اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

من چند بار ديدم که بعضی از دوستان سؤال های مربوط به سرويس های وايرلس رو توی تاپيک ADSL مطرح ميکنن... گفتم تاپيکش رو بزنم که سؤال های مربوط به Wireless هستن اينجا پرسيده بشه...

من خودم 2 سال و نيم حدودا از داتک IPW ( سرويس وايرلس ) رو استفاده ميکردم...

اگه کمکی باشه يا راهنمايی که از من بر بياد .. در خدمت هستم...

در اين تاپيک :

• راجع به قيمت های سرويس ها
  • اشکالات و رفع عيب مودم يا نرم افزار
  • اخبار های جديد مربوط به اين سرويس که در سال جاری قرار بعضی شرکت ها کارهای رو انجام بدن..
  • و غيره

پيروز باشيد،
تورج

• Like
Reactions: FrankinG

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بچه ها به نظرتون سرعت وایرلس بهتره یا adsl سرعت دانلود کدوم بیشتره قطعی کدوم کمتره!!!؟؟؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام بچه ها به نظرتون سرعت وایرلس بهتره یا adsl سرعت دانلود کدوم بیشتره قطعی کدوم کمتره!!!؟؟؟

سرعت adsl بيشتره... قاعدتاً.... ولی برای بعد عيد شنيدم داتک برنامه های ويژه اي برای گسترش وايرلس داره.... wimax ( با قيمت عالی )

زمانی که مخابرات ايراد داشت بعضی وقت ها ... وايرلس من ايراد نداشت از يه سری جهت بهتره ...
ولی در کل stability که داشت خوب بود با اينکه خارج از کاور بوديم....

از داتک بگيری خوبه... ولی پيشنهاد ميکنم adsl رو بگير!!!! باز بهتره...

والا من خودم وایرلسم سرعتش افتضاح هستش.با دیال آپ مال من هیچ فرقی نداره.دیگه مال بقیه رو نمیدونم!!!!
آقا میارزه برم adsl بگیرم؟

از داتک بگيری خوبه... ولی پيشنهاد ميکنم adsl رو بگير!!!! باز بهتره...

شما تو جنوب هستی... کيفيت فرق ميکنه .... اينجا وايرلس بهتره... adsl بگير.... ببين صبا شما رو ساپورت ميکنه يا نه اگه کرد که ok ... اگه نکرد داتک يا شاتل ميتونه گزينه خوبی باشه ... همينطور اسيا تک

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
سلام دوست عزیز Captain Mitchell

من تو دیباجی هستم میخواستم کجا پوشش میده

بعد قیمت 256 و512 چنده و نامحدود هست؟از نظر حجمی؟

من یه اگهی دیدم یارو میگفت باید بیام ببینیم پوشش میده یا نه بهد 256 شارع رو میگفت ماهی 60 تومان نامحدود چطوره به نظرت

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام دوست عزیز Captain Mitchell

من تو دیباجی هستم میخواستم کجا پوشش میده

بعد قیمت 256 و512 چنده و نامحدود هست؟از نظر حجمی؟

من یه اگهی دیدم یارو میگفت باید بیام ببینیم پوشش میده یا نه بهد 256 شارع رو میگفت ماهی 60 تومان نامحدود چطوره به نظرت

درود،

راجع به قيمت ... عاليه... فقط من با اين کار نکردم... از کيفيتش بی اطلاع هستم... اميدوارن ديگران کمک کنن!!!

من از سرويس داتک استفاده ميکردم... 58 تومان ميدادم (256/64) از لحاظ stable بودن.. عالی بود...

تو برف بارون... اصلاً قطعی نداشت... البته بايد بگم نقشه اي که داخل سايت داتک هست 100% کاور درست نيست...

مثلاً من 2 سال اينطور ها ... خارج از کاور بودم ولی استفاده ميکردم.. اواخر سيگنال ها کمتر ميشد... ولی باز استفاده ميکردم ...

شما اينجا برو رو نقشه کليک کن :
http://datak-telecom.net/ipw

باز با اين حال برات زنگ زدم الان با ساپورت حرف زدم... گفت از 2 تا انتن ميتونی بگيری ...
يکی سيمرغ ( برج کوه نور )
يکی ديگه دوما ( اول خيابان افريقا )

البته باز ( تجربه ) حتماً تست بکنيد بد قرارداد ببنديد!

حالا... شما روزی که بخوای ميتونی زنگ بزنی مودم رو ميآرن و تست ميکنن اگه وصل شديد که ok... اگه نه هيچی ...کيفيت سيگنال حتماً مهم هست همينطور دلتا!

100 تومان هم بايد امانی مودم بديد...

سؤال ديگه اي هست درخدمتم!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
درود،

راجع به قيمت ... عاليه... فقط من با اين کار نکردم... از کيفيتش بی اطلاع هستم... اميدوارن ديگران کمک کنن!!!

من از سرويس داتک استفاده ميکردم... 58 تومان ميدادم (256/64) از لحاظ stable بودن.. عالی بود...

تو برف بارون... اصلاً قطعی نداشت... البته بايد بگم نقشه اي که داخل سايت داتک هست 100% کاور درست نيست...

مثلاً من 2 سال اينطور ها ... خارج از کاور بودم ولی استفاده ميکردم.. اواخر سيگنال ها کمتر ميشد... ولی باز استفاده ميکردم ...

باز با اين حال برات زنگ زدم الان با ساپورت حرف زدم... گفت از 2 تا انتن ميتونی بگيری ...

حالا... شما روزی که بخوای ميتونی زنگ بزنی مودم رو ميآرن و تست ميکنن اگه وصل شديد که ok... اگه نه هيچی ...کيفيت سيگنال حتماً مهم هست همينطور دلتا!

سلام ,من الان ADSL 2+128 پارس آنلاین دارم میخوام مودم Wireless براش بگیرم ,می خواستم ببینم از سرعتش نسبت به ADSL که الان من با 30kb/s دانلود میکنم تفاوت داره؟؟؟ میارزه؟راستی شنیدم اگه مودم wireless بگیری هر چند تا PC که بهش وصل باشه سرعتش ثابت می مونه!!!درست شنیدم؟؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام ,من الان ADSL 2+128 پارس آنلاین دارم میخوام مودم Wireless براش بگیرم ,می خواستم ببینم از سرعتش نسبت به ADSL که الان من با 30kb/s دانلود میکنم تفاوت داره؟؟؟ میارزه؟راستی شنیدم اگه مودم wireless بگیری هر چند تا PC که بهش وصل باشه سرعتش ثابت می مونه!!!درست شنیدم؟؟

درود...

اين تاپيک مربوط به اينترنت های بی سيم هست... نه networking جناب...

برای service وايرلس بايد مودم وايرلس رو از شرکت بگيريد...
درضمن... اون چيزی که فرموديد رو که برای چندتا pc ميتونيد اينترنت بديد تو خونه... با همين adsl2 هم ميتونيد... فقط کافيه يک کارت/usb ولن بگيريد... همين

پيشنهاد ميکنم اگر با adsl2 خودتون با 30 دانلود داريد... ديگه لازم نيست وايرلس بگيريد...

همينکاری که گفتم رو انجام بديد خرجش هم 25 الی 27 تومان هست... 1 بار و برای هميشه ...

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
درود،

دست درد نکنه

از نظر حجمی نامحدود هست و سرعت دانلود چی خوبه؟

256 رسیو و 64 سند هست درسته اینطوری هست؟

کوه نور خوبه شما کجایین

اگه بخوام دستگاه بخرم کلان چند در میاد

مارک خوب هم داره

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
درود...

اين تاپيک مربوط به اينترنت های بی سيم هست... نه networking جناب...

برای service وايرلس بايد مودم وايرلس رو از شرکت بگيريد...
درضمن... اون چيزی که فرموديد رو که برای چندتا pc ميتونيد اينترنت بديد تو خونه... با همين adsl2 هم ميتونيد... فقط کافيه يک کارت/usb ولن بگيريد... همين

پيشنهاد ميکنم اگر با adsl2 خودتون با 30 دانلود داريد... ديگه لازم نيست وايرلس بگيريد...

همينکاری که گفتم رو انجام بديد خرجش هم 25 الی 27 تومان هست... 1 بار و برای هميشه ...
من الان یه usb و یهLan دارم ولی وقتی با 2 PC وصل میشم سرعت دقیق نصف میشه!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دست درد نکنه

از نظر حجمی نامحدود هست و سرعت دانلود چی خوبه؟

256 رسیو و 64 سند هست درسته اینطوری هست؟

کوه نور خوبه شما کجایین

اگه بخوام دستگاه بخرم کلان چند در میاد

مارک خوب هم داره
من رو داتک راضی بودم....

مودم رو نميدونم بفروشن... فکر نکنم... مودم هم انتخابی نيست عزيزم... اونا فقط با يک مودم سازگار هستن که خودشون هم ميدن!!!!

100 تومان ميدی.. امانی ميگيری... هرموقع هم نخواستی.... پس ميدی ... 2 روزه 100 تومان شما رو بهت ميدن

256 receive.... و 64 send

عکس مودم هم برات ميزارم

من الان یه usb و یهLan دارم ولی وقتی با 2 PC وصل میشم سرعت دقیق نصف میشه!

رو اينترنت افت سرعت داری ؟يا رو نتورک خونگی زمان فايل transfer کردن ؟

Attachments

• poster_ipwireless.jpg
    poster_ipwireless.jpg
    57.6 KB · مشاهده: 19

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من رو داتک راضی بودم....

مودم رو نميدونم بفروشن... فکر نکنم... مودم هم انتخابی نيست عزيزم... اونا فقط با يک مودم سازگار هستن که خودشون هم ميدن!!!!

100 تومان ميدی.. امانی ميگيری... هرموقع هم نخواستی.... پس ميدی ... 2 روزه 100 تومان شما رو بهت ميدن

256 receive.... و 64 send

عکس مودم هم برات ميزارم

رو اينترنت افت سرعت داری ؟يا رو نتورک خونگی زمان فايل transfer کردن ؟
عکست رو باز نمیکنه میگه باید عضو باشم!زمان دانلود یا هر کار دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر