Call of Duty: Infinite Warfare

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Cloud Strife, ‏Jun 24, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    ماکان
    Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

victor hogo, morteza75, jhoobin و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

سلام عزیزان .
    اقا این کال او ریمستر هنوز نیومده تو ایران ؟

3. کاربر سایت

نام:
    امیر
    ریمستر اومد اما بگو به چه قیمت؟:|واقعا خنده داره بازی ای که قیمتش 30 دلاره دارن میفروشن 210 تومن/:)خدایی شما بگید به این فروشنده ها باید چی گفت؟:|

Jack cooper این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

همون منم امروز قیمت گرفتم میدادن 210 اخه این چه فیلمیه که اینا در میارن .
    این فروشنره هایه فوق باشرف هم که فقط دنباله یه فرصت هستن که بکنن تو پاچه ملت ، در کل بنازم به این فرهنگ ایرانی که انقدر غنییه باید باهاش اورانیوم غنی سازی کنن .:Wink:

amir_k2m این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    امیر
    اینا فکر کردن ماها هیچی از قیمت بازیها نمیدونیم یعنی هیچکی به psn یا live نمیره قیمت بازیها رو ببینه واقعا متاسفم براشون یه عده دزد فقط تو مملکت داریم خدایی اینجا نیاز به تحصیلات بالا برای موفقیت نمیخواد همین که تحصیلات دزدیتو ببری بالا موفقترین و پولدارترین آدم داخل کشور میشی(دیگه زیاد چیزی در این باره نمیگم الان میان منو میبرن:D)خداییش خودت حساب کن بازی 30دلاره یه بازی نسل قبل که جدید نیست و ریمستر شده بعد حساب کن با دلاری 4هزار تومن حالا بگیریم میشه 120تومن یعنی یه چیزی حدود 100تومن رو هر بازی میکنن تو پاچمون:|بخدا زشته این پولها خوردن نداره این بچها کلی زحمت میکشن برای پول یک بازی:-<لعنت به باعثو بانیش

.:HO3IN:., king of north, GHOST OF SPART و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

سلام دوستان
    من یه Call of remastered به عنوان کد خریدم روی کنسول PS4 بازی رو هم دانلود کردم وارد که شدم نوشت که باید دیسک Infinite Warfare داخل دستگاه باشه دیسک رو که داخل دستگاه گزاشتم بازم همون ارور رو میده میخواستم ببینم میتونه مشکل از آپدیت باشه چون من Infinite رو آپدیت نکردم

7. کاربر سایت

نام:
    امیر
    آفلاین بازی میکنی؟احتمالا همه آپدیتها رو باید بگیری

این صفحه را به اشتراک بگذارید