Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,150
نام
ماکان
طبق تئوری دوستان تمام بازی های دنباله دار از فرمولی تکراری بهره مییبرن :D

نه آخه کلا CoD های قبلی تکراری بودن، اما IW‌رو کسی یه نمایش هم ازش دیده باشه متوجه میشه از زمین تا آسمون با باقی CoD ها فرق داره. خود سازنده هم میگه بعد MW بیشترین تعییر رو ایشون داشته.

• Like
Reactions: NaViiDii

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
سلام.
وقتی دیلاکس رو پیش خرید کنی یه کد فرستاده میشه ایمیلت.بعد اون کد رو توی استور وارد میکنی بعد شروع میکنه به دانلود بازی.بازی 41 گیگه ولی حدوده 11 گیگش که تموم شد شما میتونی بخش داستانی رو افلاین بازی کنی.بقیه حجم برای بخش مولتی هست که 14 ابان فعال میشه

خب خوبه چون اینترنت قیمتش فضایی شده انلاین بازی کردن دیگه نمیصرفه

چند دلاره؟

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
هیچ CODیی به خوبی نسخه MW و BO نبوده مخصوصا BO انصافا از بقیه هم خوب بودن اما کلا از Ghost گند خورد تو سری
نه آخه کلا CoD های قبلی تکراری بودن، اما IW‌رو کسی یه نمایش هم ازش دیده باشه متوجه میشه از زمین تا آسمون با باقی CoD ها فرق داره. خود سازنده هم میگه بعد MW بیشترین تعییر رو ایشون داشته.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,150
نام
ماکان
هیچ CODیی به خوبی نسخه MW و BO نبوده مخصوصا BO انصافا از بقیه هم خوب بودن اما کلا از Ghost گند خورد تو سری

بحث شدت تغییراته. کارگردان بازی گفته شدت تغییراتی که IW اعمال کرده، بیشتر از جهش به MW هست، و واقعا هم حجم تغییر و تحول تو نمایش ها مشهوده. برای همین من اصلا نمیفهمم چرا یه سری از دوستان هنوز میان میگن همون فرمول تکراری و ....

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
بحث شدت تغییراته. کارگردان بازی گفته شدت تغییراتی که IW اعمال کرده، بیشتر از جهش به MW هست، و واقعا هم حجم تغییر و تحول تو نمایش ها مشهوده. برای همین من اصلا نمیفهمم چرا یه سری از دوستان هنوز میان میگن همون فرمول تکراری و ....
اره خب خیلی تغییر کرده واقعا. بدبختی اینکه فن بازی هستم و حتما باید بگیرمش.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اینکه حجم اینفینیت وارفر + ریمستر کال آف4 سرجمع 130 گیگ اعلام شده یعنی چی؟؟؟
خب 40 گیگ ریمستر.50 گیگم اینفینیت.این شد 90تا. خب پس این 40 گیگ اضافه این وسط چی میگه؟؟؟؟
نکنه به خاطر گستردگی سینگل به خاطر انواع ماموریت های فرعیش و کهکشان وسیعش و گرافیک بالاش اومدن فقط بخش کمپین رو بزارن توی دیسک و این 40 گیگ اپدیت روز اول باشه که بخشه مولتی و زامبی رو اضافه کنه به بازی و باید خودمون دانلودش کنیم؟؟؟
امیدوارم یا حدس من اشتباه باشه یا اینکه بازی توی دوتا دیسک عرضه بشه.یه دیسک کمپین و یه دیسک مولتی و زامبی

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
IW چیش تکراریه؟:D
قشنگ بلک اپس 3 درو کپی کردن اینا واقعا نمیدونم چقدر بی عقلن که از AW به اینور دیگه زدن تو پرش و فضا نوردی حاضر نیستن به جای هر سال یه قسمت دادن بیرون دوسال بشینن یه بازی جدید خلق کنن واقعا دیگه حال به هم زنن
تازه هم گفتن تا خورشید می تابه ما هی کالاف می سازیم
خیلی بازیشون روبه پیشرفته اینطورم میگن
اگه تو نسخه بعد به فکر تغییر نباشن دیگه کارشون تمومه کسی بازیاشونو نمیخره
بتلفید امسال دنیای اول شخص شوتر رو زیر و رو میکنه و یگه اصلا قابل مقایسه با این بازی نیست حیف واقعا!!

• Like
Reactions: jhoobin

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
بازی رو نسخه لگسیش رو پیش خرید کردم اما کد دانلود ریمستر مدرن وارفار رو برام ایمیل نکرده سونی چرا؟
دوستان یاری کنید.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بازی رو نسخه لگسیش رو پیش خرید کردم اما کد دانلود ریمستر مدرن وارفار رو برام ایمیل نکرده سونی چرا؟
دوستان یاری کنید.
کد بین 24 تا 48 ساعت بعد به ایمیلتون فرستاده میشه.فکر کنم تا الان باید دریافتش کرده باشید.پوشه اسپم ایمیلتونم حتما چک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر