ارزشش رو داره.

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر