اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
یکی برام در مورد اینترنت ماهواره ای توضیح بده هیچی در موردش نمیدونم
سرعتش.قیمتش.پینگش
از نظر adsl میخوام مقایسه کنم
نمیدونم ربطی به اینجا داشت یا نه ولی جایی پیدا نکردم واسه پرسیدن
با تشکر

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
یکی برام در مورد اینترنت ماهواره ای توضیح بده هیچی در موردش نمیدونم
سرعتش.قیمتش.پینگش
از نظر adsl میخوام مقایسه کنم
نمیدونم ربطی به اینجا داشت یا نه ولی جایی پیدا نکردم واسه پرسیدن
با تشکر
یکی جواب بده

YHostAGE-ErfaN

کاربر سایت
May 21, 2013
4
نام
عرفان
این سرویس رو از کجا میشه گرفت ؟؟

سلااام
من هم سیستک دارم
تو google یه سرچ بزن systec.ir فکر کنم

البته همه جا جواب نمیده
ولی بهترین ping واسه ما ایرانیاست

واسه COD بازی کردن با اروپا پینگ 4 یا 3 میده
با آمریکا 1 یا 2

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
البته سایتش اینترنت وایرلس | اینترنت پرسرعت | اینترنت بیسیم | اینترنت پر سرعت | اینترنت بی سیم | سیستک هست =)

- - -ویرایش - - -

دوستان من میخوام از داتک تلکام وایرلس 512 بگیرم.به خونه میدن؟قیمتش چنده؟

بله داده می شود =) یکسری مدارک لازم داره که می تونی از فروش بشماره 81681 بپرسی

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من امروز میخواستم مودم وایرلس بخرم و یه زنگ هم به پشتیبانی شاتل زدم.گفت مودم های cisco و d link برای خطوط مشکل پیش میارن و پیشنهاد نمیشه.خودشون هم zyxel رو پیشنهاد کردن.البته این رو میدونین که شاتل به zyxel قرارداد داره و به همین علت اون رو پیشنهاد میده.
نظر شما چیه؟؟کدوم رو بگیرم؟؟
ممنون

چرت گفتن؛ شما اگر می خوای خوب هزینه کنی همون X2000 یا X3000 بگیر از برند Cisco Linksys

amir_snake

کاربر سایت
Nov 19, 2011
62
سلام من پارس آنلاین دارم توی بازی های آنلاین واقعا گنده همش هی قطع میشه زنگ که میزنم میگن فاصله خونه تا مرکز مخابرات نویز داره
حالا می خوام وایمکس بگیرم از کجا بگیرم واسه بازی؟ ایرانسل چطوره توی نقشه منطقه ما رو خیلی خوب نشون می ده ..ارزش داره؟​

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان از این کانشکن جدا که systec می شه واسه ps3 با شیر کردن استفاده کرد ارزش داره 6 ماهشو بگیرم ؟!!

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
دوستان وایرلس دارن کدوم مناطق برای وایرلس خوب که نویز پایین باشه و هم بشه از چندتا شرکت گرفت

منطقه هفت تیر چطور کسی اینجا هست از کدوم شرکت میگیرید همچنین نواب؟

پ.ن : من تو نزدیک هفت تیر کمی بالاتر خ سرافراز میدیدم کلی دکل کوچیک بود و روش رادیو بود وضعیت باید فجیح باشه ؟!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان وایرلس دارن کدوم مناطق برای وایرلس خوب که نویز پایین باشه و هم بشه از چندتا شرکت گرفت

منطقه هفت تیر چطور کسی اینجا هست از کدوم شرکت میگیرید همچنین نواب؟

پ.ن : من تو نزدیک هفت تیر کمی بالاتر خ سرافراز میدیدم کلی دکل کوچیک بود و روش رادیو بود وضعیت باید فجیح باشه ؟!
اگر ISP گزینه Air Max رو واسه Access Point ها فعال کنه و شما ازشون سرویس بگیری و Air Max شما هم سیگنال خوبی داشته باشه نویزتون به شدت کم میشه البته Access Point هاشون هم باید خوب باشه نه که در و پیت . شما اگر رادیو وایرلس داری نمیخواد بیای بپرسی داداش شاید کسی ندونه برو تو رادیو یه بار بزار فرکانس 20 مگاهرتز و یه بار 10 و کشور رو هم Compilance Test و بگرد دنبال Access Point با سیگنال خوب . AP ها هم معمولا اسم ISP و شماره تماس روشون هست .

- - -ویرایش - - -

دوستان از این کانشکن جدا که systec می شه واسه ps3 با شیر کردن استفاده کرد ارزش داره 6 ماهشو بگیرم ؟!!
آره شکی توش نیست ولی خدا کنم وسط راه نپکه :d

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
اگر ISP گزینه Air Max رو واسه Access Point ها فعال کنه و شما ازشون سرویس بگیری و Air Max شما هم سیگنال خوبی داشته باشه نویزتون به شدت کم میشه البته Access Point هاشون هم باید خوب باشه نه که در و پیت . شما اگر رادیو وایرلس داری نمیخواد بیای بپرسی داداش شاید کسی ندونه برو تو رادیو یه بار بزار فرکانس 20 مگاهرتز و یه بار 10 و کشور رو هم Compilance Test و بگرد دنبال Access Point با سیگنال خوب . AP ها هم معمولا اسم ISP و شماره تماس روشون هست .
احتمالا یه bullet m5 HP بگیرم رادیو وانتن 30dbi
AIR max چطوری میشه فهمید فعال کرده شرکت یا نه ،بپرسی که احتمال خالی بندی زیاد :d
مشکل هست این شرکت پاپ سایت نمیگن
اینجا که هستیم که نمیشه چون دو طبقه بیشتر نیست منطقه زیاد اپارتمان جدید ساختن
ولی برای 1 ماه دیگه مکان تغییر میدیدم میخوام امار بگیرم مطمئن بشم بعد تجهییزات بگیرم

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
احتمالا یه bullet m5 HP بگیرم رادیو وانتن 30dbi
AIR max چطوری میشه فهمید فعال کرده شرکت یا نه ،بپرسی که احتمال خالی بندی زیاد :d
مشکل هست این شرکت پاپ سایت نمیگن
اینجا که هستیم که نمیشه چون دو طبقه بیشتر نیست منطقه زیاد اپارتمان جدید ساختن
ولی برای 1 ماه دیگه مکان تغییر میدیدم میخوام امار بگیرم مطمئن بشم بعد تجهییزات بگیرم
یا ابرفلض چه خبره Bullet :d یه دونه M5 یا Airgrid HP جواب میده هر جا باشی . شما وقتی یه Access Point وصل میشی از این عکس متوجه میشی که فعال هست یا نه

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام ممنون خدایش اینا الان تو انجمن شبکه .... میگفتم کمک نمیکردن به این خوبی :d
airgrid من بد شنیدم اکثریت نمیرن سراغش
M5 کدومش منظورت نانو بریج ؟ یا نانو استیشن ؟ اینجا نانو M5 زیاد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر