Playstation VR Offical Topic

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
دیروز 5 تا بازی واسه VR خریدم! یکی از یکی مسخره تر! بازیاش به درد رنج سنی 10 تا 15 سال میخوره! گرافیک بازیا رو هم که دیگه چیزی نگم خیلی بهتره! :| اصلا حال نکردم با VR! کلا تفکراتم نسبت بهش تغییر کرد! فول پکش رو خریدم 3/100 که با 5 تا بازی حدود 4/500 اینطورا اب خورد واسم :|

اینم بگم که VR به درد اشخاصی میخوره که با دیدن فیلم های 3D چشماشون اذیت نمیشه! به طور مثال من خودم وقتی فیلم 3D نگا میکنم بعد از یه تایمی چشمام شروع به اشک کردن میکنه و دیگه نمیتونم 3D ببینم. این VR هم همینه. ممکنه یه نفر بتونه ساعت ها باهاش بازی کنه ولی من بعد از 20 دقیقه بازی کردن حس کردم چشمام داره از حدقه میزنه بیرون :D خلاصه قبل از اینکه هزینه کنید حتما همه ی جوانب رو در نظر بگیرید که بعدا متضرر نشید چون قیمتش پایین نیست و ممکنه یهو پول بدید و بعد پشیمون بشید. البته برای من که از PS4 به اینطرف سونی فن هستم مهم نیست و هر دستگاهی که سونی تولید کنه رو نفر اول میرم میخرم :D ولی خب خیلیا شاید هزینه کردن براشون مهم باشه.

صب کن، بازی های خوبش نیومده هنوز

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
سلام
من یکی دو تا سوال داشتم از دوستان
اول این که من با قرار گیری هدست رو سر یه مشکلی دارم. به این صورت که وقتی روی سرم فیکسش میکنم یه کوچولو تصویر رو تار میبینم. ولی وقتی با دستم عینک رو پایین تر میدم ) شاید 2 یا 3 میلیمتر( تصویر عالی میشه. هر کاری هم میکنم نمیتونم روی اون حالت ایده ال فیکسش کنم. واقعا اعصابم رو خورد کرده.
دوم هم این که بازی london heist بسیار تجربه فوق العاده ای بود برام. بازی مشابه هست چیزی الان؟
و چرا این قدرررر کوتاه بود این بازی؟ اپیزودیک هستش ایا؟
ممنون از راهنمایی های احتمالی

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
سلام
من یکی دو تا سوال داشتم از دوستان
اول این که من با قرار گیری هدست رو سر یه مشکلی دارم. به این صورت که وقتی روی سرم فیکسش میکنم یه کوچولو تصویر رو تار میبینم. ولی وقتی با دستم عینک رو پایین تر میدم ) شاید 2 یا 3 میلیمتر( تصویر عالی میشه. هر کاری هم میکنم نمیتونم روی اون حالت ایده ال فیکسش کنم. واقعا اعصابم رو خورد کرده.
دوم هم این که بازی london heist بسیار تجربه فوق العاده ای بود برام. بازی مشابه هست چیزی الان؟
و چرا این قدرررر کوتاه بود این بازی؟ اپیزودیک هستش ایا؟
ممنون از راهنمایی های احتمالی

یکی از علت های تاری دید شما میتونه این باشه که فاصله بین 2 تا چشماتون کمتر یا بیشتز از 63 میلی متر هست، که هدست به طور پیش فرض روی 63 میلیمتر تنظیم هست. توی سیتینگ و بخش "Devices قسمت پلی استیشن وی آر رو انتخاب کن، Measure eye to eye این فاصله رو برات تنظیم میکنه، قبلش ازت میخواد تا فاصله 2 فوتی (60سانتی) کمرا وایستی..

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
یکی از علت های تاری دید شما میتونه این باشه که فاصله بین 2 تا چشماتون کمتر یا بیشتز از 63 میلی متر هست، که هدست به طور پیش فرض روی 63 میلیمتر تنظیم هست. توی سیتینگ و بخش "Devices قسمت پلی استیشن وی آر رو انتخاب کن، Measure eye to eye این فاصله رو برات تنظیم میکنه، قبلش ازت میخواد تا فاصله 2 فوتی (60سانتی) کمرا وایستی..
ممنون از توضیحت

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دیروز 5 تا بازی واسه VR خریدم! یکی از یکی مسخره تر! بازیاش به درد رنج سنی 10 تا 15 سال میخوره! گرافیک بازیا رو هم که دیگه چیزی نگم خیلی بهتره! :| اصلا حال نکردم با VR! کلا تفکراتم نسبت بهش تغییر کرد! فول پکش رو خریدم 3/100 که با 5 تا بازی حدود 4/500 اینطورا اب خورد واسم :|

اینم بگم که VR به درد اشخاصی میخوره که با دیدن فیلم های 3D چشماشون اذیت نمیشه! به طور مثال من خودم وقتی فیلم 3D نگا میکنم بعد از یه تایمی چشمام شروع به اشک کردن میکنه و دیگه نمیتونم 3D ببینم. این VR هم همینه. ممکنه یه نفر بتونه ساعت ها باهاش بازی کنه ولی من بعد از 20 دقیقه بازی کردن حس کردم چشمام داره از حدقه میزنه بیرون :D خلاصه قبل از اینکه هزینه کنید حتما همه ی جوانب رو در نظر بگیرید که بعدا متضرر نشید چون قیمتش پایین نیست و ممکنه یهو پول بدید و بعد پشیمون بشید. البته برای من که از PS4 به اینطرف سونی فن هستم مهم نیست و هر دستگاهی که سونی تولید کنه رو نفر اول میرم میخرم :D ولی خب خیلیا شاید هزینه کردن براشون مهم باشه.
سیستم این وی ار چه طوریه؟
نمیزاری رو سر احساس میکنی خودت وارد بازی میشی و همه چیزو لمس میکنید یا اینکه یه صفحه نمایش جلوی چشمه فقط؟
تصاویر کیفیتشون با مانیتور چه فرقی داره؟

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
یه سوالی داشتم.این هدست با عینک طبی هم میشه استفاده کرد ؟

بله دوست عزیز باعینک میتونی هدست استفاده کنی

دوستان من تلویزیون LCD سامسونگ 42 اینچ دارم و ورودی HDMI هم داره میخوام بدونم که آیا میتونم از این فناوری با این تلویزیون استفاده کنم ؟
حتما باید OLED باشه و 4K هم باید باشه؟

فقط کافی تلویزیون وردی HDMI داشته باشی تصویر روی هدست میبینی و تلویزیون اصل ملاک هدست PS VR

سلام ببخشید اینجا میپرسم همچین چیزی فقط برای دیدن فیلم و نه بازی وجود داره که قیمتش خوب باشه؟

دوست عزیز این هدست هم برای فیلم کاربرد داره هم برای بازی . تصاویر 360 درجه روهم میتونی ببینی

Last edited by a moderator:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
بعضی وقتها تصویو و صدا و گاهی هم فقط صدا از هدست قطع میشه !
ایا تنظیمات خاصی داره یا اینکه مشکل سخت افزاری هست ؟

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام دوستان
بعضی وقتها تصویو و صدا و گاهی هم فقط صدا از هدست قطع میشه !
ایا تنظیمات خاصی داره یا اینکه مشکل سخت افزاری هست ؟
دستگاه خراب و مشکل دار بهت فروختن تا دیر نشده برو سراغشون

• Like
Reactions: iMahmoud

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دستگاه خراب و مشکل دار بهت فروختن تا دیر نشده برو سراغشون
درود
دستگاه پلمپ بود
در هر حال دستگاه رو بردم و بدلیل اینکه موجودیش به اتمام رسیده بود، پس دادم
در کل چیزی هم نبود که میگفتن و انقدر گندش کرده بودن ( بنظرم اصلا ارزش خرید نداره )

• Like
Reactions: Ostad fariborz

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دوستانی که بازی رابینسون رو بازی کردن لطفا یه فیدبک بدن...به نظر میرسه کیفیت تصویر خیلی خوب باشه ولی بازی چیز دندون گردی نیست..ببینم نظر شما که تجربه کردید چیه.

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
برای دوستانی که احتمالا نمیدونن، شما میتونید فیلم های 3D یا 360 درجه رو با pc دانلود کنین (حتی فیلم های غیر اخلاقی سه بعدی) و بریزین رو فلش و وصل کنین به کنسول. از طریق مدیا پلیر قابل مشاهده هست

فقط 2 تا نکته:
حتما باید مدیا پلیرتون اپدیت باشه (ورژن 2.50)
از توی سیتینگ مدیا پلیر گزینه vr رو فعال کنید

اطلاعات بیشتری هست که اینجا نمیشه نوشت خواستین پیوی در خدمتم :D

• Like
Reactions: Black Roz

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
وقتی همچین تایپیکی انقدر بره زیر معلوم میشه همچین واقعیت مجازی هم موفق نبوده!

داداش قیمتش تو ایران بالاست مشتری زیاد نداره با این قیمتر

ولی تو فروش تا الان موفق بوده سونی راضی بوده
مشتری ها ازش راضی بودن

تصف بازار واقعیت مجازی رو ps vrگرفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر