Playstation VR Offical Topic

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط ps4 only, ‏Jul 12, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    hosein
    یه سوراخ پشت موو هست یا یه چیز نوک تیز فشارش بدید تا ریست بشه
    (دسته اول دکمه ps رو بزنید بعد این کار رو انجام بدید )

2. کاربر سایت

این کارو قبلا انجام داده بودم ولی نشد

hbmss این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

دوستان برای اجرای فیلم های 360درجه باید برنامه خاصی روی پلی 4 نصب کنم؟یا با همون مدیا پلیر خودش میشه

HIGH VOLTAGE این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    malek
    چند تا app داره تو استور من از اونا نگاه کردم.ولی خیلی خیلی بی کیفیت بودن.یعنی هر پیکسل اندازه پاره آجر.واسه منم سواله که فیلمهای ۳۶۰ درجه با کیفیت رو میتونم جدا دانلود کنم و با vr ببینم؟؟

آقا من این یوتوب رو هم تو کنسول نصب کردم و رفتم تو بخش vr مودش و فیلمهای 360 4k رو انتخاب کردم ولی بازم کیفیت ویدیوها در حد 10p هستن.یعنی چیزی فراتر از آشغال

Last edited by a moderator: ‏Feb 11, 2017
    Black Roz, mohsen2012 و HIGH VOLTAGE این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4 کاربر سایت

نام:
    Şǽęď Śęřνěŕ
    سلام...
    متاسفانه چون اینترنت شما سرعتش پایینه کیفیت لود ویدعوها خیلی پایین میاد...برای تماشای کیفیت 4K باید پهنای باند شما ( 50 MB ) تا سرعت دانلود شما به 5MB برسد باشد.

6. کاربر سایت

نام:
    malek
    اتفاقا پهنای باندم 60mb هستش و تو حالت عادی بدون vr فیلمهای 4K رو تو کنسول با یوتیوب به راحتی پخش میکنه ولی تو vr mode خیلی افتضاح نشون میده که حتی اینترنت دایال آپ هم کیفیتش از این بیشتره.

all4u این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

واقعا برام سواله چرا vr اینقدر از لحاظ سخت افزاری ضعیف ساخته شده که باید شاهد این باشیم که تصویر ها چه تو بازی چه تو فیلم دیدن همش به صورت پیکسل پیکسل باشه...یعنی ممکنه در آینده مثل pro مدل ارتقا یافته تر و قوی تری از vr شاهد باشیم که که این معظلات توش نباشه؟
    یعنی اگر 1 ماه پیش انگیزه 80% برای خرید vr داشتم الان با توجه به این فیدبک ها رسیده به 2 %

8. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    کلا میخوام‌ این رو بهت بگم من بر خلاف تو انگیزم بیشتر شده چون فیدبک های خارجی ها اونایی که تحربه کردن رو خوندم انگیزم ‌رفت بالا همه راضی بودن

ولی دوستان ایرانی متفاوت بودن از میزان رضایت

Black Roz این نوشته را Like کرده است.
  9. عضو تحریریه

نام:
    مراد حلیمی
    من تو تاپیک رزیدنت ایول هم که ملت با VR رفته بودن بازی رو هم گفتم که PSVR نمیتونه بازی رو در حد عادی اجرا کنه(کما اینکه براش کلی نقد و مدرک هم بود)ولی یکی دو نفر اعتراض کردن و من بقیه بحث رو نگرفتم

حقیقت اینه که اصلا ساختار و تکنولوژی VR طوریه که سخت افزار بالایی میخواد ....VR هایی مثه HTC VIVE و .... با سخت افزارهای چند میلیونی نمیتونن چیز درست و حسابی بدن بیرون اونوقت یه کنسول 300 دلاری مال 4 سال پیش بیاد کیفیت VR در حد HD بده بیرون؟؟:Dهایپ بالای سونی خوب جواب داد رو ملت

PSVR خوبه ولی باید با علم به اون تفاوت کیفیت بازیش کنید و لذت ببرین و گرنه سرخورده میشین......

.

10. کاربر سایت

نام:
    malek
    قبل خرید حتما امتحانش کن.حالا از دوستی چیزی گیر آوردی که بتونی 1-2 روز تست کنی خیلی خوب میشه.من بیشتر از کیفیت پایین نمایشگرش ناراضیم ولی تو پخش فیلم 360 درجه واسم غیرقابل هزمه که اینقدر داغون میشه.البته تا الان نتونستم فیلم 360 دانلودی رو روش پخش کنم و نظر نهایی بدم

11. کاربر سایت

من یه دوتا کلیپ ۳۶۰ باهاش دیدم متاسفانه کیفیت پایین بودوپیکسل ها هم مشخص بودن،ولی بنظرم هدفvrبیشتر بازی ها بوده،بازی رزیدنت اویل که باvrفوق العاده اس،بله کیفیت وقتی داری با تی وی بازی میکنی را نداره ،ولی انقد حس واقعی داره که من بشخصه دیگه دلم نمیاد رو تی وی ۴kبازی را جلو برم ،فقط میخام باvrبازی کنم،البته بنظر من مشکل اصلیvrوکلا واقعیت مجازی ،این حالت سرگیجه وتهوع بعدشه

Black Roz و hbmss این نوشته را Like کرده اند.
  12. gsm gsm

کاربر سایت

نام:
    arshan
    دوستان عزیز آیا برای استفاده از vr حتما باید مانیتور هم باشه یا نیازی نیست..آیا امکانش هست فیلم های معمولی رو هم با هاش بدون مانیتور تماشا کرد ،،درکل سوالم اینه که آیا برای اجرای بازی و فیلم با vr باید مانیتورم باشه

13. کاربر سایت

نام:
    نيما
    دوستانى كه در مورد خريدن يا نخريدن وى آر شك دارن با تجربه لى كه من كردم واقعا لذت بخشه و حتما بخرين من واقعا راضيم پشيمون نميشين سوالى داشتين در خدمتم

14. کاربر سایت

واقعا من شدیدا دو به شکم برای خرید..شما رو pro امتحان کردی یا معمولی ؟ از تجربیاتت بگو چه بازی هایی رو تست کردی باهاش ؟ راحت هستی باهاش ؟ re 7 بازی کردی ؟
    من از این می ترسم واقعا بعد از یکی 2 هفته بی افته گوشه اتاق خام بخوره که البته احتمالشم هست چون بازی خیلی خوب فقط همین re7 فعلا براش امده.
    به نظرتون من هنگام خرید Move رو هم بخرم یا نه ؟

15. کاربر سایت

نام:
    malek
    من evil7 رو باهاش بازی کردم و انصافا از لحاظ کیفیت خیلی از بقیه بازیها سرتر بود ولی اینو بدون که قطعا بعد 2 هفته میره گوشه اتاق .اصولا یه ابزاریه واسه دور هم بودن و مشغول کردن بچه های فامیل.رو همین evil7 حالت تهوع و سرگیجه گرفته بودم که 1 روز منو درگیرش کرده بود :)
    البته هم رو پرو بازی کردم و هم معمولی که هیچ فرقی نداشتن

این صفحه را به اشتراک بگذارید