Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
نیازی به تغییر نیست چون اصلا مهم نیست!:D همیشه یه سریا نسبت به CoD هیت میورزن و قالبشون هم فکر میکنن اینکار نشونه خفنیته. شاید حتی در خفا هم برن بازی کنن اما وانمود میکنن بدشون میاد!:D

به هر صورت IW و آقامون یعقوب جواب همه رو موقع انتشار و امتیازات میده!:D هرکی دوست نداشت بازی نکنه!:D
والا در اینکه کال اف های جدید تو چند نسخه قبلی از لحاظ بخش داستانی گند اساسی زدن که شکی نیست.ربطیم به احساس خفنیت و.... نداره.
من خودم بخش داستانی بلک اپس 3 رو نتونستم بیشتر از یه ساعت تحمل کنم حتی چندین بار سعی کردم بیشتر بازیش کنم ولی نشد.در صورتیکه بخش مولتی و زامبیشو بالای 50 ساعت بازی کردم.ولی مشکل اینجاست تمام کسایی که فن کالاف بودن قبلا،فقط به خاطر همین خاطرات خوب،از بخش داستانی سری های اولیه کالاف،فن این سری شدن.
یعنی به شخصه برای خودم بخش داستانی این سری مهمترین بخشش بوده و هست و خواهد بود.و تا وقتی که در این بخش به روال سابق برنگرده برای من و خیلیا کالاف یه بازی مرده به حساب میاد.
انشالله که تو این نسخه بخش داستانی بازی عالی عمل کنه.امیدوارم.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
این حرفا و داستانا همیشه قبل انتشار کالاف هستش
اما ۹۹% میگیرن بازی میکنن
یکی بازی میکنه لذت میبره یا نمیبره
اما یکی میگیره بازی میکنه شاید لذت هم ببره اما براش اُفت داره بیاد بگه :D
تخیلی شده اما واقعا عالی بووود
قبل اینکه اسم کالاف بیاد همه بدون استثنا داشتن لذت میبردن اما تا مشخص شد که IW هستش یوهو نظرات برگشت :D
در بی نظیر بودن MW 1 و 2 یا حتی BO1 شکی نیست اما نمیشه تا ابد بازی در اون سطح ساخت

موفق باشیم

• Like
Reactions: only sony

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
اقایون یه سوال علمی.:)
قبلش اینم بگم خیالتون راحت من این کالاف هم بازی میکنم.:-bdهیتر هم نیستم.:-&فقط این سوال برام پیش اومده:L-)
توی خلا مگه تیر شلیک میشه؟:-Bیا احتراق صورت میگیره؟ /:)
اخه تا اونجایی که من میدونم یکی از عناصر تشکیل دهنده آتش،اکسیژن هست!:-?
کسی چیزی میدونه؟می تونه کمک کنه؟:-s
این سوال مختص این بازی نیست.مثلا توی فیلم های فضایی هم بهم شلیک میکنن و آتیش های عظیم هم درست میشه.:|
میخواستم بدونم از لحاظ عملی شدنیه یا نه!

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
قبلش اینم بگم خیالتون راحت من این کالاف هم بازی میکنم.:-bdهیتر هم نیستم.:-&فقط این سوال برام پیش اومده:L-)
این سوال مختص این بازی نیست.مثلا توی فیلم های فضایی هم بهم شلیک میکنن و آتیش های عظیم هم درست میشه.:|

بنظر من خودشون هم هنوز دقیق نمیدونن...فقط این موضوع نیست...توی خلا صدا هم شنیده نمیشه...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
صحبت های اریک هایرشبرگ مدیر عامل کمپانی Activision در رابطه با حدود 3 میلیون Dislike تریلر رونمایی بازی :
ما در رابطه با بازخوردهای بازی Call Of Duty Infinite Warfare ، همان کاری را میکنیم که قبلا انجام میدادیم ، یعنی تمرکز برروی ساخت یک بازی عالی .

در پایان ، ما کاری را که هدف اصلی ما است ، یعنی خوشحال کردن و راضی کردن افراد و اینکه فرنچایز Call Of Duty به عملکرد شگفت انگیز خود ادامه بدهد انجام خواهیم داد .

وی همچنین اعلام کرد :

قبل از رونمایی از این بازی ، تریلر بازی Call Of Duty Black OPS II بیشترین Dislike را داشت ، این بازی اولین باری بود که نشان دهنده حضور این سری در آینده بود ، اما در پایان این بازی تبدیل به یکی از موفق ترین بازی های تاریخ ما شد .

منبع

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
نیازی به تغییر نیست چون اصلا مهم نیست!:D همیشه یه سریا نسبت به CoD هیت میورزن و قالبشون هم فکر میکنن اینکار نشونه خفنیته. شاید حتی در خفا هم برن بازی کنن اما وانمود میکنن بدشون میاد!:D

به هر صورت IW و آقامون یعقوب جواب همه رو موقع انتشار و امتیازات میده!:D هرکی دوست نداشت بازی نکنه!:D
این یه سری که شما میگین قالبشون فکر میکنن خیلی خفنن !!! ( منم جز همین دسته خفنا هستم !!! ) به چند ملیون کاربر میرسه که تریلر بازی رو دیسلایک کردن و همین طوری پیش بره فروش و متای بازی کم و کم تر میشه .........

این کالی که نشون دادن اگه بازی خوبی هم باشه دیگه هیچ نشانه ای از سری کال نداره ............

گیمر ها مدت ها بود منتظر این بودن که سری کال بر گرده به دوره جنگ جهانی ! ولی در عوض اومدن بازی نشون دادن که در آینده خیلی دور اتفاق میفته و بعدش هم کلی دیسلایک ! و بعدش بازی بتلفیلد رونمایی شد که رفتش به دوره جنگ جهانی اول و کلی لایک و تعریف و تمجید ! دقیقا اون انتظاری که از سری کال داشتن رو بتلفیلد اومد برآورده کرد که به دنبالش طرفداری های سری کال اومدن طرف بتلفیلد رو گرفتن ......... یه چیز کاملا واضحه و داره همه چیز رو نشون میده !

• Like
Reactions: Ezio96

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
این یه سری که شما میگین قالبشون فکر میکنن خیلی خفنن !!! ( منم جز همین دسته خفنا هستم !!! ) به چند ملیون کاربر میرسه که تریلر بازی رو دیسلایک کردن و همین طوری پیش بره فروش و متای بازی کم و کم تر میشه .........

شرط ببندیم؟:D CoD ها متاشون که اصلا بد نبوده، خصوصا آخریه که 84 بود. یا 83. دقیق یادم نیست. اما این یکی امتیازات خوبی میگیره. فروشش هم که یه چیز بدیحی هست.

این کالی که نشون دادن اگه بازی خوبی هم باشه دیگه هیچ نشانه ای از سری کال نداره ............

MW هم هیچ نشونه ای از سری کال نداشت. اما تونست یه سری استاندارد جدید تعریف کنه و چون خوب بود، پذیرفته شد. پس این استدلال درستی نیست.

البته این رو هم اضافه کنم که من به هیچ عنوان فن CoD نیستم، به هیچ عنوان! تو این نسل هم هیچ کدومشون رو بازی نکردم. IW رو هم صرفا به دلیل اینکه تو فضا هست و سازنده هاش رو قبول دارم، برام جالبه اخبارشو دنبال میکنم. در نتیجه به فرض هم که هیچ رنگ و بویی از CoD نبرده باشه برای من یه نقر سر سوزنی مهم نیست!:D

در کل IW بازی خوبی به نظر میرسه. نمایش خیلی موفقیت آمیزی هم تو E3 داشت و اکثرا خوششون امد. حدس میزنم از نظر امتیازات هم از باقی CoD هایی که این نسل امدن بهتر عمل کنن. حتی شاید یه غافلگیری بزرگ هم بشه. زود قضاوت نکنید.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين

چیزی که مشخصه دوست عزیز حداقل این یک بار قضیه فرق داره! خود اکتی هم این رو فهمیده
نمیشه که این همه واکنش منفی تمامش فقط برای خفن ظاهر شدن باشه!
اکتی وقتی ریمستر cod 4 رو جدا نمیده واقعن جای دفاع و امید باقی نذاشته! این یعنی تحمیل به مشتری ، یعنی برای اکتی ذره ای اون گیمری که به سبک فضایی علاقه نداره و میخواد فقط ریمستر cod 4 رو‌ بازی کنه ارزش نداره، میگه به درک! باید بیای 80 دلار پول بدی!
بازی کردن و انتقاد نسبت به بازی هم یک عمل غیر اخلاقی و دو رویی نیست بنظرم! بار ها شده منتقد ها پس از بازی کردن به شدت یک بازی رو می کوبن، اگه قراره اینطور باشه پس نباید هیچ نقد منفی از هیچ بازی داشته باشیم!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
شرط ببندیم؟:D CoD ها متاشون که اصلا بد نبوده، خصوصا آخریه که 84 بود. یا 83. دقیق یادم نیست. اما این یکی امتیازات خوبی میگیره. فروشش هم که یه چیز بدیحی هست.

MW هم هیچ نشونه ای از سری کال نداشت. اما تونست یه سری استاندارد جدید تعریف کنه و چون خوب بود، پذیرفته شد. پس این استدلال درستی نیست.

البته این رو هم اضافه کنم که من به هیچ عنوان فن CoD نیستم، به هیچ عنوان! تو این نسل هم هیچ کدومشون رو بازی نکردم. IW رو هم صرفا به دلیل اینکه تو فضا هست و سازنده هاش رو قبول دارم، برام جالبه اخبارشو دنبال میکنم. در نتیجه به فرض هم که هیچ رنگ و بویی از CoD نبرده باشه برای من یه نقر سر سوزنی مهم نیست!:D

در کل IW بازی خوبی به نظر میرسه. نمایش خیلی موفقیت آمیزی هم تو E3 داشت و اکثرا خوششون امد. حدس میزنم از نظر امتیازات هم از باقی CoD هایی که این نسل امدن بهتر عمل کنن. حتی شاید یه غافلگیری بزرگ هم بشه. زود قضاوت نکنید.
اصلا من پستات رو درباره کال خوندم تو جاهای مختلف و متوجه شدم علاقه به بازی ها تو فضا داری و یه سری از سازنده های ND تو این نسخه جدید کال دارن کار میکنن و تو بهشون ارادت ویژه ای داری ! :D ( منم دوستم دارم بازی هایی تو این سبک فضا و این جور چیزا ولی تو کال دنبالش نمیگردم و میرم سراغ مس افکت و هیلو و رسیستانس و ....... ) و این که گفتی سر سوزنی برات مهم نیست هیچ رنگ و بویی از کال نبرده باشه :Dدیگه حجت رو بر من یکی تمام کردی باهات بحث نکنم چون رک اومدی حرفت رو زدی و خیلی هم عالی و حالش رو ببر از این کال ! ولی برای ما هایی که تو ذهنمون از سری کال یه چیز دیگه ساختیم سخته خداییش ..........

درباره متا هم حرفی ندارم و شاید حرفت درست از آب در اومد .......... :-/:D

و اما درباره MW که گفتی هیچ نشانی از کال نداشت !!! ...... ببین کمی داری اشتباه میکنی و اون جنگ های حماسی و محیط جنگی در MW و واقع گرایی جنگ در نسخه MW ، با نسخه های قبلیش همزاد پنداری میکرد و درسته که زمانشون تغییر کرده بود ولی بازی به شما حس واقیعت و اون جنگ های حماسی و دراماتیک نسخه های قبلی رو میداد و به همین خاطر هم موفق شد و بازی درسته که تغییر کرد ولی اصالت خودش رو حفظ کرده بود ..........

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
و این که گفتی سر سوزنی برات مهم نیست هیچ رنگ و بویی از کال نبرده باشه دیگه حجت رو بر من یکی تمام کردی باهات بحث نکنم چون رک اومدی حرفت رو زدی و خیلی هم عالی و حالش رو ببر از این کال ! ولی برای ما هایی که تو ذهنمون از سری کال یه چیز دیگه ساختیم سخته خداییش ..........

سخت نگیر تو هم بازی کن حالش رو ببر!:D سری ها قدیمی محکوم به تغییرن و باید پذیرفت این رو. و به نظرم نباید خیلی تغییرات رو در نظر گرفت، همینکه حداقل بازی خوبی باشه نکته مهم تریه. بازی خوب که پرستیژ یه IP رو حفظ کنه ارزشمنده از نظر من. بعد شما فن های CoD خیلی سخت میگیرید، مثلا جای ما فن های FF بودید چیکار میکردید؟ یه آشغال بی سر و ته رو گذاشتن جلومون میگید بفرمایید اینم FFXV. ولی ما هنوز از رو نرفتیم دی 1 میخریم!:D

و اما درباره MW که گفتی هیچ نشانی از کال نداشت !!! ...... ببین کمی داری اشتباه میکنی و اون جنگ های حماسی و محیط جنگی در MW و واقع گرایی جنگ در نسخه MW ، با نسخه های قبلیش همزاد پنداری میکرد و درسته که زمانشون تغییر کرده بود ولی بازی به شما حس واقیعت و اون جنگ های حماسی و دراماتیک نسخه های قبلی رو میداد و به همین خاطر هم موفق شد و بازی درسته که تغییر کرد ولی اصالت خودش رو حفظ کرده بود ..........

نکته همینجاست. IW شعارش تغییره. در همه ابعاد و سطوح. و با همین زیرپا گذاشتن واقع گرایی که میگی، اونم به این شکل و شدت، منجر به خلق یه تجربه کاملا جدید شده. و این واقعا ارزشمنده! اگه بتونه کیفیت عالی داشته باشه، یعنی اون کیفیتی و پرستیژی که فن های قدیمی توی ذهنشون دارن، میتونه معرف نسل جدید CoD یا یه شروع جدید باشه. چرا اینجوری بهش نگاه نمیکنید؟ یه لحظه بگید خوب اون بازی قبلی تموم شد، این یکی چیه؟ اگه خوب باشه و همونقدر جذاب که یه زمان CoD2 بود، چرا نباید ازش حمایت کرد؟

البته من نمیگم قراره IW حتم به یقین چنین بازی بشه، میگم میشه با توجه به سازنده هاش و نمایشی که داشته چنین انتظاری داشت. و باز میگم ایجاد این همه تغییر و باز خوب بودن، بی نهایت ارزشمنده. اونم برای سری که همیشه محکوم به تقلید و تکرار بوده. من خودم همیشه CoD رو مسخره میکردم. میگفتم کار به جایی میرسه که مثلا شماره 38 بازی همون شماره 37 که بجای چپ به راست اینبار از راست به چپ میرید. اما الان داره IW ساخته میشه.

IW اگه بازی موفق و تاثیر گذاری باشه میتونه با RE4 مقایسه بشه. از این حیث که تغییرات زیادی داد، فن های قدیمی به راحتی نپذیرفتنش اما شد یه شروع جدید. شاید اینم شد.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
وقتی ارزش کار دایس مشخص میشه با اینکه یه استودیو هست و هر چند سال یه بار بتلفیلد میسازه ولی به خاطر احترام به سلیقه گیمرا ریسک کرد و رفت سمت جنگ جهانی.
حالا این اکتیویژن جهان خوار با اینکه سه تا استودیو کالاف ساز داره این اجازه رو به خودش نداد که به خاطر گیمر یه سال به یکی از 3 استودیوش بسپاره جنگ جهانی بسازن.
قبول کنیم سیاستهاش نفرت انگیزه و حتی در ظاهر طرف گیمر رو نمیگیره.

• Like
Reactions: Ezio96

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
واسه درست کردن آتش شما یه سوخت می خوای یه اکسید کننده. توی اتمسفر زمین اکسیژن هست و از اون به عنوان اکسید کننده استفاده می شه توی موتور های جت مثلا. ولی موتور های موشک که قراره به خلا هم برن یه محفظه اکسیژن مایع یا یکی از اینا هم کنارش هست که از اون به عنوان اکسید کننده استفاده می کنن. ولی باروت خودش پتاسیم نیترات داره که به عنوان اکسید کننده استفاده می شه و از اکسیژن جو استفاده نمی کنه و واسه همین فرقی نمی نمی کنه زیر آب باشه یا روی آب یا تو خلا، شلیک می کنه خودش.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
عامیانه و خودمونیش رو بگم ... فشنگ روی زمین و توی جو هم پلمپ شده است و اکسیژن به داخل پوکه که باروت داخلشه نمیرسه پس چطور شلیک میشه ؟؟ ...
ضمن اینکه بیرون جو خلع مطلق نیست .. فقط فشردگی کازها و غبار به شدت کمتر از اطراف سیاراته ...
............................
نمیدونم چرا ولی تریلر e3 رو که میدیدم من رو یاد کیلزون می انداخت .. به خصوص تو melee attack ها و لوازم جانبیش

• Like
Reactions: esemech

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر