اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوستان من نمیتونم از خط تلفن برای گرفتن اینترنت استفاده کنم(داداشم داره ازش استفاده میکنه)
حالا برای اینترنت باید چیکار کنم؟میشه وایرلس گرفت؟از ispی مثل شاتل؟یا حتما باید وایمکس بگیرم؟

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
سلام دوستان
من در شهر جدید پردیس - بومهن هستم و اینطور که متوجه شدم در اینجا هیچ ISP ای سرویس ADSL نمیده، به خاطر همین اومدم اینجا بپرسم ببینم سرویس Wireless می تونم از جایی بگیرم یا کلا هیچ کار نمیشه کرد؟
با تشکر

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام دوستان
من در شهر جدید پردیس - بومهن هستم و اینطور که متوجه شدم در اینجا هیچ ISP ای سرویس ADSL نمیده، به خاطر همین اومدم اینجا بپرسم ببینم سرویس Wireless می تونم از جایی بگیرم یا کلا هیچ کار نمیشه کرد؟
با تشکر

دوستان من نمیتونم از خط تلفن برای گرفتن اینترنت استفاده کنم(داداشم داره ازش استفاده میکنه)
حالا برای اینترنت باید چیکار کنم؟میشه وایرلس گرفت؟از ispی مثل شاتل؟یا حتما باید وایمکس بگیرم؟
میتونید وایرلس بگیرید یه سرچ تو اینترنت بزنید شرکت هایی که وایرلس میدن رو پیدا کنید و زنگ بزنید و بپرسید که منطقه شما رو پوشش میدن یا خیر.....

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام

دوستان یکی از اقوام بنده میخواد وایمکس بگیره....من اطلاعات خاصی ندارم اگر ممکنه بفرمایید از کدوم شرکت بگیره بهتره؟ ایرانسل یا مبین نت؟ چه جور مودمی بگیره که راحت باشه و سرعتش اذیتش نکنه؟

ممنون

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام

دوستان یکی از اقوام بنده میخواد وایمکس بگیره....من اطلاعات خاصی ندارم اگر ممکنه بفرمایید از کدوم شرکت بگیره بهتره؟ ایرانسل یا مبین نت؟ چه جور مودمی بگیره که راحت باشه و سرعتش اذیتش نکنه؟

ممنون
کلا وایمکس پیشنهاد نمیشه مگر شرایط خاص...اگه adsl نمیتونه بگیره اولویت بذاره رو وایرلس و درنهایت اگر نشد وایمکس...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
حالت رادیویی داره و میان روی پشت بام یه آنتن نصب میکنن، کلاً ربطی با وایمکس نداره

کدوم منطقه تهران هستش !!
منطقه 10 ــه منتها میگه وقتی مودم وایمکس رو روشن میکنم فقط دوتا از چراغهای انتن روشن میشه و نگرانه که کیفیت وایمکس براش جالب نباشه.

RamiNA7

کاربر سایت
Sep 7, 2012
119
نام
rAmin
سلام دوستان، من حدود 1ماهی هست که از مبیننت 512 یکساله گرفتم. واسه این وایمکس گرفتم که منطقه ما (سعادت اباد) برای شاتل، پارس انلاین و... مخابرات پورت نداشت!
با وجود سرویس 512 یک به چهار باید سرعت دانلود 128 باشه ولی به زور به 100 میرسه، اونم همیشه نیست و ساعتای 6 هفت صبح 100kb/s، بقیه ساعات روز نوسان شدیدی داره بین 80 تا 20 و گاهی وقتا برای 4 5 ثانیه 0 میشه!!
مشکل دیگه ای که داره و شدیدا رو اصابم نوسان شدید پینگه، بطوری که امروز از گوگل پینگ 180 میده فردا 350!! هر زمانی ام که برای مولتی اقدام کردم، داخل هر سروری که میرم پینگ برای 30 ثانیه حدودا ثابته و یهو برای 10 15 ثانیه میره 1500 بر میگرده (حالا کار نداریم که پینگ ثابتی که به سرور میگیرم چنده، مشکل اصلی فعلا نوسانش هست!!)
اینم wimax status مودم در حالت تقریبا ثابت (بدون هیچ دانلود و اپلودی):

tkn9pekrld22fc0oey4.jpg

(جالبیش اینجاست کیفیت سیگنال 100 درصده! و هر وفتی ام که چک کردم 100 بوده!! فقط حدودا 2 متری مودم یخچال هست ولی وقتی ام که سیم یخچالو میکشم نوسان داره!!!)
میخواستم از کسایی که مبین نت دارند بپرسم که ایا مبین نت کلا ری.ه یا مشکل از من یا انتن دهی مودم هست، بطور کل میخوام نظر بقیه رو بدونم.
در کل اگر دلیل مشکل، پیشنهاد، انتقاد :d کلا هر چیزی میدونید که میتونه کمک کنه دریغ نکنید لطفا، بخاطر همین پینگ لعنتی از 3 4 تا کلن که 4 ماه توشون بودم کیک شدم -_-!!

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن ADSL خونه به صورت بی سیم یه روتر وایرلس بگیرم. چه مارک و مدلی پیشنهاد میشه؟

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
دوستانی که وایرلس دارن آیا تا به حال با مشکل بالا رفتن پینگ طی یک مدت کوتاه و بعد برگشتن به حالت نرمال روبرو شدن ؟ گویا به خاطر پر شدن فرکانس هست که اینجور میشه .

کسی راهنمایی چیزی داره ؟ isp دزد من قبلا که اینجوری بودم گفت آنتن عوض کن آنتن قوی برات میذاریم مشکلت حل میشه الان بعد یه مدت که آنتن هم عوض کردم دوباره به همون مشکل برخوردم !

الان شما جای من بودید چه شکلی برخورد میکردید با اینا ؟

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
دوستان عزیز والا نمیدونم این سوالو کجا بپرسم شرمنده اگه جاش نیست
من مودمم آنتندهیش خیلی بد شده مشکل تنظیم هم نداره هیچی یعنی اینطوریه که 1 متریش می ایستم از 5 تا خط 2 تا خطش پر میشه و تا توی سالن که اصلا هیچ آنتن نمیده
می خواستم یه مودمی بگیرم زیر 100 تومن باشه و سرعت دانلود رو پایین نیاره و آنتن دهیش خوب باشه چون احتیاج من واسه ps4 هست و اگه نبود اصلا برام مهم نبود که یکی دیگه بخرم و باید کنسول رو توی سالن بزارم و مودم توی اتاق فاصله هم یه چیزی حدود 20 متر میشه
اگه بتونید راهنماییم کنید که چه مودمی بگیرم که سرعت دانلود رو پایین نیاره و شعاع آنتن دهی بالایی داشته باشه ممنون میشم ( زیر 100)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر