نه به گرانفروشى

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
به نظر من کسایی که نمیتونن یا نمیخوان بخرن یا در آینده میخوان بخرن عضو این کمپین شدن.

وگرنه هیچ عقل سلیمی نمیگه خودت رو به خاطر 200 تومن از مزایای جنس بروز محروم کنی.

همه گرفتیم شما خیلی هاردکوری که اصلا جنس رو زمین نمیزاری همه رو باید بخری. نمیخوای عضو کمپین شی نشو. لازم نیست بیای با یه استدلال داغون خودت رو خجالت زده کنی. عقل سلیم نمیره هر چیزی رو با هر قیمتی بکنن تو پاچش فقط واسه اینکه بگه دارم. فکرم نکن چون اومدی این کمپین رو زیر سوال بردی دارم نقل قولت میکنم. خودمم عضو نمیشم ولی این حرکتت رو بارها تو تاپیک های مختلف شاهد بودم.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
هفته پیش انویدیا خبر داد ک کارتای 980 و 970 و 960 ارزون شده اما هیچ جا ندیدم تغییر بدن! اما میبینیم که امازون قشنگ تخفیف هارو اعمال کرده.

• Like
Reactions: mobile1199

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
هفته پیش انویدیا خبر داد ک کارتای 980 و 970 و 960 ارزون شده اما هیچ جا ندیدم تغییر بدن! اما میبینیم که امازون قشنگ تخفیف هارو اعمال کرده.

امان از اون روزی که بگن باد یا سیل اومده تولیدات یه شرکتی مختل شده لامصب هنوز خبرش نیومده ایرانی ها افزایش قیمت میدن و دلیلشون هم همگام بودن با تغییرات جهانی ولی واسه تخفیف خبری نیست

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
به نظر من کسایی که نمیتونن یا نمیخوان بخرن یا در آینده میخوان بخرن عضو این کمپین شدن.
وگرنه هیچ عقل سلیمی نمیگه خودت رو به خاطر 200 تومن از مزایای جنس بروز محروم کنی.

این عقیده شماست و طبق گفته خودتون "به نظر من" هست !
پولی که با زحمت به دست بیاد ، 1 قرونش هم ارزشمنده ... با همین 200 تومن اختلاف ، میشه خیلی کارها انجام داد ! کافیه تو شرایطی قرار بگیرید که همین 200 تومن حیاتی باشه براتون :)
برای منی که نسل قبل 980ti رو sli بستم ، خرید GTX 1080 زمانی که سیستمم حداقل تا 3 سال دیگه راحت دووم میاره ، پول دور ریختنه و فقط همین حس " به روز " بودن رو بهم میده !

احساس به روز بودن تو چنین مواردی برای خودم هم بسیار لذت بخش هست و دلیلی نمیبینم شما رو متقاعد کنم ازش لذت نبرید ، ولی یکی از شیوه های مهم فروشنده ها هست برای این که جنسشون رو به امثال من و شما بفروشن ...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,414
نام
علی
با احترام به نویسنده ی محترم بابت زحمتی که برای مقاله کشیدند باید بگم که: تکرار مکررات هستش! همه خیلی خوب میدونن توی بازار چه خبر هست! سوال اساسی اینه که: راه حلی هم هست؟ من اگر وضعم خوب باشه که خوب همون موقع که میاد میخرم و تمام و به این مساله فکر هم نمیکنم که یه بنده خدایی شاید نداشته باشه و این خریدی که من میکنم باعث میشه اون فروشنده ی بی همه چیز بگه حالا که داره با همین قیمت 4 لا پهنا میره پس بزار همین قیمتی نگهش دارم! اگرم خوب نباشه که چاره ای جز صبر ندارم! یاد این افتادم که میگه: گر تو بهتر میزنی، بستان بزن! کاری از کسی بر میاد؟ شما میتونی سفارش بگیری و با یه کارمزد کم وارد کنی؟ راه حل بدید وگرنه بی همه چیز بودنه این فروشنده هارو که خیلی وقته همه میدونن:-) هر کسی بگه نه من اینجوری نیستم و من انصاف دارم و مساوات رو رعایت میکنم هم چیزی جز جک نمیگه:| یعنی حتی یک نفر از این جماعت نیست که موقع شیر خوردن گاز نگرفته باشه:| من فروشنده نیستم خواهشا الان نیاید بگید اصن معلوم نی خودت فروشنده ای و از این جوکهای صدر اسلام:-)

• Like

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
با احترام به نویسنده ی محترم بابت زحمتی که برای مقاله کشیدند باید بگم که: تکرار مکررات هستش! همه خیلی خوب میدونن توی بازار چه خبر هست! سوال اساسی اینه که: راه حلی هم هست؟ من اگر وضعم خوب باشه که خوب همون موقع که میاد میخرم و تمام و به این مساله فکر هم نمیکنم که یه بنده خدایی شاید نداشته باشه و این خریدی که من میکنم باعث میشه اون فروشنده ی بی همه چیز بگه حالا که داره با همین قیمت 4 لا پهنا میره پس بزار همین قیمتی نگهش دارم! اگرم خوب نباشه که چاره ای جز صبر ندارم! یاد این افتادم که میگه: گر تو بهتر میزنی، بستان بزن! کاری از کسی بر میاد؟ شما میتونی سفارش بگیری و با یه کارمزد کم وارد کنی؟ راه حل بدید وگرنه بی همه چیز بودنه این فروشنده هارو که خیلی وقته همه میدونن:-) هر کسی بگه نه من اینجوری نیستم و من انصاف دارم و مساوات رو رعایت میکنم هم چیزی جز جک نمیگه:| یعنی حتی یک نفر از این جماعت نیست که موقع شیر خوردن گاز نگرفته باشه:| من فروشنده نیستم خواهشا الان نیاید بگید اصن معلوم نی خودت فروشنده ای و از این جوکهای صدر اسلام:-)
دوست عزيز اين يك نوع حركت جمعيه و اگر مطالعه اى رو تاريخچه ش كنيد ميبينيد كه مردم كشورهاى مختلف ازش جواب گرفتن. در مورد خودرو هم ديديد كه يك حركت ساده فضاى مجازى باعث شد كه شروع كنند به تظاهر و تغيير شيوه، پس حركت جواب ميده، البته تو همون موضوع خودرو چون صبر و همراهى مداوم نبود نتيجه نداد.
ما مردم متاسفانه اصلا بلد نيستيم و اعتقاد نداريم به اين حركتها، نتيجه ش هم همينه كه هميشه بايد متضرر باشيم.
كافيه پاش بايستيم همين
تشكر

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,414
نام
علی
دوست عزيز اين يك نوع حركت جمعيه و اگر مطالعه اى رو تاريخچه ش كنيد ميبينيد كه مردم كشورهاى مختلف ازش جواب گرفتن. در مورد خودرو هم ديديد كه يك حركت ساده فضاى مجازى باعث شد كه شروع كنند به تظاهر و تغيير شيوه، پس حركت جواب ميده، البته تو همون موضوع خودرو چون صبر و همراهى مداوم نبود نتيجه نداد.
ما مردم متاسفانه اصلا بلد نيستيم و اعتقاد نداريم به اين حركتها، نتيجه ش هم همينه كه هميشه بايد متضرر باشيم.
كافيه پاش بايستيم همين
تشكر
هنوز سره همون خودرو دلم خونه:| همه صبر کردند قیمت کم بشه بعد بیشعورهایی که تعدادشونم کم نبود، نه تنها صبری که کردند رو به باد دادن که پراید 20 میلیونی رو به 30 تا 40 میلیون نوش جان کردند که چی؟ یه گاری زیره پاشون باشه برن اینور اونور:| ماشین که تاثیرش خیلی بیشتر از مباحث کامپیوتر هست اون شد تهش:| از تهه این یکی هم میترسم:| یهو اینام میان میگن بیاید کارت گرافیک اقساطی و این دفه دیگه خدا میدونه با هجوم این امت شهید پرور:| چقدر این پستان مادر گاز گرفتگان میخوان بزارن رو قیمت!!!:|

_ARTAS_

کاربر سایت
Sep 26, 2012
25

ببین دوست عزیز حتما قرار نیست اتفاق وحشتناکی بیوفته یا تغیری شدیدی ایجاد بشه.اما همین که ملت صداش در بیاد و بگه دیگه بس کنید کافی برا خودش و به موقع خودش تاثیرش رو خواهد گذاشت.
حرف شما مثل اینه که میگید یه عده دارن خونمون رو تو شیشه میکشن بعد ما هم سکوت کنیم و اعتراضی نسبت بهش انجام ندیم چون مثلا قوی تر هستن.
البته من در جاهای مخطلف گفتم این حرکت باید به گوش دولت و سازمان حمایت از مصرف کننده این حرف ها برسه تا براش یک فکر قانونی بکنن الان هیچ حوضه ی نظارتی درستی بالا سر اینا نیست خوب اینام طبیعی بخوان هرکاری که دوست دارن انجام بدن.

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
من بازم میگم کسایی عضو این کمپین ها میشن که نمیتونن بخرن با این قیمتها.

کسی که پولش رو داره میخره و براش مهم نیست بقیه میتونن بگیرن یا نه. پس این کمپین به جایی نمیرسه. چون همیشه خریدار هست.

من واسه این گفتم که کسیکه نمیخره خودش رو از لذت داشتن جنس بروز محروم میکنه. چون محکوم هست که بخره.

و یه مسئله دیگه.

تو فروم لیون هم گفتم که میانگین سنی این کمپین پایینه. چرا ؟ چون یارو میشینه قیمت کارت رو در ارز ضرب میکنه و ییهو میبینه خدا تومن داره پول اضافی میده. فکر نکنم کسیکه تجربه داشته باشه یا از سطح تفکر بالایی برخوردار باشه همچین اشتباهی بکنه. چرا سطح تفکر پایین ؟ چون فکر میکنه کارت گرافیک یا هر وسیله ای شلغم هست که با خرید تعداد نصف قیمت باهاش حساب میکنن.

• Like

_ARTAS_

کاربر سایت
Sep 26, 2012
25

کسی که پولش رو داره میخره و براش مهم نیست بقیه میتونن بگیرن یا نه. پس این کمپین به جایی نمیرسه. چون همیشه خریدار هست.

من واسه این گفتم که کسیکه نمیخره خودش رو از لذت داشتن جنس بروز محروم میکنه. چون محکوم هست که بخره.

و یه مسئله دیگه.

تو فروم لیون هم گفتم که میانگین سنی این کمپین پایینه. چرا ؟ چون یارو میشینه قیمت کارت رو در ارز ضرب میکنه و ییهو میبینه خدا تومن داره پول اضافی میده. فکر نکنم کسیکه تجربه داشته باشه یا از سطح تفکر بالایی برخوردار باشه همچین اشتباهی بکنه. چرا سطح تفکر پایین ؟ چون فکر میکنه کارت گرافیک یا هر وسیله ای شلغم هست که با خرید تعداد نصف قیمت باهاش حساب میکنن.

من نمیدونم امثال شما چه دردی دارید که ملت رو دارید ناامید میکنید ؟!حتما هم صنف اون دوستان دلالید دیگه !
عزیز من ادم پول دار قدر پولش رو بیشتر از من شوما میدونه که الان شده پول دار (البته یه عده از ما بهترون رو فاکتور بگیر)
دوما این کمپین برای احترام گذاشتن به هوش من شما هستش عزیز من من الان جایی زندگی میکنم که اگه مشکل خدمت نداشتم میتونستم راحت با 3.5 تومن برم ترکیه یه کارت بخرم اونجارم بگردم برگردم خونم.
از طرفی میگید در مورد چیزی هم خلاصه یه سود حساب شده ای هست اما اینجا همه چی خرکی داره پیش میره اقا 400 دلار * 3500 میشه 1400 واردات با گمرکش بترکه بشه 500 حالا اینا رو تعداد میارن
شد 1.900 ما هم ادم های خوش قلبی هستیم بزار اینا از رو هر کارت 300 تومن هم سود کنن (پول باد اورده !!) شد دقیقا 2.200 حالا الان چرا کارت قیمت خورده 3 تومن ؟!!؟
اره دادا ماهم خونمون پشت کوهه حالیمون نیست اصلا چه خبره....
حالا جالب اینه که الان ps4 که 350 دلاره میشه 1.300 هم خریدش یعنی تقریبا به قیمت دلاری خودش !!!

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
نمیخوام بحث رو سیاسی کنم . بحث فرهنگی اقتصادیه. اما خدمت شما عرض کنم که چیزای مهم تری تو مملکت هست که باید ارزون تر بشه.کارت گرافیک و کنسول و . . . فرعیات حساب میشه . . . این مشکل ریشه ای هست و شما داری از شاخه شروع میکنی . . . خلاصه این بساط ها هنگام عرضه پلی 4 هم بود و خودمم اون زمان این اشتباهات تفکری رو داشتم . . . بعدشم برای مثال انویدیا که مستقیم نمیاد کارت گرافیک برای ایران محصول بفرسته در نتیجه کاسب ها باید خودشون برن تهیه کنن از کشور های خارجی و خیلی هاشون هم قاچاق میکنن و دردسر های خودشو واقعا داره . به قضیه من فکر میکنم تک بُعدی دارید نگاه میکنید.
پی نوشت: در ضمن من فروشنده نیستم. یه وقت فکر نکنید برای کار و کاسبی خودم دارم این حرفارو میزنم.پول دار هم نیستم
اها یه پیشنهاد هم بدم . . . البته من بعید میدونم شما واقعا لنگ 200 - 300 هزار تومن باشید . اینایی که تو این کمپین باشن احتمالا هنوز دستشون تو جیب باباشونه و انتظار دارن کارت گرافیک و کنسول بشه 500 هزار تومن که براشون خریداری بشه اما اگه از این دسته نیستید میتونید به انجمن پرشین تولز برید و تو تاپیک هاش بگردید عده زیادی هستن براتون از امازون و اینا لینک میدین و براتون وارد میکنن و یه سود ناچیز هم می کشن روش . تقریبا به قیمت همون امازون به پاتون در میاد اما همانطور که گفتم من بعید میدونم مشکل ملت ما این سود کشیدن اضافه فروشنده ها باشه. . . کلا انتظار داریم جنس ها مفت باشه که همچین چیزی نمیشه

آخرین ویرایش:

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد

و یه مسئله دیگه.

شما که پولش رو داری اگر راست میگی یه عکس از این کارت هایی که به روز خریدی بزار ببینیم تا همه بدونن چقد پولداری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amooei

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
میتونید به انجمن پرشین تولز برید و تو تاپیک هاش بگردید عده زیادی هستن براتون از امازون و اینا لینک میدین و براتون وارد میکنن و یه سود ناچیز هم می کشن روش . تقریبا به قیمت همون امازون به پاتون در میاد اما همانطور که گفتم من بعید میدونم مشکل ملت ما این سود کشیدن اضافه فروشنده ها باشه. . . کلا انتظار داریم جنس ها مفت باشه که همچین چیزی نمیشه
سلام...
هر چی سفارش بدیم میارن؟ فقط از آمازون یا ebay هم کار میکنن؟
اینطوری خیلی خوبه ولی به شرط اینکه هزینه گمرکش گرون درنیاد.

• Like

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
هیچ عقل سلیمی هم نمیگی ساکت باش تا بچچونن تو پاچت

حتی برا قدرت بیشتر

من خودم میگم ادم باید برا لذت بردن خرج کنه و چیزی رو از خودش محروم نکنه

ولی باید موآظب باشه تو پاچش نچپوپنن جنسی رو با ۲۰۰تومن بیشتر

این دلال های عزیز جنس ۴۰دلاری ۲۰۰به مردم میدن باید موظبشون باشی و چیزی ازشون نخری تا قیمت پایین بیارن
می خوای دیجیکالا یه هدفون موبایل نشونت بدم که 20دلار میده 200هزار تومن؟ :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام...
هر چی سفارش بدیم میارن؟ فقط از آمازون یا ebay هم کار میکنن؟
اینطوری خیلی خوبه ولی به شرط اینکه هزینه گمرکش گرون درنیاد.

باور نکن حرفشو. من خودم یه زمان یه تبلت میخواستم بدم بهشون برام بیارم, نه تنها سودشون ناچیز نبود, بلکه پول گمرکی زیادی هم می افتاد روش و قیمتش نزدیک دو برابر میشد. بیخیال شدم.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر