اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

uu.s.a

کاربر سایت
Jan 16, 2014
13
دوستان من ساکن نواب هستم.سال پیش از شباک استفاده میکردم که به دلیل مشکلات پینگ به ارتباط گستر عوض کردم و الان دوباره همون مشکلات رو دارم.هر زمان هم زنگ میزنم میگه احتمالا آنتنت نویزپذیره.آنتم 5 هست.میدونم الکی میگه.میخوام عوضش کنم ولی واقعا نمیدونم چ شرکتی بگیرم..سریع ممد برسونید.

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
من تو اهوازم اینترنت فارانت اهواز استفاده میکنم ازش راضی نیستم قیمت خدماتش خیلی بالا بود خیلی همجالب نبود پینگش هم بالا بود بهترین اینترنت وایرلس اهواز چیه یه راهنمایی کنید >؟؟؟ 8-|

SMTheGreat

کاربر سایت
May 4, 2014
222
نام
محمدرضا
دوستان من ساکن نواب هستم.سال پیش از شباک استفاده میکردم که به دلیل مشکلات پینگ به ارتباط گستر عوض کردم و الان دوباره همون مشکلات رو دارم.هر زمان هم زنگ میزنم میگه احتمالا آنتنت نویزپذیره.آنتم 5 هست.میدونم الکی میگه.میخوام عوضش کنم ولی واقعا نمیدونم چ شرکتی بگیرم..سریع ممد برسونید.
دوست عزیز اگر برای گیم اینترنت وایرلس گرفتی بهت سیستک یا شبکه رسانه تهران رو معرفی میکنم.هر دو شرکت پهنای باندشون رو از فیزیک نظری میگیرن که پینگ تایمش بسیار پایینه.من خودم از هر دو اینترنت داشتم و دارم.فقط مساله ای که است آنتن شما اگر منظورتون نانواستیشن 5 هست نویز بیشتری نسبت به نانوبریج ام 5 میپذیره.البته توو فواصل دور مشکل داره توو فواصل نزدیک بسیار آنتن خوبیه.
در ضمن من خودم از ارتباط گستر اینترنت دارم که اون شرکت از رسپینا پهنای باند میگیره و سرعت دانلودش وحشتناکه ولی پینگ بالایی داره

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
سلام خدمت دوستان
در رشت ISP خوب که سرعت دانلود مناسب داشته باشه میشناسید ؟ (پینگم خوبه کلا چه با مخابرات دزد و چه اندیشه سبز کلاهبردار! ) محدود هم باشه مهم نیست !
این نامحدودی که من دارم به هیچ دردی نمیخوره :|

SMTheGreat

کاربر سایت
May 4, 2014
222
نام
محمدرضا
سلام خدمت دوستان
در رشت ISP خوب که سرعت دانلود مناسب داشته باشه میشناسید ؟ (پینگم خوبه کلا چه با مخابرات دزد و چه اندیشه سبز کلاهبردار! ) محدود هم باشه مهم نیست !
این نامحدودی که من دارم به هیچ دردی نمیخوره :|

دوست عزیز اینجا مربوط به سرویس های وایرلس هست.شما میتونید برای بحث و تبادل نظر به بخش http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=82411 مراجعه کنید.

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

SMTheGreat

کاربر سایت
May 4, 2014
222
نام
محمدرضا
ببخشید سیستک یا رسانه تهران فقط توی شهر تهران سرویس میدن ؟ یا کل استان؟

هر دو فقط شهر تهران رو ساپورت میکنن نه استان .رسانه تهران مناطق شمالی شهر و سیستک کل شهر تهران. هر دو از فیزیک نظری پهنای باند میگیرن که باعث میشه پینگ تایم بسیار عالی و سرعت دانلود خوبی داشته باشند.سیستک برای شِیْر کردن اینترنتش با استانهای دیگر، یه شبکه و ی پی ان داخلی درست کرده که شما میتونی با خرید اکانتش هر جای ایران که هستی با اتصال به این سرویس پینگتو بیاری پایین.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
این شرکتای وایرلس تهران(استان) 256 شون 32 تا سرعت میده فقط؟ ISP وایرلس خوب از لحاظ پینگ و DL که کل تهرانو ساپورت کنه چی هست؟

SMTheGreat

کاربر سایت
May 4, 2014
222
نام
محمدرضا
این شرکتای وایرلس تهران(استان) 256 شون 32 تا سرعت میده فقط؟ ISP وایرلس خوب از لحاظ پینگ و DL که کل تهرانو ساپورت کنه چی هست؟

ارتباط گستر دانلود بسیار خوبی داره ولی پینگش خیلی عالی نیست .سیستک هم پینگش عالیه و سرعت دانلودش هم بدک نیست.هر دو کل تهران ساپورت میکنن.شرکتهای دیگه هم هستن که فقط شمال تهران سرویس میدن

bazips33

کاربر سایت
Aug 1, 2012
95
نام
sina
سلام دوستان من رادیو و کابلو گرفتم 1 سوال دارم میخوام ببینم مزیت وایرلس با adsl چیه یعنی ارزش نصب داره واسه دانلود میگم یکم راهنمایی کنید

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان کسی از شرکت پارسی رسانه اشتراک میگیره ؟ چه جور شرکتی هست ؟ انتن هاش چه کیفیتی داره ؟
کلا در چه سطحیه ؟
برای غرب تهران چی پیشنهاد میشه ؟
مرسی

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
سلام دوستان، من حدود 1ماهی هست که از مبیننت 512 یکساله گرفتم. واسه این وایمکس گرفتم که منطقه ما (سعادت اباد) برای شاتل، پارس انلاین و... مخابرات پورت نداشت!
با وجود سرویس 512 یک به چهار باید سرعت دانلود 128 باشه ولی به زور به 100 میرسه، اونم همیشه نیست و ساعتای 6 هفت صبح 100kb/s، بقیه ساعات روز نوسان شدیدی داره بین 80 تا 20 و گاهی وقتا برای 4 5 ثانیه 0 میشه!!
مشکل دیگه ای که داره و شدیدا رو اصابم نوسان شدید پینگه، بطوری که امروز از گوگل پینگ 180 میده فردا 350!! هر زمانی ام که برای مولتی اقدام کردم، داخل هر سروری که میرم پینگ برای 30 ثانیه حدودا ثابته و یهو برای 10 15 ثانیه میره 1500 بر میگرده (حالا کار نداریم که پینگ ثابتی که به سرور میگیرم چنده، مشکل اصلی فعلا نوسانش هست!!)
اینم wimax status مودم در حالت تقریبا ثابت (بدون هیچ دانلود و اپلودی):

tkn9pekrld22fc0oey4.jpg

(جالبیش اینجاست کیفیت سیگنال 100 درصده! و هر وفتی ام که چک کردم 100 بوده!! فقط حدودا 2 متری مودم یخچال هست ولی وقتی ام که سیم یخچالو میکشم نوسان داره!!!)
میخواستم از کسایی که مبین نت دارند بپرسم که ایا مبین نت کلا ری.ه یا مشکل از من یا انتن دهی مودم هست، بطور کل میخوام نظر بقیه رو بدونم.
در کل اگر دلیل مشکل، پیشنهاد، انتقاد :d کلا هر چیزی میدونید که میتونه کمک کنه دریغ نکنید لطفا، بخاطر همین پینگ لعنتی از 3 4 تا کلن که 4 ماه توشون بودم کیک شدم -_-!!

من فکر میکنم از لحاظ پینگ بدترین کیفیت مال مبین نت هست. من ۲ مگ یه ساله داشتم . 500 تومن خریده بودم بعد از سه ماه 250 تومن فروختم . فقط یه ماه از رو مجبوری استفاده کردم. صفحات وب رو هم دیر باز می کرد.

آخرین ویرایش:

freshbooy

کاربر سایت
Jun 18, 2014
6
دوستان برا گیم انلاین با سرورای استیم یا valve چی پیشنهاد میکنید؟ ( CS GO )
الان از مخابرات 1مگ نامحدود دارم فقط از 2 شب تا 10 صبح پینگ 120 بقیش 250. با 250 ام نمیشه بازی کرد
منطقه مخابراتی هم آزادگان هست . تهران
مرسی

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
افتضاح ترین آی اس پی موجود در ایران مبین نت هست...به هیچ عنوان سمتش نرید....بنده به همه آسیاتک رو پیشنهاد میکنم.تا حالا کوچکترین مشکلی نداشتم...

RevQ

کاربر سایت
Jun 22, 2012
121
نام
سروش
هر دو فقط شهر تهران رو ساپورت میکنن نه استان .رسانه تهران مناطق شمالی شهر و سیستک کل شهر تهران. هر دو از فیزیک نظری پهنای باند میگیرن که باعث میشه پینگ تایم بسیار عالی و سرعت دانلود خوبی داشته باشند.سیستک برای شِیْر کردن اینترنتش با استانهای دیگر، یه شبکه و ی پی ان داخلی درست کرده که شما میتونی با خرید اکانتش هر جای ایران که هستی با اتصال به این سرویس پینگتو بیاری پایین.

سلام

آقا من حدود دو ساله وايمکس ايرانسل رو دارم. تا سال پيش که اختلال در شبکه نبود راحت انلاين بازي ميکردم. (کال رو تکنو - استيم دوتا، تيم فورتس، و چند تا ديگه) :-s

ولي بعد از قطعي ها ديگه کلا بيخيال شده بودم. تا اينکه پست شما رو ديدم در مورد سیستک و سرويس کاهش پينگش. رفتم اکانت تستش رو گرفتم زدم پينگم شد 150-160 بدون تايم اوت. ميخواستم ببينم واقعا اکانتاش درست کار ميکنه، که انلاين رو دوباره راه بندازم؟؟؟ بشه برم تايتان فال رو بگيرم حالشو ببرم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر