نسخه جدید Sonic the Hedgehog سال آینده منتشر خواهد شد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
vrhcr7hv6onysbjynykf.jpg

رییس تیم «سونیک» در شرکت «سگا»، آقای «تاکاشی ایزوکا»، از معرفی نسخه جدیدی از سری بازی‌های « Sonic the Hedgehog» در جشن ۲۵ سالگی این سری در «توکیو» خبر داد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

جزییات بیشتر از این عنوان در جشن ۲۵ سالگی سری « Sonic the Hedgehog» که قرار است، ۲۲ جولای در شهر «سندیگو» برگزار شود، مشخص خواهد شد. هرچند اشاراتی نسبتا واضح گذشته، از جمله فایل صوتی که دیروز در اکانت توییتر «سونیک» منتشر شده و در طول آن تقریبا «سونیک» به صورت اشتباهی این عنوان را معرفی کرد، از قبل اشاراتی به این عنوان جدید و معرفی آن داشته‌اند. آقای «ایزوکا» همچنین اعلام کردند که این مراسم به صورت زنده از سایت «توویچ» پخش خواهد شد.

لینک منبع

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Satomi از وقتی اومده تمام پروژه ها کامل زمان مورد نیازشون برای ساخت را داشتن.دیگه بهانه ی عجله ای بودن پروژه از بین رفته.سطح کیفی هم یک پله توی تمام عناوین بالاتر اومده.

دیگه کار به جایی رسیده که توی سال سالگرد بازی عرضه نمیشه که قبلا ممکن نبود سگا همچین حرکتی انجام بده.امیدوارم یک سونی حتی بهتر از Generation تحویل بدن.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خبر خیلی خوبی بود حال کردم فکر کنم سگا گفته بود یک ذره سبکش بهتر میشه نه ؟:D خیلی خوب میشه اگه این بازی انحصاری ps4 باشه عالیه چون فیلم sonic توسط سونی در دست ساخته8->8->8->

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
خبر خیلی خوبی بود حال کردم فکر کنم سگا گفته بود یک ذره سبکش بهتر میشه نه ؟:D خیلی خوب میشه اگه این بازی انحصاری ps4 باشه عالیه چون فیلم sonic توسط سونی در دست ساخته8->8->8->

الان مثلا اگ انحصاری بشه کیفیتش تضمینیه؟ :|

• Like
Reactions: IMANOKA

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اسم نسخه جدید Sonic Mania هست که بهار 2017 برای PC, X1 و PS4 عرضه میشه. بازی دقیقا شبیه نسخه های کلاسیک هست و به صورت 2 بعدی و با همون گرافیکی که روی کنسول سگا بود و همون مکانیزم ها. تریلر:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یعنی همون قدیمیاشه یا کلا یه چیز دیگه هست ؟ انتظار بیشتری داشتم:-w اگه گرافبکش در حد بازی های نسل هشتم بود خیلی بهتر میشد شما گفتی چرا ادامه ی استریت اف ریج نمیسازن خب معلومه دوره بازی هایی مثل اون دیگه تموم شده:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر