Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
دوستان من زیاد اهل بازی مولتی نیستم ولی دیشب یکمی گیرز 3 رو مولتی رفتم و جالب بود واقعا برام و خوشم اومدش (قبلا مولتی شماره 1 و نسخه آلتیمیتش رو هم رفته بودم) نسبت به 1 خیلی پیشرفت کرده مولتی گیرز 3 به نظرم . اشخاصی که هم 3 و هم 4 رو رفته اند مولتیش در قیاس باهم چطوره ؟ تشکر
شبیه هستن ! 60 فریم گرز 4 خیلی بهتر میکنه مولتی رو نسبت به 3 !

• Like
Reactions: sadegh93

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
این کنسولم مشکل داره با pc دانلود میکنی سرعت روی 8 مگه با کنسول دانلود میکنی روی 1 مگ هم نمیرسه! با بخاری نفتی دانلود کنم سرعتش بیشتره معلوم نیست چی ساختن

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
10yog_promo_1920x1080-3f6205249c3d496f8f45f14bb55ee3b5.jpg

First seen in the Outsider community during the Gears of War 4 campaign, Gary Carmine is here and ready for action – if he can stay alive
. Death runs strong in the Carmine family, and our Tenth Anniversary Gear Pack teaser pays tribute to the family tradition as Gary Carmine takes to the Versus battlefield. It’ll be down to you to save Carmine when you play as him this November

Gary Carmine is part of a special Tenth Anniversary Gear Pack built for our fans. This special pack contains Gary Carmine, a trio of weapons themed to the previous Carmine brothers, commemorative anniversary weapons and emblems to collect as you play

Obtainable exclusively through gameplay, each 200 Credit pack contains one 10 Years of Gears customization item, one 10 Years of Gears Emblem or bounty, and a random card from the Gears of War 4 Launch Series of Cards.The full list of content can be found below​
Characters

• Gary Carmine Character
Carmine Family Weapon Skins

• Anthony Carmine Longshot
  • Benjamin Carmine Gnasher
  • Clayton Carmine Lancer
10 Years of Gears Commemorative Weapon Set

• 10 Years of Gears Lancer
  • 10 Years of Gears Hammerburst
  • 10 Years of Gears Retro Lancer
  • 10 Years of Gears Markza Mk. 1
  • 10 Years of Gears Enforcer
Emblems

• Gary Carmine Emblem
  • 10 Years of Gears Emblem
Bounties

• Welcome Back To The Army - Get 5 kills with a Hammerburst as Marcus (Versus)
  • Security System Activated - Get 100 kills as an Engineer (Horde)
  • That's From Dom - Get a knife execution as Marcus (Versus)
  • This isn't a gun, it's a comrade - Get 5 kills with a Markza Mk. (Versus)
  • Broadcast THIS! - Get 10 executions (Horde)
The Tenth Anniversary Gear Pack arrives in game on November 7th for 200 Credits.

----------------------------------------------------------------------------------------------

10yogheader-79c932e27a4442d7b434b2ef789c40b3.jpg

Next week marks a huge milestone in the Gears of War franchise. On November 7th, it will have been 10 years since the original Gears of War released on store shelves. We still can’t quite believe it

Those ten years have included the release of five Gears of War titles, memorable character moments, emotional endings, and jumping 25 years into the future of Sera with Gears of War 4 to start a whole new saga. At the heart of it all, what truly makes Gears special is the fans– from the stories you share of finding love through Gears, the huge tattoos of your favorite characters, intricately crafted fan-art built from months of effort, to simply connecting with one another because of the game​

All of us at The Coalition feel incredibly proud and fortunate to be sharing this moment with Gears fans just one month after the release of Gears of War 4. As a thank you to one of the best communities in gaming, we’re announcing “10 Years of Gears”, a series of celebrations to mark this incredible milestone for Gears of War​

:Read on to find out about​

• [*]Tenth Anniversary Gear Pack
    [*]In-Game Anniversary Events
    [*]Community Events and Competitions
    [*]A new update releasing today addressing Versus Credit Gains, Gear Packs and Bounties

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازی را من تازه از 2 روز پیش شروع کردم به خاطر مشغله کاری اصلا وقت ندارم .
هنوز تموم نکردم بازی را تا اکت 3 تا اوایلش میگفتم بازی حقشه زیر 90 میانگین بیاره یجورایی بازی گیم پلیش عین جاجمنت بود حتی گرافیک بازی به نظرم محیطها یکنواخت میومد . ولی به بعدش برگه کلا برگشت بازی فوق العاده میشه لول دیزاین مراحل و طراحی گیم پلی بازی واقعا هیچ کم و کسری از 3 گانه نداره من که شدید حال کردم . حتی گرافیک بازی هم به طرز عجیبی فرق میکنه محیطها فوق العاده متنوع و همچنین افکتهای بازی بینظیر .
خدایی من نمیتونم تو کلم بگونجونم که چطوری میشه واسه این بازی نمراتی مثل 7 و 5 داد ؟! در حاله این که این همه تو سبک خودش بی رقیب باشه ! از طرفی هم چنین انتقادهای بیخود باعث میشه بازی هم در حد لیاقتش فروش هم نکنه .
چیزی که من را بیشتر از هر چیز تحت تاثیر قرار داد هوش مصنوعی خارق العاده بازی یعنی به راحتی بهترین تو سری . هوش مصنوعی دشمنها عجیب بالاست ! حتی هوش مصنوعی یارای خودی هم به طرز فوق العاده ای پیشرفت کرده ! یعنی همین یه مورد پیشرفت بزرگ بازی به راحتی بازی را سربلند میکنه نسبت به 3 گانه .
حالا هم نمیگم این بازی نسبت به 3 گانه ارزشش بیشتره ولی جوری هم نیست که این امتیازات واقعا ناجوانمردانه را بگیره حقش واقعا زیر 9 نیست .
واقعا این راد فرگوسن امیدوارم کرد کارش خیلی خوبه فقط من موندم تو شماره بعدی باید چیکار کنه این چندتا منتقد محترم راضی بشن اینجوری بازی را مورد لطف محبت خودش قرار ندند ؟! کلا سخته که استودیو و بازیساز عوض بشه و بشه منتقدها را راضی نگه داشت !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
بازی را من تازه از 2 روز پیش شروع کردم به خاطر مشغله کاری اصلا وقت ندارم .
هنوز تموم نکردم بازی را تا اکت 3 تا اوایلش میگفتم بازی حقشه زیر 90 میانگین بیاره یجورایی بازی گیم پلیش عین جاجمنت بود حتی گرافیک بازی به نظرم محیطها یکنواخت میومد . ولی به بعدش برگه کلا برگشت بازی فوق العاده میشه لول دیزاین مراحل و طراحی گیم پلی بازی واقعا هیچ کم و کسری از 3 گانه نداره من که شدید حال کردم . حتی گرافیک بازی هم به طرز عجیبی فرق میکنه محیطها فوق العاده متنوع و همچنین افکتهای بازی بینظیر .
خدایی من نمیتونم تو کلم بگونجونم که چطوری میشه واسه این بازی نمراتی مثل 7 و 5 داد ؟! در حاله این که این همه تو سبک خودش بی رقیب باشه ! از طرفی هم چنین انتقادهای بیخود باعث میشه بازی هم در حد لیاقتش فروش هم نکنه .
چیزی که من را بیشتر از هر چیز تحت تاثیر قرار داد هوش مصنوعی خارق العاده بازی یعنی به راحتی بهترین تو سری . هوش مصنوعی دشمنها عجیب بالاست ! حتی هوش مصنوعی یارای خودی هم به طرز فوق العاده ای پیشرفت کرده ! یعنی همین یه مورد پیشرفت بزرگ بازی به راحتی بازی را سربلند میکنه نسبت به 3 گانه .
حالا هم نمیگم این بازی نسبت به 3 گانه ارزشش بیشتره ولی جوری هم نیست که این امتیازات واقعا ناجوانمردانه را بگیره حقش واقعا زیر 9 نیست .
واقعا این راد فرگوسن امیدوارم کرد کارش خیلی خوبه فقط من موندم تو شماره بعدی باید چیکار کنه این چندتا منتقد محترم راضی بشن اینجوری بازی را مورد لطف محبت خودش قرار ندند ؟! کلا سخته که استودیو و بازیساز عوض بشه و بشه منتقدها را راضی نگه داشت !

فرخ تو گرز 3 رو دیدی الانم داری مقایسه میکنی با گرز 3 و انتظار داری مثل اون باشه در حالی که انتظاراتت خیلی پایینه و این بازی باید خیلی از این حرفها بهتر عمل کنه همین الان گرز 3 رو از اول بخوان بهش نمره بدن خیلی از نمراتش پایین تر میاد چون انتظارات بالا رفته و تکنولوژی هم قطعا پیش رفت کرده گرز 4 در بهترین شرایط همون گرز 3 هست که این کافی نیست حالا شاید خیلیدلیل و بهانه بیارن مثل اولین کار این استودیو و باز سازی کامل بازی و... ولی خوب گیمر ها و منتقد ها خروجی رو میبینن
گرز 4 بازی خوبی هست ولی انتظارات بالاست مثلا داستان بازی و روایت داستانی بازی دیگه خیلی سطحی هست بخوام ازش ایراد بگیرم تا شماره 1000 هم میرم و اگر مارکوس رو تو داستان اضافه نمیکردن که دیگه هیچی واسه تعریف کردن نمی موند.
بخش مولتی هم کم مشکل نداره در بهترین حالت ممکن همون گرز 3 هست مثلا تو گرز 2 محبوب ترین مُد گاردین بود که تو گرز 4 هیچ کدوم از مپ ها رو برای گاردین طراحی نکردن و بازی در عرض یک دقیقه تموم میشه یا قدر بالای دمیج اسلحه ها که نبردهای تن به تن رو کوتاه کرده و عملا همه رو مجبور کرده مُد King of the hill بازی کنن مولتی لیدر بورد هم نداره! که جزء عجایب هفت گانه هست یعنی عملا هیچ متر و معیاری برای مقایسه بازیکنا نیست و قشنگ گیمرهای حرفه ای خودشون رو گذاشتن سر کار!
در مورد خرید ها و پرداخت های پولی بازیم که بماند همه رو سر کیسه کردن اولا بازی رو برای اونای که سیزن پس رو دارن زودتر عرضه کردن و تنها خاصیت سیزن پس 50 دلاری بازیم این هست ومپ های گرز 3 که هر ماه میاد رو چند روز از گیمرهای عادی زودتر بازی میکنن و هیچ مزایا دیگه این 50 دلار نداره که این حرکتشون هم ظلم به گیمر های عادی هست هم اونای که سیزن پس خریدن

در کل مشکلات زیاد هست و توقعات هم بالا هست این بازی تنها تحولش هوش مصنوعیش بود و باقی موارد زیاد و کم های از گرز 3

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
سطح انتظار بخوره تو سرشون ! میخواند تو بازی gears که این همه از لحاظ گیم پلی کامل هست چه اتفاقی رخ بده که اینها راضی بشن ؟!
الان مثلا هیلو را مقایسه کنیم میگم تو سبک خودش کلی رقیب پیدا کرده و سایتها دارن با همون ها مقایسه میکنند ولی بازی gears که شوتر سوم شخص باشه هیچ بازی به گردش نمیرسه و قابل مقایسه نیست الان این منتقد گرامی مثلا کدوم بازی را در حد گیرز دیده و اومده سطح انتظارش را بالا برده ؟!
سطح انتظار را کشکی کشکی از خودش در میاره که مثلا منتظره چه اتفاقی تو بازی رخ بده ؟ اون منقد محترم لطف کنه اون ایده های خودش را رو کنه ببینیم مثلا چی انتظار داره از بازی ؟! که میاد به بازی راحت زیر 8 میده و میره پی کارش ؟

الان تو این گیرز 4 که شماره اول یه استودیوی جدید باشه تغییرات خوبی انجام شده اوردن شخصیت های جدید از طرفی اضافه کردن سلاح های جدید خلق دشمنهای کاملا جدید مثل ربات ها و لوکاست ها پیشرفته تر حتی تم گرافیکی و محیطهای بازی هم تغییر شگرفی کرده نسبت به گیرز 3 گانه . هوش مصنوعی هم را نمیتونم بگم پیشرفت کرده بلکه یه جهش کامل تو سری هست ! بازی صحنه های اکشن با کارگردانی خیلی حرفه ای هم داره .مولتی پلیر بازی را هم 60 فریم کردن و .......... بعد این منتقد گرامی نشسته از بازی چه انتظاری داره ؟!

من هیلو 5 را بازی کردم گفتم زیر 90 حقش هست ولی این یکی را تو کتم نمیره هر مشکلی هم داشته باشه به قدری بازی عالی هست و به قدری تو سبک خودش بی رقیب هست که زیر 90 از نظر خودم بی انصافی هست در حق بازی .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازی را تموم کردم ! فوق العاده بود . مرحله اخرش شاهکار به تمام معنا بود یعنی یه چیز کاملا متفاوت و نواورانه بین تمام سری بازی های گیرز . سوار بر ربات های بزرگ واقعا فوق العاده طراحی شده بود . غول اخر بازی هم که بسیار عالی طراحی شده بود که باز تو کل سری گیرز سابقه نداشته . گرافیک بازی هم رسما شاهکار یه اثر هنری بود ! باورم نمیشد که یه همچین چیزی روی x1 با این وضوح و شارپی اجرا بشه ! هوش مصنوعی بازی هم شاهکار میتونم بگم از خفن ترین هوش مصنوعی هایی هست که تو صنعت بازی سازی ساخته شده .

بازی تغییرات خوب و اساسی نسبت به 3 گانه گیرز داشته فقط من موندم واقعا راد فرکوسن دیگه باید چی بزاره روی بازی که شماره 5 را تحویل منتقد ها بده و راضی باشن یعنی باید حداقل 3 برابر گیرز 4 تغیرات ایجاد کنند که شاید بازی میانگین امتیازات 90 بیاره !
به نظر شخص بنده بازی گیرز 4 واقعا لیاقت امتیازات بسیار بهتر از این بود که واقعا در حقش ظلم شده .

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
بازی چقدر خوبه کلی نوآوری داشتن به علاوه گرافیک به شدت چشم نواز روی ایکس باکس وان
به عنوان فن قدیمی گیرز می تونم بگم منتقدا کاملا سر بازی رو بریدن
ایشلا بعد از اتمام بازی یه نقدی براش می نویسم

cpt rock 0098

کاربر سایت
Jul 20, 2016
15
نام
Masoud
به نظر من حالت داستانی بازی یه شوخی بود !
شخصیت پردازی کاراکترا تقریبا ۰ بود
هوش مصنوعی در حد بات کژوال هست و هیچ پیشرفتی نداشته من نمیدونم دوستان چجوری میگن خوب شده در ضمن تمام نسخه ها همینجوری بوده
محیط دوتا اکت اول بازی مربعی مربعی تو متراژ پایین بود و تقریبا مثل جاجمنت کپی پیست بود قسمت موتور سواریش هم مثل بازی رانر موبایل بود به نظرم اکت ۳ تا ۵ کمی نزدیک به کمپین های اپیک گیمز شده بود ولی باز طراحی ها از یه تِم تکراری پیروی میکردن حالا تنوع دشمنا و کات سین کلیشه ای مارکوس و داستان نچندان دلچسب... بگزریم کوالیشن تو قسمت داستانی به نظر من ضعیف عمل کرد !
البته این نظر منه شاید نظرات متفاوت باشه
ولی گرافیک بازی ،گیم پلی ،انیمیشنها ،فیزیک ،اتمسفر مولتی پلیر ،هورد همه در حد عالی هستند من خودم فقط مولتی میزنم و به نظرم بالانس ترین مولتی رو تو کل سری داره هنوزم مولتیش جذاب و اعتیاد آور هست مخصوصا رو ۶۰ فریم با این گرافیک عالی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر